PDA

View Full Version : Грижат ли се за вас???



BeBsItO
01-01-2008, 15:43
:P В главата ми врахлете един доста интересен вапрос, подтикнат от това което чета в форума :) Та... да дам по с1щество : грижат ли се половинките ви за вас ? Т.е под грижа разбирам човек които поставя теб над себе си, това например да се интересува дали ще настинеш ако не си обле4ен/а добре, това да ти звани само за да види дали оспещно си се качил/а с асансиора :D :D :D да мисли за това.... 4е може да те хване някои да те изнасили ако си сама ( тук еджа ли има ''сам'' :D ) и такива работи...сещате се..... та дори това да те пази от забременяване. Наистина да го е грижа за теб??? По конкретно се запитах това.... защото ако с1дя по пове4ето теми, голяма час от вас се задоволяват с мн по малко . Като отвр1щат по с1щия начин разбира се :) Хубаво, любовта си е любов........ но ако сички тези дребни не6та не присастват в нея, мисля че вси4ко е безмислено! любовта не е да има6 един човек физически само, или п1к духовно ( в ''влюбеният'' смисал) ХОРА,ПОКАЗВАИТЕ И ПО ТОЗИ НАЧИН 4Е СЕ ОБИ4АТЕ! ДУМИТЕ НЕ СА НИЩО ПРЕД ДЕИСТВИЯТА!!!И КОГАТО КАЗВАШ ''ОБИЧАМ'',КАЗВАИ ГО В ПАЛНИЯТ СМИСАЛ! дано има мн хора които наистина се оби4ат сред вАС :)



АКО греша за това поправете ме, и се извинявам за грешките но не ми е мн лесно с тая кирилица :)

`Death`Whore``
01-01-2008, 15:44
Разбира се. Макар че редовно нощем ми вдига нощницата, за да ме обарва 8-)

BeBsItO
01-01-2008, 15:46
:D :D :D :D споко,под завивката няма начин да настинеш, наи тои те топли :D :D :D

`Death`Whore``
01-01-2008, 15:48
Лошото е, че има как...затова се навличам като олигофрен...макар че спим с 2 одеала, ако не съм с чорапогащник и нощница, изстивам... :cry:

sometimes_
01-01-2008, 15:49
Понякога обаче прекалената загриженост омръзва. На мен лично никак не ми беше приятно когато бившия ми звънеше през 5 минути, за да ме пита къде съм, с кого и кога ще се прибера, дали съм се прибрала и ако да-имала ли съм проблеми с прибирането. :o Много е досадно!

Insatiable
01-01-2008, 15:51
Разбира се. Както аз се грижа за него така и той за мен :-)

`Death`Whore``
01-01-2008, 15:51
Така е. Но е нормално да се притеснява за теб. Иначе и сама мога да се оправям...аз мразя и да ме защитават.

BeBsItO
01-01-2008, 15:53
не мисля 4е е досадно,защтото ако и ти обич6 този човек,трябжа да се радва6 4е му пука за теб, 4е се интересува :) не ти е до6ло на глажата обратното и за това така гожориш :) но твое мнение :)

ra4ence
01-01-2008, 15:54
Грижи се. Даже прекалено. Не съм свикнала,странно ми е.. но е мн хубаво :)

BeBsItO
01-01-2008, 15:57
:smt003 абе и на мен ми бе6е странно, ама за 11 месеца да ти кажа вече свикнах и ми харесва :) приемам го само в добрия смисал :)

AnoNim4e
01-01-2008, 16:01
Моят приятел проявява към мен грижите,които изброй и хиляди др. и ми е мн приятно,защото знам,че има човек,който ме обича,който се грижи за мен и му пука за мен,аз се старая да му отвръщам със сущото,но дали го правя той трябва да каже ! :wink:

BeBsItO
01-01-2008, 16:05
:-P браво на вас, а имам о6те едно допчлнение к1м в1проса : тези които казват ''да ,грижи се'' от колко време ходят. и имали ли са вр1зки в които са нямали тази грижа :)

babity
01-01-2008, 16:10
емиии най - честия израз на загриженост между нас е следната: "лягай си, на училище си утре и ше ставаш рано, пак ще се оспиш! - добре, айде да си лягаме. - няма, аз няма да си легна. - ама и аз не искам да си лягам щом ти няма. - лягай, ш'та набия :D ! - няма пък ще легна само ако и ти..." :razz: :razz: :razz: и не съм напълно сигурна от колко време сме заедно... :oops: и да, имала съм връзка, в която го е нямало тва... бифшия ми изобщо не се грижеше за финансовото ми положение... огромните ми телефонни сметки от по 200 лв могат да го покажат много ясно :D :D :D

AnoNim4e
01-01-2008, 16:11
:-P браво на вас, а имам о6те едно допчлнение к1м в1проса : тези които казват ''да ,грижи се'' от колко време ходят. и имали ли са вр1зки в които са нямали тази грижа :)
Да-имала съм връзки в които е нямало никакъв интерес,пък за грижи да не говорим! А аз с приятелят ми сме заедно от почти година ! :P

koalka
01-01-2008, 16:14
Ами, да, загрижен е доста за мен и не мога да се оплача от това как се грижи за мен. :) Но пък това според мен е прекалено да ти се обажда всеки път дали примерно, както каза си се качила успешно с асансьора и някакви такива лиготии, според мен...

BeBsItO
01-01-2008, 16:22
КОАЛКА, това с асансиора бе6е образно казано :D тои няма как да ми се обади секи пат ,за6тото мн 4есто до входната врата ме изпраща : :D а ина4е това 4е сега в ''д1лгите ви вр1зки '' го има това чудо ов1жението и загриженоста ,доказва тезата ми :) това зн 4е една вр1зкам без си4ко това не би се зад1ржала и не би оспяла :)а би се разпаднала като преди6ните ви :)

BeBsItO
01-01-2008, 17:01
qvno 4e na temata 6te otgovorqt horata koito vsi4ko tova im se slu4va i naistina znaqt kakvo e lubov :) qvno 4e nikoi nqma doblesta da si priznae...... da v moiqta vruzka e edi kvo si :) ama kakto iskate de :) mersi na dr te za otgovorite na vaprosa mi :)

Shaly
01-01-2008, 17:11
Много хубава тема!
Трябва да се полагат грижи,да показваш на човека до теб,че "you care"!Именно тези дребни и незначителни на пръв поглед жестове допълват и осмислят любовта!Но най-важното:жестовете трябва да са взаимни!

BeBsItO
01-01-2008, 17:14
saglasna sam ,i mersi za dopulvaneto :) da trqbva da sa vzaimni :)

Wrathchild
01-01-2008, 17:35
Да, грижи се за мен. Дали ми е студено, дали във входа не е изскочил някой психопат и да съм влязла във входа пък да не съм си стигнала вкъщи... такива работи...

BeBsItO
01-01-2008, 18:57
:D :D :D kakvo dr mu trqbva na 4ovek

Sevt
01-01-2008, 19:15
Еми като се замисля съм имал само две връзки, в които момичето се е грижило за мен, в смисъл елементарен израз на това, че й пука. Едната продължи 2 и половина години, другата 1 и половина и още продължава => тоя момент го има в сериозните връзки...Уау открих топлата вода :lol:

sometimes_
01-01-2008, 21:53
Ами моята връзка продължи 2 години, докато в един момент тая загриженост не ми дойде в повече, защото заради тия негови притеснения аз не можех да изляза спокойно с приятели, тия постоянни обаждания ми късаха нервите, съответно и тези на приятелите ми. Та...загриженост трябва да има, но да е в определени граници, защото ако се прекали се губи и тръпката и личната свобода... :)

koalka
01-01-2008, 21:55
Ясно ми е, че е образно казано. :wink:
Но за мен това са лиготии ...да е толкова загрижен.Да, нека е загрижен, но да не го показваа чак толкова, като ти следи всяка крачка, пак образно казано.Това би ме задушавало.

MoHuTo
01-01-2008, 22:25
Грижи се за мен. Заедно сме вече от 10 месеца почти и не се оплаквам, изпраща ме до входа и въпреки това ме кара да му пускам сигналче като стигна до вкъщи (на 1 етаж съм :-D ), когато ми е студено, винаги ми дава якето си (даже в момента едното му яке е вкъщи :-D ) и такива ми ти работи... :-P

prettyIdeath
01-02-2008, 05:58
Майка ми токова не я е грижа за мен, колкото него... Но ся не ми се изреждат нещата които прави за мен, но с една дума , това което автора е изредил е НИЩО в саръвнение с това което той прави! За това толкова си го обичам :grin: :smt007 :smt008

LitTlE_BeBsIiI
01-02-2008, 06:12
Амии дори много се грижи за мен,което понякога ме дразни....Примерно аз съм си купила нови секси дрешки и искам да го изненадам с тях...и ако е малко по-студено...той ведната мисли за това дали няма да настина и дали не ми е студено а не гледа дрехите.....от забременяване също мн си ме е пазил до сега.Правим го без презерватив и да чукна на дърво за сега няма проблем.Изобщо...понеже и съм доста по-малка от него имам чувството,че той ме има за неговото бебче и наистина ме смята за такова....и от там идват всички тези грижи. :) :) :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-02-2008, 06:58
Грижи се, даже прекалено и взимам да се притеснявам вече от толкова много грижи.
Спомням си една вечер не излизахме за много дълго, трябваше да ходя да празнувам Коледа една вечер и се прибирах с една съученичка към 12 часа. Понеже му се бях ядосала за нещо преди това, не му призвънках, когато съм си у нас. Той ми звъня, аз му затворих 2 пъти, след това писа да съм му се обадела, когато си видя телефона, но аз си прецених, че щом съм му затворила, сигурно е разбрал, че съм си у нас, но не мога да говоря. На другия ден, когато се събудих, имах 20 и няколко пропуснати повиквания от през нощта и един смс, в който наистина си личи, че се е притеснил адски много. Когато отидох на училище, разбрах, че е търсил един свой приятел, с когото се имам повече, търсил е неговата приятелка, защото с нея сме си по-близки, търсил е един мой съученик, който той по принцип ненавижда, опитал се е да намери и номерът на моята съученичка, с която се прибирахме.
Всичко, за да се увери, че съм добре. Дълбоко благодарна съм му заради тези грижи, наистина, и дори и да ми е неловко от тях, никога не бих се отказала от нещо подобно... :smt007

BeBsItO
01-02-2008, 07:56
:D Вс1щност,КОАЛКА ......ПОД ПРЕКАЛЕНА ЗАГРИЖЕНОСТ,всеки разбира разли4ни не6та :) мн об6то казано е :) ина4е сам сагласна 4е с веремето ако се прекалява и ти се звани през 5 мин ,когато си с фр е доста досадно :) при мен го няма този момент.просто когато с с мен ( даже и без мен)се 4уства отговорен за мен и пост1пките ми.вси4ко е името аз да сам добре, и от моя страна.... тои да е добре :) около това се в1рти цялата любов, като изклиу4им момента на тва че сме влюбени, обичаме се и прочие :)

LitTlE_BeBsIiI
01-02-2008, 08:10
Звънене през 5 минути говори за окупиране на партниора и недоверие в него,което няма нищо общо със загриженост!

BeBsItO
01-02-2008, 15:49
[-X +1

slun4evo
01-02-2008, 16:05
До сега не са се грижили така за мен, но се надявам, че и това време ще дойде :D .Сигурна съм, че е много мило.

kifla
01-02-2008, 16:14
От моя страна винаги е имало грижа към половинката ми . :oops: Примерно когато сме били заедно някаде за по няколко дена винаги съм гледала да му е добре,не само да си изкара добре а изобщо.Сега се сещам за това как от дори началото на взаимоотношенията ни с бифшия ми той всеки път ме е изпращал до входната врата ,да не ме бил взел някой ...дори и сега ако излезем той отново го прави защото явно го е грижа.Или пък когато сме били някаде на кафе или кръчма той винаги се интересувал каде ще ми е удобно на мен да седна :oops: хихи даже сега се сещам как веднъж на него явно много много не му се сядеше където на мене ,ама горкичкия какво да направи угоди ми :grin:
Изобщо и аз и той сме се грижили един за друг . :oops:

Adence
01-02-2008, 16:45
Oбожавам да се грижат за мен. Сегашният ми приятел е перфектен в това отоношение...В началото се дразнех от това че дори се качва с мен в асансиора...беше ми странно защото си мислех че го прави понеже ми няма доверие и не е сигурен ч ще се прибера в нас...В последствие осъзнах че го прави защото иска да се прибера жива и здрава.... :-) :-) :-) :-)

Seniorita
01-02-2008, 16:58
Да, грижи се за мен и сме заедно от 1 година. Преди никога не съм чувствала такава любов и загриженост - да те попитат "Студено ли ти е?", "Искаш ли още нещо", "Удобно ли ти е". Внимание съвсем не липсва. За изпращането няма смисъл да споменавам, дори си мисля, че повечето момчета в днешно време го правят или поне би трябвало. Не бъркайте обаче грижата с ревността. Звъненето през 5 минути и въпросът "С кой си?" е доста различно от слагането на възглавничка и въпросът " Удобно ли ти е така?" :wink: Пожелавам на всяко едно момиче да изпита топлотата на едни такива отношения! :smt001

MartyParty
01-02-2008, 17:41
Звънене през 5 минути би ме подразнило определено,но за щастие моят си е грижовен в рамките на нормалното и разбирасе получава същото.В началото не беше така ама се пооправи за една година и сега си е перфектен :mrgreen: Лично аз не познавам момиче,което да не обича тази сладка загриженост.Това е един от многото начини да покажеш любовта си.

BuBi008
01-02-2008, 17:45
Razbirase no po skoro se grijim edin za dryg. Vinagi mi se obajda dali sym stignala vkushti jiva i zdrava che az kakto karam losho mu stava :) i az vinagi mu se obajdam az se girja za nego kato se razbolee kakto i toi za men ( nikoga nqma a zabravq kak stoeshe nad men dokato spqh i mi slagashe kompresi s ocet kato vdigah temperatura) abe s dve dumi normalnite neshta .... zashtoto to ako nie ne se grijim edinz a dryg koi dryg shte se griji za nas.... to nali tova pravi edina vryzka ne samo dumite obicham te kakto kaza avtorkata

Krem4eto
01-02-2008, 21:11
Е,авторката каза,че никой няма да си признае,ако не се грижат за него,но ето,че аз ще си призная.
В края на краищатата , ние с него почти скъсахме , но това е друг въпрос.
Понякога не ме е посрещал , а ме оставя сама да вървя , пък си е опасно само момиче...
Иначе понякога ме е изпращал , ама рядко...Преди ми се обаждаше , ама вече не...
Е,това е от мене!

partychild
01-02-2008, 21:39
Да грижи се за мене , дори когато не е до мен :smt007 двамата взаимно се грижим един за друг и това е едно от най-важните неща в една връзка ;-)

BeBsItO
01-03-2008, 07:23
Е,авторката каза,че никой няма да си признае,ако не се грижат за него,но ето,че аз ще си призная.
В края на краищатата , ние с него почти скъсахме , но това е друг въпрос.
Понякога не ме е посрещал , а ме оставя сама да вървя , пък си е опасно само момиче...
Иначе понякога ме е изпращал , ама рядко...Преди ми се обаждаше , ама вече не...
Е,това е от мене! mn jalko za tolko dalga vruzka. no moje li da te pitam v na4aloto be6e li po razli4no?

slun4ice_90
01-03-2008, 08:10
Случвало ми се е аз излизам навън и той 'облечи се добре,за да не настинеш' :? 8-) А, когато бях болна ми звънеше през 5 минути аз най-накрая си изключих тела за да поспя малко и той 'защо тела ти беше изключен да не си била с някой' :razz: Аз паднах от смях,от толкова много "грижи",определено е дразнещо :lol:

BeBsItO
01-03-2008, 15:52
hora si4ko hubavo do tuk, ama zabravqte da kajete ot kolko vreme hodite ( gvorq z aposlednite mneniq)

Briseis
01-03-2008, 23:35
Не. За мен никога, никой не се е грижил така. Най-много да ме питат къде искам да отидем на кафе.
:(

BeBsItO
01-04-2008, 09:37
a imala li si dulga vruzka? za6toto tova se sre6ta v dulgite nai 4esto :)

Jaffs
01-04-2008, 11:31
Аз нямам от какво да се оплача в това отношение. Попаднала съм на наистина грижовен и нежен приятел.
Натяква ми да не се обличам леко, да не карам бързо, грижи се за мен като съм болна, отменя ме когато съм уморена, подкрепя ме когато имам нужда, оставя ми бележчици...
Не се е случвало да ме защитава напоследък, понеже аз не го позволявам много много, предпочитам да се справям сама, но си признавам, че от както сме заедно съм по-открита и си позволявам да ме защитава, да решава моите проблеми понякога. Нещо, което преди го е нямало.
А що се отнася до звъненето - не го прави. Разбира се звъни ми да ме пита как съм или какво правя, но не е системен тормоз, а с мярка.
На 14 януари правим 2 години. :)

BeBsItO
01-04-2008, 15:54
:P :P :P :P bravo bravo

LaDy_DaQnA
01-04-2008, 16:19
oo da opredeleno osobenno v4era...naprao se 4ustvam na sedmoto nebe 1 takyv dobri4yk grijoven...lele =P~ mi vinagi iska da me vzima kogato izlizame da me izpra6ta za da ne stane ne6to po pytq v4era me pazi ot evenualno da me hvyrlqtt v nqkoq prqspq snqg[ e na maitap de ama pak 6te6e da byde golqm polet] kara me da qm 6toto ve4no gladuvam iii napraoo (inlove)

ThePainIsReaL
01-04-2008, 18:00
Загрижен е, разбира се.. като съм болна ме облича, съблича, храни.. топли ме.. интересува се. Като бяхме на вила даже си спомням, че спа на супер твърдо, за да не ми пречи на мен. Някак си всичко, което искам.. е той. И фактът, че прави толкова много неща за мен и жертва себе си, за да ми е добре.. разтапя ме. (туп-туп)

BeBsItO
01-04-2008, 20:25
:oops: :oops: :oops: :oops: dai boje na seki taka

miloto_girl_4e
01-04-2008, 20:49
Оооо, ако моя бебо не се грижи за мен, то ... :-)
Грижи се адски много за мен, угажда ми, глези ме... :P
Аз също се грижа за него - гледам да не му е студено, угаждам му понякога, звъннкам му, ако излиза някъде късно, че се притеснявам...
Абе готино е така да се грижат за теб и ти да го правиш... :-)

ReFlEcTiOn
01-04-2008, 20:59
ммм...и за мен се грижат много добре...ние сме заедно от 5 месеца и..
-ако разбере че съм болна/че нещо ме боли винаги отива и ми носи лекарства и докато не ги изпия не ме оставя....
-винаги ме кара да ям за да не ми стане нещо... 8-)
-пази ме от бременност
-някои негови приятели от началото не ме приеха добре и той се скара с тях заради мен ...и винаги ме защитава...
-винаги ме пита така добре ли е,как е,боли ли те....
-изпраща ме до удома...
-пита ме студено ли ти е да пусна парното... :smt007 ах... :twisted:
-винаги ама винаги ме пита къде и кога искам да ходим...кога да се пребираме и с кого....
-винаги ме изслушва и търси решение на проблемите ми...успокоява ме...кара ме да виждам хубавата страна на нещата...
-просто прави много неща за да съм щастлива и постоянно ми доказва че ме обича...мисля че немога да мечтая за нещо повече...той е всичко за което съм мечтала и за сега немога да се оплача... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Like the wind`
01-05-2008, 13:19
Определено се грижи. ;-) Винаги ме изпраща,а ако съм сама ми казва да му звънна като се прибера,защитава ме,казва ми да се обличам хубаво че е студено.А от по-личните неща-обожава да ми реши косата,завива ме,винаги е загрижен за мен с две думи. :-) Заедно сме от половин година.

sherry
01-05-2008, 13:35
Да. Редовно ми се кара, че не съм се обличала с дебели дрехи, щяла съм да настина.
Не ме и пуска да вървя много сама, за да не ми направи някой нещо.
Бил е момчета, които са ме закачали :D

lithium4e
01-05-2008, 21:18
естествено..никога не съм била с по-грижовен човек :) опастност от изнасилване за сега няма..винаги ме изпраща до нас..за настиването го слушам редовно..как ми бил гол кръста :-D но всичко това ми показва че наистина ме обича и му пука какво се случва с мен .. как да не го обичам .. :-|

BeBsItO
01-07-2008, 09:05
PRAVA SI 4E VSI4KO TOVA ''TI POKAZVA...''' 4OVEK AKO MU PUKA SE GRIJI ..... :P

Mirelchetoo14
01-07-2008, 12:17
Наистина е чудесно да се грижат за теб,но не по такъв обсебващ начин,като 1 пирятелска двойка.Момчето само да се одраскаше и момичета почваше да пищи "Ауууу бебииииииииииииии добре ли си удари ли се ауууу лелееее(черва текат)" :D Това ме вади извън релси.Или пък периодичното звънене да те пита ко прайш "Еми акам мамка му!!!" :D :D :D Но мойто мише си се грижи чудесно за мен-като съм болна ми прави чайчета,масажира ме,подрежда ми стаята....Много помага и на нашите,което си е засвидетелстване на уважение...Е,не ме отрупва с някакви супер скъпи подаръци и глупости,ама аз и не бих искала,тва ми се струва скапано.И двамата се грижим да не настинем,да сме добре....Ама без лигни,моля ](*,)

жижи
01-07-2008, 12:21
ами да разбира се :)

CrazyWitch
01-07-2008, 13:17
Мога да говоря за бившия, защото гадже в момента нямам. :neutral:

Ние си се грижихме един за друг и беше мноу яку! :-P

DeSyTo0o0o0
01-07-2008, 13:38
ами на моето "гадже" за съжаление вобще не му пука как се обличам и кога излизам и т.н се тая му е за съжаление :( завиждам ви!

BeBsItO
01-07-2008, 16:20
ами на моето "гадже" за съжаление вобще не му пука как се обличам и кога излизам и т.н се тая му е за съжаление :( завиждам ви! nedei da sujalqva6 za ni6to, za6toto misli6 li 4e pri si4kite gadjeta koito 6e ima6... seki 6te e zagrijen za teb. az predi tova hodeh s dr mom4e v ramkite samo na mesec i ne6to 2 i nego ne go ebe6e izob6to. :neutral: 4ak kato si zaminah ne6to se depresira..... ama sorry bace...kusno e :)


radvams e 4e stana taka, za6toto po tozi na4in sre6nah moeto slun4ice {} .....taka 4e ne mu beri qdove a po skoro mu tegli edna i tursi istinskoto. vapreki 4e moje prosto i da si e takav, ne 4e ne mu puka.... no da ne go pokazva :) #-o #-o #-o

sexy_dizzy
01-08-2008, 02:44
Ходим ог година и 6 месеца.Преди беше по-грижовен с мен.Снощи с него се скарахме и ме остави да се прибирам сама през нощта.
Веднъж ми беше адски лошо, а имаше купон вкъщи и беше време за дискотека.Той отиде, не се почувствах приятно, макар и да не му го бях казала.Преди време бях болничка и исках да дойде вкъщи да е малко при мен.Той дойде само за 5 мин., защото бързал за кафе с другите. :x
Като ми е студено не ми дава якето си.Даже не ме пита дали ми е студено.
Знам, ме истински ме обича, но ми се искаше да е по-грижовен с мен.
Непрекснато звъни като съм с приятелки не от загриженост-от ревност..да не изневерявам случайно."Нищо чудно!"-би казал той :x
Ето ви едно признание по-различно от на останалите

krem4et0
01-08-2008, 05:48
Ти си мислиш, че този човек те обича? Аз не бих смятала същото, ако така се отнасят с мен!

BeBsItO
01-08-2008, 08:50
:neutral: ne moga da razbera..... 4ak do takiva krainosti ne bih turpqla. mislq 4e ti go obi4a6 mn pove4e.....ot kolkto toi teb. nz kak sedqt ne6tata , ama opredeleno.... ne si struva....

bungle
01-08-2008, 08:58
Много се грижи за мен. Адски много ме е разглезил.
Завива ме, топли ме, дава ми свои дрехи, когато ми е хладно, изпраща ме до нас ( или спирката), кара ме да му пускам СМС като се прибера, дори да е през деня, казва ми да се обличам дебело, защото имам проблеми с бъбреците.., купува ми разни лакомства, защото знае, че обичам ( например Киндер Буено!).. Не мога да се оплача.

Ама голяма глезла станах и не се понасям.. :-|

LitTlE_BeBsIiI
01-08-2008, 11:38
Ти си мислиш, че този човек те обича? Аз не бих смятала същото, ако така се отнасят с мен!
За съжаление е така....казвам за съжаление защото ми е гадно,че така се отнасят някои :(

BeBsItO
01-08-2008, 11:45
Ти си мислиш, че този човек те обича? Аз не бих смятала същото, ако така се отнасят с мен!
За съжаление е така....казвам за съжаление защото ми е гадно,че така се отнасят някои :(pffffffffffffffff dam :(

sexy_dizzy
08-14-2009, 11:36
Ти си мислиш, че този човек те обича? Аз не бих смятала същото, ако така се отнасят с мен!

Да..но си чувала фразата "Само защото някой не те обича така, както искаш, не означава че не те обича с цялото си сърце."
!

Assshley
08-14-2009, 11:39
Не мога да се оплача.Грижи се.

ShtrudeL
08-14-2009, 11:41
Стара тема...но да, грижат се за мен ^_^ Даже ми се е карал за нещо което според него ще е за мое добро. http://vodevil.forumotion.net/users/a8/19/65/32/smiles/567828.gif

rozovsluncho
08-14-2009, 11:42
Бившия ми приятел беше много грижовен!През цялото време мислише да не се разболея,да не ми се случи нещо,да не се ударя и подобни и накрая предпочитах да съм паднала да си счупя крак,рака,глава от колкото да скъсаме ама и тфа се случи...язък за грижовността и за всичко :? :?

Jumbie483
08-14-2009, 11:56
Бившия се грижеше страшно много за мен. Винаги гледаше аз да съм добре, а той винаги се е поставял на второ място. Нямам абсолютно никакви оплаквания от него.. 8)

ThisIsMe
08-14-2009, 12:13
естествено,че е загрижен иначе как ще съм с него,ако не му пукаше за мен. :) Толкова е мил ,внимателен,грижовен и това ужасно мн ме радва :grin: :-D веднъж се бях ударила и той не спря да ме пита добре ли си ,какво ти е ...на доктор искаше да ме праща. :)

Hilary_
08-14-2009, 12:29
Даммм хубаво е някой да се грижи за теб ... но все по-малко хора се сещат за това ... :? :?

За мен са се грижили по този начин ... ноо миналото си е минало ... :?

0nem0retIme
08-14-2009, 13:00
Да,грижи се за мен.. :-)

SummerRain
08-14-2009, 13:03
Да, грижи се за мен, както и аз за него.

Ravage
08-14-2009, 13:04
Понякога обаче прекалената загриженост омръзва. На мен лично никак не ми беше приятно когато бившия ми звънеше през 5 минути, за да ме пита къде съм, с кого и кога ще се прибера, дали съм се прибрала и ако да-имала ли съм проблеми с прибирането. :o Много е досадно! бъркаш загриженост с параноя и съмнение ...

3oPuTy
08-14-2009, 13:11
Ооо грижи се за мен :-) Дори понякога прекалява :) :-D
А как се грижи за мен?!Миии ето няколко примерчета:

-Последния път,когато се събирахме в тях ме заболя стомаха и ми стана лошо :(,а той умника реши,че трябва да зае*е компанията и да дойде с мен в другата стая докато се оправя ... Даже тръгна да ме кара да пия няк'во хапче,че и майка си занимава тогава :? :-D
-Миналата седмица,когато тръгнахме за Кранево в 22:30ч. ми каза да му пусна сигнал като стигна,но аз не му пуснах,защото стигнахме в 03:30ч. сутринта и не исках да го будя,а той миличкия цяла вечер почти не е спал и на края ми звънна сутринта и с един разтревожен глас "Как си,коте?!Къде си?!Защо не ми пусна сигнал като пристигнахте?!Знаеш ли,колко нервно ми беше ... Цяла нощ само се тревожа ама заради брата нямаше как да ти се обадя ..." :-D Като се прибирахме към Сс ми звънна няколко пъти да ме пита как съм и къде съм :-D
-Докато бях в Кранево пак ме болеше стомаха и не бях яла нищо и той миличкия като се притесни ... Накара ме да дам телефона на една позната за да говори с нея ама аз отказах и след като си казахме "Чао!" й се обади и почна да я инструктира "Накарай я да хапне нещо!Дай й един .... (забравих името на хапчето)!След 30-тина минути ще ти звънна да ми кажеш как е,защото тя ще ме излъже!Накарай я да си легне малко да си почине!" .... :? Тая същата ситуация се беше повторила и докато бяхме във Варна :?
-Когато ходим до пещерите все ми се кара,защото кръста ми бил гол,а там ставало течение ... Бля-бля-бля ... Щяла съм да раждам деца след време ... :?
-Вечер,когато спя в тях дори в съня си посяга да ме завива с чаршафа :shock: :?
-Винаги ме изпраща до нас и чака да чуе как вратата се заключва отвътре,защото цитирам:"Всякви кретени има в тоя квартал и като нищо някой дрогиран кретен може да те задърпа и да ти направи нещо!" :?

Абеее общо взето се държи с мен като с дете :? и като за капак като не стане по неговата започва да мърмори като дърта свекърва :D А когато започна да му противореча за някое от тия неща ми казва "Абе вашите не са ли те учили,че не е хубаво да противоречиш на по-възрастните" :shock: :lol: Всякаш като е с 2 години по-голям от мен е много възрастен :? :lol:
Амааа к'во да се прави :) Дори с това вманиачено държание аз пак си го обичам :-)

8992LIGHTER
08-14-2009, 13:12
от скоро е с мене уж се грижи :lol: аз се грижа повече за него много е шантав ... все такива си ги намирам :razz: :lol:

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 15:00
ами ако не обичам да се грижат за мен?Ако поливаш едно цвете всеки ден,то увяхва...А аз съм кактус :D