PDA

View Full Version : Може ли да е забременяла от предеякулационната течност



Mamut
01-01-2008, 15:42
Абе хора на н.г първо се натискахме с едно момиче (тя е девствена) и тя искаше да го нарпавим.Аз веднага си сложих кондом и започнах там да я обарвам и първо малко пръсти а у . Неможах да и го вкарам само го търках.Не можах да се възбудя и ми беше наполовина станал.Махнах кондома защото ми беше малък и се опитах да го вкарам без него.Естествено не успях защото ми беше мек.Обаче съм притеснен заради тази предеякулационна течност.Защото само 1 пат се опитах да го вкарам без презерватив и аз дори не натиснах много.Тя после веднага се изми.Въпроса ми е дали може от тази течност да е станал гафа колкото и малко да имаше.Защото после като влязах в тоалетната и като го истисках излезе 1 капка такава течност.Страшно много се притеснявам.Моля за компетентни отг. :( #-o извинявайте за непоследователността на изреченията и правописните грешки но , съм много притеснен.

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника!

dshiznit
01-01-2008, 15:50
Ауе ти си някаф голям смисляга такъф ама карай. ВЪЗМОЖНО Е АМА Е ТОЛКОЗ МАЛКА ВЕРОЯТНОСТА ЧЕ НЯМА НА КАДЕ, безкрайно малка вероятност, както би казала даскалката ми по математика.

Kanela
01-01-2008, 15:56
Не можеш да свършиш без да ти е станал напълно,освен ако не си болен от сперматорея или не си се друсал.... :grin:
Тази прозрачна течност е смазка,която се отделя при възбуда....Нещо като женското подмокряне....В нея НЕ СЕ СЪДЪРЖА сперма,или ако се съдържа,тя е НЕГОДНА и е малък процент... :twisted:
Ехх.....
:roll:

Insatiable
01-01-2008, 15:56
Не се притеснявай, нищо не е станало :)

BluE_s
01-01-2008, 16:26
Не се притеснявай, нищо не е станало :)
+1 а и доколкото разбрах тя е останала девствена ;)

mokka
01-01-2008, 16:36
TURSA4KATAAAAA!!!! SAMO EDNI I SU6TI TEMI SE PUSKAT '' MOJE LI DA E ZABREMENQLA AKO NE SUM SVUR6IL V NEQ,A AOT TE4NOSTTA MOJE LI???'' A NIE TUKA SEDIM I OBQSNQVAME ZA DE4KOVCI DET NE SI PRAVAT TRUDA DA PRO4ETAT NE6TI4KO PO VUPROSA,PUK TRUGNALI DA SE RUGAT!!! :evil:

swords1010
01-01-2008, 17:19
Не можеш да свършиш без да ти е станал напълно,освен ако не си болен от сперматорея или не си се друсал.... :grin:
Тази прозрачна течност е смазка,която се отделя при възбуда....Нещо като женското подмокряне....В нея НЕ СЕ СЪДЪРЖА сперма,или ако се съдържа,тя е НЕГОДНА и е малък процент... :twisted:
Ехх.....
:roll:
Глупости! Първо, в никакъв случай не е задължително момчето да е в пълна ерекция, за да свърши. Също така, предеякулационната течност просто няма как да съдържа сперма, може да съдържа сперматозоиди (има ралика). Да и ги съдържа, малко на брой, но достатъчно и абсолютно годни за оплождане! Друг е въпросът, че вероятността да настъпи оплождане от тази течност е нищожен. Така е, поради простата причина, че за да настъпи бременност е нужна еякулация.
До автора: Не мисля, че е станало нещо! :)

Mamut
01-01-2008, 18:45
дайте още коментари защото става вече 2-ри ден седя в къщи и имам температура от притеснение.Напълно серизно ви говоря.Аз дори не си го вкарах ама като сам го търкал може съвсем малко да е попаднало отвън! Много ме е страх.Напишете още няколко мнения моля ви. :cry:

swords1010
01-01-2008, 18:58
За бога, Mamut, не разбираш ли, че шансът да е станало нещо наистина е нищожен? :)

Mamut
01-02-2008, 09:47
а като се има предвит , че преди около 2 седмици и свърши цикъла???

Mamut
01-02-2008, 09:58
И пак повтарям нямаше проникване ... Давайте мнения моля ви!

mokka
01-02-2008, 09:59
Ne e stnalo ni6to spoko i sti ga si se paniral :D

UnForgiving
01-02-2008, 12:18
Нищо не е станало! Дишай спокойно :)

ruska_rulz
01-02-2008, 12:27
"По време на ерекцията семенното възвишение, което също има кавернозни тела, набъбва и стеснява семенния поток, като прегражда достъпа на урината в уретрата, както и преминаването на еякулат към пикочния мехур. Това се осигурява и от рефлексния спазъм а вътрешния сфинктер на пикочния мехур. По време на половата възбуда се активира секрецията на уретралните жлези на Cowper и на Littrei - т.нар. либидозна уретрорея (предсеменна течност). Обикновено този секрет е незабележимм но понякога той може да е обилен и да изтична като бистра безцветна капка. Секретът увлажнява гениталните органи и улеснява имисиото. В него обаче могат да се намират живи сперматозоиди и това да стане причина за неочаквано забременяване. При еротична стимулация скротумът се повдига нагоре."
това успях да намеря от Уикипедията. надявам се да съм помогнала :twisted:

martoo
01-02-2008, 12:32
purvo prozra4nata ti te4nost e osven ot vuzbudata moje i da e ne ozrqlata semenna te4nost taka 4e ne e zabremenqla

indecent
01-02-2008, 13:36
Не се притеснявай, нищо не е станало :)
+1 :D