PDA

View Full Version : Може ли да съм се заразил с ХИВ



fenera
01-01-2008, 17:07
Здравейте!
Преди време правих секс и момичето ми прави свирки.
Искам да Ви попитам ако тя е болна от спин може ли да ме зарази като ми прави свирки (свирките бяха без презерватив), защото за да има смазка тя го плюнчи и намаза с малко от нейната слюнка.

Наистина Ви моля да ми отговорите, защото съм притеснен.

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника!

swords1010
01-01-2008, 18:10
Не, по този начин не може да се заразиш (колкото да не кажа невъзможно). Първо, при орална любов вероятността от зараза с ХИВ винаги е по-голяма, за този, който я прави. Второ, концентрацията на вируса в слюнката е прекалено малка, за да се осъществи зараза. :)

fenera
01-01-2008, 18:24
Мерси много.Наистина много!

swords1010
01-01-2008, 18:56
Интересува ме обаче, да не би и сексът да е бил без презерватив. Тогава шансът от зараза е доста голям!

fenera
01-01-2008, 19:03
Сексът беше с презерватив :-D

CfEtii
01-01-2008, 19:16
1-не си се заразил
2-щом е било с презерватив,няма проблеми
3-щом се съмняваш защо не я питаш дали е серопозитивна?

01-01-2008, 20:38
Не, по този начин не може да се заразиш (колкото да не кажа невъзможно). Първо, при орална любов вероятността от зараза с ХИВ винаги е по-голяма, за този, който я прави. Второ, концентрацията на вируса в слюнката е прекалено малка, за да се осъществи зараза. :)
Говориш без да си наясно дори. Имаш ли представа, какво точно е ХИВ/СПИН , правиш ли разликата? Знаеш ли какво представлява вируса въобще? (повярвай ми, знам повече от теб и на обучение затова ходих и лекции в училище изнасях...)
Да , може да си се заразил от свирката...

`Death`Whore``
01-01-2008, 20:41
Имам въпрос - защо мислите, че щом вирусът се предава по полов път, задължително трябва да има еякулация? Най-малкото ако тя е болна и той се изпразни, каква е логиката той да се зарази?

swords1010
01-01-2008, 20:52
Не, по този начин не може да се заразиш (колкото да не кажа невъзможно). Първо, при орална любов вероятността от зараза с ХИВ винаги е по-голяма, за този, който я прави. Второ, концентрацията на вируса в слюнката е прекалено малка, за да се осъществи зараза. :)
Говориш без да си наясно дори. Имаш ли представа, какво точно е ХИВ/СПИН , правиш ли разликата? Знаеш ли какво представлява вируса въобще? (повярвай ми, знам повече от теб и на обучение затова ходих и лекции в училище изнасях...)
Да , може да си се заразил от свирката...
Наясно съм, повярвай ми! Правя и разликата между ХИВ и СПИН (незнам защо дори ме питаш това). Знам и какво представлява вируса. Аз казах, какво мисля по въпроса. Аргументирах се дори! Да кажем, че не съм наясно... обясни тогава! Току виж съм се съгласил с теб. Но не, не и да ме упрекваш по този начин с празни приказки!