PDA

View Full Version : Проблем !



Rise Agains't
01-01-2008, 23:09
Здравейте на сички начи имам един доста кофти проблем , преди време имах приятелка която държах много нея и бях сериозен с нея , но дойде един момент в който тя ме излъга и ме заряза и тръгна с друг съотвено е нормално на човек да му е кофти в такава ситуация обаче немога да се оправя вече в продължение на 2 години (има моменти когато не мисля толкова за нея) ще стана след 19 дни на 17 години приятелите ме съветват да постъпя по според мене лично лесният начин (да почна да ходя на дискотеки и да шибам сичко наред без да ми пука) проблема е там че необичам да се правя на такъв какъвт не съм а искам да съм си естествен и съм се депресирал жестоко буквално "Паднал ДухоМ" вече немога се искажа нормално абе ужас не го пожелавам на никого , ако сте били в моята ситуация как сте постъпили и кво бихте ми посъветвали ?

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:13
Щом не искаш да ходиш по курви, не го прави. Но си кажи, че ще живееш - все пак има живот и без нея...да не говорим, че няма смисъл да се тормозиш толкова време заради човек, който е постъпил така с теб.

Не че е лесно...просто излизай с близките си хора...може да срещнеш човек, който да ти хареса...и да му дадеш шанс...

Rise Agains't
01-01-2008, 23:16
Щом не искаш да ходиш по к**ви, не го прави. Но си кажи, че ще живееш - все пак има живот и без нея...да не говорим, че няма смисъл да се тормозиш толкова време заради човек, който е постъпил така с теб.

Не че е лесно...просто излизай с близките си хора...може да срещнеш човек, който да ти хареса...и да му дадеш шанс...

Разбирам , еми тва е нещо много трудно защото тя продължава да ме търси и да ме занива а дефакто само ми говори за нейния приятел как се ебали как незнам си кво прави неща който тя знае много дорбе че като ги чуя ще се почувствам отвратително , и просто като се сетя че не съм много добър с момичетата незнам как ще си намеря приятелка

Povlekan
01-01-2008, 23:16
Точно в най неочаквания момент тя ще се появи !!!

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:17
Скъсай всякакви контакти с нея - знаеш, че те гаври! Пълен игнор.

Rise Agains't
01-01-2008, 23:21
Скъсай всякакви контакти с нея - знаеш, че те гаври! Пълен игнор.


Да знам че така трябва да постъпя но ето още един проблем почва точно когато искам да прекратя контакти с нея или да се опитам тя започва да ме кара пак да ме привлича и да ми харесва знам че е много тъпо от моя страна да правя така защото самият аз се измъчвам и вече повечето френдове като заминаха и не контактувам вече много с никой и немога вече да си споделя с някой нещо по този въпрос който да ме посъветва нещо което ще ми е от полза и направ се съсипвам отсякаде вече.

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:22
Ами...трябва да проявиш малко самоуважение...да не даваш да те тъпчат...

toni_boni
01-01-2008, 23:23
Скъсай всякакви контакти с нея - знаеш, че те гаври! Пълен игнор.


+1! Ей... аман от злобни душици бе :-x Сигурно й е много забавно да те гледа как страдаш, прати я да си се е*е с новия и да не те занимава с простотиите си. Относно съвета на приятелите ти - да се изебеш с всичко живо не е решение и въобще няма да ти олекне :wink: Излизай, наслаждавай се на живота си, защото ти е само един и не трябва да го пилееш в безмислени терзания. Пък твоето истинско момиче самичко ще дойде :smt007

Rise Agains't
01-01-2008, 23:23
Ами...трябва да проявиш малко самоуважение...да не даваш да те тъпчат...

А след това след като прекратя контакт с нея , какво да правя аз буквално ще спра да говоря с никого защото дефакто сега за момента почти с нея само говоря ?

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:25
Големи приятели са ти били, щом не се чувате дори...а ако продължаваш да се вкопчваш в нея, ще става все по-лошо...

midle
01-01-2008, 23:27
Ами...трябва да проявиш малко самоуважение...да не даваш да те тъпчат...

8)

Точно , събирай се с приятели говорете си мъжки неща , покажи че можеш да си мъж и преодоли проблема :P

Споделяй ... :---)

Rise Agains't
01-01-2008, 23:27
Големи приятели са ти били, щом не се чувате дори...а ако продължаваш да се вкопчваш в нея, ще става все по-лошо...

Еми виж са приятелете ми не са дришлиовци на по 10 12 години вече са големи имат задължения работят немога само с мене да се занивам и аз напълно ги разбирам , просто вече съм страшно депресиран отсекаде но мерси на сички който ме посъветваха надявам се че ще си намеря наистина сериозно момиче (което вече още повече ме съмнява ) ама а дано стане

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:29
Няма да намериш сериозно момиче, ако се занимаваш с една и съща кучка 3 години...и да, не са длъжни да се занимават само с теб, но ако им липсваш, ще се чувате от време на време. Да не би общуването с онази пикла да ти носи удовлетворение?

Rise Agains't
01-01-2008, 23:31
Няма да намериш сериозно момиче, ако се занимаваш с една и съща кучка 3 години...и да, не са длъжни да се занимават само с теб, но ако им липсваш, ще се чувате от време на време. Да не би общуването с онази пикла да ти носи удовлетворение?


Еми като ми говори глупостите си как мислиш кво ми носи ?

Rise Agains't
01-01-2008, 23:39
Интересно ми е според вас момичешката подкрепа различавали си от примерно момчешката подкрепа (не съм педро просто питам :D) л
юбопитно ми е защото аз не контактувам много с момичета защото те нещо не ме харесват (СИГОРНО НА ТЪПИ КУРВИЧКИ ПОПАДАМ И МИ ПИСНА :evil:

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:41
Не е важно дали човекът е мъж или жена, важното е да ти е близък. За мен лично в трудните моменти най-добрата ми приятелка ме накара да се почувствам много по-добре...и то не с псуване на този, който ме е наранил...

Ти всъщност за приятелство ли питаш, или за гаджета? :-o

Rise Agains't
01-01-2008, 23:42
Не е важно дали човекът е мъж или жена, важното е да ти е близък. За мен лично в трудните моменти най-добрата ми приятелка ме накара да се почувствам много по-добре...и то не с псуване на този, който ме е наранил...

Ти всъщност за приятелство ли питаш, или за гаджета? :-o

Еми приятелство ! Па нататък може и друго да стане :D :grin:

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:43
Първо трябва да научиш урока за "първо приятели, после друго" - така не се прави.

Rise Agains't
01-01-2008, 23:51
Първо трябва да научиш урока за "първо приятели, после друго" - така не се прави.

Е то аз си права ташак ама карай , това ми е много ясно не съм като повечето момченца да чукат момичета и да палят кашоните

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:54
Говоря за съвсем друго нещо и то е, че ако искаш с някоя да си повече от приятел, не трябва да ставаш първо приятел, защото повечето момчета се оплакват от това - момичетата ги отхвърлят с обяснението, че ги приемат само като приятели. Което е нормално...
Харесвате се - вземате се. Притесненията може да отпаднат с приятелските отношения, но има огромна вероятност отношенията да останат такива. Иначе браво, че не си като споменатите от теб момчета.

Rise Agains't
01-01-2008, 23:56
Говоря за съвсем друго нещо и то е, че ако искаш с някоя да си повече от приятел, не трябва да ставаш първо приятел, защото повечето момчета се оплакват от това - момичетата ги отхвърлят с обяснението, че ги приемат само като приятели. Което е нормално...
Харесвате се - вземате се. Притесненията може да отпаднат с приятелските отношения, но има огромна вероятност отношенията да останат такива. Иначе браво, че не си като споменатите от теб момчета.

Еми лошо че не ми се е случвало да чуя момиче което да ми каже (че и харесва че не съм като останалите момчета ) е някой ми го казват ама накрая стават некви тъпи курвички и се нервя вече иначе пак мерси за съвета ще помисля добре върху него

Povlekan
01-02-2008, 01:40
Човек знам гадно е и аз се чувствах така, НО точно когато най-малко очайвах хоп и тя се появи my LOVE с коя скъсахме но тва е др тема щото нещата потръгват пак...