PDA

View Full Version : Начини да се отвориш сама



sexy_amotions
01-01-2008, 16:57
Na4ini,da se otvorish sama (za momi4eta) :grin: (S Predmeti,Plodove,Zelen4uci i dr) ... Koi e nai-podhodqshtiq na4in spored vas-Spodelete

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника! :-)

Buhtaaa
01-01-2008, 17:00
ами един приятел ми е казвал шпагати да правя да са чекна ... ама аз все още не мога да му повярвам другия нашин е с пръсти .... ама мене както казах в една предишна тема ме е бъз ...

sexy_amotions
01-01-2008, 17:02
xaxa da ti kaja 4estno , az sam probvala s prast :oops: celiqt prast mi vliza,no ni6ty nestava mai

AnoNim4e
01-01-2008, 17:23
Със шпагати се е случвало да се разкъсва девствената ципа,но не винаги се получава,най-сигорният начин е с пръсти (не само 1 както по-горе казаха) или с изкуствени членове,който може да си набавите от всеки един SexShop !

EJI4eTy
01-01-2008, 17:23
ами един приятел ми е казвал шпагати да правя да са чекна ... ама аз все още не мога да му повярвам другия нашин е с пръсти .... ама мене както казах в една предишна тема ме е бъз ...

начи е верно тфа дет са ми казвали - че на повечето гимнастички са им скъсани девствените ципи :shock: че то и аз редовно си прая шпагати и т.н. :D

swords1010
01-01-2008, 17:28
Нужно ли е да го правиш сама, след като си има естествен начин, по който това да стане? :)

MaLty
01-01-2008, 17:33
ами един приятел ми е казвал шпагати да правя да са чекна ... ама аз все още не мога да му повярвам другия нашин е с пръсти .... ама мене както казах в една предишна тема ме е бъз ...

начи е верно тфа дет са ми казвали - че на повечето гимнастички са им скъсани девствените ципи :shock: че то и аз редовно си прая шпагати и т.н. :D
и аааз такааааа :shock:

Cool_Bitch
01-01-2008, 17:35
Za6to e nujno da se otvarqt s predmeti,uprajnenie i t.n. kato za tazi cel e sazdaden maja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

twix_91
01-01-2008, 17:43
Za6to e nujno da se otvarqt s predmeti,uprajnenie i t.n. kato za tazi cel e sazdaden maja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

и аз така мисля

sexy_amotions
01-01-2008, 18:42
Ami ima momi4eta koito predpo4itat predi da go napravqt za 1vi pat s mom4e, da se otvorqt sami! Pak i az ne go smqtam za losha ideq... :-) :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
01-01-2008, 18:45
ami.. poznavam edno momi4e koeto e izpolzvalo krastavica 8-)

ghostwisper
01-01-2008, 18:57
значи подкрепям всички за това с пръстите,за шпагатите само съм чувала,ама не вярвам някой усилено да тръгне да се чекне..при положение,че можеш да си докараш куп проблеми на мускулите и кожата ако напъваш малко повечко..а и не съм съгласна с това да се отваряте сами :x ако беше толкова лесно,колкото ви изглежда нямаше да са тея сичките притеснения относно секса за 1 път.. [-( пък и ддз ама за кво не оставите тея неща на мъжа,хем по-добре ще се справи,хем ще е по-приятно... ;-)

Povlekan
01-01-2008, 19:24
Ami ima momi4eta koito predpo4itat predi da go napravqt za 1vi pat s mom4e, da se otvorqt sami! Pak i az ne go smqtam za losha ideq... :-) :grin:

Аз пък мисля, че е супер тъпо това което искаш да направиш........ :smt014.
Страхотен спомен ще ти остане как пътвия път ти е било с краставица или с пръст или с каквото и да било (предмет)........
Моляте сподели на колко години си.........ако си под 14......... просто не го прави.После ще разбереш,че е било мноооооооГо глупава идея ](*,)

sexy_amotions
01-01-2008, 19:26
xaxa Predpo4itam mom4eto da si svarshi rabotata, no vse pak za tezi koito smqtat da se otvarqt sami-malko polezni savet4eta s kvo da go pravqt :D :D :D :D :D :-P

sexy_amotions
01-01-2008, 19:27
az ne sam kazala 4e shte go pravq ... prosto mi e intersno i za tva napisah taq tema ....

`Death`Whore``
01-01-2008, 19:27
Освен ако поне 2 пъти седмично не мастурбирате с вибратор и то в продължение на месеци, няма да се усети голяма разлика. Момиченца, вие да не мислите, че щом нещо влезе вътре, всяко следващо проникване е безболезнено?

sexy_amotions
01-01-2008, 19:27
ami na 16 sam

Mirelchetoo14
01-01-2008, 19:32
Пхххх е ти и да си наръгаш краставица 2 пъти,това не те прави отворена...какво,ти по-малко девствена ли ще се чувстваш след този така "задоволителен" акт :D А и доста пъти след като те " отворят" си боли,така че...... :?

AnoNim4e
01-01-2008, 19:34
ami.. poznavam edno momi4e koeto e izpolzvalo krastavica 8-)
А после направила ли си е салата ? :lol:

MakeMeLaugh
01-01-2008, 20:35
МАЙКО, ЧЕ НАИСТИНА ИМА УНИКАЛНО И НЕПОВТОРИМО СМОТАНО-ПРОСТИ ПАТКИ :!: :!: :!:

Тука момчетата ще се избият да цепнат сливката на някоя девственица, те наще ще си ги пръскат сами. Мале, ако тръгне слуха, че сама си се отворила... няма да се учудя, ако не можеш да си анмериш сериозно гадже, а само тъпкачи..

П.П. Съжалявам за израсните средства - но така звучи по-добре и по-убедително да се вникне в темата.

jozefina_93
01-01-2008, 23:33
Awe mene me e strah sama da se otvorq puk mom4e da go napravi!!! :roll:

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:45
Аз си питам пак...и никой няма да ми отговори сигурно...какво означава една жена да е отворена? Напълно сериозно питам.

Povlekan
01-01-2008, 23:47
ааа значи мъжа е създанен за да ви отваря :-o

KIND OF ^^ OPEN SESAMI

miShle
01-02-2008, 00:40
А пък аз не мога да проумея как изобщо може да ти мине подобна мисъл през главата?! За хората с прекалено свободно време, айде да не си избиват страпотните хрумвания тука. Представям си какъв уникален спомен ти остава след това /както казаха по-горе/.Или пък още повече.. представи си че го разказваш пред приятелите си или пък не дай си боже един ден пред децата си... Мисля,че сама се сещаш каквио изводи ще си правят за тебе.. Толкоз ли няма кой бе мила?!

Povlekan
01-02-2008, 00:54
Аз си питам пак...и никой няма да ми отговори сигурно...какво означава една жена да е отворена? Напълно сериозно питам.

Всъшност да е отворена е да и е "пукнато джамчето" ( не мисля че трябва да ти разязнявам този израз :P)

Като говорим за предмети в един коментар на модератор видях: "Девствена си, докато не правиш секс за пръв път" видях,че казва:
Ми да ама не, може и с врибратор да се отвори и тогава е отворена после момчето няма кво да отваря.......... (голям мислител излезнах)

`Death`Whore``
01-02-2008, 06:16
Ципата може да не се скъса при първия секс. А и някой гинеколог може да я скъса /ако например девойката не каже, че е девствена, или онзи реши да я разчекне въпреки това/. В първия случай значи момичето е "отворено", но не е девствено, а във втория - обратното?

Я дай друго предположение. :)

dqbolo
01-02-2008, 07:11
значи подкрепям всички за това с пръстите,за шпагатите само съм чувала,ама не вярвам някой усилено да тръгне да се чекне..при положение,че можеш да си докараш куп проблеми на мускулите и кожата ако напъваш малко повечко..а и не съм съгласна с това да се отваряте сами :x ако беше толкова лесно,колкото ви изглежда нямаше да са тея сичките притеснения относно секса за 1 път.. [-( пък и ддз ама за кво не оставите тея неща на мъжа,хем по-добре ще се справи,хем ще е по-приятно... ;-)
+1 :)

dqbolo
01-02-2008, 07:18
Ципата може да не се скъса при първия секс. А и някой гинеколог може да я скъса /ако например девойката не каже, че е девствена, или онзи реши да я разчекне въпреки това/. В първия случай значи момичето е "отворено", но не е девствено, а във втория - обратното?

Я дай друго предположение. :)
+1111 ей ся съм съгласна !Може да си "отворена " но до 1 секс си девственна според мен са близки ,но рязлични неша.. едното си е някава кожичка а другото(девственоста) е нови изживявания... откриването на 1 различен свят....
поне аз така мисля де

`Death`Whore``
01-02-2008, 07:20
Ама какво значение има тази "кожичка"? Тя може и да не съществува - тогава как ще се чувства момичето, ако всички му дуднат, че е "отворено по рождение"? Жените са девствени и недевствени.

dqbolo
01-02-2008, 07:33
Ама какво значение има тази "кожичка"? Тя може и да не съществува - тогава как ще се чувства момичето, ако всички му дуднат, че е "отворено по рождение"? Жените са девствени и недевствени.
да де говорвех принципно

Жените са девствени и недевствени :)

sexy_amotions
01-02-2008, 09:16
E dobre de ... Ima momi4eta koito se rajdat napravo bez devstveni cipi-kogato pravqt sex za parvi pat ima li bolka ,shtom nqmat cipi???? :-o

VenkolM
01-02-2008, 10:48
Много ясно!

heely
01-02-2008, 12:04
Опитайте с вибратор :razz:

4ujdata_
01-02-2008, 12:26
ami nz ama s mom4ence koeto is ima pi6lence si e nai dobre mai :grin: :D

Pliok0019
01-02-2008, 14:48
Когото бях на 12 ми се стори добра идея и го направих. Сега години след това ми се струва доста глупаво решение... И все пак, решете сами дали не е по-добре да изпитате наслада от първото си подобно изживяване, с човека, които харесвате :)

MoHuTo
01-02-2008, 15:21
Na4ini,da se otvorish sama (za momi4eta) :grin: (S Predmeti,Plodove,Zelen4uci i dr) ... Koi e nai-podhodqshtiq na4in spored vas-Spodelete

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника! :-)
По-добре се отвори мозъчно, преди да мислиш за вагинално отваряне :wink: Дано си ме разбрала. Има момчета за тая работа :-x

sexy_amotions
01-02-2008, 18:27
Abe momi4e...az negovorq za seebe si , a prosto mi e interesno i za tva pusnah taq tema ... Parvo popitai za ko stava vapros i togava kazvai koi ,koe da si otvarq!!!!!!! :grin:

miShle
01-02-2008, 22:08
Абе монго си е право момичето вземи първо се отвори мозъчно... Щото само болен мозък може да си мисли такива неща,пък и не вярвам,че ей тей просто питаш... #-o

kolio-shiikata
01-02-2008, 22:18
най-ефикасния начин да се отвориш сама е да си направиш вудо кукла и да и ръгнеш един пирон между краката, няма начин да не се получи, това е проверен метод който иска да пробва :razz: :razz: :razz:

Povlekan
01-02-2008, 22:37
Абе монго си е право момичето вземи първо се отвори мозъчно... Щото само болен мозък може да си мисли такива неща,пък и не вярвам,че ей тей просто питаш... #-o

She want to try !!! :oops:

Madness
01-03-2008, 07:37
морков
краставица
банан
кремвирш(НЕобелен,щото иначе може да забременееш)
салам"Камчия"
чук(с дръжката навътре......или не)
химикалка
молив
флумастер
деодорант(стрейта е дъ бест)
---
Има още,ма ме мързи.Квото и да избереш,надени един чорап отгоре,за по-голям кеф =;

redrouZ
01-03-2008, 12:11
За завършек на всичко аз бих казала,че всеки е прав по своя си начин!Хубаво е да е с човек,който харесваш,хубаво е и сама да го направиш,но най-хубаво от всичко е да помислиш преди всичко!Ако не искаш да изглеждаш "глупаво" го направи сама,но ако искаш да е истински изчакай да му дойде времето.Не бързай,за да не съжаляваш след време.Иначе освен с краставица съм чувала и за момичета,които го правят и с четка за зъби! :-P :P :D :D :D :P .И това все пак не означава,че вече не си девствена,за това си трябва МЪЖ!

miShle
01-03-2008, 14:54
Абе монго си е право момичето вземи първо се отвори мозъчно... Щото само болен мозък може да си мисли такива неща,пък и не вярвам,че ей тей просто питаш... #-o

She want to try !!! :oops:

И на мене тей ми се струва ..

besnicataa
01-03-2008, 15:31
Ami ima momi4eta koito predpo4itat predi da go napravqt za 1vi pat s mom4e, da se otvorqt sami! Pak i az ne go smqtam za losha ideq... :-) :grin:

paradiso
01-03-2008, 16:09
xaxa da ti kaja 4estno , az sam probvala s prast :oops: celiqt prast mi vliza,no ni6ty nestava mai i az takam :-)

alabalaasdasd
01-03-2008, 17:34
Na vsi4ki deto govorqt 4e bilo glupavo samo da se otvori momi4eto she im kaja che sa oligofreni, kakvo mu e magi4eskoto na purviq put ako momi4eto go boli i ne moje da se nasladi ? To4no kato se otvorila sama predi tova purviqt i put naistina shte e priqten spomen.
Moga da kaja samo edno golqmo respekt za tiq deto sa gi napravili suznatelno sami, a tezi koito tvurdqt che e glupavo, sa ili tvurde tupi, ili prosto gi e strah i zatova otlagat i ostavqt na drug da q svur6i taq rabota.

sexy_amotions
01-04-2008, 07:46
ami DA ... to4no taka si e ! :smt001

gabito0o0_
01-08-2008, 14:57
Не е за препоръчване да се отваряш сама хахах :D Според мене де... :grin:

VilleBaby
01-08-2008, 16:14
ne se otvarqite sami be macki! za6to e maja togava? 8-) az li4no predpo4itam da me otvori lubim 4ovek vmesto krastavica :-D :-D

VilleBaby
01-08-2008, 16:21
ne se otvarqite sami be macki! za6to e maja togava? 8-) az li4no predpo4itam da me otvori lubim 4ovek vmesto krastavica :-D :-D

Virgin
01-08-2008, 16:42
най-ефикасния начин да се отвориш сама е да си направиш вудо кукла и да и ръгнеш един пирон между краката, няма начин да не се получи, това е проверен метод който иска да пробва :razz: :razz: :razz:


:!: :!: :!: :idea: :idea: :!: :idea: :!: :idea:

Virgin
01-08-2008, 16:53
Na vsi4ki deto govorqt 4e bilo glupavo samo da se otvori momi4eto she im kaja che sa oligofreni, kakvo mu e magi4eskoto na purviq put ako momi4eto go boli i ne moje da se nasladi ? To4no kato se otvorila sama predi tova purviqt i put naistina shte e priqten spomen.
Moga da kaja samo edno golqmo respekt za tiq deto sa gi napravili suznatelno sami, a tezi koito tvurdqt che e glupavo, sa ili tvurde tupi, ili prosto gi e strah i zatova otlagat i ostavqt na drug da q svur6i taq rabota.


:shock: :shock: ауе, ти малоумна ли си :?: :?: :!: предполагам, че си момиче, защото нито едно нормално момче не би дало подобен безмозъчен съвет ](*,) ти си за съд направо - нали разни тъпи като тебе 12-13-годишни пикли ще тръгнат по акъла ти :!: ти имаш ли представа какви болести могат да се докарат по тоя начин :?: :?: нали какъвто и предмет да използваш, ще е мръсен, нехигиеничен, един бог знае кви мизерии ще си навкараш вътре ](*,) леле... горките ти родители :!: решили са да създадат човек, а то си излязла ти :shock:

Atula
01-08-2008, 17:20
]
Na vsi4ki deto govorqt 4e bilo glupavo samo da se otvori momi4eto she im kaja che sa oligofreni, kakvo mu e magi4eskoto na purviq put ako momi4eto go boli i ne moje da se nasladi ? To4no kato se otvorila sama predi tova purviqt i put naistina shte e priqten spomen.
Moga da kaja samo edno golqmo respekt za tiq deto sa gi napravili suznatelno sami, a tezi koito tvurdqt che e glupavo, sa ili tvurde tupi, ili prosto gi e strah i zatova otlagat i ostavqt na drug da q svur6i taq rabota.


:shock: :shock: ауе, ти малоумна ли си :?: :?: :!: предполагам, че си момиче, защото нито едно нормално момче не би дало подобен безмозъчен съвет ](*,) ти си за съд направо - нали разни тъпи като тебе 12-13-годишни пикли ще тръгнат по акъла ти :!: ти имаш ли представа какви болести могат да се докарат по тоя начин :?: :?: нали какъвто и предмет да използваш, ще е мръсен, нехигиеничен, един бог знае кви мизерии ще си навкараш вътре ](*,) леле... горките ти родители :!: решили са да създадат човек, а то си излязла ти :shock:

Само да добавя, че не мога да разбера, как може младите да са толкова повредени. Аз съм на 19 и висе чудя на акъла.... Вярно ще излезе това, че има хора, които са си чист рикушет от маймунска ч***я.
Моля хора, които са резултат на генни модификации - да не низанимават.... :evil:

Justinda.01
12-28-2012, 18:20
Според мен е голям резил момче да тръгне да отваря някоя си,и тя да му пръсне цялата стая в кръв или на всеки 20 секунди да му казва спри,че ме боли,е какъв ще бъде тоя секс -това си е пълна излагация и после момчето да ходи да я разправя на всички ,че е девствена и всички да и се смеят колко е задръстена и целият град да знае за личният и живот.
Най-добре да си вземе вибратор ,да остане сама вкъщи и да се отвори ( и с пич и без пич ще я боли ) , не е ли по-добре,като правят любов да си го правят нормално и с кеф ,а не през 10 секунди чакай спри,че ме боли или дай по-бавно и всичко да е в кръв ,мммм красива картинка няма що.
Гордост да си девствен,ама вие ако бяхте девствени едва ли бихте се биели в гърдите ,и вероятно нямаше да ви е приятно да ви коментират подигравателно личния ви живот , КЪМ АВТОРКАТА ,не се влияй от мнението на коментарите,направи това,което сметнеш за добре .
Казват ти ,когато срещнеш подходящия,е ти може и на 50 г. да го срещнеш ,на 50 ли да се отвори или е по-добре да го прави,когато е млада,а не сбръчкана.
И не е ненормално да се отвориш сама,но моля те не го прави със зеленчуци или плодове,защото това е гавра с храната и е извратено за тази работа си има вибратори ,усепх ;)

HollyGolightly
12-28-2012, 18:23
Според мен е голям резил момче да тръгне да отваря някоя си,и тя да му пръсне цялата стая в кръв или на всеки 20 секунди да му казва спри,че ме боли,е какъв ще бъде тоя секс -това си е пълна излагация и после момчето да ходи да я разправя на всички ,че е девствена и всички да и се смеят колко е задръстена и целият град да знае за личният и живот.

Ако с това описа собственият си първи път, моите съболезнования.
А иначе не такъв ужас, стига сте се лигавили.

DisappointedDreamer
12-28-2012, 18:28
^Оф, божичко. Ти сериозно ли? И какво ще кажеш на щерката ти като те попита как изгуби девствеността си? Че си се отворила насред хола с вибратор от някой секс шоп?

Второ, този който се подиграва на някого че е девствен/а е пълен идиот. А девствения когото му се връзва е също такъв. Трето, това да се отвори сама вкъщи с вибратор изобщо не означава, че като го направи с момче ще е приятно и изпълнено с оргазми. Напротив.

Четвърто. Изобщо не е излагация. Този, който реши да си легне с девствена трябва да е наясно, че кръв и болки и спирания ще има. Трябва да го приеме. Това са екстрите, които идват с пакета Вагина. Да не говорим, че кръв изобщо може да няма, пък дори и да има ще е няколко капки, а не както ти се изрази. В допълнение - ако си решила да изгубиш девствеността си ще скискаш зъби при болката. Или ще използваш лубрикант и ще си достатъчно отпусната/навлажнена/възбудена.

Направо ви се чудя на акъла.

Justinda.01
12-28-2012, 18:31
Ако с това описа собственият си първи път, моите съболезнования.
А иначе не такъв ужас, стига сте се лигавили.

Хахаха и чак моите съболезнования,какво искаш да кажеш ,че е по-добре момичето да изпръска с кръв чаршафите (колко яка гледка ) и да казва на всеки 10 сек . на момчето спри де спри,и това да се повтаря още 10 пъти,докато почнеш да усещаш удоволствие ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????

marilyn
12-28-2012, 18:32
Темата е от 2008, бе археолози, такива.

DisappointedDreamer
12-28-2012, 18:35
Хахаха и чак моите съболезнования,какво искаш да кажеш ,че е по-добре момичето да изпръска с кръв чаршафите (колко яка гледка ) и да казва на всеки 10 сек . на момчето спри де спри,и това да се повтаря още 10 пъти,докато почнеш да усещаш удоволствие

Отново повтарям себе си. Момичето няма да изпръска с кръв чаршафите. Кръв може изобщо да няма, а ако има ще е само няколко капки. Това е нещо напълно нормално и естествено и ако момчето започне да и се подиграва за това, то той е пълен глупак.

Второ, момичето трябва да е наясно че всичко ще бъде много по-лесно ако стисне зъби за малко докато всичко мине, а не да кара момчето да спира през няколко секунди. За сметка на това, лубрикант плюс дълга любовна игра плюс максимално отпускане е всичко от което се нуждае едно момиче за по-малки болки при първия път.

И дори и да се отвориш с вибратор, ти удоволствие няма да усещаш веднага щом момче ти го вкара. Напротив, и при теб ще минат над 10 тека преди да започнеш да изпитваш известно удоволствие от акта.

Безкрайно необразовани сте.

Justinda.01
12-28-2012, 18:42
^Оф, божичко. Ти сериозно ли? И какво ще кажеш на щерката ти като те попита как изгуби девствеността си? Че си се отворила насред хола с вибратор от някой секс шоп?

Второ, този който се подиграва на някого че е девствен/а е пълен идиот. А девствения когото му се връзва е също такъв. Трето, това да се отвори сама вкъщи с вибратор изобщо не означава, че като го направи с момче ще е приятно и изпълнено с оргазми. Напротив.

Четвърто. Изобщо не е излагация. Този, който реши да си легне с девствена трябва да е наясно, че кръв и болки и спирания ще има. Трябва да го приеме. Това са екстрите, които идват с пакета Вагина. Да не говорим, че кръв изобщо може да няма, пък дори и да има ще е няколко капки, а не както ти се изрази. В допълнение - ако си решила да изгубиш девствеността си ще скискаш зъби при болката. Или ще използваш лубрикант и ще си достатъчно отпусната/навлажнена/възбудена.

Направо ви се чудя на акъла.

Познавам момчета,които са се зарекли,че повече няма да го правят с девици просто не издържат да гледат кръв,гнусно им е,и не издържат някви ревливи пикли да се оплакват,искат като правят секс всичко да е ОК и двамата да изпитват удоволствие,а не неудобство .
А,и ако момичето е решило да има забежка,а не сериозна връзка е неудбно да е девствена .....

DisappointedDreamer
12-28-2012, 18:45
Точно. Момиче, което е решило да го направи със случаен никога няма да мрънка дори, когато е девствена. Съмнявам се, че повечето девствени го правят просто ей така с някой непознат. Момчета, които търсят забивки с момичета никога не биха налетяли на девственица.

Второ. Момче което излиза с дадено момиче и знае че то е девствено, никога няма да се притеснява от кръвта.

Да не говорим колко тъпо е да се гнусят от кръвта. Значи могат да я чукат, ама кръв появили се мръщат физиономии. Да не се забиват с девствени тогава.

HollyGolightly
12-28-2012, 18:50
Познавам момчета,които са се зарекли,че повече няма да го правят с девици просто не издържат да гледат кръв,гнусно им е,и не издържат някви ревливи пикли да се оплакват,искат като правят секс всичко да е ОК и двамата да изпитват удоволствие,а не неудобство .
А,и ако момичето е решило да има забежка,а не сериозна връзка е неудбно да е девствена .....
Именно, момчета са, още не им е дошъл акъла в главата, пък и надали самите те знаят какво правят.Гнусно им било :?, ами да като се ч*кат с хора които са срещнали преди час два. И освен това не всички ние сме лигли, които пискаме от най-малкото. Някои дори и не ги боли, други не им тече кръв.
И не било кеф, ами голям кеф ли е да си забиеш вибратора там сама?

Justinda.01
12-28-2012, 18:51
Ако жените не изпитваха кеф от вибратори нямаше да си го купуват ,по-добре с вибратор,отколкото с някой,който ще ти бие шута след като те е минал и ще те разнесе из целия град,а и всички знаем че по-трудно е да си намериш полвинката в живота ;)

DisappointedDreamer
12-28-2012, 18:53
отколкото с някой,който ще ти бие шута след като те е минал и ще те разнесе из целия град

Съжалявам, ако това ти се е случило на теб. Всъщност, не. Не съжалявам. Ти сама си си виновна.

HollyGolightly
12-28-2012, 18:54
Ако жените не изпитваха кеф от вибратори нямаше да си го купуват ,по-добре с вибратор,отколкото с някой,който ще ти бие шута след като те е минал и ще те разнесе из целия град,а и всички знаем че по-трудно е да си намериш полвинката в живота ;)
Ами да, ще ти бие шута, след като сте само за това заедно. И нямах предвид, че вибратора не носи удоволствие, а че каквото и да правиш няма как 1вия път да мине прекрасно, независимо дали си правила секс или си се "отворила " сама

SweetZombie
12-28-2012, 19:26
Мисля че съм го казвала и в други теми, но нищо. Значи можеш сама да се отвориш по доста начини аз лично (не съм мн сигурна дали е от това или от факта че спортувам) съм стигала до 3пръста но след доста време, смисъл чво гледах порно (ест.) после пробвах с 1,2 и накрая 3. Но не става просто ей така а след доста усилия, но ако си скъсаш ципата преди половия акт удоволствието (поне при мен беше така) ти е гарантирано

AmericanAssholes
12-28-2012, 19:28
стига бе хора,гнусни стеееееееееееееееее.
пробвай с червило/гланц :D

dream1707
12-28-2012, 19:29
Самата идея, да се отвориш сама с вибратор просто няма да я коментирам...

Няколко пъти обаче засякох, как "щяла да му опръска чаршафите с кръв" .. брат тва да не тече като от кранче бе о.О .. Има капка, две.. при някои и толкова няма даже, кви са тия глупости

И как щели да те разправят и да ти се присмиват, защото си девствена. Това мода ли е някаква да нямаш тая тъпа ципа между краката ? Кво, като се отвориш сама по-опитна ли трябва да означава, че си... ? Същото дърво ще си си в леглото.

elllyy
06-07-2013, 22:16
Случайно попаднах тук днес.. и чета и не мога да повярвам на очите си! Аз съм почти на 19. Днешно време има такива евтини момичета, които дават най-скъпия подарък, който могат да дадат на едно момче (не да чака белия принц, а просто момче, което я харесва, уважава и не би я наранил и би внимава), че бих ти казала, че сега е "гъзарско" да си девствена на нейната възраст, защото повечето не са, и както споменах се дават лесно - евтини п**кли, които все още не знаят къде ги сърби и за какво става реч.. Момчетата виждат на тези лесно даващи се момичета като на несериозни и за един път. Не знам на колко си, но определено не знаеш за какво говориш, ако за теб е било така - добре, но това не означава, че при всеки е било така и ще бъде така.. И според мен трябва сама да реши какво да прави, но мога да и дам съвет и той е, че според мен може да изчака докато не стане на 17-18 и тогава пак да си реши, защото все пак не мисли кой знае колко зряло на тази възраст. А и още нещо.. Аз си направих моя първи път преди една година (бях на 18 току що навършени) и ще ти споделя, че даже не съм кървяла и ако съм кървяла е било супер малко, че даже не сме забелязали нито приятеля ми, нито аз - при всеки е различно разбира се; зависи от вагината, зависи колко е възбудено момичето, зависи как действа момчето и т.н, а бе като цяло мозъка.. Познавам момичета, които даже не ги е боляло, но са кървели малко и т.н, но никога няма да кърви така преувеличено както го описа ти - ще има малко може би на чаршавчето или чак ще усети като отиде да пишка и се избърше.. Мен лично ме боля доста, но мисля, че усещането, тръпката, емоцията и т.н е различна когато си с някой, който харесваш или може би е добър приятел на, който се доверяваш.. Болката я има винаги малко или много, но не мисля, че ще като почне сама да го прави и я заболи ще може да продължи сама да си причинява болка, ще и е доста по-трудно, единственото е, че я е срам да се съблече чисто гола пред момче за първи път - нормално е.. И какво е това: всичко да е в кръв? - моля ти се, или пък през 10 секунди "чакай спри, спри, че ме боли", може да му каже по-бавно, по-бързо - нормално е, даже е хубаво да му казва как на нея и допада, но със сигурност ако е свястно момчето ще внимава и ще е бавно и нормално да я боли, това е нещо, което когато и да го направиш ще боли малко или много, както споменах зависи от вагината и от мозъка ;) Никой не и е казал да чака до 50 годишна възраст - стига с тази хипербола, но е много възможно да намери подходящо момче (малка е или е била когато е пуснала темата) или да поиска от приятел на, който му има доверие и т.н. - всеки както си прецени. Ако момчето има акъл няма да ходи да я разправя, и може би заради болката няма да и е толкова приятно, но това отминава и това е нещо през, което всяко момиче е минало и ще и се налага да минава. Не мисля, че когато я попитат "как ти беше първия път" няма да и се смеят, и какъв съвет ще даде на дъщеря си ако има такава? Аз само мога да дам съвет като момиче минало през това вече, и давам обективно мнение и също малко лично мнение, което не е толкова обективно - не е нужно да се съгласява с мен, който и да е било. :) Умната какви ги вършите. ^^

leadyflame
06-07-2013, 22:27
^ Ми то хубаво сега се регистрираш, ама поне и датата на темата да беше видяла.

elllyy
06-07-2013, 23:01
Просто.. на такава простотия няма как да не пишеш, а и преди малко видях реалната дата на темата - помислих, че е от 2012. :| :D

Mitizaro
06-07-2013, 23:14
С МЕН
Аз пак ше те остая сама, споко!!! ;)

marilyn
06-08-2013, 13:35
Гледай датите на темите.


Днешно време има такива евтини момичета, които дават най-скъпия подарък, който могат да дадат на едно момче

Е, чак пък "най-скъпия подарък"... да ви е ципата...

kalpazanka
06-08-2013, 13:39
Апф, какви теми само вдигате...