PDA

View Full Version : В мен ли е вината?



nanyy
01-01-2008, 21:16
Ми аз някак си се чувствам сама.... :neutral: Когато моите приятели отиват на дискотека примерно майка ми не ме пуска защото се притеснява за мен(от 4 години живеем в София,иначе в родния ми град ме пуска почти навсякъде)това според вас значи ли,че съм задръстена? :( Също и повечето ми съученици пушат,пият,друсят се,а аз не искам.Момичетата повечето имат гаджета,а аз не защото много трудно си харесвам някой,и искам просто да е хем красив и умен,хем да ми дава сигурност.....
Та въпроса ми е задръстена ли съм според вас и в мен ли е грешката? :(
п.п Извинявам се ако темата не е за тук,просто не намерих друг подходящ раздел!

blueberry_14
01-01-2008, 21:27
според мен изобщо не си задръстена-аз също не пия, не пуша и не се друсам..имам си гадже, но ми беше нужно твърде много време за да се влюбя истински :) :) :) така че изобщо не си мисли, че си задръстена :P :P :P :P айде успехчета и много щастие ти желая :-)

BioX
01-01-2008, 21:34
nem za6to da si zadrastena mikati ne te pyska za6toto ne e sigorna kakvo moje da stane dokato si s teq tvoi priqteli koito py6at piqt i se drysat.ne si zadrastena :)

sweety_blondy
01-01-2008, 21:35
Нима това да не пиеш,пушиш и да се друсаш означава да си задръстена?? ооо не :) това изобщо не е така :) Не мисля че си задръстена,не се притеснявай...нормално е майка ти да се притеснява за теб ..

между другото преди няколко дни гледах новините по бтв и даваха как някакъв австралиец е обил с нож ли с кво там българин,който отивал на дискотека.. толкова е опасно вече,че трябва супер много да се внимава,и да нямаш доверие на всеки :-)

gree_girl
01-01-2008, 21:36
Не си задръстена, просто имаш принципи за разлика от повечето тиинове в днешно време. А това, че ти ги притежаваш е много добре и показва, че си стабилен и сериозен млад човек \:D/

Sashakiss
01-01-2008, 21:38
Не си задръстена.

А и какво означава задръстеняк? Човек който не пие/пуши/се боцка/смърка? А може би човек, който предпочита затворен начин на живот?

Дрън дрън...

Слава на Тарикатизма

_MiA_
01-02-2008, 06:11
Не си задръстена :) пък и всички да се друсат не ми се вярва, според мен само се правят на интересни нз така си мисля мже и да го правят, но това че ти не пушиш не пиеш и не се друсаш не те прави задръстена, нз в кой град си живяла преди но София е голям град всичко може да са случи, не че в по - малките не може, но просто родителите ти се притесняват за теб и мен не ме пускат мн мн не си единствена просто се притесняват за теб и след като компанията е такава и аз бих се притеснявала

Айде късмет :smt003

ani4ka_bani4ka
01-02-2008, 08:32
според зависи на колко години си и какво разбираш под задръстен...

задръстенячеството /въпреки, че такова нещо не съществува/ се проявява сямо при хора с ниско самочувствие... т.е. при хора, които си мислят, че са нещо по-малко защото са различни.

трябва да вярваш в себе си, а не да се затрупваш с такива тъпи въпроси...

NaI-sLaDkAtA_tRuPkA
01-02-2008, 09:40
Не мисля,че имаш основание да се смяташ за задръстена.И мойта майкане ме пуска понякога да ходя там където искам,но това не значи че съм задръстена,имам приятелки дето ми се хвалят колко водки са изпили-че това за хвалба ли е???Е,такива дето си друсат нямам,ама не съм задръстена след като не се наливам постоянно....Даже си мисля че съм много над тея дето се дрогират и само пият пък после ми се хвалят...Така че спокойно :wink:

slun4evo
01-02-2008, 10:10
Мила, нищо ти няма.Мога да кажа, че ти си най-нормална от всичките ти приятелки.Да не ти пука, над тях си. :)

nanyy
01-02-2008, 10:54
Ми те не всички,но повечето от квартала са така и на ммен ми писна да им гледам надрусаните физиономии....най-добрата ми приятелка се движи с тях,а аз всеки път и казвам"Недей да се движиш с тях,не се знае кфо може да ти направят като се надрусат" и тя не чува... :neutral: Когато дойде примерно с тях и ме извика да излизаме,аз не искам просто защото тяхната компания не ми е приятна....и така някак си после се чувствам самичка,защото знам,че съм постъпила правилно,но пък тя ми е единствения човек на който мога(или може би можех) да разчитам... :(

П.П. Благодаря на всички,които ме подкрепиха!! :)

DevilWish
01-02-2008, 11:17
Нима това да не пиеш,пушиш и да се друсаш означава да си задръстена?? ооо не :) това изобщо не е така :) Не мисля че си задръстена,не се притеснявай...нормално е майка ти да се притеснява за теб ..

между другото преди няколко дни гледах новините по бтв и даваха как някакъв австралиец е обил с нож ли с кво там българин,който отивал на дискотека.. толкова е опасно вече,че трябва супер много да се внимава,и да нямаш доверие на всеки :-)
+1
HuMa ugea/\a Tu за човек ,който не е задръстен е наркоман или алкохолик?

nanyy
01-02-2008, 11:40
Нима това да не пиеш,пушиш и да се друсаш означава да си задръстена?? ооо не :) това изобщо не е така :) Не мисля че си задръстена,не се притеснявай...нормално е майка ти да се притеснява за теб ..

между другото преди няколко дни гледах новините по бтв и даваха как някакъв австралиец е обил с нож ли с кво там българин,който отивал на дискотека.. толкова е опасно вече,че трябва супер много да се внимава,и да нямаш доверие на всеки :-)
+1
HuMa ugea/\a Tu за човек ,който не е задръстен е наркоман или алкохолик?
Нееее не е така,просто явно не мога да обясня точно какво имам предвид.Аз не искам да съм наркоманка или алкохоличка,просто ми писна да ги гледам и исках да видя дали има хора,които мислят като мен!

dan4ety
01-02-2008, 12:01
Не си задръстена. Това, че не пиеш, не пушиш и не се друсаш, не те прави задръстена. Или това, че нямаш гадже, защото трудно си харесваш. Не си задръстена. И аз не пуша, не пия, не се друсам (защото това е ужасно вредно за тялото на един човек, а аз не искам да се увреждам). И аз трудно мога да харесам някой. Или ако си харесам някой, то се оказва, че е по-тъп и от галош :x А аз искам да е красив и умен. А майка ти просто се притеснява за теб. Наистина е много опасно вече по улиците. Има какви ли не откачалки. Не си задръстена :) Ти си една от малкото, които сме останали, които не вършат глупости. :)


П.С Ей, имало някой като мене, бе. Дето не пие, не пуши, не се друса, трудно може да си хареса някой и за това няма гадже и майка й се притесняа мнооого :) :) :) А аз смятах, че може би, никога няма да открия такъв като мен :)

nanyy
01-02-2008, 14:28
Не си задръстена. Това, че не пиеш, не пушиш и не се друсаш, не те прави задръстена. Или това, че нямаш гадже, защото трудно си харесваш. Не си задръстена. И аз не пуша, не пия, не се друсам (защото това е ужасно вредно за тялото на един човек, а аз не искам да се увреждам). И аз трудно мога да харесам някой. Или ако си харесам някой, то се оказва, че е по-тъп и от галош :x А аз искам да е красив и умен. А майка ти просто се притеснява за теб. Наистина е много опасно вече по улиците. Има какви ли не откачалки. Не си задръстена :) Ти си една от малкото, които сме останали, които не вършат глупости. :)


П.С Ей, имало някой като мене, бе. Дето не пие, не пуши, не се друса, трудно може да си хареса някой и за това няма гадже и майка й се притесняа мнооого :) :) :) А аз смятах, че може би, никога няма да открия такъв като мен :)
Аз също много се радвам1че не съм единствена!

MoHuTo
01-02-2008, 16:06
Не си задръстена, просто си човек с принципи, което е много хубаво - трябва да се гордееш със себе си, а не да задаваш такива въпроси :?

nanyy
01-02-2008, 19:14
И само да кажа, една от причините да напиша тази тема е това,че ми писна да търпя,да плача,и да се чувствам сама... :-# Не искам да звуча като човек,който не е правил грешки,но аз почти винаги гледам да помогна на "приятелите" си,а когато аз имам нужда от някой,кфо получавам,НИЩО!И първо почвам да си мисля дали с нещо не съм допринесла за това държание,но...... :neutral: Аз както споменах от 4 години живея в София и наистина съм имала моменти,в които ми се е искало просто да изчезна....(дори когато пиша всичко това ми си иска да заплача :-# )Уж имам приятели тук,обаче точно когато се нуждая от подкрепа,няма на кой да се упра... :( на приказки всички са ми приятели,ама то така е най-лесно...или когато им потрябвам.Иначе имам трима-четирима човека на,които мога да кажа всичко,но те са далеч от мен.... :cry:

Извинявам се,че ви занимавам,но имах нужда да излея всичко нотрупано в мен! :(

st1ka
01-02-2008, 19:15
Не,изобщо не си задръстена!Просто мислиш за себе!Аз пия,не се друсам,но все пак това не ме прави нещо повече от теб,нали?!?

nanyy
01-04-2008, 14:09
Не,изобщо не си задръстена!Просто мислиш за себе!Аз пуша,пия,не се друсам,но все пак това не ме прави нещо повече от теб,нали?!?
Благодаря на всички за съветите,ако има и други,които също могат да изкажат мнение по въпроса много ще се радвам,защото явно не съм единствена! :)

жижи
01-04-2008, 14:32
зна4и не си прави гр6ни изводи за себе си не си задрустена ако бе6е задрустена то тогава и полувината моми4ета в сф биха били задрустени .. не просто си нормална не задрустена ... това 4е си няма6 гадже не е 4ак толкова зле се 6те изникне от някъде не се бой никой не остава сам се пак :) :? ами какво да ти кажа аз например не пия не пу6а е пу6а някой и др фас коз ама ни6то пове4е .... а и да ти кажа за6то трябва ти да се променя6 ... се пак буди каквато си ... не пу6и не пии не друсай никога не друсай мноо е гадно е весело ти е но после 6те си каже6 за6то не пак и т.н и т.н по добре буди каквато си в момента за6тото после ако прави6 това което правят другите 6те е тъпо :) успех мацко :wink: \:D/ :smt001

BlackaTBW
01-04-2008, 14:44
Ми аз някак си се чувствам сама.... :neutral: Когато моите приятели отиват на дискотека примерно майка ми не ме пуска защото се притеснява за мен(от 4 години живеем в София,иначе в родния ми град ме пуска почти навсякъде)това според вас значи ли,че съм задръстена? :( Също и повечето ми съученици пушат,пият,друсят се,а аз не искам.Момичетата повечето имат гаджета,а аз не защото много трудно си харесвам някой,и искам просто да е хем красив и умен,хем да ми дава сигурност.....
Та въпроса ми е задръстена ли съм според вас и в мен ли е грешката? :(
п.п Извинявам се ако темата не е за тук,просто не намерих друг подходящ раздел!

Не, в никакъв случай не си задръстена. И аз не пуша, не пия, и не се друсам. И аз си нямам гадже, понеже и аз имам твоите изисквания. А аз просто мразя да ходя на дискотеки, по мой си причини ;) Ти си едно съвсем нормално момиче. Не трябва дори да си помисляш, че си задръстена :!:

sweet15
01-04-2008, 15:22
Същия проблем го имам и аз... Не мога да си намеря гадже,което ме депресира и натъжава адски много.Приятелите ми не са като твоите,но наште също не ме пускат по дискотеки...(обикновени-макар че са супер западнали)Не смея и да ги питам за нощни..Макар че наскоро имах предложение от момчето,което харесвам за нощен купон ма не посмях и да ги питам наште,защото знам че никога няма да ме пуснат...
Такаче не сме задръстени, а просто сме наистина съвестни.Радвам се,че има и такива хора като мен,защото мислех,че съм само аз :neutral: :wink: :)

Djinkyto0o
01-04-2008, 18:28
Нееееее!Определенно не си задръстена,просто защото живеете на друго място майка ти се притеснява да те пуска на всякъде!Това,че не пушиш,не пиеш,не се друсаш и т.н. е дори и похвално! :wink: Това,че си нямаш приятел..може би не е дошъл подходящия момент,но и това ще стане! :wink: Имай търпение! Вината не е във теб,бъди спокойна! :-D Хайде много успехчета от меен! :-) :-) :-)

Djinkyto0o
01-04-2008, 18:28
Нееееее!Определенно не си задръстена,просто защото живеете на друго място майка ти се притеснява да те пуска на всякъде!Това,че не пушиш,не пиеш,не се друсаш и т.н. е дори и похвално! :wink: Това,че си нямаш приятел..може би не е дошъл подходящия момент,но и това ще стане! :wink: Имай търпение! Вината не е във теб,бъди спокойна! :) Хайде много успехчета от меен! :-) :-) :-)

sasha_90
01-04-2008, 19:47
Не мисля,че си задръстена,а просто си по свястна отколкото твоите приятелки.

Aakasha
01-04-2008, 20:08
Не си задръстена. Аз не обичам да излизам, не обичам да пуша...да пия... да се друсам ( освен с Диазотен Оксид като ида на зъбар ). Нямам особена нужда от компания, защото съм близначка и както виждаш не е края на света. Мен ме карат да излизам ама съм геймърка И ай хев но лайф . Това е. Просто си намери занимание и си гледай кефа. Научи се първо да си си самодостатъчна и после да търсиш подкрепа от другите.

Айе, TSCHUSS!

adizitk1
01-05-2008, 13:02
според мен изобщо не си задръстена-аз също не пия, не пуша и не се друсам
аз също така мисля

adizitk1
01-05-2008, 13:09
според мен изобщо не си задръстена-аз също не пия, не пуша и не се друсам
аз също така мисля

bibi90
01-06-2008, 19:57
E az piq,pu6a i po diskoteki hodq,do skoro ismah i gajde,no vapreki tova na momenti pak se 4uvstva mnogo sama.Imam mn priqteli i priqtelki,na koito znam,4e moga da imam doverie,no ponqkoga prosto ne iskam da gi natovarvam s moite gluposti ili mi se struva,4e nqma da me razberat.
Izvoda:Vseki ima takiva periodi v jivota si kogato se 4uvstva sam i tova malko ili mnogo go depresira.I tova ne se opredelq ot tova,dali izliza6 no6tem,dali pie6,pu6i6,da ne govorim pak da se drusa6.
Hubavoto e oba4e,4e tezi periodi otminavat,i s vremeto ne6tata se opravqt.Taka 4e jivei si jivota i hi4 da ne ti puka,IZOB6TO ne si zadrastena!
A pak i-po-dobre sam otkolkoto v lo6a kompaniq! :)

DisciplineAndOrder
01-07-2008, 07:32
ако селските сбрирщини,наречени дискотеки,цигарите,алкохол а и дрогата биха те карали да се чувстваш щастлива-значи си много задръстена!

twix_91
01-07-2008, 15:30
А и мен не ме пускат много много,ама приятелите ми не мислят за задръстена,майка ми е такава 8-)

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-07-2008, 15:38
за кво да си задрастена 4е не пушиш не пие6 или шот не се друсаш според мене не си ама майкати се безпокои за тебе моята понякога прави така това да не те притеснява може да го прави за6тото нз с кого се събира6 или тоя сорт :arrow: