PDA

View Full Version : Емо ли съм?



__sis__
01-02-2008, 15:47
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

bungle
01-02-2008, 15:50
Ммм... да се гръмнеш.. :)

air_J
01-02-2008, 15:56
Единственият начин да бъдеш Емо (поне моя милост друг начин не знае), е да се казваш Емил, Емилиян, Емануил, или нещо подобно. Единственият начин да си Мишо, е да се казваш Михаил, или нещо подобно. Единственият начин да бъдеш Пачо, е да се казваш Пламен, или нещо подобно. И така нататък! :mrgreen:

dshiznit
01-02-2008, 16:01
Да си вярваш че си ЕМО ми не поредната позьорка :D

yu
01-02-2008, 16:03
air_J Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 3:56 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Единственият начин да бъдеш Емо (поне моя милост друг начин не знае), е да се казваш Емил, Емилиян, Емануил, или нещо подобно
.............. :)

01-02-2008, 16:03
Ммм... да се гръмнеш.. :) :smt006

Dundy
01-02-2008, 16:10
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)
за да си имо БИ ТРЯБВАЛО ДА ИСКАШ да се самоубиеш,но ти никога няма да бъдеш истинско емо,защото както виждам не знаеш какво означава

Disrespect
01-02-2008, 16:11
да те прегази ТИР

Dundy
01-02-2008, 16:11
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)
за да си имо БИ ТРЯБВАЛО ДА ИСКАШ да се самоубиеш,но ти никога няма да бъдеш истинско емо,защото както виждам не знаеш какво означава

Disrespect
01-02-2008, 16:19
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)
за да си имо БИ ТРЯБВАЛО ДА ИСКАШ да се самоубиеш,но ти никога няма да бъдеш истинско емо,защото както виждам не знаеш какво означава

а ти може би знаеш?

DisturbinThePeace
01-02-2008, 16:22
не си Емо !

Гошо си ! 8-)

Moonwalker85
01-02-2008, 16:24
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

ДА СИ СРЕЖЕШ ВЕНИТЕ С ВИЛИЦА!

TellMeYourName
01-02-2008, 16:31
Емо си ! Честито ! Хои са режи

trittico
01-02-2008, 16:32
не си Емо !

Гошо си ! 8-)
:razz:
П.С. абе пешо , а това ти ли си бе? :lol: :lol:

_showy_
01-02-2008, 16:38
Ммм... да се гръмнеш.. :)
Ама че си глупавааа... (ало ало)
Да си среже вените!
:-s

dreamerka
01-02-2008, 16:42
не можеш да станеш емо,за да си яка и готина! Тва че се обличаш така не значи нищо...ЕМО Е ДУШЕВНО СЪСТОЯНИЕ,а не начин по който да изглеждаш!!!!! Емо-тата са много подтиснати хора с проблеми,които не намират смисал в живота,често прибягват до самоубийство имат проблеми с близките си,нямат приятели и т.н....това са мн нещастни хора! За да си истинско емо-бъди тъжна и нещастна! хахахахах това ли искаш??? Или се обличаш така и си мислиш че си интересна!? 1=во спри да слушаш чалги и слушай Емо.....!

Ужас!
На къде отива светът??
Всички се обличат шантаво и си боядисват бритоните! (и мен ме кефи стила на емо-тата,ама не съм тръгнала така да се разхождам)
Ама защо искаш да си емо?
за да си интересна?
различна?
или какво?
истинско емо не може да станеш! Пък и щом пускаш такава тема...явно си зле!
ПОЗИОРИ!

PrionBreak
01-02-2008, 16:49
ami spored men ... off kak da ti go obesnq ... Emo0tata gi mrazq ..pyrvoto0 ko0eto0 e ... Ama vsichki deto se mislqt za pulnocenni emota sa nekfi selqni deto izobshto neznaqt kakfo e .. Emo0 style ...Vtoro .. emo ne se stava taka lesno0 ... ot metal vednaga da stanesh emo ili ot chalgar - emo ili ot metal v chalar pulna prostashtina e! ama akop send nqkoi pik .. moje bi shte razberem dali si emo ili ne ... shtoto zavisi kakyf ti e stilyt na chernite drhi .. xixi mislq che me razbirash 8-) :smt001 :smt001 :smt001

EJI4eTy
01-02-2008, 16:52
Ммм... да се гръмнеш.. :)
Ама че си глупавааа... (ало ало)
Да си среже вените!
:-s

:lol: :lol: :lol: +1

HexGirl
01-02-2008, 16:54
ZA DA SI EMO TREBVA DA SVIRI6 NA VENA :D
i edin vepros kam horata ne kam emotata abe tia ne stanaha li mnogo az predlagam 4istka ? kakvo 6te kajete

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 17:17
остава да умреш. :)

Pedigree
01-02-2008, 17:43
Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

Като за начало да научиш,че е имо.
За един прекрасен и трагичен финал се качваш на покрива,и скачаш,ама гледай да не останеш жива. :wink:


Успех! 8-)

cskasladyrana
01-02-2008, 18:05
не си Емо !

Гошо си ! 8-)


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :D :D :D Лелеее тва ме разцепи от смях 8-) :razz: :razz: :razz: :razz:

slun4evo
01-02-2008, 18:24
Ами като за начало да слушаш такава музика, да имаш такива приятели и да си емоционала и понякога депресирана.

ЕPu
01-02-2008, 18:26
лелееееелее КОЛКО МЪКА ИМА ПО ТОЯ СВЯТ копелееее пхахахх
леле ](*,)


U FAIL!!
Ц, не става да си емо с черни дрехи -повечето се кичат като цигански коне, мри от мъка.

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-02-2008, 19:58
Ммм... да се гръмнеш.. :) :smt006
:smt023 :smt023 :razz:

TellMeYourName
01-02-2008, 20:08
http://i.data.bg/08/01/02/737655_orig.jpg

DeviL_AsS
01-02-2008, 20:48
ми то няа как да станеш..
можеш да станеш фешънка..опа ти вече си..
ми..застреляй се..

ЕPu
01-02-2008, 21:03
кво я храните само, та тя е ЕМО :lol:
в знак на добра воля аз ви предлагам да й подарим за Новогодишните празници по един кухненски нож (е, на патерици малко, на кой му пука, че ще си получи подаръка с 2 дена по-късно)

Pedigree
01-03-2008, 09:43
Ае честита Нова година 8-) <<кликни,за да видиш подаръка (http://shop.oragie.com/images/M21-14SF.gif)

TellMeYourName
01-03-2008, 09:58
Ето един и от мен http://images.jupiterimages.com/common/detail/08/22/22572208.jpg

FireAndIce
01-03-2008, 19:50
Купи си дънки от детския магазин. 8)


P.S.


за да си имо БИ ТРЯБВАЛО ДА ИСКАШ да се самоубиеш
С желание всичко се постига. :)

lo6a_karma
01-04-2008, 16:56
ZA DA SI EMO TREBVA DA SVIRI6 NA VENA :D
i edin vepros kam horata ne kam emotata abe tia ne stanaha li mnogo az predlagam 4istka ? kakvo 6te kajete

parvata 4ast ot imoto e zavar6ena ostava 2-rata koq e da se nau4i6 da sviri6 na stradivenius

az sam saglasna s teb are da gi izhvarlim na bokluka mn stanaha tr i dr moda da doide 4e i tqh da gi ritame i da gi hvarlqme :smt006 :smt006 nazdrave kolega :-D 8-)

mulgore
01-04-2008, 18:44
Емо си ! Честито ! Хои са режи

Мда общо взето това е...Свил ти го каза.. :wink:

HexGirl
01-04-2008, 18:45
ZA DA SI EMO TREBVA DA SVIRI6 NA VENA :D
i edin vepros kam horata ne kam emotata abe tia ne stanaha li mnogo az predlagam 4istka ? kakvo 6te kajete

parvata 4ast ot imoto e zavar6ena ostava 2-rata koq e da se nau4i6 da sviri6 na stradivenius

az sam saglasna s teb are da gi izhvarlim na bokluka mn stanaha tr i dr moda da doide 4e i tqh da gi ritame i da gi hvarlqme :smt006 :smt006 nazdrave kolega :-D 8-)
koalicia koalicia anti imo :smt001

HexGirl
01-04-2008, 18:46
ZA DA SI EMO TREBVA DA SVIRI6 NA VENA :D
i edin vepros kam horata ne kam emotata abe tia ne stanaha li mnogo az predlagam 4istka ? kakvo 6te kajete

parvata 4ast ot imoto e zavar6ena ostava 2-rata koq e da se nau4i6 da sviri6 na stradivenius

az sam saglasna s teb are da gi izhvarlim na bokluka mn stanaha tr i dr moda da doide 4e i tqh da gi ritame i da gi hvarlqme :smt006 :smt006 nazdrave kolega :-D 8-)
koalicia koalicia anti imo :smt001

blaaaa
01-04-2008, 22:41
Аман от позьори ](*,) Ходи си режи вените и ще станеш "пълноценно емо" :-x

faShIoN_faNtAsYy
01-04-2008, 23:17
e3e....sTiGa sTe bAzIkali mOmI4eTo :smt018 zA dA sI eMo tRqBvA dA sLy6a6 ili aVrIl lAvine ili TH....sy6to :-o aAa...tRqBvA mOjeBi dA sI dEpResIraNa....pOzNavAm mN eMotA kaTo nQkOi ot TqH sA mIsLelI dOrI zA sAmoyBiIsTvO :-k

InitialD
01-04-2008, 23:22
Не ме интересува как се казваш!!!

BlueDevil
01-04-2008, 23:24
:razz: :razz: :razz:
За да си емо трябва да слушаш такава музика, да се обличаш и гримираш така, да имаш такива приятели и евентуално гадже. Обаче оттук на мен ми изниква въпросът - след като имаш къде и на какво да слушаш музика, фешън парцалки и много грим, като всичко дотук са ти го купили мама и тате => имате пари за глупости и те обичат достатъчно, за да ти се вържат на простия акъл, след като си имаш приятели, пък били те и гадни фешъни, след като евентуално имаш и гадже (и то недоебан фешън), за какво, по дяволите, ще се депресираш?!

Проследи ли ми внимателно мисълта?

HexGirl
01-04-2008, 23:54
:razz: :razz: :razz:
За да си емо трябва да слушаш такава музика, да се обличаш и гримираш така, да имаш такива приятели и евентуално гадже. Обаче оттук на мен ми изниква въпросът - след като имаш къде и на какво да слушаш музика, фешън парцалки и много грим, като всичко дотук са ти го купили мама и тате => имате пари за глупости и те обичат достатъчно, за да ти се вържат на простия акъл, след като си имаш приятели, пък били те и гадни фешъни, след като евентуално имаш и гадже (и то недоебан фешън), за какво, по дяволите, ще се депресираш?!

Проследи ли ми внимателно мисълта? za da gi zabeliazvat i da gi sajeliavat

OnFire
01-05-2008, 00:14
епа де да те знам, емо ти ли си ?

Red_Diablo
01-05-2008, 08:24
:razz: :razz: :razz:
За да си емо трябва да слушаш такава музика, да се обличаш и гримираш така, да имаш такива приятели и евентуално гадже. Обаче оттук на мен ми изниква въпросът - след като имаш къде и на какво да слушаш музика, фешън парцалки и много грим, като всичко дотук са ти го купили мама и тате => имате пари за глупости и те обичат достатъчно, за да ти се вържат на простия акъл, след като си имаш приятели, пък били те и гадни фешъни, след като евентуално имаш и гадже (и то недоебан фешън), за какво, по дяволите, ще се депресираш?!

Проследи ли ми внимателно мисълта?

Някои хора просто се чустват по-специални от останалите и изискват пове внимание.

Disrespect
01-05-2008, 08:29
e3e....sTiGa sTe bAzIkali mOmI4eTo :smt018 zA dA sI eMo tRqBvA dA sLy6a6 ili aVrIl lAvine ili TH....sy6to :-o aAa...tRqBvA mOjeBi dA sI dEpResIraNa....pOzNavAm mN eMotA kaTo nQkOi ot TqH sA mIsLelI dOrI zA sAmoyBiIsTvO :-k

ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL OFL RFO OFRL ORFR LOF RKGDRGKD

Decu
01-05-2008, 09:02
^ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
нещо се шегува май.. :-s

magesniko
01-05-2008, 09:14
Да им сера на бритончетата!

beercore
01-05-2008, 10:18
Може би ти липсва само един рак на ларингсата и си готова.

EMOgirl92
01-06-2008, 08:59
Za da si emo trqaa naistina da gy iska6......a ne prosty ei taka hrumnalo ti e 4e trqaa si emo i ai raytata stanala :? ............... nestaa prosty ei taka za raznoobrazie :?

rosskata
01-06-2008, 11:31
Според мен ти си ЕМУ... :grin:


Емутата (Dromaius) са род от разред Щраусоподобни, живеещи в Австралия.

nikitas19991
01-06-2008, 11:57
пуу,че си тъпаа мЪъ ..чесно да те е*а и позьорката :evil:

FeelTheBeat
01-06-2008, 12:19
ХъХ, добре че пък има хора дет се връзват на тая тема... :D

SlAdKy_KoTi
01-06-2008, 12:46
OLE STIGA POZIORI NE6TASNI TO4NO ZARDI TAKIA KAT TEB EMOTO STANA KOMERS TI NE SI EMO I PRESTANI DA SE PRESTRUVA6 MN SI PROSTA NAI6 LI PUK I EMO NE SE STAVA PRESTANETE DA SE PODIGRAVATE TAKA NA EMOTATA KATO POZIORSTVATE WE NE GO LI RAZBRAHTE :@ :@ :@ :@ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Seducti0n
01-06-2008, 14:13
Да се депресираш до н-та степен и да виждаш в най-малката трудност,огромен проблем.... :wink:

_SilveR_MooN_
01-06-2008, 16:53
като за начало,за да си emo тряа да слушаш emocore и пък специално ТИ не си emo :---)

lovetanya
01-08-2008, 07:46
Ох миличка мн си заблудена!!!За да си имо(така се казва) трябва да си депресирана...А както каза Blue_Devil{F} няма как да си депресирана!!! 8-)

CrazyWitch
01-08-2008, 08:17
Аплодисменти =D> за House Loverka-та, която по цял ден гледа ПЛАНЕТА ТВ, но си пусна бретон и стана ЕМО, и за симпатягата, който си купи анцунг Адидас и стана БЕЗСМЪРТЕН!

Ае кфа музика слушаш. Как може да се определяте за кфото и да било без да сте на ясно?!? Аз за това и съм си в свой си стил. Неопределяема! ... А тиии..... ддз. Струваш ми се неориентирана.

psychopath
01-08-2008, 08:44
Чети в паспорта...

kelcie
01-12-2008, 20:23
ми то не е нужен само вънвниш вид а и вътревноста не може да изглеждаш като "имо" а да слушаш чалга

voodoodoll1
01-12-2008, 20:32
ми определено не си Имо,а и никога няма да станеш.

Decu
01-12-2008, 20:51
Оф, днеска видях една в 94.. :lol:
Беше ми адски смешна :D

Victorious One
01-12-2008, 21:10
^Ех, къде ги намирате тези емота... Всички говорят за тях... аз никъде не ги виждам. Като призраците.

Disrespect
01-12-2008, 21:17
хехе, днес в погото имаше 1-2 и им таковахме таковата...

Forester
01-13-2008, 11:01
Емо произлиза от думата emotional ( емоционален ) . Емотата са хора,които си причиняват физическа болка,за да прикрият психическата!Емо не можеш да бъдеш като си купиш дрънкулки и като си купиш кецове,емо трябва да си по душа !! Емотата са хора които нямат много приятели и разчитат само на себе си (поне почти всички).Също те слушат определен вид музика и се обличат по друг начин (с кецове,черни блузи с черепчета и др.)Сигурно сте виждали хора с бритон над едното око.Имотата имат такива прически ,за да виждат с едното око тъмната страна на живота,а с другото-светлата.Сега е ред и да кажа за емо- позьорите - МРАЗЯ ГИ !! Заради тях хората мразят истинските емота. И ги бият .. бият ги защото всеки иска да бъде уникален .. и когато някой го направи хората се опитват да го откажат от това което е и бой,бой .. обаче на емо-тата пак като не им пука ги оставят . И така .. :) Е това е от мен.. дано някой да си направи труда да го прочете 8-)

psihqsala
01-13-2008, 11:40
Ти си ЛУУзър. :-D

SuNsEt
01-13-2008, 12:33
пффф...ква е тая глупост???...Емо...ти дори знаеш ли от къде идва думата???...Тцтцтц...след време ще се 4удиш къде ти е бил умът :-D ...Доста е трудно да се изградиш като 4овек,когато пла4еш в ъгъла и се самосъжаляваш :-o ...

kakaomen
01-13-2008, 13:20
На бас се хващам че си позъорка, затова ето ти малко инфо да се "образоваш"


Emo или на български "имо"(или емо - от eмеционален) идва от emotive hardcore. Този термин произлиза от музикален стил, който се зарaжда в началото на 80те години на миналия век. Той е разклонение на hardcore-a, дaващо отговор на ограниченията, които налага хардкора. Най-важна, отличаваща се и въздействаща характеристика на стила emotive hardcore, е емоциолността на музикантите на сцената. Именно заради това като по-разпространено название на музиката става emotional hardcore(емоционален хардкор).
През 90те години на миналия век из САЩ се появява нова вълна от emo-Музиката. Групи като Fugazi и Jimmy Eat World стават много известни и харесвани от голяма част от младото поколение.
Това беше за имо музиката и произхода на името.
"По-наболяла" е тамата за представителите на въпросния стил - какви са, откъде са и защо са такива?
Emo-kids(така се наричат тийнейджърите, които са emo) имат по-различен мироглед(представа/виждане за света). Те изразяват чувствата и мислите си, факта, че се различават от другите, по начина на обличане. Emo-тата носят обикновено тъмни(черни; сиви дрехи), които са стари, тесни, ретро. Съчетават външния си вид от други известни стилове - готик, пънк и други. Почти винаги бритонът на emo-kid е пуснат свободно над лицето му или е наклонено към лявата или дясната част от лицето им.
Сигурно много от вас се питат защо толкова много хора мразят emo-тата? Както обичам да казвам "Свят широк, хора всякакви...". Именно поради това всеки човек не харесва или съответно харесва emo-стила. Неведнъж са писани гневни слова за факта, че emo-boys(имо момчетата) & emo-girls(имо момичетата) се целуват помежду си(ама не момче-момиче......). Според "каноните" на emo-стила това е просто начин да покажеш чувствата си без да се притесняваш от нищо или никого, да покажеш това, че си по-различен от другите хора.
В интерес на истината в България и като цяло по свето истински emo-та се срещат много рядко. Повечето тийнове просто си казват, че е "cool" да изглеждаш като еmo и за това започват да се обличат по "автентичния" начин...Всъщност emo няма кой знае колко много общо със странната прическа и фиЕшън дрешките - целта е да се покаже различния поглед върху нещата. Също така emo-стила до голяма степен прилича на gothic-а, но с една съществена разлика - готик-а е много мрачен, тъжен, минорен, докато emotive-a е по-емоционален.

Хората не приемат emo-стила и защото смятат, че emo-тата са просто е "плачкащи бебенца, които си режат понякога венчките". Но както очаквате да кажа, това съвсем не е така. Не винаги emo-тата са тъжни, просто това е начинът им на поведение. Истинските emo-та не избират как да се държат - те са си такива и никой не може да ги промени.
По улиците се срещат emo-та и това е нормално - все пак живеем в свободна страна и никой не мож е да забрани на даден човек как да се облича.(е..ще ти се подгонят ако НИЩО не си обличаш, но това е друг предмет на разговор...). Обективно погленато е грешно от страна на хората, които не признават и не харесват emo-стила, да стигат до крайности в показването на мнението си, но и е грешно от страна на имотата да натяват, че си режат вените и че целуват със "себеподобни"(което всъщност веднага показва колко "истински" имота са...)
За съжаление доста голяма част от съвременните тийнове се правят на имота просто, за да се направят на интересни и за да привлекат иначе неъсществуващото внимание към себе си. За още по-голямо съжаление истинските emo-kids идват от семейства, в които има проблеми от сорта на безпаричие или разведени родители, или домашно насилие. Неслучайно не всички emo-та се режат и целуват с...кого им падне...

Darkl1ng
01-13-2008, 13:51
А ти защо по дяволите искаш да си емо? :shock:

HardlyAwakened
01-13-2008, 20:36
ахахах емо.. тц

Victorious One
01-13-2008, 21:07
Днеска видях емо! :grin:

chocoleptic
01-13-2008, 21:14
На бас се хващам че си позъорка, затова ето ти малко инфо да се "образоваш"


Emo или на български "имо"(или емо - от eмеционален) идва от emotive hardcore. Този термин произлиза от музикален стил, който се зарaжда в началото на 80те години на миналия век. Той е разклонение на hardcore-a, дaващо отговор на ограниченията, които налага хардкора. Най-важна, отличаваща се и въздействаща характеристика на стила emotive hardcore, е емоциолността на музикантите на сцената. Именно заради това като по-разпространено название на музиката става emotional hardcore(емоционален хардкор).
През 90те години на миналия век из САЩ се появява нова вълна от emo-Музиката. Групи като Fugazi и Jimmy Eat World стават много известни и харесвани от голяма част от младото поколение.
Това беше за имо музиката и произхода на името.
"По-наболяла" е тамата за представителите на въпросния стил - какви са, откъде са и защо са такива?
Emo-kids(така се наричат тийнейджърите, които са emo) имат по-различен мироглед(представа/виждане за света). Те изразяват чувствата и мислите си, факта, че се различават от другите, по начина на обличане. Emo-тата носят обикновено тъмни(черни; сиви дрехи), които са стари, тесни, ретро. Съчетават външния си вид от други известни стилове - готик, пънк и други. Почти винаги бритонът на emo-kid е пуснат свободно над лицето му или е наклонено към лявата или дясната част от лицето им.
Сигурно много от вас се питат защо толкова много хора мразят emo-тата? Както обичам да казвам "Свят широк, хора всякакви...". Именно поради това всеки човек не харесва или съответно харесва emo-стила. Неведнъж са писани гневни слова за факта, че emo-boys(имо момчетата) & emo-girls(имо момичетата) се целуват помежду си(ама не момче-момиче......). Според "каноните" на emo-стила това е просто начин да покажеш чувствата си без да се притесняваш от нищо или никого, да покажеш това, че си по-различен от другите хора.
В интерес на истината в България и като цяло по свето истински emo-та се срещат много рядко. Повечето тийнове просто си казват, че е "cool" да изглеждаш като еmo и за това започват да се обличат по "автентичния" начин...Всъщност emo няма кой знае колко много общо със странната прическа и фиЕшън дрешките - целта е да се покаже различния поглед върху нещата. Също така emo-стила до голяма степен прилича на gothic-а, но с една съществена разлика - готик-а е много мрачен, тъжен, минорен, докато emotive-a е по-емоционален.

Хората не приемат emo-стила и защото смятат, че emo-тата са просто е "плачкащи бебенца, които си режат понякога венчките". Но както очаквате да кажа, това съвсем не е така. Не винаги emo-тата са тъжни, просто това е начинът им на поведение. Истинските emo-та не избират как да се държат - те са си такива и никой не може да ги промени.
По улиците се срещат emo-та и това е нормално - все пак живеем в свободна страна и никой не мож е да забрани на даден човек как да се облича.(е..ще ти се подгонят ако НИЩО не си обличаш, но това е друг предмет на разговор...). Обективно погленато е грешно от страна на хората, които не признават и не харесват emo-стила, да стигат до крайности в показването на мнението си, но и е грешно от страна на имотата да натяват, че си режат вените и че целуват със "себеподобни"(което всъщност веднага показва колко "истински" имота са...)
За съжаление доста голяма част от съвременните тийнове се правят на имота просто, за да се направят на интересни и за да привлекат иначе неъсществуващото внимание към себе си. За още по-голямо съжаление истинските emo-kids идват от семейства, в които има проблеми от сорта на безпаричие или разведени родители, или домашно насилие. Неслучайно не всички emo-та се режат и целуват с...кого им падне...
Браво .. Най-накрая научихме copy-paste :wink:

kuklichka_bg
01-13-2008, 21:34
оФф ти не си емО!пфФф емо е този които се чувстВа така слуша такаф стил музиКа а нЭ някфи позиорчЭйа кАт тебЕ тАкиа сте ми Мн смЕшНи :grin: след 1-2 седмиЦи кат ти ти омразне и щЕ трАгнеш Да Се обличаш в дРуг стИл хахахах

Blacklisted
01-13-2008, 21:36
оФф ти не си емО!пфФф емо е този които се чувстВа така слуша такаф стил музиКа а нЭ някфи позиорчЭйа кАт тебЕ тАкиа сте ми Мн смЕшНи :grin: след 1-2 седмиЦи кат ти ти омразне и щЕ трАгнеш Да Се обличаш в дРуг стИл хахахах

Ей ти една промита от всякъде, такава ли искаш да станеш? :-D

kuklichka_bg
01-13-2008, 21:46
оФф ти не си емО!пфФф емо е този които се чувстВа така слуша такаф стил музиКа а нЭ някфи позиорчЭйа кАт тебЕ тАкиа сте ми Мн смЕшНи :grin: след 1-2 седмиЦи кат ти ти омразне и щЕ трАгнеш Да Се обличаш в дРуг стИл хахахах

Ей ти една промита от всякъде, такава ли искаш да станеш? :-D
оФф наприхте си бритончета и вече сте емота :grin: потничета на точки и скасани данки и един тон черен молив. пАк слушате чалга хаах оФфф истинските емота в бг са тоЛкожа малкооооо устинските позиорчетата са на всяка втора крачка жалка гледка :roll:

voodoodoll1
01-15-2008, 12:03
оФф ти не си емО!пфФф емо е този които се чувстВа така слуша такаф стил музиКа а нЭ някфи позиорчЭйа кАт тебЕ тАкиа сте ми Мн смЕшНи :grin: след 1-2 седмиЦи кат ти ти омразне и щЕ трАгнеш Да Се обличаш в дРуг стИл хахахах

Ей ти една промита от всякъде, такава ли искаш да станеш? :-D
оФф наприхте си бритончета и вече сте емота :grin: потничета на точки и скасани данки и един тон черен молив. пАк слушате чалга хаах оФфф истинските емота в бг са тоЛкожа малкооооо устинските позиорчетата са на всяка втора крачка жалка гледка :roll:

kukli4ka_bg,мда,подкрепям те напълно,моето мнение е абсолютно същото

TellMeYourName
01-15-2008, 12:20
Днеска видях емо! :grin:Завиждам ти :neutral:

EJI4eTy
01-15-2008, 12:36
оФф ти не си емО!пфФф емо е този които се чувстВа така слуша такаф стил музиКа а нЭ някфи позиорчЭйа кАт тебЕ тАкиа сте ми Мн смЕшНи :grin: след 1-2 седмиЦи кат ти ти омразне и щЕ трАгнеш Да Се обличаш в дРуг стИл хахахах

Ей ти една промита от всякъде, такава ли искаш да станеш? :-D
оФф наприхте си бритончета и вече сте емота :grin: потничета на точки и скасани данки и един тон черен молив. пАк слушате чалга хаах оФфф истинските емота в бг са тоЛкожа малкооооо устинските позиорчетата са на всяка втора крачка жалка гледка :roll:

kukli4ka_bg,мда,подкрепям те напълно,моето мнение е абсолютно същото

+1111111 \:D/ \:D/ \:D/

Omen
01-15-2008, 12:40
az pak iskam da stana izvanzemno.te i bez tova sa gore dolu sa6tite :vsi4ki za tqh govorqt pak nikoi ne gi e vijdal.
iskam da sam izvanzemnoooo!!!!!!

DaЯk_AнGэL
01-16-2008, 13:28
За да бъдеш имо трябва да слушаш имокор, а съм 100% убедена, че като се прибереш си пускаш "Планета".
Щом си си пуснала русо бритонче над окото и си с черна коса и си си купила разни "дрънкулки", значи си Гошо.
Не знам за другите, но на мен ми звучиш като поредното 12-13 годишно момиченце, което е решило, че имото е просто поредната "мода", която трябва да следват.
Позьори. 8)

Blacklisted
01-16-2008, 13:36
И как се познава тру имото?^^

ЕPu
01-16-2008, 15:04
"Истинските емота са самоубилите се вече - останалите са позьори." :D

by един бивш съученик

magneziq
01-16-2008, 15:39
hahaha maleee ta ti ne si emo a fe6an we 4ovek-ti mai dori en znae6 kakvo e emo-emo sa MOM4ETA koito sa maltretirani (fizi4eski ili du6evno) ot priqteli/rodnini.zaradi tova te stavat malko po-emocionalni ot ob6toprietoto i za tova gi nari4ame emo-a horata koito se opitvat da podrajavat na tozi stil sa tapi(s izvinenie ) fe6ani-sry bratle ti emo nqma da stane6 to ne e do britona ili na4ina na obli4ane...

ЕPu
01-16-2008, 15:42
емо бойс няма :wink:
всички са гърлс :| 8-)

Disrespect
01-16-2008, 15:54
"Истинските емота са самоубилите се вече - останалите са позьори." :D

by един бивш съученик

бил е истинско емо?
xD

biZkiT
01-16-2008, 16:31
трябва да застанеш в ъгълът на стаята ти и да започнеш да плачеш тогава вече ще си емо :-|

shemetaa
01-16-2008, 16:41
абееее злетааааааааааааааааааааа аааааа.....за кфо вси4ки стават скапани емота за кфо вси4ки сте еднакви би нямате ли си индивидуалност бе тъпи копелета.....ебати посиорите сте вси4киииииии......първо емота,после хаусери,после рапери,после фешъни а напоследък по4нахте да срамите със себе си и д`н`б-то!зле сте бее.....в бг 99% от обществото са посиории-чалгаро-пънкаро-метало-емо-дръменбейсъро-фешънииии уууууууууууууууууу бе :evil: ......а за кравешкото лайно написало тази тема-еми земи продължавай да не се къпеш яж патките на събратятя ти и ще си половин емо а за да си цяло емо-избиии вси4ки посиори(събратята ти) след тфа и себе си!

http://a974.ac-images.myspacecdn.com/images01/1/l_7a9bdab4687170a35bbe42e0d7e6d3a5.jpg

~TeEnAgE_GiRl~
01-20-2008, 13:49
Ти луда ли си бе жено :razz: :razz:
POSEEEEEEEEEEER
иначе ЕМО съкс :D kill`em all :smt002

FunkyFresh
01-20-2008, 17:46
Елементарно-купуваш си вратовръзчица за 1.50 от някоя сергия,черна диадемка със златни черепчета,черна блузка с черепчета (няма как да не си виждала сички posers си имат по една такава :wink: ) по възможност си качи на mp3-то изпедерастелите песнички на tokyo hotel.Задължително Avril трябва да ти е идол няма да е лошо ако си направиш като нейния фешънски кичур.Състезавай се с другите емота кой има повече белези по ръцете (спр чудно ми е как като толкова мн сички "емота" държат да се самоубият що опитите се са неуспешни :roll: ).По няколко пъти на ден си повтаряй колко си истинска и как всички около тебе са долни posers които те отвращават.Е сега ше станеш като една от сичките фяшънки дет се навъдиха,ама поне ше си вярваш и ше се възхищаваш на "емовската си
душица" :|
А уж емотата трябваше да бъдат различни и недоразбрани.. [-X

MirCa
01-21-2008, 09:52
в нащо даскало сте толкова много позйорчета писнало ми е от вас нз как се сдържам некфи лапета по 11 годинки трагнали с черепите 4ено 4орапог6ни4е обарнати кра4ка розови кецове мазна коса дръпната на една страна пфффф ПИСНАЛО МИ Е :-x

Blacklisted
01-21-2008, 09:59
Баси колко сте истински 8)

Gothique&amp;#9835;
01-21-2008, 18:44
Да е емо си аз съм Пенка :lol:

_FuCKiNg_LiFe_
01-21-2008, 21:43
Мили Боже! Да си емо не означава да носиш шибан (с извинение) бретон настрани, не означава да слагаш черен грим и не означава да се обличаш откачено. Ето заради такива позьорчета като теб ЕМО стилът е комерсиализира по такъв начин. :o

The Shadows Madame
01-22-2008, 01:19
Взимаш едно не много дълго въже.Единия край го замотаваш около врата ти във форвата на примка и го стягаш.Другия край завързваш за парното.Правиш си няколко снимки.Пишеш предсмъртно писмо.Качваш се на перваза на прозореца и скачаш....
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ БЕ!

RAWRRR
01-22-2008, 03:21
Аз емо ли съм? (http://a91.ac-images.myspacecdn.com/images01/14/l_333494a935b9d8bcb2d7c05462f5f382.jpg)
И ако да,защо?
:---)

ludoto_f
01-22-2008, 07:09
олелел още ли се занимавате с ЕМО ХАХАХАХХА :lol:

RAWRRR
01-22-2008, 07:35
^ Какво имаш предвид под емота?

RAWRRR
01-22-2008, 08:17
Такам,първо добро утро..отдавна не сме спорили,но ето че се отвори тема.

Нека си представим,че с теб хипотетино сме близки приятели и аз изведнъж започна да се нося,по този начин,който ти описа като емовски,ще престанеш ли да ми бъдеш приятел,ще ти падна ли в очите?

И друг въпрос,мислиш ли че предразсъдъците извиняват всичко?

RAWRRR
01-22-2008, 08:43
ММм..а как стигна до извода,че щом се носи като емо ще придобие типичното емо поведение?В повечето случаи е така,но си има и изключения,които според мен заслужават уважение.

Нали бяхме на мнение,че субкултурата не отнема индивидуалността на човека.
Тоест няма нужда от предразсъдъци относно външният вид.
Примерно,мен пловдивските пънкари отказват да ме приемат,защото съм руса (а само чалгарките се изрусяват хаха) и никой не ми дава шанс да покажа,колко наистина завладяна съм от тази музика.

Познавам доста хора които се обличат като емота,доста които са като чалгари,доста фешъни,доста пънкари..и се опитвам да бъда еднакво толерантна към тях,защото зад всеки един от тях може да стои хубав човек.

И затова ми е много странно,това което каза,че хора,които не познаваш заслужават бой,само защото са били с бретони или лак а ноктите.

RAWRRR
01-22-2008, 09:12
Най-смешното е,че на мен с Гугов ми е най-големия проблем.

GreenFairy
01-22-2008, 09:44
Не си Емо :-P :-P :-P Ако беше нямаше да питаш!

RAWRRR
01-22-2008, 10:19
Ами,точно за Гугов не мога да твърдя ,че е клошар,защото не го познавам.Но щом ти казваш,че е такъв,ти вярвам и ще го имам предвид.

Нещото,което ме издразни,е отношението му в май спейс..аз му писах съвсем добронамерено съобщение,защото си мислих,че е свястен,че мога да ходя с него по концерти,общо взето исках да се социализирам в пловдивските пънкарски кръгове..защото не знаех какви са..но той мнгоо гадно ме отряза,изтри ме от май спейс без да ми даде никъв шанс..

И най-смешното е,че такива пънкари!!!!! като зомби,неговите приятели и теб (казвам го без да се подмазвам) да речем,дето целият им съзнателен живот е минал с пънка,ми обръщат внимание,"образоват" ме,без да се правят на велики..а някакви клошари ме гледат от високо.

RAWRRR
01-22-2008, 10:31
Ем,дам,аз мисля че съм си избрала моя..но това нямаше да стане ако ги нмаше горе изброените хора.

Смешно не е правилната дума,имах предвид че е парадоксално.

quench
01-22-2008, 12:23
равррр, ти емо или пънкарка си? 8-)

RAWRRR
01-22-2008, 12:37
Каквато кажеш,такава ставам O:)

LiLGrizzly
01-25-2008, 11:40
ми сиг трябва да сложиш снимка тук :) и щи кажем !

HAGVXSXVH
01-26-2008, 12:23
:-D

SpOrTs_GiRl
01-26-2008, 14:07
Аз си мислех, че се казва Сиси :D
Мацка, за да си емо не е важен само стила на обличане.. Има страшно много хора, които се обличат като емота, пък нямат нищо общо с "този вид хора" .. Толкова ли много искаш да си ЕМО?! :?

П.П. Много ми харесва една мисъл .. ----> `cuz I need u in my life, just like an emo needs to die :D ..

hrisencet0y
09-15-2011, 20:05
хора имам проблем на 15 септември бях облечена със черни дрехи и всички ме мислеха за емо :grin:

callia
09-15-2011, 21:17
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

Аааа, ама ти сикаш да си ЕМО?! Е, ок, де, тва не се ли клишира вече?! То и аз съм така, без бретона. Споко. Носи си дрешките и ако ти се подиграват (казвам го, щото мене вече цялото даскало ме знае като оная откачената от 'г' клас)... ми, скоро ще мине

Vivitu483
09-23-2011, 22:40
Ей малката виж какво.Да си емо не е само външен вид.Емо са тези деца ,които са по емоционални и изживяват някои случки много по-задълбочено.Мисленето им е различно.Не е като на едно обикновенно дете.Те место биват насилвани и за това често намират стимул за живот в някого.Като някой група например.Няма да изнасям лекции има специялни форуми за това.

И ТАКА ДА ИС ДОЙДЕМ НА ДУМАТА.МИЛА ТИ НЕ СИ ЕМО,ТИ ИСКАШ ДА ПРИЛИЧАШ НА ТЯХ.БЪДИ СКИНЪР.ТОЕСТ ЧОВЕК ,КОЙТО ИМИТИРА,НАКАКЪВ СТИЛ.

Anichkaxxwee
09-24-2011, 00:45
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

До тук си половин емо :D .. Въпроса е, режеш ли си вените?

vilityyy979
09-24-2011, 08:05
Темата е от 2008 !! :x :?

Anichkaxxwee
09-24-2011, 12:46
Ама, преди мен има мнения от тази година, така че .. 8-)

Vivitu483
09-25-2011, 12:22
Ммм никой не може да каже ,че човека който е пуснал темата не я следи.Никой не може да бъде на 100 % сигурен ,нали така ? ;)

WhatxThexFuck
09-25-2011, 13:15
преди харесвах емотата и все още ги харесвам минъчко обаче осъзнах че е тъпо да си емо за кво ти е бъди пънк или нещо от тоя род :smt002 8-)

WhatxThexFuck
09-25-2011, 13:16
да и аз си режех ръцете ( не вените ) ама .. не е въпроса във външния вид и ти кавам по добре да се откажеш

WhatxThexFuck
09-25-2011, 13:19
мен косата ми е кестенява на етажи с бретон настрани и отпред изкосеното ми е изрусено ама не съм емо :D нося ръкавели слагам си значки нося само кецове с различни цветове връзки ама не съм емо .. 8-)

psychopath
09-26-2011, 05:01
в тази тема има толкова много похабена семенна течност... :-o

Anichkaxxwee
09-26-2011, 12:10
в тази тема има толкова много похабена семенна течност... :-o

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nikolcheto24
09-26-2011, 21:25
Мислиш си че с бретончето и дрешките си ЕМО.В днешно време всчка втора пикла се облича така.И честно казано като гледам какъв тъп въпрос задаваш и ти си такава.Тръгнала да се прави на ЕМО а дори не знае какво означава.Това е мноого повече от носенето на така наречените "странни дрехи".А доколкото видях си писала черни дрешки.Ами черните и мрачни дрехи нямат нищо общо с емотата, а с готика или там как е.
Попринцип ми става много странно когато видя някоя чалгарка облечена като металистка.Твоят случай е почти същия, защото съм сигурна, че и ти слушаш чалга.Ай че много се разписах.

BeeKeeper
09-27-2011, 13:27
Психопат ли съм?! :smt066

psychopath
09-27-2011, 15:46
я кажете к'во е т'ва емо?
обяснете ми, не разбирам от такива неща.

happylol
10-02-2011, 12:37
Мила/мили по добре не ставай т.н "ЕМО" защото някои идиот дето си е рязал вените го е измислил това за да си има негов стил...Така че ти си измисли твой стил.Не е нужно да си еднаква/еднакъв с останалите... :)

eilhar
10-02-2011, 12:49
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)

Нарежи си вените, слушай Токио Хотел.
Пф, то не се става ей така емо, смис... ти си ПОЗЬОРКА накратко. :razz:

againstyou
10-03-2011, 16:37
Пишете в тема от преди 3 години. :D

eilhar
10-03-2011, 22:19
Ми писах понеже я видях, беше ъпната .. :D

Moerder
10-04-2011, 11:56
Ключ?

xxxbrokenhearthxxx
10-04-2011, 18:00
Косата ми е дълга и черна,бритона ми е рус и закрива едното ми око, стилът ми на обличане е супер изтрещян а повечето ми дрехи са в черно.Какво още трябва да направя за да съм пълноценно емо??? :?: :( :-)
Ти не си и никога няма да бъдеш истинско емо. Просто поредното позьорче мислещо, че емото е мода или..и аз не знам какво разбирате под думата емо. Явно шарении което е пълната противоположност. Както и да е.. Заради такива дечица като теб мислят, че всички сме еднакви и ни подиграват ден след ден вместо да ни подадат ръка. Пожелавам ти от все сърце да изпиташ това което изпитах аз. Едва тогава детската ти картунка ще разбере, че да си емо е нещо кошмарно.

Anichkaxxwee
10-04-2011, 18:57
Пишете в тема от преди 3 години. :D

Знаем :lol: :lol:

xxxbrokenhearthxxx
10-04-2011, 19:11
Пишете в тема от преди 3 години. :D

Знаем :lol: :lol:
ммм.. аз чак сега забелязах :razz:

Anichkaxxwee
10-04-2011, 19:12
Пишете в тема от преди 3 години. :D

Знаем :lol: :lol:
ммм.. аз чак сега забелязах :razz:

:lol: :lol: .. Ами, може би, само аз знам, че е от преди 3 години .. Само аз съм забелязала.. :razz: :razz:

bubblef93
10-05-2011, 11:10
Eми не не си.....

Moerder
10-05-2011, 15:09
Ама кой ги ъпва така гадно темите ве??? :lol:

Anichkaxxwee
10-05-2011, 15:14
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Moerder
10-05-2011, 17:53
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:00
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

Moerder
10-05-2011, 18:08
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

А, така става! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде да тролим темата! 8-)

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:09
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

А, така става! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде да тролим темата! 8-)

Нее .. Ще вземат да я заключат :lol: :lol: :lol: :lol:

Moerder
10-05-2011, 18:19
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

А, така става! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде да тролим темата! 8-)

Нее .. Ще вземат да я заключат :lol: :lol: :lol: :lol:

Именно.




/Аз май ти станах фен/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:24
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

А, така става! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде да тролим темата! 8-)

Нее .. Ще вземат да я заключат :lol: :lol: :lol: :lol:

Именно.




/Аз май ти станах фен/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Ооо, мерсии :oops: :oops: .. И на кое по-точно 8-)

Moerder
10-05-2011, 18:51
http://www.assault.it/wp-content/uploads/2008/02/chainsaw_killer_bunny_1.jpg

Какво ми посташ аватарченценчето, вееееееееееее! :lol:

Кефи ме!! :lol: :lol:

А, така става! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде да тролим темата! 8-)

Нее .. Ще вземат да я заключат :lol: :lol: :lol: :lol:

Именно.




/Аз май ти станах фен/ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Ооо, мерсии :oops: :oops: .. И на кое по-точно 8-)

Ами на всичко:
1. Готин аватар _Аврил Лавин ли биши тва :oops:
2. Готина натура.
3. Яки коментари пишеш. :)

:smt008

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:52
Мерси, поласкана съм :oops: :oops: 8-)

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:53
Да .. Аврил е

Moerder
10-05-2011, 19:06
Много съм добър ве...
Иначе за всички, които не знаят, аз съм от мъжки пол

Anichkaxxwee
10-05-2011, 19:15
Аз вече знам :lol:

Th3W0lF
10-06-2011, 00:11
ЕМО Е ДУШЕВНО СЪСТОЯНИЕ , нямат приятели постоянно са депресирани и тем подобни глупости .. http://www.youtube.com/watch?v=xusC01JShvU 1 поздръвче (//.0) Skype : crazy...b0y бих искал да се запозная с теб .. няма да ти се сърдя ако откажеш нема да ми е за пръв път ..

Moerder
10-06-2011, 11:51
ЕМО Е ДУШЕВНО СЪСТОЯНИЕ , нямат приятели постоянно са депресирани и тем подобни глупости .. http://www.youtube.com/watch?v=xusC01JShvU 1 поздръвче (//.0) Skype : crazy...b0y бих искал да се запозная с теб .. няма да ти се сърдя ако откажеш нема да ми е за пръв път ..

Пич, и ти ли пишеш в тема от 2008? :lol:

Moerder
10-06-2011, 11:53
Аничка, официално ти казвам, че мразя ЛЕЙДИ ДИ! Да ми праща предепруждения, кат съм офлайн!!!! :-x

Anichkaxxwee
10-06-2011, 11:56
Тя, между другото, кога стана администратор? :smt104

Anichkaxxwee
10-06-2011, 11:59
Аз мисля, да си променя аватара 8-)

Anichkaxxwee
10-06-2011, 11:59
Ама, сега ме мързи, а и пък не знам къв да си сложа :lol:

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:11
Moerder Не мога да те намеря.. Сигурен ли си, че се казваш така :lol: :lol:

Moerder
10-06-2011, 12:11
недей!!! Промени си по - добре подписа

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:11
Какво му е на подписа 8-)

Moerder
10-06-2011, 12:17
Да! Така се казвам! Проверих го в личната ми карта, паспорта, акта за раждане и оная песничка:

Хепи бърдей ту ю, хепи бърдей ту ю, диър ....

И нали ти казах, че ще те черпя с един камион бира ако ме намериш! 8)

Просто трябва да си приятел на мой приятел... което означава че трябва да познаваш, някой от мойто даскало /по съображения за сигурност/ или моите братчеди. :oops:


******************

Ами подписа не ме кефи като картинката, ни знам .... :oops:

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:20
Никой мой приятел, не ти е приятел на теб .. Търся, излизат ми 5-тима, ама никъде не те виждам :lol: ..




Billie Joe не те ли кефии :oops: .. Ако беше Риана, щеше да го харесаш [-(

:lol: :lol: :lol:

Moerder
10-06-2011, 12:25
Ми неме привлича ... сексуално :smt102

Иначе ти махна нещата от долу на тоз пич, тъй че офишъл мъ кефи!

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:28
Ми неме привлича ... сексуално

Аз не съм те питала дали те привлича ( и то сексуално :lol: :lol: ) .. Просто .. няма значение ..


Плсс, прати си линк на ФБ, че не мога да те намеря :D :D 8-)

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:49
Няма пък -.-

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:51
Аи, чао .. Отивам на урок, после ще пиша пак 8-)

Moerder
10-06-2011, 12:53
Аи, чао .. Отивам на урок, после ще пиша пак 8-)


Аз пъ тъкмо съ върнъх :lol:

Anichkaxxwee
10-06-2011, 12:54
По какво?

Moerder
10-06-2011, 13:56
Не, не, не ходя на уроци, прости си назубках учибника

Moerder
10-06-2011, 13:57
ама модераторите верно не я заключват, а им тъпчем интернет пространството с тъпотии :oops: :lol:

Anichkaxxwee
10-06-2011, 15:31
Тукааа .. И сега ще пиша по математика и тем подобни ..




ама модераторите верно не я заключват

Не предизвиквай съдбата :lol:

Anichkaxxwee
10-06-2011, 15:33
Нещо интересно ...

FuCKkK13
10-06-2011, 16:12
ей спамери :D

Moerder
10-06-2011, 17:01
ей спамери :D

Искам да ми пишете 6 по спамене! :D

Иначе... кво да ти кажа .... нещо интересно при теб?

Anichkaxxwee
10-06-2011, 17:10
Ами .. научих се да свиря песента wake me up when september ends на китарата :grin:

Moerder
10-06-2011, 18:00
Ами .. научих се да свиря песента wake me up when september ends на китарата :grin:

Чистито! Аз съ влубих в ...

http://everythingrihanna.co.uk/media/photos/rihanna/968_rihanna-red-hair-color-long-hair-775114675.jpg

Anichkaxxwee
10-06-2011, 18:01
.. и едновременно с това - разшири страницата :D :D

Moerder
10-06-2011, 18:11
.. и едновременно с това - разшири страницата :D :D

Любовта ми към нея е прекалено голяма, че да остане в поносимите граници 8)


La la la la

La la la la

La la la la


[VERSE 1]
I want you to love me, like I'm a hot ride

Be thinkin' of me, doin' what you like

So boy forget about the world cause it's gon' be me and you tonight

I'm gonna make your beg for it, then imma make you swallow your pride

oooohhh


[CHORUS]
Want you to make me feel like I'm the only girl in the world

Like I'm the only one that you'll ever love

Like I'm the only one who knows your heart

Only girl in the world...

Like I'm the only one that's in command

Cause I'm the only one who understands how to make you feel like a man, yeah

Want you to make me feel like I'm the only girl in the world

Like I'm the only one that you'll ever love

Like I'm the only one who knows your heart

Only one...


[VERSE 2]
Want you to take it like a thief in the night

Hold me like a pillow, make me feel right

Baby I'll tell you all my secrets that I'm keepin', you can come inside

And when you enter, you ain't leavin', be my prisoner for the night, oh

[CHORUS]
Want you to make me feel like I'm the only girl in the world

Like I'm the only one that you'll ever love

Like I'm the only one who knows your heart

Only girl in the world...

Like I'm the only one that's in command

Cuz I'm the only one who understands, like I'm the only one who knows your heart, only one...


[BRIDGE]
Take me for a ride, ride

Oh baby, take me high, high

Let me take you by surprise

Oh make it last all night, night

Take me for a ride, ride

Oh baby, take me high, high

Let me take you by surprise

Make it last all night


[CHORUS]
Want you to make me feel like I'm the only girl in the world

Like I'm the only one that you'll ever love

Like I'm the only one who knows your heart

Only girl in the world...

Like I'm the only one that's in command

Cuz I'm the only one who understands how to make you feel like a man

Only girl in the world...

Girl in the world...

Only girl in the world...

Girl in the world

Moerder
10-06-2011, 18:20
Е, Аничка, ти от кой град си?

Anichkaxxwee
10-07-2011, 11:38
Бургас 8-)

xfakexsmilex
10-07-2011, 15:52
нарежи си вените. :-o

Moerder
10-07-2011, 18:00
Пак пишете в тема от 2008 :lol:

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:00
Moerder .. Еее, много си гаденнн :x

Moerder
10-07-2011, 18:03
Moerder .. Еее, много си гаденнн :x

Що ве, Аничка

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:04
Ааа, вече не си :lol: :lol:

Moerder
10-07-2011, 18:20
О, Бооооооже!
Днеска беше много хубав ден ... :)

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:23
Между др .. ти откъде си?

Moerder
10-07-2011, 18:29
София

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:32
Пфф .. Всички, които познавам от тоя форум, всички са от София .. Само софиянци ли има?! :lol: :lol: :lol:

ее, почти 8-)

sapphire5
10-07-2011, 18:37
е и аз попринцип имам странен стил на обличане в черно, ама кво? :-o

Moerder
10-07-2011, 18:40
е и аз попринцип имам странен стил на обличане в черно, ама кво? :-o

Тва па кво общо има?
Ани, щот от София са готините... :oops: .... ти от село Майнасирайна ли си? :lol: /Сори, ама така го казваш :oops: /

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:44
Ако под тва имаш предвид Пловдив (сори, ама има "майна") :lol: :lol: .. Аз съм на "въй" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moerder
10-07-2011, 18:47
Ако под тва имаш предвид Пловдив (сори, ама има "майна") :lol: :lol: .. Аз съм на "въй" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


аааааа, не си от Майнасирайна .... :-D

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:49
На профила ми пише "Бургас", отделно и ти казах от къде съм.. 8-)

А пък ти мислиш, че съм от Пловдив (извинявай, ама да не би да си бавно развиващ) :D :D

Moerder
10-07-2011, 18:52
На профила ми пише "Бургас", отделно и ти казах от къде съм.. 8-)

А пък ти мислиш, че съм от Пловдив (извинявай, ама да не би да си бавно развиващ) :D :D

Ахаааааааа, значи след критиката реши да си напишеш "Бургас" :smt011 ДобрИе, нИ ти говоря повИчи [-(

Anichkaxxwee
10-07-2011, 18:57
Ама аз още откакто се рег-нах тука .. Съм си написала, че съм от Бургасс :x :x

Moerder
10-07-2011, 19:00
:x :?

Anichkaxxwee
10-07-2011, 19:01
Тва, че ти не си забелязал :?

Moerder
10-07-2011, 19:03
:o

Anichkaxxwee
10-07-2011, 19:06
И ся кво .. Не ми ли вярваш, че съм от Бургас? :P

Moerder
10-07-2011, 19:11
:lol:

Anichkaxxwee
10-07-2011, 19:13
Защото май така мислиш.. :lol:

Moerder
10-07-2011, 19:41
Стана ми тъпо да спамя. На добър път и до нови срещи.

Anichkaxxwee
10-07-2011, 21:01
Ооо, така ли? .. Не искам сама да спамя, искам другарче :oops:


:lol: :lol: :lol: :lol: