PDA

View Full Version : Подарък за момче - идеи!



Insatiable
01-01-2008, 19:28
Здравейте!
С приятеля ми сме заедно от доста време и съм му подарявала вече какви ли не неща... а той скоро има рожден ден и разбира се трябва да му подаря отново нещичко :D
Приемам всякакви оригинални предложения. Финансите, с които разполагам за подарък са максимум 50лв :smt001

tuzaro
01-01-2008, 19:32
Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...

Sevt
01-01-2008, 19:42
Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...

Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/

tuzaro
01-01-2008, 19:45
Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...

Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/Явно повечето хора вярват в тва, за тва сам си копувам часовници.. :smt006

JivaRana
01-01-2008, 19:50
Щом ходите от доста време значи вече знаеш какво харесва и какво не :) Така че избери нещо,което мислиш,че ще му хареса,никой по-добре от теб неможе да избере нещо подходящо. :wink:
Е все пак да ти предложа:някаква блузка ще ти е най-лесно да избереш,като му знаеш вкуса и цветовете които харесва.Успех :)

Sevt
01-01-2008, 19:50
Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...

Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/Явно повечето хора вярват в тва, за тва сам си копувам часовници.. :smt006

И аз така :smt006

tuzaro
01-01-2008, 19:52
Щом ходите от доста време значи вече знаеш какво харесва и какво не :) Така че избери нещо,което мислиш,че ще му хареса,никой по-добре от теб неможе да избере нещо подходящо. :wink:
Е все пак да ти предложа:някаква блузка ще ти е най-лесно да избереш,като му знаеш вкуса и цветовете които харесва.Успех :)Не познавам момче което да се радва на блуза, освен ако не е на любимия му отбор или има няква закачлива щампа 8-)

AnoNim4e
01-01-2008, 19:53
Аз съм в абсолютно същото положение и още нз ! Мислих си за табелка на Еминем http://www.natamno.com/e-shop/33/72/page_4.html <~Ти разбира се можеш да му харесаш и др,едно ОГРОМНО плюшено сърчуце и стек Marlboro (мн ще му се израдва).Аз мисля това да му подаря,ти можеш да му вземеш нещо сребърно,ако не си му взимала до сега или няма (пръстен,гривна,герданче...), а може и да му поръчаш същата табелка,като тази на Еминем,самоче да пише твоето име (ти си избираш графита,големината и цвета) абе нз,зависи от човека какво харесва,аз само давам идейки ! :wink:

BuBs
01-01-2008, 19:54
Момчетата искат секс :D

gree_girl
01-01-2008, 20:43
подари му тениска на любимата група илии някакво бижу-пръстен, гривня, сидджирче :P илии хубав клучодържател

JivaRana
01-01-2008, 20:46
Не познавам момче което да се радва на блуза, освен ако не е на любимия му отбор или има няква закачлива щампа 8-)
Аз затова казвам,че тя най-добре може да избере,а той трябва да се радва на всичко което му подари,а и подаръка не е най-важен.. :) Пък и за подарък на момче няма мн голям избор...Най-много ще се зарадва на това което каза BuBs :D

babity
01-01-2008, 20:57
защо не пробвате по най - лесния начин? просто го/я попитайте. аз винаги питам и те винаги ми казват... в крайна сметка е излишно да подарявам нещо, което няма да се хареса на другия...

Insatiable
01-02-2008, 10:35
защо не пробвате по най - лесния начин? просто го/я попитайте. аз винаги питам и те винаги ми казват... в крайна сметка е излишно да подарявам нещо, което няма да се хареса на другия...
Като задам този въпрос и отговора е: "Нищо не искам да ми купуваш, ти си ми достатъчна", пък аз не мога така... В смисъл все пак има рожден ден - трябва да му подаря нещо :-D
Мерси за дадените до сега идейки, очаквам още :)
Това за стека Marlboro ще му се зарадва много, дам, обаче мисли да отказва цигарите :D

RedBless
01-02-2008, 10:38
Аз на моя му подарих нова раница и комплект слушалки, които много хареса.

Harum_Scarum
01-02-2008, 10:40
Земи от онея големите плушени играчки :D

yoanica
05-26-2009, 11:14
Ето тук можете да разгледате една камара предложения за ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ подаръци, като сърце с негова или ваша снимка, чаша със твоя снимка и т.н. Но разгледай сама -> http://podarac.com/

:P :P :P

Nepovtorima_93
05-26-2009, 11:48
ами..аз се чудя за някой скъп парфюм..знам ли...Хора..говорете че наближава.. :( 8-)

betyrk
05-26-2009, 18:50
Аз бих заложила на някой хубав парфюм..Дейвид Бекъм примерно..на Бетенон също има якиии успех :-P

Sarityyy
05-27-2009, 12:27
Ами дебела сребърна гривна или парфюм, закачливо бельо.. Ти го познаваш вземи му нещо, което ще му хареса ;)

sweet_f_pz
05-27-2009, 12:30
Аз на моя приятел му взех един пръстен,голям,много хубав.Вътре написах датата ни,и той много го хареса,въпреки че му е малко голям,той постоянно си го носи,казах му че няма да мога да дойда на рд му ден,но го изненадах и като му го подарих той се разплака и ми каза,че ме обича за 1ви път :) Ходехме от 4 месеца,беше много хубаво :)

GossipGirl89
05-27-2009, 12:37
Ама най-обичам такива теми: "Ходя с приятеля ми нз си от колко време ама вие дето не го познавате - кажете вие какво да му купя" :D

Хубав марков парфюм му вземи или в този сайт подарак.ком има доста добри предложения :)

babyto33
05-25-2011, 12:12
С гаджето ми ходим от 5 месеца почти, на 28.05 правим 5, и не знам какво да му взема. Той винаги намира с какво да ме зарадва, но аз нищо не мога да измисля... За три месеца му подарих ключодъжател с две половини (хубава идея междо другото :D ) , но до там... Ако някой се сеща нещо, да каже :)

playboyche
05-25-2011, 13:14
аз бих се зарадвал на нещо оригинално от приятелката си(която нямам :D)
като фланелка на любимия ми отбор или нещо от сорта :)

asasfdf
05-25-2011, 16:37
много неща не знам, ама едно съм научил - момичетата правите отвратителни подаръци.. то не са били сапуни, дезодоранти, играчки, касички, тарамбуки, запалки, табакери, дебилни тениски.. лично мен най-много ми харесва, когато си подаряваме по желания - аз на нея за рождения ден, каквото тя си е измислила, тя на мен за именния - каквото аз! мога да кажа, че последните 2 години съм получил страхотни тениски,книги,ски оборудване и какво ли не! винаги умно и винаги се радвам.

M_smile
08-02-2013, 07:36
За миналият рожден ден на бившия ми приятел му подарих чаша с любимата му кола и тениска с любимия му филм, по който буквално тогава беше луд. За този обмислям някакъв парфюм марков, разполагам с доста пари.. Някакви предложения ?