PDA

View Full Version : Пъпчици по пениса !!!



asakura
01-02-2008, 15:34
Знам че има много теми по такъв вапрос ,но сякаш проблема не е същия пък и предпочитам да ми се обясни лично. И тъка - преди 4-5 дни усетих някаква болка на пениса и по-точно кожата малко преди главичката , отначало помислих че е от ухлузване или нешто подобно , защото имаше и зачервена област , но на другия ден се появи пупчица , стори ми се странно но си казах " сигорно ще мине".На следващия ден погледнах и видях ,че вече има и няколко малки пъпчици на главичката и на това място сякаш има секрет ( само на мястото на пъпките,останалото си е сухо).И така с всеки ден броя на пъпчиците сякаш нараства . Има сърбеж ,малка болка и некомфорт . Срам ме е да отида на лекар (щото сам си доста срамежлив) особенно защото е жена. Ако някои е имал подобен проблем или знае какво може да е и дали е опасно на помогне моля ! Благодаря на всеки които ме разбере и може да помогне :)

Slawi92
01-02-2008, 15:39
abe po dobre otidi na lekar za6toto sam 4el 4e izlizat gabi4ki po penisa i moje tva da sa gabi4ki a te sa dosta opasni po dobre otidi na lekar