PDA

View Full Version : Моля за мнение..



mickkky
01-02-2008, 00:31
Начи...знам ,че ще кажете че всеки сам решава ,но споделям това защото мисля че може би има момичета които са били в същтата ситуация..
А тя е такава... Ходя с едно момче от 6 месеца, но се виждаме мн рядко понеже той учи в друг град.Не сме го правили все още, понеже аз съм девствена(на 18 съм). и проблема при мен е че не сам влюбена в това момче,или сам влюбена в момента но не виждам някакво бъдеще с него..но от друга страна държа на него ужасно много не бих искала да го нараня по някакъв начин,понеже той е единствения който ми доказа че ме обича.Но тва е друга тема.

Та ..има огромно сексуално привличане м/у нас.Винаги когато се сгорещим ме спира мисълта че той "не е това което търся" ....и най-много се ужасявам от мисълта че ще съжалявам... както за себе си(за тва че първия ми път е било просто от желание за секс а не от любов) така и него ...
Много се двумя.. знам че едва ли някои друг може да ми помогне.. всичко е толкова обаркано.. не мислех че точно на тази възраст може да ми се случи нещо такова.. на 15 бях лудо влюбена в друг а не го направих щото не се чувствах готова пък ся е точно обратното...



:( :(

Charlotte_the_Harlot
01-02-2008, 01:13
Здравей, девойко!
Мога да твърдя, че почти същото ми се случи и на мен. С тази разлика, че аз не държах особено на момчето, дори ме дразнеше по малко. Просто ми се правеше секс и не ми се чакаше. Тъй че си намерих един, преспахме, зарязах го след известно време... И сега като се сетя за този момент, ми ставо тъпо. Повече емоции имаше когато сготвих първата си супа и си я изядох (беше много гадна :D).
Тъй че ако искаш хубави спомени от първия път, по-добре не го прави с този. А най-добре му обясни, че не го обичаш толкова и е по-добре да скъсате.
Все ще срещнеш някого, когото да обичаш, но може и да не е скоро.

TBs
01-02-2008, 07:43
Здравей госпожице,

преди две години имах точно този твой проблем - можех да го напрявя с момиче, но тя ми беше много добра приятелка с екстри, но не гадже. Обичах я но не бях влюбен в нея. В крайна сметка се спрях и не го направихме - уж така беше по-добре.

В последствие с нея спряхме, и аз лично съм съжелявал защото тя значеще много за мен. На момента правилното беше да не го направиш, но незнаеш колко много е важно нещо за теб докато не го загубиш. Помисли от този вапрос - дали следващия ще бъде по-добър от него, или само ще бъде по на близо.

Успех със мисленето.

bibi90
01-02-2008, 08:15
Mai prekaleno mnogo go misli6.Parviq put dale4 ne e tolkova vajen,kolkoto go izkarvat vsi4ki,verno 4e se pomni,no pri vsi4ki polojeniq e nai-lo6iq seks v jivota,posle 6te ima mnogo drugi puti,prez koito 6te e mnogo po-dobre ;-)
I ne e kraq na sveta,ako parviq put ne e s lubovta na jivota ti.Taka 4e kvo go misli6 tolkova 6tom ima seksualno privli4ane mejdu vas,tova e dostata4no,za da go napravi6 s nego.A zatova dali ima6 bade6te s nego ili ne,samo vremeto 6te pokaje.No strastta i privli4aneto pravqt 4udesa v seksa i ne mislq 4e 6te sajalqva6.Vse pak tova e parviq put,v koito 6te pravi6 seks,ne posledniq,4e tolkova da se dvuomi6 :)

martoo
01-02-2008, 10:01
mislq 4e bibi_bibi e dala mn qko i pravilno mnenie i az smqtam taka a moje sled sexa da se promenqt ne6tata ni6to ne se znae :)

pitan4icata
01-02-2008, 10:30
hmm poznata mi e tvoqta situaciq (samo kadet s moq si se vijdahme redovno) i nz 6to v edin moment si vtalpih 4e ne e mom4eto za men i prosto go zarqzah.. oba4e sled nqmai 2 sedmici bez nego (razbirase se 4uhme 2-3 pati i se naloji da se vidim za mlko da mi varne ne6to..) i osyznah 4e ne moga bez nego i 4e imenno toi e 4oveka i prosto si dadhme 2-ri 6ans (i sled 1 mesec go napraihme)i povqrvai sega go obi4am pove4e ot vsqkoga i za mig ne sajaliqvam 4e mi e 1-viq !!! edvali nqkoi ot tuk moje da ti kaje Napravi go ili Nedei tva si e tvoe re6enie napravi tova koeto 4uetva6 i ne sajalqvai za ni6to!