PDA

View Full Version : Относно сънищата...



JivaRana
01-01-2008, 21:41
Може малко да ви е странна темата,но искам да ви попитам сънували ли сте,че летите :-D Понеже аз мн пъти съм сънувала,а и всички,които питах казаха,че и те също,затова ми стана интересно ;-) .Сънувам че малко по малко се издигам и си се движа по въздуха.И какво мислите,че означава този сън? :-k Също така може да споделите някакъв много странен сън,който сте сънували и го помните досега ;) На мен лично много са ми интересни сънищата,особено ако са някакви необичайни,затова искам да разкажете ако имате такива :---)

Saymon90
01-01-2008, 21:45
А ти сънувала ли си как си ядеш петата? Щото аз съм... какво значи това?? Дали значи, че петата ми ще падне... или аз ще огладнея? ХЕЛП :neutral:

sweety_blondy
01-01-2008, 21:47
ами аз почти всяка вечер санувам и не помня всичко,но повечето на сутринта мога да ги разкажа дори.. :)

това не си спомням да съм санувала,но ми се е случвало 2-3 пъти да санувам нещо и после през деня да се случи това нещо .. от съня .. по принцип сънувам реални неща..смисъл такива че могат да се сбъднат .. има много кошмари,еротични,всякакви .. :)

sweet_lady:]
01-01-2008, 21:48
az sanuvam neprekasnato 4e letq-po4ti vseki san i mi xaresva!mn me kefi!dori s letq6to kilim4e i nad voda i sam padala ot kuli....mn e qko....kvo ozna4ava li? :? mi moito mnenie e 4e tova ozna4ava 4e si nezavisim svobodolubiv i otvoren kam novi predizvikatelstva 4ovek! :)
PS:6te mi se tezi sani6ta da se sbadvaxa-egasi kefa 6te 6e da bade! :grin:

hOuseE_lOver
01-01-2008, 21:48
Ми имал съм мн странни сънища : скачам от третият етаж на блок ( и след това ставам и тръгвам на няккъде , :oops: виждал съм сегашният ми блок паднал( сруутен) :oops: че съм бягал с каска на главата по улицата :oops: :lol: за други в момента не се сещам :oops: :lol: 8-)

RiseGirl
01-01-2008, 21:51
ако летиш е признак на добро и успех в живота, но понякога означава и разкаяние. Летиш ли ниско над земята, в скоро време те очаква пътешествие. Колкото по-високо летиш толкова по-големи и стабилни успехи ще пожънеш. Ако се опитваш и не можеш да летиш - бъди упорит - ще трябва още много да се трудиш за сбъдване на мечтите си. Ако паднеш по време на летенене е на добро, ще имаш неприятности и бъркотии в живота.

дано съм ти помогнала
:)

JivaRana
01-01-2008, 22:02
А ти сънувала ли си как си ядеш петата? Щото аз съм... какво значи това?? Дали значи, че петата ми ще падне... или аз ще огладнея? ХЕЛП :neutral:
Аз питам за това,защото си мисля,че всеки човек го сънува(за разлика от това с петата :-D ) и затова мисля,че сигурно има някакъв скрит смисъл(то всички сънища имат де),но просто ми е инт. какво мислят другите.А относно това за петата провери дали не липсва половината :D бъзикам се де :wink:

_SmiLe_FoR_yOu_
01-01-2008, 22:17
Ами 1 да кажа,че не си спомням вечер,в която да спя без да сънувам,просто май никога откакто се помня не ми се е случвало.. :-o
Много често,да не кажа почти винаги сънувам,че летя.Моето летене става като се изтласквам от земята и се засилвам с крака и някак си летя.Права го най-вече за да избягам от нещо опасно,летенето винаги ме спасява или за да се изфукам,че мога да летя :D просто на сън съм го приела за нормално хах.. :-D Незнам дали на някой се е случвало,но понякога докато спя и сънувам някакъв кошмар си казвам на сън:това е само сън :shock: : И на мен са ми мн интересни сънищата ..Чела съм,че когато спим и сънуваме тази част от мозъка,с която мислим трезво,докато сме будни, "изключва" и остават само друите части на мозъка :lol: и така де импулсите,или там както се наричат случайно прихващат различни мисли,картини и спомени и по този начин се сформира сънят.. Е толкова от мен ако сънувам нещо инт ще пиша :)

П.С: Ще може ли някой да ми обясни какво точно се случва с тялото ви,когато спите,но не сънувате(защото никога не съм спала без да сънувам)..Малко е странен въпроса,но какво точно виждате или не виждате :lol: :lol: Хайде,който има желание да отговори

BluE_s
01-01-2008, 22:23
Това (http://www.bgshare.com/287721/Sanovnik.exe) е съновник и мисля че ще е от полза и ще отговори на въпроси като "Сънувах че умирам... какво означава това? :-# " и ще спести някоя друга излишна тема ;) ;) ;)
А по темата, значи аз преди сънувах постоянно (имам в предвид всяка вечер) и ми се е случвало да сънувам повече от 1 сън, но напоследък сънувам много рядко...и незнам на какво се дължи...а и да имал съм странни сънища, но в момента не се сещам какви точно са били ;)

Blacklisted
01-01-2008, 22:23
Аз искам да сънувам Адриана Лима, ама нъц - само черен екран :-#

DisciplineAndOrder
01-01-2008, 22:28
Досега не съм сънувала,че летя... о_О

всъщност аз или изобщо не сънувам,или просто не си помня сънищата

Heaven_Can_Wait
01-01-2008, 22:33
Мда, всякакви странни сънища съм имала... Най-пресния, от снощи... сънувах как едно момиче ми праща sms, в който пише "Виж само гълъбитае как накацаха..." :D :D :D :D :D Много се смях сутринта :D Иначе за летенето си мисля, че всеки го е сънувал... :shock: Много често сънувам, че летя. :)

RAWRRR
01-01-2008, 22:33
Моите сънища са винаги много авантюристични..и аз винаги се явявам като нещо от сорта на водач на неоправданите.
Днес например участвах в някаква приказна конспирация на елфите..
Повтарящия се елемент е че винаги бягам от някого,което малко ме приетеснява..Сънувала съм че съм куче..и трябва да спася зайчета,катерички,котенца.. и обикаляме тепетата в Пловдив..бягаме от някого,някак си слизаме между цепките на диваните (тези между облегалката и седалката),промушваме се и попадаме в ново измерение,по пътя срещаме църкви в които от едната страна стои дяволът,от другата ангелът..после пък подскачам по пешеходния мост над Марица и той е пълен с дупки,а някакви зли маймунки ми препречват пътя ...

techCandy
01-01-2008, 22:53
Моите сънища са особено дебилни, в по- голямата част от времето поне...
Иначе си сънувам всяка нощ по няколко пъти, често почти нищо не помня, след като се разсъня качествено. Да летя, не помня, много често падам от високо и малко преди да се размажа се будя, ако това се брои...? Иначе това лято сънувах най- прекрасния си сън, бях хвърчило :---) Другия ми много хубав сън беше, когато през целия сън си тичах с някаква фантастична рокля с поне 3 обрача :grin:

Decu
01-02-2008, 09:21
Аз пък все сънувам как някой умира ](*,)
Веднъж даже сънувах как баща ми се беше престорил на умрял и точно като го погребвахме стана от ковчега и започна да се хили..аз ревях и го налагах с юмруци.. Беше доста гадничко.

JivaRana
01-02-2008, 09:38
Ами 1 да кажа,че не си спомням вечер,в която да спя без да сънувам,просто май никога откакто се помня не ми се е случвало.. :-o
Много често,да не кажа почти винаги сънувам,че летя.Моето летене става като се изтласквам от земята и се засилвам с крака и някак си летя.Права го най-вече за да избягам от нещо опасно,летенето винаги ме спасява или за да се изфукам,че мога да летя :D просто на сън съм го приела за нормално хах.. :-D Незнам дали на някой се е случвало,но понякога докато спя и сънувам някакъв кошмар си казвам на сън:това е само сън :shock: : И на мен са ми мн интересни сънищата ..Чела съм,че когато спим и сънуваме тази част от мозъка,с която мислим трезво,докато сме будни, "изключва" и остават само друите части на мозъка :lol: и така де импулсите,или там както се наричат случайно прихващат различни мисли,картини и спомени и по този начин се сформира сънят.. Е толкова от мен ако сънувам нещо инт ще пиша :)

П.С: Ще може ли някой да ми обясни какво точно се случва с тялото ви,когато спите,но не сънувате(защото никога не съм спала без да сънувам)..Малко е странен въпроса,но какво точно виждате или не виждате :lol: :lol: Хайде,който има желание да отговори
Ами когато спиш без да сънуваш не виждаш нищо,не чувстваш нищо,незнаеш какво става и изведнъж хоп събуждаш се и така :) А иначе,когато спим тялото ни има възможност да си отпочине или както казват сънят е здраве ;-)

JivaRana
01-02-2008, 09:45
Ам да кажа и аз един странен сън.Преди често сънувах,че изваждам очи :shock: Например при самозащита..и то много често го сънувах :-k

gorska
01-02-2008, 09:53
О, преди и аз сънувах, че летя... даже често! Но подобно нещо не съм сънувала от поне 2 години... :(
Иначе последния, който си спомням, защото аз ги забравям е, че бях в някакъв манастир и живеех там, а в стаята на някакво момиче има някъв сандък, в който има нещо и аз тъкмо да го отворя, реших, че ще е по-добре да проверя дали монахините наистина ги няма и майка ми ме събуди!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

А най-често сънувам чак сутринта, през самата нощ не сънувам или поне не си спомням. И сънищата ми се сменят... никога не е само 1, а няколко...!

Ако се сетя нещо по-интересно ще го напиша. \:D/

JivaRana
01-02-2008, 10:07
Аз съм чула някъде,че човек сънува минути преди да се събуди,но не мисля,че е така :? Защото някой път сънувам по 3-4 различни сънища на нощ и имам чувството,че сънувам през цялото време :-o Въпреки,че мн пъти съм се събуждала сутринта от някои сън,но е винаги.. :roll:

AliceSw
01-02-2008, 10:44
човек сънува постоянно докато спи, помни обаче само последните сънища, преди да се събуди

аз никога не съм сънувала, че летя...аз сънувам хора, с които съм всеки ден, които не съм виждала от години, които съм срещала веднъж през живота си и винаги ги вкарвам в някви невъзможни взаимоотношения 8-)

MaLty
01-02-2008, 20:55
ем аз често сънувам сънища и след това те се случват :shock: ам последния съм емии не си спомням :-| :smt001

Disrespect
01-02-2008, 20:58
аз сънувах че летя седнал върху количка от ЛЕГО..

доста особен сън и още го помня :>

01-02-2008, 21:27
Моя съм е най-великия - Син фон, на който валят плодове. :shock: :D

01-02-2008, 21:27
Моя сън е най-великият - Син фон, на който валят плодове. :shock: :D

Madness
01-03-2008, 17:35
А тогава кво ли значи тва?Че ше умра :(


Нощеска бях тръгнала нанякъде с колата и наще,спряхме м едно като железария...Там един ми зе тетрадките( :shock: ) и после стреля по мене.Послееее...бях в няква стая...и се чудех дали да се довърша самичка.Иии тъкмо да си срежа вените и се събудих....
Бахти тва е от много криминалета и хоръри...а как се бях наплашила...
А тва с вените...хаха...от глупостите в тоя форум е...иначе не бих се сетила.По скоро бих скочила отнякъде...
---

...и наще май ги убиха тогава о.О

Сънувала съм,че отивам на дискотека и една приятелка си купува чушки оттам.
Сънувала съм,че си купувам сушени плодчета,маа с килограми...и бутката беше от другата страна на улицата...
...
е такива работи :lol:
Някой да ми каже кво значат :smt001

HeXe
01-03-2008, 21:07
Ам да кажа и аз един странен сън.Преди често сънувах,че изваждам очи :shock: Например при самозащита..и то много често го сънувах :-k
А аз веджнъж сънувах,че си гася цигарата в окото на баба ми,щот беше седнала да ме плаши с някакви кукли...
Иначе за летенето-много рядко сънувам,че летя,но обичам да сънувам това.Чувството е много приятно. :)
Иначе по принцип от година и нещо насам сънувам едно и също в повечето случаи-как се целувам с един...познат.Или очите на същия човек.Или примерно някой филмов герой с очите на същия човек. На сън не е лошо,ма като се събудя идва кошмара :-k Кошмар по много причини,примерно че в същност аз не харесвам въпросното момче.Също така имам връзка от над година.И после хората ме питат що стоя замислена постоянно.Няма що ли!?
А,сега се сетих за нещо...По въпроса за сънищата,в които умират хора-
абсолютно всяка вечер до десет годишна възраст,сънувах,че майка ми пада/или скача от терасата.Абе на мен сънищата са ми болна тема.

Arista
01-09-2008, 14:31
Моите сънища също са доста странни и малко плашещи :neutral:
Специлано че летя не съм сънувала но съм сънувала други неща

От около 2 години сънувам едно момче той се казва Иван на 19. Никога не съм го виждала на живо.Сънувам го когато имам проблеми и с него ги обсъждаме в повечето случаи сред природата по паркове и градинки седим на една пейка и ей така просто си говорим. В един сън ми каза че е умрял в катастрофа и ми каза че има и малка сестра.Тогава се среснах защото вече го сънувах за пореден път и ми се стори някакси много ненормално :neutral: .Когато почина малкото ми котенце го сънувах пак но този път бяхме в парк пълен с хора (принципно сме сами) и доведе и сестра си която си играеше с котенцето ми.Сестра му ми каза че ще се грижи добре за котето.Тогава като се събудих още повече се стресирах.
Наскоро окло Нова Година пак го сънувах каза ми че ще ходя в чужбина ( а дано :-D ) и ми каза да спра цигарите :D .С времето все си мислех дали не съм нещо побъркана и кфи за бога неща сънувам :smt003 .
Чесно казано незнам дали тфа е просто плод на моята фантазия или ангел хранител не ме и интересува.Важното е че ме кара да се чувствам добре (когато видях котенцето си в ръцете на сестра му сякаш ми олекна, знаех че поне ще му е добре)
Чудела съм се също дали тая природа не е рая ама няма да разбера така или иначе :)


А иначе рядко помня какво съм сънувала..... само Ванката го помня :D 8-)

teenkopele
01-11-2008, 05:58
Аз искам да сънувам Адриана Лима, ама нъц - само черен екран :-#

Филмът сигурно още се снима...

Castaway
01-11-2008, 19:04
вчера сънувах, че се гонят куче, овца и едно животно с рога .. ама не го знам какво беше точно :neutral: :neutral: :neutral: .. много странен сЪн ..

а иначе .. сънувах по едно време всяка вечер, че плувам .. беше мн странно и потискащо ... а много често сънувам, че се катеря по стълба, и после почвам да слизам по нея, но винаги ме е страх и слизам само едно две стъпала на долу .. и си се изкачвам пак .. много често го сънувам [-( #-o ..идея си нямам защО ..

а оня ден сънувах един от бившите .. яко стРанно ..

P.S.т'ва сънищата са МНОГО СТРАННИ НЕЩА .. :neutral: :neutral:

SuNsEt
01-11-2008, 19:44
Ох..ти добре си сънувала...аз сънувах,4е вампир идва в нас и аз съм в съседната стая.Той търси някого и аз тамън да изляза и го виждам,оба4е той мен не. 8-[ =D> ...После ме беше хипер страх..имам предвид,4е ме беше страх в съня ми.

Disrespect
01-11-2008, 20:01
няколко пъти даже сънувах, че скачам от балкона

и че ме гони Биг фут из горите..

лол

Pedigree
01-11-2008, 20:16
Редовно си сънувам,че летя,правя катастрофа(блъскам се в подводница :D ),събуждам се и съм на земята...да,болезнената реалност. :P


Каквото и да сънувате е някое ваше желание/страх.Иии...все пак това е само сън,няма смисъл да се впрягате толкова. :)

kelcie
01-12-2008, 18:59
ами аз честно да ви кажа не санувам мн, рядко сънувам но никога не съм санувала че летя, но веднъж преди няколко межеца се чуствах че летя, заяото тогава се дрогирах, но както и да е това е др тема

P4ela
01-13-2008, 08:53
http://www.sanishta.com/types.htm За различните сънища- повтарящи се, кошмари, пророчески и тн :)

st1ka
01-13-2008, 18:59
Аз снощи сънувах,че най-добрият авер на баща ми умира...и много се уплаших с тия мои сънища наистина да не взема да му го причиня на човека... :-D абе всъщност то не е много смешно де...та знаете ли какво ще означава съня ми,защото в съновника не пише!

Castaway
01-27-2008, 21:43
искате ли да ви разкажа най-големият си кошмар :D :D :D

(мойта фр [ KIFY ] като и казах,после 1 час не можа да спре да се хили :D )

та значи..тогава съм била сиг 1ви или 2ри клас,и сънувах как съм си сама в мойта стая и си играя с едно топче и хилка такива за тенис... и по едно време топчето пада, и се търкулва на пода под масата и аз отивам да го вдигна и в същия момент в стаята влиза една мечка и казва "Има ли някой тук, дванадесет часа е " (полунощ демек) .. и в същия момент толкова мн ме е било страх в съня ми, че помна даже как се събидих такава кат по филмите както ги дават...леле, беше ужасен сън..

ама сега като се сетя и ми става яко смешно :razz: :D :razz:

Castaway
01-27-2008, 21:44
Аз снощи сънувах,че най-добрият авер на баща ми умира...и много се уплаших с тия мои сънища наистина да не взема да му го причиня на човека... :-D абе всъщност то не е много смешно де...та знаете ли какво ще означава съня ми,защото в съновника не пише!

по принцип съм чувала, че ако сънуваш умрял човек, било на хубаво... :) така са ми казвали ..

TasteOfSin
01-28-2008, 07:21
Сънувала съм че летя със листа от дърво.Бяха много големи и ги държах встрани все едно са крила..Но сънят, който никога няма да забрава е когато баща ми ме уби...три пъти се събуждах през нощта и щом заспя пак същия сън,с тази разлика че вече знаех какво ще стане и се опитвах да избягам ма все не успявах. :cry: :cry: :cry:

KoRn
01-28-2008, 07:45
Аз един път сънувах че падам...и после ме болеше задника ...

krisi_pisi
01-28-2008, 19:42
A pyk az vseki pyt kogato zaspq synuvam che pravq sex s trima.Mnogo e izvrateno daje az se pognusih edin pyt i stanah....kvo li she znachi...emm syn igrata na mozyka vyrhu nas :)

AvaLan4e
01-28-2008, 19:48
Значи, че кръбното ти е ниско ('=

rakiQ
01-28-2008, 20:03
аз когато сънувам че падам..се стряскам или нещо от тоя род...
че падам по стълби, стол .... и се стряскам ,,

SlAdKy_KoTi
01-29-2008, 07:30
Е гати... аз сънувам че летя и след като си полета ено хубаво се блъскам в някъв блок :( кфо означава тва?!

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2008, 10:16
Е гати... аз сънувам че летя и след като си полета ено хубаво се блъскам в някъв блок :( кфо означава тва?!

означава, че не е на хубаво. :)
както и да падаш на сън и всяк'ви такива. Абе, не е на хубаво само ако вярваш в тия неща. :)

Decu
01-29-2008, 10:23
Е гати... аз сънувам че летя и след като си полета ено хубаво се блъскам в някъв блок :( кфо означава тва?!

Значи, че си гледала Ice Age :razz:

bloodfrozen
01-29-2008, 13:23
Oу, да.. сънувала съм такива неща.. примерно хвърлям се от някоя висока сграда и усещам, че корема ми започва да се свива.. странно е о0
А последното нещо, което сънувах, също беше странно..
Площадката пред блока обрасла в огромни дървета, обвити с непонятни за мен треволяци.. из които бродят динозаври о0..

elsy
01-29-2008, 15:12
Аз май винаги сънувам, ама не ги помня :D освен по-интересните. Наскоро се си сънувах едно земетресение, което се оказа, че било истина...а и много често сънувам, че падам по стълбите в къщата на село :D и подксачам насън :D като цяло сънувам и тъпи сънища, и някви супер яки :D Летене все още не съм сънувала :D