PDA

View Full Version : за гъста коса



vaca
01-02-2008, 14:27
taka zna4i iskam da vi pitam kakvo moga da polzvam za mi se sgasti kosata ili kosama da stane po debel tarsih v mn temi no tam pishe samo za po dalga kosa molq vo speshno e :-)

__sis__
01-02-2008, 14:56
Ако използваш преса за коса всеки ден(както правя аз) нищо няма да ти помогне...пробваи с някоя маска...обаче от личен опит знам-ефект няма... :(

Liar
01-02-2008, 19:42
Каква точно ти е косата(мазна,суха,изтощена) ?Използваш ли преса/маша?А стилизилащи продукти?

abvgdejzi
01-02-2008, 20:41
Ако използваш преса за коса всеки ден(както правя аз) нищо няма да ти помогне...пробваи с някоя маска...обаче от личен опит знам-ефект няма... :(
oh mn mi e poznato. kosata mi e 4upliva a pri4eskata mi e malko EMO a pak i na formata na liceto mi otiva pove4e s prava kosa i za tva presata nqma po4ivaka oba4e tva mn zle mi se otrazi na kosata i prez lqtoto re6ih da sta4kuvam - bez presa i naistina zabelqzah promqna. a maskite ne pomagat.

Blab
01-02-2008, 20:54
speshno e :-)
:shock: Искаш до понеделник да имаш гъста коса?
Не става. Каквото и да ползваш, косата си не можеш да промениш.
Да, можеш да я подържаш. Да, можеш да я мажеш с к'ви-ли-не глупости, друга няма да стане, само може да изглежда възможно най-добре.

rauchen
01-03-2008, 16:47
купи си някаква маска току виж станало чудо :razz:

ReD^RoSe^In^LoVe
01-04-2008, 08:23
maskite za kosa pomagat stiga da oceli6 podhodq6tata...po dobre se posuvettvai s friozior toi moje da te naso4i kum pravilniq produkt..no se podgotvi i da dade6 malko pove4e pari za6toto ponakoga za da izglejda dobre kosata ti trqbva da polzva6 dosta ne6ta.moqta kosa ne e mn gusta oba4e si imam trikove:
1.polzvam 6ampoan i balsam za boqdisana kosa
2.ima edni spreiove na schwarzkopf za predpazvane ot nacufteli krai6ta
3.sled tova v korenite vpruskva6 sprei za obem(stava i s pqna za obem)
4.sled tova izu6avam s silen se6oar i izduhvam ednovremenno
5.topirvam malko
i...sum gotova i taka ako misli6 4e moje6 da go pravi6 tva seki put kosata ti vinagi 6te izglegda dobre