PDA

View Full Version : "Симптоми" при бременост



linka92
01-01-2008, 14:28
[b]Здравейте!Никога не съм преполагала,че ще стигна до тук,а именно да имам такъв проблем.А ето го и него.Снощи се събирахме.Аз към 1 часа се напих и от тогава до сутринта не помня нищо.Бяхме аз,1 приятелка и 2 момче,едното от които е нейн приятел.Та докато тя миела чиниите той бил легнал малко при мен(може би 10 мин.-не бяха чак толкова много чиниите.Аз спах в тях.На сутринта като се събуждам всичко-ок.Но като се прибрах и нали ще влизам да се къпя и тампона ми беше мн смачкан-не знам защо.Както и да е.Днес цял ден ми се гади,като ходих в баба имаше лютеница и аз не ядох-гадна ми беше,а аз попринцип много обичам,пържолите също не ги ядох-гадни ми бяха.Та въпроса ми е ако снощи е станал фала и да съм бременна,може ли толкова рано да се появят признаците?Или просто се вкарвам в някакви филми.И да кажа девствена съм или бях-след снощи.Ах,как ги мразя тея пиянски истории и най накрая аз ги направих.И трябва да ми дойде днес(тампона го бях сложила защото цикъла ми не е точен и винаги слагам 1 ден по-рано.

Мн ви благодаря за отговорите,предварително!

Freeminded
01-01-2008, 14:34
С тампон? Какви са тези гадости? И обичаш пържолите? Абе момиче, толкова ли си зле? Не е станл гаф особено ако си била в цикъл и не се забременява за 1 ден. Поне една седмица ти трявба. И не си нагъвала на сутринта от лютеницата защото си била в гаден махмурлк.

ReFlEcTiOn
01-01-2008, 14:34
=D> 8-) :razz: ](*,) ще се гръмна ,неиздържам вече :lol: :lol: :lol:
ПЪРВО: 100% си някое момиченце на 13-14
ВТОРО: си малко простичка
ТРЕТО: :lol: :lol: :lol: оо боже кви са тея глупости дето пишеш ? май още си пияна! я седни да почетеш малко книжки, дори и да си правила нещо...което едвали...поне така съдя от нещата които си писала неможе за няколко часа да си бременна и вече да имаш и симптоми че то ако е така няма бременността да е 9 месеца :lol: щеше да е 9 дена :lol: :lol:

linka92
01-01-2008, 14:39
С тампон? Какви са тези гадости? И обичаш пържолите? Абе момиче, толкова ли си зле? Не е станл гаф особено ако си била в цикъл и не се забременява за 1 ден. Поне една седмица ти трявба. И не си нагъвала на сутринта от лютеницата защото си била в гаден махмурлк.

Явно,не си прочела темата до край.Казах,че днес трябва да ми дойде!Не съм била в цикъл!

asi_basi
01-01-2008, 14:40
male ti kolko si zle samo .. to i na men mi se gadqt parjolite i vsi4ko 6to e hrana ama en sam bremenna a prosto mi e tolkova zle i piqno vse o6te ot sno6ti 4e edvam gledam... q se uspokoi , ne si bremenna. NO ako si 4ak tokova sigurna v paranoqta si, po-dobre pii edno hap4e, nali gi znae6 deto sa do 72 4asa mislq, nz kak se kazvat v bg. ae

dshiznit
01-01-2008, 14:41
Ауе хора не й са яде лютеница 100% е бремена.

ReFlEcTiOn
01-01-2008, 14:49
Ауе хора не й са яде лютеница 100% е бремена.

+ 1 :lol: :lol: :lol: :lol: \:D/ кефиш ме ,щи звънна :P 8-)

asi_basi
01-01-2008, 14:53
Ауе хора не й са яде лютеница 100% е бремена.

+ 1 :lol: :lol: :lol: :lol: \:D/ кефиш ме ,щи звънна :P 8-)

Okkk момичето е си има бебче хахахах

sasha_90
01-01-2008, 14:58
Това,че нямаш апетит не означава,че си бременна.Нямаш апетит заради пиянството ти или от преяждане.Ако става за въпрос и аз цял ден почти нямам апетит.Нормално е.В случай,че беше бременна признаци щеше да има поне след първата седмица.

stealthyGirl
01-01-2008, 15:07
:shock: И аз вчера пих, ама днеска си изядох пържолата.. тцтц не.. бременна си сигурно :/

CfEtii
01-01-2008, 15:28
Честито,мамче!И детето като се роди,да го научиш и него на лютеница и пържоли

`Death`Whore``
01-01-2008, 15:31
Преди 7-мия ден от оплождането на яйцеклетката бременност няма.

AnoNim4e
01-01-2008, 15:36
Абе....не 100,а 1 000 000% НЕ СИ !!!!
И да е станало нещо,което не ми се вярва изобщо не е възможно на следващият ден да ти се появят симптоми !!!! Абе или си още мн малка и както ти казваш се вкарваш в филма или си доста необразована на тема секс !!! :wink:

Kanela
01-01-2008, 15:50
Лесно е ...ако не ти дойде до 48 часа,пий Ескапел...
Но не си бременна и ще ти дойде.Гади ти се,защото си препила. :D
Първите симптоми на бременност са след първия месец... 8)

linka92
01-01-2008, 15:56
Офф,прави сте,наистина.Че съм си простичка-простичка съм признавам си :D .Много ви мерси,че се занимавахте с тъпата ми тема.То и сега малко си пийнах,обаче.. :)Айдесъс здраве и за много години :lol: