PDA

View Full Version : Забременяване чрез...Пръстите!?



The7omahawk
01-01-2008, 21:52
Здрасти народе, ЧНГ :-D

Така, имам едно въпросче.Преди няколко дена със сегашната ми приятелка се понатискахме малко прекалено на едно купонче, сложих кондома и тръгнахме да го правиме но...Свърших :oops: Смисъл, дори не беше вътре като хората, ама така става като приятеля мързелува много време явно :? Славих си кондома, изхвърлих го, но нямах втори.Лежахме 15-20 мин и само се гушкахме, по едно време пак се заиграхме и пръстите ми отидоха вътре в нея.По едно време тя разкара ръката ми и ми каза, че я е страх да не забременее като съм махал кондома.Питам най-вече колко е дълъг животът на сперматозоидите върху ръката ми, и дали вероятността да забременее е достатъчна да си докарам бели косми от притеснение в чакане на гостите и от червен бряг?

01-01-2008, 21:55
Не мисля, че има място за притеснение .. Едва ли от кондома може да попадне семенна течност по ръката ти. :)

The7omahawk
01-01-2008, 21:59
Бе от кондома не, ама то и самият приятел се поомаца докато го свалях, и като го пипнах и се "мацнах" малко.Въпросът е дали от това малко е оцеляло нещо и това нещо може ли от пръстите да иде там където не трябва...

CfEtii
01-01-2008, 22:02
Спокс,няма място за притеснение =;

momchence_89
01-01-2008, 22:07
Има има и то много ](*,)

delll
01-01-2008, 22:10
ami spermatozoidite jiveqt v kislorodnata sreda samo nqkolko sekundi :wink: i nemislq 4e imam qsto otpritesneniq no da e po spokoina i ti da si po spokoen vzemi i edno test4e za bremenost :) i taka 6te ste spokoino i dvamata no 100% nqma 6ans taka da zabremenee :wink:

mokka
01-01-2008, 22:15
Tест за бременност може да се прави един-два дни след като и закъснява мензиса...Но според мен няма смисъл,нищо не е станало.Ама друг път си мий ръцете :wink:

swords1010
01-01-2008, 22:15
Абсолютно нищо не е станало. Да не говорим, че сперматозоидите живеят в кислородна среда не повече от минута! :)

DevilWish
01-01-2008, 22:18
Tест за бременност може да се прави един-два дни след като и закъснява мензиса...Но според мен няма смисъл,нищо не е станало.Ама друг път си мий ръцете :wink:
Подкрепям!

The7omahawk
01-01-2008, 22:18
Ама друг път си мий ръцете :wink:
Това и направих следващия път като си играх с пръстите ми след като бяхме свършили със секса.Мерси за мненията, и аз чях чувал, че сперматозоидите не живят много във въздушна среда, пък какво остава за 20 мин през които я галя...Но все пак предпочетох да питам.

Kanela
01-02-2008, 09:46
Абсолютно нищо не е станало. Да не говорим, че сперматозоидите живеят в кислородна среда не повече от минута!

ami spermatozoidite jiveqt v kislorodnata sreda samo nqkolko sekundi :wink:
Не е вярно.Сперматозоидите могат да оцелеят много повече от няколко минути в кислородна среда.
Извадка от тази (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=117017) тема:

Сега за няколко куриозни случай описани в специализираната литература даващи основания да се мисли, че сперматозоидите НЕ "ЖИВЕЯТ ЕДНА МИНУТА"!


- преди не мн време един известен USA филмов актьор води и спечели шумно дело против бившата си жена, която "чрез измама, при орален секс откраднала от него сперма " с която по-късно била оплодена.

- друг водещ USA психиатър успя да спечели дело за бащинство в съда срещу бивша негова пациентка, вманиачила се и изровила от чувала за боклук на психиатъра ползван от него презерватив със съдържимото на който се самооплодила и родила здраво момченце.

- най-изумителният случай бе споделен на един конгрес преди години: по време на войната в Босна при разпадане на бивша Югославия - млада мед сестра, девственица, италианка, доброволка на Червен кръст е ранена от случаен заблуден проектил /проектил е оловцето на патрона което излита и убива = куршум / в долната част на корема, като проектила /куршума/ преминава през левия яйчник и засяда в гръбначен мускул без да нанесе сериозни поражения.
След рутнна операция за изваждане на проектила /куршум/ мед сестра е изписана и се връща на работа.
След пет месеца се оказва бременна.
Износва и при доказано девствен статус ражда здраво момиченце.
По времето на нейното раняване в лазарета постъпва войник от босненските мюсюлмански милиции ранен в десния тестис, като проектилът е оформил входно-изходно отверстие, тоест преминал през тестиса и продължил да лети.
На войника травмирания тестис е бил отсранен поради настъпилите необратими промени в него.
ДНК пробата по категоричен и безспорен начин доказва, че казаният войник е биологичен баща на момиченцето / нито той нито Майката обаче педявяват претенция за това/.

Ако беше прецедент /първи случай/ професионалната колегия би го приела на нож, с нужната доза скептицизъм. Но не е първи подобен случай: има документиран един такъв по време на USA гражданска война и втори доказан с млада белгийка по време на Втората световна. Този е третият.

Следователно можем само да се възхитим на дядо Господ, или Еволюцията - ако това повече ви харесва, за перфектният механизъм създаден за да оцелява и възпроизвежда Живота при всякви условия независимо от човешкото безумие!!!
Т.е. ако не си си измил ръката и е останало солидно количество семенна течност по пръстите ти и приятелката ти не пие противозачатъчни,е напълно възможно да забременее.

LaDy_DaQnA
01-02-2008, 10:56
Абсолютно нищо не е станало. Да не говорим, че сперматозоидите живеят в кислородна среда не повече от минута! :)


:P kakvo go uspokoqva6 o4akvame bliznaci.... ;) iny4e si prav

VenkolM
01-02-2008, 11:02
Абе, вие все гледате да не си направите детенце, а то точно това ни трябва на нас Българите в днешно време. Почвайте се чу**те, че броят ни намалява, а циганите се увеличават и ще ни избияяяят!

DiabolicAngel
01-02-2008, 11:30
...следващият път като се "заиграете" си измии ръцете поне,че няма ти да носиш 9 месеца бебе! 8-)

heely
01-02-2008, 11:44
Нищо не е станало. Спокойно :)

The7omahawk
01-02-2008, 14:50
...следващият път като се "заиграете" си измии ръцете поне,че няма ти да носиш 9 месеца бебе! 8-)

Че то и тя няма да носи 9 месеца бебе, ако недай си Боже такова е тръгнало да се пръква. :-D Иначе...ще почакаме още 10ина дена и ще разберем...Или ще купуваме тестче

minava6t 4i4ko :)
01-02-2008, 16:11
Абсолютно нищо не е станало. Да не говорим, че сперматозоидите живеят в кислородна среда не повече от минута! :)


:P kakvo go uspokoqva6 o4akvame bliznaci.... ;) iny4e si prav

По скоро ще се роди ръчичка..като онази от "Семейство Адамс", но и тя е по-добре пред някой uncle Fester \:D/

fiama
01-02-2008, 18:10
Нищо не е станало, спокойно. И аз съм имала такива случаи, но всичко е било наред. Занапред не е лошо да добиеш навик след като свършиш да идеш да се изпишкаш, измиеш члена и ръцете. Просто така ще си спетиш доста чудене и тревоги.

snooppy_f
01-02-2008, 18:38
Сперматозоидите живея до 10 секунди на бял свят вече

krisscho
01-03-2008, 01:50
за куршума в топките->яйчниците...
само ми е чудно как един сперматозоид оцелява на температурата на върха на куршума?!? :-s

batkodoki
01-03-2008, 05:07
за куршума в топките->яйчниците...
само ми е чудно как един сперматозоид оцелява на температурата на върха на куршума?!? :-s

а според теб как оцелявя при температура МИНУС 196 градуса по Целзий в банките за сперма?

lips_of_anegel
01-03-2008, 06:39
Не мисля, че има място за притеснение .. Едва ли от кондома може да попадне семенна течност по ръката ти. :)
аз съм на същото мнение,а не можа ли да питам да отиде6 да си измие6 ръцете,зада няма място за притеснение :!:

ki4ka
01-03-2008, 13:30
vij pich, 4ula sm 4e spermatozoidite popadnat li vyv vyzdushna sreda umirat..nz dali e taka ne sm sig, no sm sig 4e tq ne e bremenna..

pampers
01-03-2008, 13:45
ми след 9 месеца като се пръкне бебето ще разбереш :razz: :D

mumiikataa
01-03-2008, 15:08
ще ви разочаеовам и ще ви кажа,че няма никакъв шанс да забременее с помощта на пръстите ти :D

otka4ena
01-03-2008, 15:21
Благодарение на такива като вас аптеките печелят сума ти пари само от тестове за бременност... :-x

Criss_Angell
01-03-2008, 17:07
Абсолютно нищо не е станало. Да не говорим, че сперматозоидите живеят в кислородна среда не повече от минута! :)
Така е да