PDA

View Full Version : И такам.... (crazy)



Povlekan
01-01-2008, 20:14
И такам....значи..пфф незнам от каде и как да почна.Ок да го кажем така:
Значи на 16 години сам.Дествен съм.(и супер ифното което ви интерсува ама няма значение аз да си кажа :grin: )
Работата е там,че съм много харесвано момче както се казва (луди са по мен) момичета са ме викали ама аз се не хода....(НЕ СЕ ХВАЛЯ НИКОГА НЕ СЪМ И В МОМЕНТА ГО ПРАВЯ)
всъшност възможностите ми за секс са били много,но мисленето ми е като на "ученичка дето се пази за брака"
смисал това,че мисля,че секса не е само едното ебане е нещо м/у двама,които се обичат....
Обаче....... нещо все не ми въври с тая любов......Все нещата се прецакват
и любов няма......
та така на МЕН секс ми се прави, но съм някаси раздвоен м/у схващането ми за секс по горе и желанието.....
аз ли съм побъркан нещо или.......

martoo
01-01-2008, 20:16
int slu4ai si ama da prav si po-dobre pone 1-viq ti put da e po lubov :) ama posle 6tom si xaresvan lubovta 6e doide :smt006

goliq_maha
01-01-2008, 20:19
nadali az sum 4oveka koito trqa da ti go kaje ama spox za si4ko si ima vreme :wink:

shark_999
01-01-2008, 20:21
Liubovta moje i da ne doide.Izchakai imash vreme spoko.Ne si samo ti s takova mislene.Da ne si zodiq vezni?

Povlekan
01-01-2008, 20:22
nadali az sum 4oveka koito trqa da ti go kaje ama spox za si4ko si ima vreme :wink:

А бе уж не бързам за никаде ама желанието си е желание мой човек :smt001

ЛЪВ съм

`Death`Whore``
01-01-2008, 20:22
Май на никого не му върви в любовта в тези години...спокойно. Ще пораснеш, ще научиш някои неща за връзките, жените, изискванията си и живота...и нещата ще се получат. :)

momchence_89
01-01-2008, 20:23
Браво на тебе :smt017 :smt017 :smt017

christina_aguilera
01-01-2008, 20:25
Не знам какво др да ти кажа освен да те поздравя. Ти си един от малкото, които мислят така. Според мен изобщо не си побъркан, може би си много романтичен и затова искаш първият ти път да е по любов, а не само, за да пробваш усещането. Много се радвам, че все още има и такива като теб. Дано през тази година намериш любовта! Успех Drool

ZaI4I
01-01-2008, 20:26
Не знам какво др да ти кажа освен да те поздравя. Ти си един от малкото, които мислят така. Според мен изобщо не си побъркан, може би си много романтичен и затова искаш първият ти път да е по любов, а не само, за да пробваш усещането. Много се радвам, че все още има и такива като теб. Дано през тази година намериш любовта! Успех Drool

+5485648456418974 :mrgreen:

Povlekan
01-01-2008, 20:28
Не знам какво др да ти кажа освен да те поздравя. Ти си един от малкото, които мислят така. Според мен изобщо не си побъркан, може би си много романтичен и затова искаш първият ти път да е по любов, а не само, за да пробваш усещането. Много се радвам, че все още има и такива като теб. Дано през тази година намериш любовта! Успех Drool

+5485648456418974 :mrgreen:

:twisted:

blueberry_14
01-01-2008, 21:08
радвам се, че все още има такива момчета като теб...аз познавам още 1-2 такива, но определено са рядкост, което е доста жалко :( :( :(

CfEtii
01-01-2008, 21:13
Евала,дано това не са само някфи си думи =D>

Povlekan
01-01-2008, 21:16
Не са... :cry:

dqbolo
01-01-2008, 21:42
Гаджето ми е точно така ( и аз съм така,но съм момиче и не съм 4ак толкоз убава) мога да кажа само Браво!!! тфа е едно от нещата заради който му се възхищавам ужасно много !!!! Малко останахте такива-- дано да си намериш момичето с което да не съжеляваш за нищо и да има ЛЮБОВ!! Тогава секса ще е 10000 пъти по-хубав! А и дано да е скоро :grin:

sweety_blondy
01-01-2008, 21:43
Ми друго освен да ти кажа "ЧЕ СИ ЕДИН ОТ МАЛКОТО ТАКИВА" не мога :)

01-01-2008, 21:47
И аз бях като теб. След първия път, всичко си идва по местата. :) 8)

sladка_ягодка
01-01-2008, 22:05
И аз мога да кажа само 4е това е много хубаво че си различен от другите аз дори непознавам такива като теб!Пожелавам ти да си намериш любовта скоро и тя да те оцени!

Povlekan
01-01-2008, 22:20
still waitting =P~ се пак мисля че я намерих преди няколко месеца, но по невероятни тъпи обстоятелства се разделихме ............

DevilWish
01-01-2008, 22:23
Евала,дано това не са само някфи си думи =D>
+ 1 ai 6e spq spokoino taq вечер ,че има още такива момчета :) Евала и чнг :)

UltraPi4
01-02-2008, 15:36
Ми ти си тъп кво ти кажа.
Шибай на ред........

Povlekan
01-02-2008, 16:37
Ми ти си тъп кво ти кажа.
Шибай на ред........

Щом така мислиш..............браво на теб :wink:
но... не мерси :)

dan4ety
01-02-2008, 17:27
Не знам какво др да ти кажа освен да те поздравя. Ти си един от малкото, които мислят така. Според мен изобщо не си побъркан, може би си много романтичен и затова искаш първият ти път да е по любов, а не само, за да пробваш усещането. Много се радвам, че все още има и такива като теб. Дано през тази година намериш любовта! Успех Drool

+1 :)

&ILoveU2
01-02-2008, 17:31
Браво на теб. Трябва да има повече момчета като теб, а не само такива, които са за бройката. \:D/ Само дето аватара ти не мога да разбера защо ти е такъв

Povlekan
01-02-2008, 17:48
Браво на теб. Трябва да има повече момчета като теб, а не само такива, които са за бройката. \:D/ Само дето аватара ти не мога да разбера защо ти е такъв


Хаха аватара просто ми хареса картинката и незнаех какво др да си сложа..

Quasar
01-02-2008, 18:36
и аз съм така...бях но срещнах перфектната и се случи...не се притеснявай имаш време...и все пак...пазете си връзките бре хора...на тая възраст никой не прави компромиси и се къса за тъпотии...
и все пак...не ти е лесно аз съм грозен сравнително и рядко ме харесват затова знам коя е точната докато при тебе явно е фраш...знам ли ти си избери ;) и гледай да не е най надутата от всички ;) гуд лък

Povlekan
01-02-2008, 18:51
The old one is back :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Povlekan
01-03-2008, 20:49
пазете си връзките бре хора...на тая възраст никой не прави компромиси и се къса за тъпотии...

Добре аз мисля че правих при това не малко...........важното е,че пак ще сме заедно \:D/

hasaiko
01-03-2008, 21:15
Кво ти пречи да си трупаш опит,докато не срещнеш тая "истинска любов" :? Секса може да е специален...ама чак пък толкова... :| ;-) ;-) ;-)

Povlekan
01-03-2008, 21:19
Кво ти пречи да си трупаш опит,докато не срещнеш тая "истинска любов" :? Секса може да е специален...ама чак пък толкова... :| ;-) ;-) ;-)

Може, но не искам.................. Въпрос на личен морал :)
"опит" с курвичките от даскало дето ме харесват ли ми......ми по добре да си остана така

GokuKakarot
01-03-2008, 21:23
Браво! И аз бях така, срещнах перфектната, случи се и беше (и все още е) невероятно, меко казано ;)

Povlekan
01-03-2008, 22:17
Браво! И аз бях така, срещнах перфектната, случи се и беше (и все още е) невероятно, меко казано ;)

Усещам,че е близо но дали ще стане нещо..............

vaniLL
01-03-2008, 22:49
Не знам какво др да ти кажа освен да те поздравя. Ти си един от малкото, които мислят така. Според мен изобщо не си побъркан, може би си много романтичен и затова искаш първият ти път да е по любов, а не само, за да пробваш усещането. Много се радвам, че все още има и такива като теб. Дано през тази година намериш любовта! Успех Drool

+1 :wink:

Dream_s@L!Va
01-03-2008, 23:01
Аве пич ко ше чакаш истинската любов...(то няма,ама...) Тай де изчукай някоя,пък после може по любов :smt002 :smt006 :D

Povlekan
01-03-2008, 23:03
Аве пич ко ше чакаш истинската любов...(то няма,ама...) Тай де изчукай някоя,пък после може по любов :smt002 :smt006 :D

Тва е че от толкова много за изчукване ми се губи лежанието за изчукване........ избора е голям мога да го напрая когато и по което време искам .......... (кандидатки колко щеш)........... но не искам still watting
Пак ще се повторя въпрос на морал..

0wn3r
01-08-2008, 14:04
Аве пич ко ше чакаш истинската любов...(то няма,ама...) Тай де изчукай някоя,пък после може по любов :smt002 :smt006 :D

Тва е че от толкова много за изчукване ми се губи лежанието за изчукване........ избора е голям мога да го напрая когато и по което време искам .......... (кандидатки колко щеш)........... но не искам still watting
Пак ще се повторя въпрос на морал..
Ама много си морален и възвишен, знаеш ли?Евала.А всъщност знаеш ли к'во? watting се пише waiting.Но това не е важно.Важното е, че си много зле.Само аз ли виждам, че тоя пич тука парадира с девствеността си?Момичета, я се стегнете, вижте му аватара, вижте му сигнатурата, вижте му постовете.Този човек само повтаря колко е морален и колко милиони предложения за секс имал и как ги отказвал, изтъквайки себе си.Еми, не, не завиждам.И аз съм девствен, и на мен са ми предлагали секс.Но не парадирам като теб, мамка му.А останалите, спрете да се връзвате на идиоти.

Имам въпрос към автора.Каква е целта на темата, освен себеизтъкването ти?

VilleBaby
01-08-2008, 16:38
POZDRAVQVAM TE! :) TI SI EDIN OT NAISTINA MNOOOGO MALKOTO KOITO MISLQT TAKA! IZ4AKAI! NE E KASNO! VSE NQKOGA 6TE SRE6TNE6 MOMI4E,KOETO DA TE OBI4A ISTINSKI TAKA 4E SPOX :) :) :)

rLzZz
01-09-2008, 03:03
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o smqqqqtai tva li e "problema"

Povlekan
01-09-2008, 08:31
Аве пич ко ше чакаш истинската любов...(то няма,ама...) Тай де изчукай някоя,пък после може по любов :smt002 :smt006 :D

Тва е че от толкова много за изчукване ми се губи лежанието за изчукване........ избора е голям мога да го напрая когато и по което време искам .......... (кандидатки колко щеш)........... но не искам still watting
Пак ще се повторя въпрос на морал..
Ама много си морален и възвишен, знаеш ли?Евала.А всъщност знаеш ли к'во? watting се пише waiting.Но това не е важно.Важното е, че си много зле.Само аз ли виждам, че тоя пич тука парадира с девствеността си?Момичета, я се стегнете, вижте му аватара, вижте му сигнатурата, вижте му постовете.Този човек само повтаря колко е морален и колко милиони предложения за секс имал и как ги отказвал, изтъквайки себе си.Еми, не, не завиждам.И аз съм девствен, и на мен са ми предлагали секс.Но не парадирам като теб, мамка му.А останалите, спрете да се връзвате на идиоти.

Имам въпрос към автора.Каква е целта на темата, освен себеизтъкването ти?

Виж са смешко.... ако си забелязал постовете ми по другите теми парадирам защото вече ми дотегна от такива теми от неграмотни хора правещи секс... колкото до МОЙТА тема исках да вида какво мислят другите хора за това което мисля аз... а и от каде идва тва дразнение..... чуда се но както и да е... всъщносто ти си тоя който е зле ама адски зле..... това е моето мение и съм си го написал честно не парадирам с нищо в МОЙТА тема така,че.... ходи се засили на некаде сесс???

Atula
01-09-2008, 08:39
Браво, пич. Стой девсвен и чакай любпвта-- така наистина сексът ще е сепциален за теб :-D

Virgin
01-09-2008, 10:06
И такам....значи..пфф незнам от каде и как да почна.Ок да го кажем така:
Значи на 16 години сам.Дествен съм.(и супер ифното което ви интерсува ама няма значение аз да си кажа :grin: )
Работата е там,че съм много харесвано момче както се казва (луди са по мен) момичета са ме викали ама аз се не хода....(НЕ СЕ ХВАЛЯ НИКОГА НЕ СЪМ И В МОМЕНТА ГО ПРАВЯ)
всъшност възможностите ми за секс са били много,но мисленето ми е като на "ученичка дето се пази за брака"
смисал това,че мисля,че секса не е само едното е**не е нещо м/у двама,които се обичат....
Обаче....... нещо все не ми въври с тая любов......Все нещата се прецакват
и любов няма......
та така на МЕН секс ми се прави, но съм някаси раздвоен м/у схващането ми за секс по горе и желанието.....
аз ли съм побъркан нещо или.......

ммм интересно... преди да ти напиша отговор, кажи ми, наистина ли си от София и ако си, къде живееш горе-долу, че направих асоциация с един човек :smt001 :P 8)

Atula
01-09-2008, 10:21
Яя с кой, че и аз с един си направих асоциация ??? :)

princesa_viki
01-09-2008, 14:59
nadali az sum 4oveka koito trqa da ti go kaje ama spox za si4ko si ima vreme :wink:
+1

Povlekan
01-09-2008, 20:36
Ахам.... може и да ме познавате не се знае
Не казвам оставам в анонимност
Кажете вие кои сте :P :lol: :razz:

0wn3r
01-10-2008, 11:57
Аве пич ко ше чакаш истинската любов...(то няма,ама...) Тай де изчукай някоя,пък после може по любов :smt002 :smt006 :D

Тва е че от толкова много за изчукване ми се губи лежанието за изчукване........ избора е голям мога да го напрая когато и по което време искам .......... (кандидатки колко щеш)........... но не искам still watting
Пак ще се повторя въпрос на морал..
Ама много си морален и възвишен, знаеш ли?Евала.А всъщност знаеш ли к'во? watting се пише waiting.Но това не е важно.Важното е, че си много зле.Само аз ли виждам, че тоя пич тука парадира с девствеността си?Момичета, я се стегнете, вижте му аватара, вижте му сигнатурата, вижте му постовете.Този човек само повтаря колко е морален и колко милиони предложения за секс имал и как ги отказвал, изтъквайки себе си.Еми, не, не завиждам.И аз съм девствен, и на мен са ми предлагали секс.Но не парадирам като теб, мамка му.А останалите, спрете да се връзвате на идиоти.

Имам въпрос към автора.Каква е целта на темата, освен себеизтъкването ти?

Виж са смешко.... ако си забелязал постовете ми по другите теми парадирам защото вече ми дотегна от такива теми от неграмотни хора правещи секс... колкото до МОЙТА тема исках да вида какво мислят другите хора за това което мисля аз... а и от каде идва тва дразнение..... чуда се но както и да е... всъщносто ти си тоя който е зле ама адски зле..... това е моето мение и съм си го написал честно не парадирам с нищо в МОЙТА тема така,че.... ходи се засили на некаде сесс???
Научи се да пишеш, сладур.Та, аз съм на същото мнение, но не правя теми.Мога да съм на мнение, че еди кой си потребител във форума е грозен - не пускам тема.Мога да си мисля, че е тъп - не пускам тема.Правенето на тема, която показва твоите добри черти без никаква друга цел, с допълнително самоизтъкване от твоя страна... сещаш се, не е хубаво.Аз пък също мога да се похваля като теб.Мога да се похваля, че съм републикански шампион по лека атлетика.Мога да се похваля, че последните 2 олимпиади в които участват бях на 1 и 2 място.Мога да кажа, колко мразя глупаците.Но не правя нова тема.
Та осъзнай се малко, прав си, но обясни ми отновно, каква е целта на темата ти?И не, постъпи като голям човек, спази добрия тон и не ме наричай "смешка", защото ще се изложиш още повече.

Povlekan
01-10-2008, 16:23
Виж сега шампионче..... като гледам от коментарите на другите ми се кефат на мисленето и като гледам не се излагам пред никой а ти се излагаш правейки се на интересен опитващ се да ме затапиш и да ме изкараш себеизтъкващ се...
и пак ще ти повторя !!! Темата съм я направил за да вида какво мислят другите по въпроса дали мислят като мен или не сега ясно ли ти е... та като не ти харесва темата не я чети бе..не можеш да я изтриеш ще си седи и другите ще продължават да я коментират така,че както си шампионче по лека атлетика засили се ама по силничко и аре пали или ходи в др стая и поплачкай,че съм направил темата си =P~

0wn3r
01-11-2008, 20:10
Виж сега шампионче..... като гледам от коментарите на другите ми се кефат на мисленето и като гледам не се излагам пред никой а ти се излагаш правейки се на интересен опитващ се да ме затапиш и да ме изкараш себеизтъкващ се...
и пак ще ти повторя !!! Темата съм я направил за да вида какво мислят другите по въпроса дали мислят като мен или не сега ясно ли ти е... та като не ти харесва темата не я чети бе..не можеш да я изтриеш ще си седи и другите ще продължават да я коментират така,че както си шампионче по лека атлетика засили се ама по силничко и аре пали или ходи в др стая и поплачкай,че съм направил темата си =P~
Затвърди ми мнението, зленце си ти.^^ Иначе, ако се гордееш с мнението на момичета, правили секс на по 12 години, или с такива, които са девствени на по 20, не заради друга причина, ми щото имат някви проблеми - нп. ^^ Те такива преобладават във форума.И не ми говори пренебрежително, защото не ти отива на акъла и на годините. ^^ Айде, спирам да пиша тук, че ми се изгуби интереса.

torresinho
01-11-2008, 20:41
Направи го сега,за да като дойде истинската любов да си "трениран" за нея.

Povlekan
01-11-2008, 21:02
Виж сега шампионче..... като гледам от коментарите на другите ми се кефат на мисленето и като гледам не се излагам пред никой а ти се излагаш правейки се на интересен опитващ се да ме затапиш и да ме изкараш себеизтъкващ се...
и пак ще ти повторя !!! Темата съм я направил за да вида какво мислят другите по въпроса дали мислят като мен или не сега ясно ли ти е... та като не ти харесва темата не я чети бе..не можеш да я изтриеш ще си седи и другите ще продължават да я коментират така,че както си шампионче по лека атлетика засили се ама по силничко и аре пали или ходи в др стая и поплачкай,че съм направил темата си =P~
Затвърди ми мнението, зленце си ти.^^ Иначе, ако се гордееш с мнението на момичета, правили секс на по 12 години, или с такива, които са девствени на по 20, не заради друга причина, ми щото имат някви проблеми - нп. ^^ Те такива преобладават във форума.И не ми говори пренебрежително, защото не ти отива на акъла и на годините. ^^ Айде, спирам да пиша тук, че ми се изгуби интереса.

Интересно ми е ти какъв си.... 13 годишен чекиджия който ми се прави на голямата работа... та като не ти харесва форума и хората марш от тука и ходи в някой гей форум там с охота ще ти се радват все пак сте така да кажем БРАТЯ

gLoRiOuS_aNGeL
01-11-2008, 23:11
Според мен си вманиячен...Така де
виж си профила...Ава ти е като на 12 годишна девственица и като цяло мислиш не толкова за самия секс,колкото за това
,че си девствен...А иначе в това,че искаш секса да е незабравимо преживяване,не мисля че е ненормално...Даже е много хубаво и романтично...А за това,че бягаш от момичетата...Недей!Ние не ядем хора все пак... :wink:

Povlekan
01-11-2008, 23:18
Според мен си вманиячен...Така де
виж си профила...Ава ти е като на 12 годишна девственица и като цяло мислиш не толкова за самия секс,колкото за това
,че си девствен :wink:

Може и да има нещо вярно незнам.....съвсем възможно е... не съм го погледнал от тази страна...но всъщност ако ми беше толкова че съм девствен щях да го напрая с някоя курволетина от училище не мислиш ли....

LiLGrizzly
01-20-2008, 22:33
abe to tfa lubofta e izmama napravo :evil: po dobre nameri nqkoe qko momi4e i .... :---)

MiMs_Fallen
01-20-2008, 22:37
и аз май имам подобен проблем :cry: