PDA

View Full Version : Какво да правя?



BeZrAzLiChNa
01-02-2008, 12:47
От доста години се познавам с едно момче и винаги сме си били приятели смисъл по точно познати само на здравей здрасти имаме общи приятели и ние се знаем от деца но нищо.. до преди повече от 10 месеца на един купон се видяхме и си говорихме там цяла вечер и аз отидох нещо до нас да си взема якето той с мене и аз ок и така почнахме да излизаме скайп глупости ама на мен ми беше мн странно защото неисках никой да разбира както и той защото брат му и мойта сестра бяха ходили 2 години и т.н и ние двамата заедно а бе просто това си остана между нас излизахме вечер късно защото живеем блок до блок и така няколко седмици заедно но нещо стана защото аз се занимавах с още едно момче .. катко и той с друго момиче и всичко свърши спряхме да се търсим навънка само здрасти и до там и аз го бях забравила но лятото пак нещо стана август месец пак се бяхме запускали и пак се скарахме и един ден той нещо ми вика не смееш да спиш с мен и аз хаха дали и той хайде да видим и аз ми аре бе отворко и спахме заедно а той се забивал с най-добрата ми фр а аз незнаех защото тогава не си бях в софия .. и ние като спахме заедно и на другия ден нищо аз го блокирах от скайп хаха и излизам аз на кафе той идва с мойта приятелка и аз нищо не го обичам нищо и така бяхме се здухали после защото го правихме без кондом ама всичко се оправи и пак се забравихме за няколко месеца и преди около месец почнахме пак да си говорим по цял ден бла бла глупости некфи за ебането за такифа неща и аз му викам не ме занимавай с глупости а аз ходех с един негов приятел но скъсахме и той веднага ама аз го отрязах и казах няма и кво стана на Нова Година бяхме на различни места и аз нещо отидох с един приятел до апартамента дето е това момче и се видяхме и аз минавам а аз бях мн пияна и той ме хваща за ръката и вика хайде да си ходим и аз хайде и се събрахме там 5 6 човека и си отивахме там дето се бяхме събрали и ходиме по улицата и аз съм го гушнала и бях толко пияна и му вика много те обичам ти обичаш ли ме и той незнам и той вика са кво ще праим горе и аз еми сори скъпи ама съм на червено ама мога ти духам и некфи такифа му говорих и пфф качихме се и секви глупости прихме и аз такава по едно време се усетих ама след 2 4аса хаха и викам трябва да си ходиш и той си тръгна хаха и вчера ми пише по скайп кога ще повторим сичко и аз никога остави ме и той ама искам и аз този път нещо повече както ти преди искам да сме заедно искам чувства сичко и аз офф ае чао блокирах го и сега нз какво да правя напраих супер глупости и :oops:

ra4ence
01-02-2008, 13:11
В цялата история ми направи впечатление,че от добри приятели сте станали приятели за по един бърз секс :)
Вижте се /трезви!!!/ и говорете. Може да пробвате нещо по-сериозно,но не ми се вярва да излезе връзка от вашата история.. По скоро е по-добре да се виждате само за секс и да сте си приятели. От личен опит ти го казвам ;)
Успех

yu
01-02-2008, 13:19
NAISTINA SI NAPRAVILA STRAHOTNA GRE6KA NO ZA6TO TI GO BLOKIRA OT SKYPE,A NE TOI TEB?DALI TOVA OZNA4AVA 4E TOI NAISTINA IMA 4UVSTVA K1M TEB....NZ...SAMO TI SI ZNAE6 :)

miShle
01-02-2008, 13:30
Еми не знам,може и наистина да има чувства..Може да прабвате,и ако видиш,че не се получава късаш и толкова... Ама,ако ще тръгваш с него заради секса или просто защото няма с кой...недей!!!

BeZrAzLiChNa
01-02-2008, 13:33
Ami kogato pravihme sex ne bqhme pili az si bqh v nas toi v tqh i tfa kum 2 sutrinta i toi ne smee6 da doide6 do nas i az otidoh i dori neznam za kakvo go narpavih no se slu4i.. i posle az iskah ne6to pove4e toi ne bla bla gluposti nie 2-ta ako sme dobre 5 minuti 20 se karame i neznam TOi nqma 4uvstva kum mene i toi go znae i az ama .. neznam Toi se mi vika to4no kogato po4na da ti vqrvam ti me izluje6 i az emi sori nqma pove4e haha i pak go izluja prosto ako znae cqlata istina pff si4ko 6e e mn zle a toi iska vsi4ko da znae za men .. Neznam kakvo sa da pravq dali da sme samo za ednoto ebane ili ne6to pove4e nz..

MoHuTo
01-02-2008, 14:28
Няма смисъл да се занимаваш с него за едното ебане. Просто няма. И все пак ти си решаваш :)

BeZrAzLiChNa
01-02-2008, 14:56
ami to ddz ve4e kvo e si4ko tfa az dori nemoga da go pogledna v o4ite ve4e onaq ve4er kvi ne6ta sum govorila i sum pravila ve4e me e sram. .toi nqma da kaje na nikoi ama vse pak .. i sega ni6ot neznam

sladkata_91
01-02-2008, 15:32
yh emi macka prosto go ostavi nqma6 4uvstva kum nego nali prosto pff oburkano em nogo be

BeZrAzLiChNa
01-02-2008, 16:17
haha na men li kazva6 4e e oburakno az nemoga da go pogledna ve4e tfa mom4e :cry: ve4e ninam.. si4ko e ujas

Raderfort
01-02-2008, 18:44
:-x
kurvenska istoriq ot vsqk1de :x

MoMcHE_beZ_syRcE
01-03-2008, 07:49
](*,) ](*,) kakvi sa teq istorii be lele :grin: :grin: haha ima gi sekvi tctc

sladi4ka_qni4ka
01-03-2008, 07:59
xaxa tazi istoriq me razbi napravy...ma i ti mnogo lo6o si postypila s nego kato si go blokirala...vzemete da pogovorite toi naisitna moje da ima nqkakfi 4yvstva kum tebe

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 08:08
e kvo a be az nz kak da go pogledna toi pff kvo li si e pomislil haha taq kak pie g.d vsqka sedmica i pf sekvi takiva i kvo 6e mu kaja kato go vidq ili kato mi pi6e .. nqma 4uvstva kum men az i neiskam da ima neiskam da hoda s tova mom4e.. Nie sme napulni razli4ni i ako nqkoi razbere kakvo sme pravili pff lele po dobre da umra .. Hubav e ama ne ne nemoga da iam ni6to pove4e s nego osven fr-ta no neznam az sum na 16 kvi sa teq samo za ednoto ebane pff ponqkoga go iskam ponqkoga ne .. i se poburkvam ve4e i neznam kakvo da pravq HeLpP

Invisible'Paladin
01-03-2008, 08:24
Както се подразбира ходила си с много момчета .. ,а историята за теб с това момче след толкова итриги нормално е някой от вас да изникнат чуства.... така че опитай ..няма да изгубиш...няма ти е първия...едва ли пък последния... :wink: .....
КъсМет... \:D/

Niakoitam
01-03-2008, 08:43
off

Стига всички сте се оправдали с това пиене."Аз се напих и незнаех какво правя."Не,ти си искала да го направиш.Пиенето не те кара да си такъв какъвто не си.Пиенето даже и до безпаметност те предразполага да бъдеш такъв какъвто искаш да си,да правиш неща който на трезво не би направил защото като си пиян не ти пука изобщо за чуждото мнение и забравяш всички страхове,принципи и задръжки,но въпреки това правиш неща,който винаги ти се е искало да правиш и казваш неща,който винаги си се притеснявала да кажеш.Така че стига всички сте се оправдавали с тоя алкохол и това напиване моля!

off

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 08:50
Ami ok moje bi ne e opravdanie pieneto ama .. vse pak haha za pred nego e opravdanie .. Predi malko toi mi se vkliu4i v skype napravil si nov haha i mi vika lujkinq bla bla i po4vame da se karame vika ti samo luje6 ni6to drugo ne pravi6 i az emi dobre 4ao i toi ne mi vikai 4ao pisna mi ot teb i az mu vikam emi dobre ti mi pi6e6 ne az na teb i toi emi da za6toto iskam da ti kaja 4e nikoga ne bih iskal da imam ne6to ob6to s teb i t.n i az dobre be razbrah i toi produljava tam nekfi gluposti mi govore6e ne6to me obijda6e haha .. prosto iskam si4ko da e kakto predi ama .. :cry:

Niakoitam
01-03-2008, 08:57
Малко се паля повече от нужното на тези тема,защото съм бил пряко засегнат от това.Едно момиче преди.Хайде да ме поканиш на танц.Ти не ме познавш.Обичам те и след това аз съм била пияна.Пък и от мен съдя.Преди да съм пил съм доста по затворен и срамежлив,а след като пийна малко вече не мога да се позная,но съм такъв какъвто ми се иска да съм.

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 09:00
ami neznam no men tfa ne mi e problema smisul az sum si otvorena i bez da piq ne sum nekfa sramejliva ili ne6to takova no nikoga ne bih mu kazala sega kato se ka4im 6e ti duham pff dori se 4uda na akula si za kfo sum go kazala a ti mani drugoto za kakvo sum go napravila napravo .. ve4e neznam .. iskam da se opravqt ne6tata no neznam kak

Niakoitam
01-03-2008, 09:12
Според мен,защото ти се е искало.Искало ти се е да му направиш кефа,но ако е на трезво може и да те обявят за курва знам ли,а сега просто си си имала оправдение,за което никой познаващ те неможе да ти каже нещо,защото така ще се лиши от възможността ако е нужно и той да се оправдава някога с това.Затова е така.Иначе сложи си ръка на сърцето,вникни дълбоко в съзнанието и и си помисли освен ако вече не си разбрала отговора дали пък всъщност и на трезво не ти се е искало да го направиш даже само понякога.

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 09:28
Ami ne .. Ne bih go napravila .. Prosto az neiskam da buda s tova mom4e neiskam da imam vruzka s nego prekaleno razli4ni sme toi e nekuf pff tam sk8ter li tam kak se kazva a az sum napulno razli4na prosto se poznavame i tfa ako nqkoi razbere 4e sum bila s nego po dobre da umra.. i az da hoda s takova mom4e nenene

Niakoitam
01-03-2008, 12:11
Извинявам се че вече може и да досаждам,но ето виж,в последният пост си си отговорила на въпроса сама.Ти се опитваш да убедиш сама себе си че нищо не изпитваш към него.Казваш си ама той е такъв,аз съм такава много сме различни все едно не си вярваш и допълнителното и още по-важното "ама ако разберат хората ще умра",докато доста често когато човек е пиян други хора няма и всичко се върти около него.Освен това ако толкова не ти пукаше щеше да подминеш всичко с насмешка въобще нямаше да ти пука и изобщо нямаше да пуснеш тази тема.Ти просто се колебаеш и когато се замъгли здравият ти разум от алкохола и спираш да се самоубеждаваш забелязваш че нещзтз се получават по съвсем друг начин,защото просто така ти е по кеф.

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 12:41
Ami da iskam go i se ybejdavam 4e nemoga da sum s nego i 4e ne go iskam za6toto 6te e stranno daa imahme hubavi momenta no su6to taka mn se karame i prosto ne se polu4ava toi e v razli4na kompaniq iame ob6ti poznati i jiveem blizo edin do drug no kvo ako nqkoi me vidi s nego pff nene tfa nemoga da si go predstavq toi e mn po razli4en ot mom4etata s koito sum hodila i prosto nemoga .. Imah 4uvstva lqtoto kum nego i to silni ama toi be6e s druga togava a pyk i pak 6tqha da me sprat si4ki teq pri4ini prosto ne stava az i toi da sme i samo kato sum pila sum s nego za6toto da togava ne mi puka kakvo 6te kaje nqkoi drug no .. ina4e mi puka i to mNOGoO !! i se poburkvam ot vsi4ko tova 4e ako sum snego 6te se kriem .. a az ne iskam tova

Niakoitam
01-03-2008, 13:52
Не познавам това момче,а от Нова Година изобщо не се наемам да давам определение на хора,които не познавам.Ти го познаваш и трябва един път завинаги да решиш дали да послушаш разумът или сърцето си.Надявам се да съм помогнал доколкото е възможно.А докато си пишехме ти ми даде още един стимул да се опитам да въстановя отношенията си с едно момиче,с което не съм се виждал и чувал повече от година.Като започнахме свалките беше точно на 16,а сега е на 18г.Мисля че и тя мисли по подобен начин за мен както ти затова момче.

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 13:58
ah mi radvam se 4e sum ti pomognala ami az nikoga ne bih go napravila tfa s tfa mom4e nqma da buda za6toto pff kolkoto i tupo da zvu4i me e sram.. hubav e ama .. ne ne nemoga ...

WaRd3n
01-03-2008, 14:20
Ама аз неразбрах защо си го блокирала ти ?

BeZrAzLiChNa
01-03-2008, 14:52
za6toto nespira6e da mi pi6e za onaq ve4er non stop kvo stanalo da go povtorim bla bla sekvi gluposti

WaRd3n
01-03-2008, 20:47
Може пък да е било сериозно момчето ? :neutral:

BeZrAzLiChNa
01-04-2008, 08:20
Ami ne ne e seriozen nito puk az sum seriozna kum nego prosto oburkahme koncite nqkolko puti..