PDA

View Full Version : Козметични процедури за момчета и "гейове"?!?



Jaden
01-02-2008, 12:34
Значи аз съм момче почти на 17.Правя си редовно кола маска на гърдите и корема ,бръсна се отдолу и ходя на косметик да ми почиства лицето.Прекалявам ли?Някой казват ,че който прави такива неща е гей.Какво мислите вие?
Аз не съм обратен ,обаче има много хора с примитивно мислене които не държат на външния си вид и ме наричат така.

Sweet__Dream
01-02-2008, 12:42
Tova zavisi ot samiq teb.No ne trqbva i da prekalqva6.Hubavo e,4e poddurja6 higienata si.. :)

black_mermaid
01-02-2008, 12:45
Според мен няма нищо лошо. Дори харесвам момчета,които се подържат :smt007 ,но познавам малко такива за жалост.

dan4ety
01-02-2008, 12:45
Не е гейско да се поддържаш! Никой ли не го разбра? Ти държиш на външният си вид и за това го правиш! Разберете го веднъж за винаги! Пък и доколкото съм запозната, повечето от момичетата/жените предпочитат момчетата/мъжете да се поддържат отколкото да са някакви отпуснати, дето не ги интересува външният им вид. ;)


П.С Извинявам се, ако съм го написала злобно, но просто това е истината!

yu
01-02-2008, 12:45
SPOX AKO NE SI GEI TOGAVA SI METROSEKSUALEN(AKO ZNAE6 KAKVO ZNA4I TOVA) :)

Kanela
01-02-2008, 12:53
Защо ти е нашето мнение?
Ако си обезкосмяваш краката и ръцете-тогава е гейско :wink:(въпреки че познавам гейове,които не го правят)
Почистване на лице се прави и на мъже и на жени и това е всеизвестно 8)

SwEeT_PriNceSsS
01-02-2008, 13:27
Не си гей просто си добре поддържано момче.. моя приятел е същия.. ходим заедно да си махаме космите :grin: :grin: :grin: :grin: и аз нямам нищо на против.. напротив даже така ми харесва повечеее много повече 8-)

alex
01-02-2008, 13:32
Еджа ли има нужда хората да ти казват че не си гей :) Все пак ти си го знаеш. Аз съмщо ходя на козметик макар и не толкова често колкото ти просто защото тялото ми няма нужда от това но все пак в месеца ми се връзват 2-3 посещения на педикюр, маникюр и подобни... другите неща сам си ги правя :)

Ето ти малко информация за Метросексуалността като цяло http://www.teenproblem.net/s/1376.html

На кратко - да не ти пука какво мислят хората които смятат това за гейско. Аз имам един единствен пример - защо след като жените се бръснат, гримират и поддържат за да са красиви и приятни за нас ние да не правим същото за тях? По-добре ли е са сме космати, рунтави, миризливи, с груби ръце и др.

IdiOtKa
01-02-2008, 16:34
Брато , ти си гей !!!!

spongebob
01-02-2008, 18:24
Защо ти е нашето мнение?
Ако си обезкосмяваш краката и ръцете-тогава е гейско :wink:(въпреки че познавам гейове,които не го правят)
Почистване на лице се прави и на мъже и на жени и това е всеизвестно 8)


абе...то и моят приятел си обезкосмяжа ръцете,краката и му оформят веждите,но странно за година и половина не съм забелязала да е гей :o

А по темата не мисля,че момчетата или мъжете които се обезкосмяват където и да било и се подлагат на каквито и да е козметични процедури(които консервативните хора,както и тези живеещи в началото на миналия век определят като женски) са гейове...Някой преди мен го каза много точно ние жените се грижим за външният си вид заради самите себе си,но от части и заради тях...защо те да не го правят за нас ;)

LuCiFersAngeL
01-02-2008, 18:41
?Някой казват ,че който прави такива неща е гей.Какво мислите вие?
Аз пък казвам, че просто се грижиш за външния си вид, което е много хубаво и съвсем не е гейско! \:D/

Liar
01-02-2008, 18:45
Прав си-хората които те съдят за това което правиш са с примитивно мислене и те са достойните за подигравки.Все още има хора които смятат че истинския мъж трябва да си седи така както майка природа го е създала :-& Така като са привърженици на примитивното дали ще им се хареса една необезкосмена жена все пак в древността жените не са извършвали такъв тип козметични процедури?
НО един педикюр идва малко в повече определено говори за сигурна метросексуалност и навява и други мисли...

hOuseE_lOver
01-02-2008, 18:47
?Някой казват ,че който прави такива неща е гей.Какво мислите вие?
Аз пък казвам, че просто се грижиш за външния си вид, което е много хубаво и съвсем не е гейско! \:D/
Така е ... не виждам нищо гейско в поддържането : оформяне на веждите , обезкосмяване на ръце , крака и други меска :oops: :-D Даже аз лично го правя :smt001

Kanela
01-02-2008, 18:59
Защо ти е нашето мнение?
Ако си обезкосмяваш краката и ръцете-тогава е гейско :wink:(въпреки че познавам гейове,които не го правят)
Почистване на лице се прави и на мъже и на жени и това е всеизвестно 8)


абе...то и моят приятел си обезкосмяжа ръцете,краката и му оформят веждите,но странно за година и половина не съм забелязала да е гей :o

А по темата не мисля,че момчетата или мъжете които се обезкосмяват където и да било и се подлагат на каквито и да е козметични процедури(които консервативните хора,както и тези живеещи в началото на миналия век определят като женски) са гейове...Някой преди мен го каза много точно ние жените се грижим за външният си вид заради самите себе си,но от части и заради тях...защо те да не го правят за нас ;)
И моя ходи на козметик на кола маска на лице....и му скубят и веждите..Въпроса е,че когато един мъж има по-гладки крака и ръце от моите,вече за мен не е мъж [-(

spongebob
01-02-2008, 21:18
Според зависи кой колко се поддържа... ;) сеш'се
В смисъл не можеш да ме убедиш,че еди кой си е гей 'щото е по-гладък от мен...миии епилирай се..така де..дано не ти звучи заядливо..просто аз така мисля

SwEeT_BaD_BoY^`
01-02-2008, 23:38
почвам да се убеждавам повече и повече ,че в този форум са само някфи лапета които незнаят какво говорят (спрямо коментарите). Иначе човече изобщо няма нищо лошо да се ПОтДЪРЖАШ . И аз го правя по-добре да ходиш с избръснати крака от колкото с много космясали и да са чудиш тва крака ли ти е или главата.... ,а да си гей значи да харесваш момчета (смисал да се влюбваш) Хора сабудете се 21 век е НЯМА НИщО ГЕЙСКО В ТОВА !!! саветвам те да не обръщаш внимание на околните пак повтарям НЯМА НОЩО ГЕЙСКО В ТОВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kanela
01-02-2008, 23:56
Според зависи кой колко се поддържа... ;) сеш'се
В смисъл не можеш да ме убедиш,че еди кой си е гей 'щото е по-гладък от мен...миии епилирай се..така де..дано не ти звучи заядливо..просто аз така мисля
Да бе епилирам си се ама мъжа ми при положение че си изправя косата с преса,слага и 5 тона кристали(както аз правя),ходи на процедури на които и аз ходя...и то вече само едни крака и ръце останаха... и остана и да се гримира :neutral:
Изцяло обезкосмен "гол охлюв" не ме възбужда(лично мен).Все едно да спя с жена с ...пенис :-|
Между другото девствена ли си?

Daniella_
01-03-2008, 10:41
Значи аз съм момче почти на 17.Правя си редовно кола маска на гърдите и корема ,бръсна се отдолу и ходя на косметик да ми почиства лицето.Прекалявам ли?Някой казват ,че който прави такива неща е гей.Какво мислите вие?
Аз не съм обратен ,обаче има много хора с примитивно мислене които не държат на външния си вид и ме наричат така.
Нищо лошо няма!Един от най-добрите ми приятели хиляда пъти повече неща прави,а не е гей.И е 100% сигурно.Уверявам те даже предпочитам момчетата да бъдат поддържани като теб!А зам е гнусно да видя някакъв космат гибон.А има мъже ,които правят доста повече неща от теб.

spongebob
01-03-2008, 18:12
Според зависи кой колко се поддържа... ;) сеш'се
В смисъл не можеш да ме убедиш,че еди кой си е гей 'щото е по-гладък от мен...миии епилирай се..така де..дано не ти звучи заядливо..просто аз така мисля
Да бе епилирам си се ама мъжа ми при положение че си изправя косата с преса,слага и 5 тона кристали(както аз правя),ходи на процедури на които и аз ходя...и то вече само едни крака и ръце останаха... и остана и да се гримира :neutral:
Изцяло обезкосмен "гол охлюв" не ме възбужда(лично мен).Все едно да спя с жена с ...пенис :-|
Между другото девствена ли си?

Аз ли?

Kanela
01-04-2008, 15:35
Според зависи кой колко се поддържа... ;) сеш'се
В смисъл не можеш да ме убедиш,че еди кой си е гей 'щото е по-гладък от мен...миии епилирай се..така де..дано не ти звучи заядливо..просто аз така мисля
Да бе епилирам си се ама мъжа ми при положение че си изправя косата с преса,слага и 5 тона кристали(както аз правя),ходи на процедури на които и аз ходя...и то вече само едни крака и ръце останаха... и остана и да се гримира :neutral:
Изцяло обезкосмен "гол охлюв" не ме възбужда(лично мен).Все едно да спя с жена с ...пенис :-|
Между другото девствена ли си?

Аз ли?
Да.

spongebob
01-04-2008, 18:43
Не не съм,защо?Какво общо има това с моето мнение и позиция по въпроса?

IdiOtKa
01-11-2008, 20:46
Ае тука само гейове ли има ?!
сиурно аз нося по-малко грим от вас е ! баси тъпанарите ... ! и не биле гейове ! прочетете тва дето пишете и прочетете тва дето някое момиче пише и после ми говорете че не сте гейове !

Seducti0n
01-11-2008, 21:18
Оф,тези схващания са крайно скучни,клиширани,тъпи и безмислени.Всеки е свободен да прави с тялото си каквото иска.Ако си момче,ходиш на кола маска,оформяне на вежди и тем подобни процедури,това не винаги означава,че си гей.

Въобще,като нямате ни най-малка представа от това какво всъщтност представлява хомосексуализма,по-добре замълчете. [-X

SwEeTiEs
01-11-2008, 21:50
Не си гей, добре е когато момчета се поддържат все пак външния вид е много важен. :wink:

dr3amb0y
01-20-2008, 15:37
Ае тука само гейове ли има ?!
сиурно аз нося по-малко грим от вас е ! баси тъпанарите ... ! и не биле гейове ! прочетете тва дето пишете и прочетете тва дето някое момиче пише и после ми говорете че не сте гейове !

Hora kato teb sa prosti, ogranicheni i tesnogrudi :-x Ne iskam da se povtarqm s ostanalite, no vsichki takiva trqaa da izlezete nai -nakraq ot 15 vek :wink: Mashtehata mi e kozmetichka i az se vuzpolzvam ot yslygite i na pulni oboroti i ne mislq che tova me pravi gei... kakto i vsichki ostanali momcheta, koito ne iskat da sa nekfi smradlivi, gurlivi, kosmati mechki s vulnqsali kraka, ruce i vejdi :x :x :x

dr3amb0y
01-20-2008, 15:44
:smt117

niki000
01-20-2008, 23:27
Ае тука само гейове ли има ?!
сиурно аз нося по-малко грим от вас е ! баси тъпанарите ... ! и не биле гейове ! прочетете тва дето пишете и прочетете тва дето някое момиче пише и после ми говорете че не сте гейове !

Гей = мъж който си пада и спи с мъже такъв може и да е некой космат чичко нз щто сички дет се подържат трябва да са такива. Аз лично познавам доста таква "гейове" момчета дето са били с страшно много момичета и пак някой хора говорат против тях от чиста злоба