PDA

View Full Version : Какво толкова харесване на к***ите?



FieRy_GirL
01-01-2008, 16:57
si4ki mom4eta li haresvat kurvite we deba??i kfo tolkova im haresvate?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

amadeuskb
01-01-2008, 17:01
Kой е казал ,че ги харесваме? #-o

cracken
01-01-2008, 17:06
Kой е казал ,че ги харесваме? #-o

+1

BeBsItO
01-01-2008, 17:09
:D :D :D ''p1lno e s kurvi brat,4ak me hva6ta qd......... kvo da praa 4e jiveq v tozi kurvenski svqt.....emi prosto badi tarikat'' pz all

AnoNim4e
01-01-2008, 17:10
Аз съм момиче и ги МРАЗЯ,но мой приятели (момчета) казват така:
"0бичам к*рвите,но не и к*рвенските номера" :wink:

iv4oiv
01-01-2008, 17:11
Ами, защото са лесни. Дават ни това от което имаме нужда без да се правят на недостъпни и т.н.
Много по освободени са. Защо да се занимавам с някоя фръцла дето ще ми се прави на недостъпна.

white_chik
01-01-2008, 17:36
Може би куривите,които ти познаваш,могат да предложат неща,които ти не можеш,затова момчетата да ги предпочитат.Аз лично не съм забелязала приятелтие ми да са им толкова навити.

Darkl1ng
01-01-2008, 17:41
Бе ако някой те е пренебрегнал заради така наречените "курви", трябва да ти е ясно какво е искал, тогава кво ти е зор за тоа? Ти би ли предпочела да си неговата "курва"?
пп мъжете са тъпи

Sevt
01-01-2008, 17:52
пп мъжете са тъпи

Мне мъжете не са тъпи, тъпо е обобщаването...а и може би тези мъже на които си попадала...
Та като цяло повечето от нас не харесват курвите, но пък за съжаление и точните момичета са твърде малко :/

tuzaro
01-01-2008, 18:26
Аз съм момиче и ги МРАЗЯ,но мой приятели (момчета) казват така:
"0бичам к*рвите,но не и к*рвенските номера" :wink:Тва не правилно, правилното е-Обичам кyрвите, мразя кyрвенските номера, и аз съм на същия принцип 8-)

suantito
01-01-2008, 18:36
Првилния отговор на въпроса "защо обичате курвите " е защото се е*ът

dshiznit
01-01-2008, 18:38
А момичетата що се виката на някоя дето ви земи гаджету курвь?

ОБИЧАМ К*У*Р*В*И*Т*Е РАЗВРАТА ACDC И ПАРАТА.

tuzaro
01-01-2008, 18:39
Првилния отговор на въпроса "защо обичате к***те " е защото се е*ъттва е човеко =D> =D> =D>

menta_loverka
01-01-2008, 19:16
А момичетата що се виката на някоя дето ви земи гаджету курвь?
Щот сме й ядосани и я мразим и не можем да иЗмислим друго 8)

Freeminded
01-01-2008, 19:16
Аз курви не обичам, не знам кой ти ги е втълпил тези глупости. :shock:

the_unknown
01-01-2008, 19:22
Защото не е нужно да ги заведеш на кафе,да се чудиш 2 часа с какви глупости да "омайваш",накрая да платиш сметката и да чакаш да ти върже(ако изобщо го направи).

bibi90
01-02-2008, 10:23
Te ne gi haresvat,te gi e**,tova ne e haresvane.A vie za6to za vsqko dobre izglejda6to momi4e,koeto mom4etata haresvat pove4e ot vas,kazvate 4e e kurva? 8-)

Harum_Scarum
01-02-2008, 10:31
Аз не мразя курвите,просто кат ми се опре някоя и загива :D

Chukasimo
01-02-2008, 10:34
si4ki mom4eta li haresvat kurvite we deba??i kfo tolkova im haresvate?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
emi horata gi praskat dokato takiva kato tebe sedqt i se chudqt za kvo im e onaq rabota... :evil:

Master_88
01-02-2008, 14:07
Еми ние ако не обичаме курвите,значи да не обичаме жените :) По темата не ги обичам,но ако са с добра визия вече да :)

GD
01-02-2008, 14:12
Аз съм мъж вече на 19 години и много мразя курвите. А момчетата и мъжете някой ги харесват защото гледат и искат да преспят с тях за удоволствието.Понеже немогат да си намерят приятелка и айде дай някоя курва с извинение за по - лесно. :evil: :evil: :evil:

r3al_l0ff
01-02-2008, 14:29
xax za kfo haresvat kurvite.. za6toto mislqt s onaz si rabota .. :razz:

kifla
01-02-2008, 16:25
пп мъжете са тъпи

Мне мъжете не са тъпи, тъпо е обобщаването...а и може би тези мъже на които си попадала...
Та като цяло повечето от нас не харесват к***те, но пък за съжаление и точните момичета са твърде малко :/
абе айде сега не харесвате курвите..баш си ги харесвате ...аз до сега не съм срещнала момче ,което да не предпочете кървата пред някое по -обикновенно и много по -стойностно момиче.Просто вие мъжете,без изключение сте толкова жалки ,когато дори и само се ебете с курва.Каде ви отива собственото уважение ???Само се ебът...ми извинявайте ама ако искате някоя свясна еми много ясно ,че няма да ви върже на първата среща,дори бих казала че едва ли ще спи и на първата седмица с вас.Просто защото е по-различна .
А на тоя индивид,който казва че авторката просто не била попаднала на човека..е баце аи като отриеш някой дето е малко по-различен обади ми се ,ама се съмнявам.
Просто мъжете и момчетата в днешно време мислят с долната си глава ...за тва и са толкова огриничени.


На авторката само бих казала изобщо да не и пука ! 8)

Lekov
01-02-2008, 16:50
пп мъжете са тъпи

Мне мъжете не са тъпи, тъпо е обобщаването...а и може би тези мъже на които си попадала...
Та като цяло повечето от нас не харесват к***те, но пък за съжаление и точните момичета са твърде малко :/
абе айде сега не харесвате к***те..баш си ги харесвате ...аз до сега не съм срещнала момче ,което да не предпочете кървата пред някое по -обикновенно и много по -стойностно момиче.Просто вие мъжете,без изключение сте толкова жалки ,когато дори и само се ебете с к***а.Каде ви отива собственото уважение ???Само се е***...ми извинявайте ама ако искате някоя свясна еми много ясно ,че няма да ви върже на първата среща,дори бих казала че едва ли ще спи и на първата седмица с вас.Просто защото е по-различна .
А на тоя индивид,който казва че авторката просто не била попаднала на човека..е баце аи като отриеш някой дето е малко по-различен обади ми се ,ама се съмнявам.
Просто мъжете и момчетата в днешно време мислят с долната си глава ...за тва и са толкова огриничени.


На авторката само бих казала изобщо да не и пука ! 8)

В това че всички харесваме курви е па права си мааму стара,но всяко уважаващо себе си и приателката си момче не би паднало толкова ниско докато има свестно момиче до себе си та дори и тя да му пуска 1 път в годината.А тези който се правят на газари и докато си имат гадже ходят при общите еми та те не уважават себе си ама не мислят че от такива "момиченца" може и да хванеж некоя болест и да не видиш секс повече :!: :!: :!: :!:

Seniorita
01-02-2008, 17:06
Може би, защото им пускат. :smt001

Raderfort
01-02-2008, 18:52
ABSOLIUTNO NI67O :)

love_enrique
01-02-2008, 19:49
Хахахааа ми к*****е ги харесват тия дето не могат да спечелят някоя по-стойностна,за кво ти е с такива жалки типове да се занимаваш бе :lol:

tuzaro
01-02-2008, 20:06
Хахахааа ми к*****е ги харесват тия дето не могат да спечелят някоя по-стойностна,за кво ти е с такива жалки типове да се занимаваш бе :lol:Пхахаха вярвай си :razz: :razz:

Glorious
01-02-2008, 20:16
пп мъжете са тъпи

Мне мъжете не са тъпи, тъпо е обобщаването...а и може би тези мъже на които си попадала...
Та като цяло повечето от нас не харесват к***те, но пък за съжаление и точните момичета са твърде малко :/
абе айде сега не харесвате к***те..баш си ги харесвате ...аз до сега не съм срещнала момче ,което да не предпочете кървата пред някое по -обикновенно и много по -стойностно момиче.Просто вие мъжете,без изключение сте толкова жалки ,когато дори и само се ебете с к***а.Каде ви отива собственото уважение ???Само се е***...ми извинявайте ама ако искате някоя свясна еми много ясно ,че няма да ви върже на първата среща,дори бих казала че едва ли ще спи и на първата седмица с вас.Просто защото е по-различна .
А на тоя индивид,който казва че авторката просто не била попаднала на човека..е баце аи като отриеш някой дето е малко по-различен обади ми се ,ама се съмнявам.
Просто мъжете и момчетата в днешно време мислят с долната си глава ...за тва и са толкова огриничени.


На авторката само бих казала изобщо да не и пука ! 8)

Смело ще заява, че не предпочитам курвите "пред някое по -обикновенно и много по -стойностно момиче".Не веднъж са ми предлагали к***и и аз всеки път съм отказвал дори като нямам сериозна връзка! :)

[Fr33land3R]
01-02-2008, 22:08
hah

wasntme_
01-05-2008, 08:13
Првилния отговор на въпроса "защо обичате к***те " е защото се е*ъттва е човеко =D> =D> =D> |

be i az sam momi4e, ama i az tyi sa pitam :lol:

Alabalaportokala
01-05-2008, 09:07
Харесваме ги щото лесно пускат и можеш да ги ебеш за без пари. Жените са създадени за да се ебат , а мъжете за да ги ебат. Спрайт - нещата такива каквито са

Това е все едно да ви попитам, що си падате по "лошите момчета"