PDA

View Full Version : Българските ''тунинги''



Valento
01-02-2008, 18:21
Какво мислите за българските ''тунинги'' имам предвит за тези с Жигули Лади Москвичи и другите ''автомобили'' които ги правят с по 200 300 400 коня двигатели?

bulgarche
01-02-2008, 18:22
Е супер са си

Apostola
01-02-2008, 18:41
Я вземи малко да прочетеш после пиши.Къде изкопа тези лади москвичи с 300 400 к.с има мощни лади но те да са мах 200 коня и какво от това. Вземи да прочетеш малко, да разгледаш снимки да видиш как са направени. Ти да не си мислиш, че са самоубици тези хора или на заводски мохер хоп двигател 400 коня и до тука.
Тунинга в България набира скорос при това бързо има доста направени коли и при това много добре за наще стандарти

air_J
01-02-2008, 18:46
Откъдето и да го погледнеш си е много тъпо тунинга по колата ти да е на по-голяма стойност от самата кола. :smt102

Apostola
01-02-2008, 18:48
Откъдето и да го погледнеш си е много тъпо тунинга по колата ти да е на по-голяма стойност от самата кола. :smt102

защо :?: Значи и американците са много тъпи че правят Hot Rod i Мuscle car #-o

Valento
01-02-2008, 18:56
Я вземи малко да прочетеш после пиши.Къде изкопа тези лади москвичи с 300 400 к.с има мощни лади но те да са мах 200 коня и какво от това. Вземи да прочетеш малко, да разгледаш снимки да видиш как са направени. Ти да не си мислиш, че са самоубици тези хора или на заводски мохер хоп двигател 400 коня и до тука.
Тунинга в България набира скорос при това бързо има доста направени коли и при това много добре за наще стандартиApostola не се ли сещаш че има и руски тунинг бе тъпакоооо и от Руснаците и Българите се запалват за мохер и др. и от там идват тия тунинги ти май много знаеш кухар

Apostola
01-02-2008, 19:03
Я вземи малко да прочетеш после пиши.Къде изкопа тези лади москвичи с 300 400 к.с има мощни лади но те да са мах 200 коня и какво от това. Вземи да прочетеш малко, да разгледаш снимки да видиш как са направени. Ти да не си мислиш, че са самоубици тези хора или на заводски мохер хоп двигател 400 коня и до тука.
Тунинга в България набира скорос при това бързо има доста направени коли и при това много добре за наще стандартиApostola не се ли сещаш че има и руски тунинг бе тъпакоооо и от Руснаците и Българите се запалват за мохер и др. и от там идват тия тунинги ти май много знаеш кухар

Aбе мишок такъв питаш за нашия тунинг и аз ти отговарям каде си видял наша лада 400 коня бе прор в Русия ако искат да слагат на мохера и ладата реактивен двигате ме боли кура. Щом искаш да си говориме за всичките руски возила на планетата вземи си оправи темата и после ми се репчи.

Valento
01-02-2008, 19:11
Я вземи малко да прочетеш после пиши.Къде изкопа тези лади москвичи с 300 400 к.с има мощни лади но те да са мах 200 коня и какво от това. Вземи да прочетеш малко, да разгледаш снимки да видиш как са направени. Ти да не си мислиш, че са самоубици тези хора или на заводски мохер хоп двигател 400 коня и до тука.
Тунинга в България набира скорос при това бързо има доста направени коли и при това много добре за наще стандартиApostola не се ли сещаш че има и руски тунинг бе тъпакоооо и от Руснаците и Българите се запалват за мохер и др. и от там идват тия тунинги ти май много знаеш кухар

Aбе мишок такъв питаш за нашия тунинг и аз ти отговарям каде си видял наша лада 400 коня бе прор в Русия ако искат да слагат на мохера и ладата реактивен двигате ме боли "мъжкия полов орган". Щом искаш да си говориме за всичките руски возила на планетата вземи си оправи темата и после ми се репчи.Ей к....е има москвич в България 568 коня ве франзелоооо изостанал си с материала ве тъпакоооо

Apostola
01-02-2008, 19:12
дай да го видеми каде го тоз мохер

Valento
01-02-2008, 19:19
в Равно поле е айде ходи и го виш червен с бяли джанти и двигател на БМВ М5 525i

Apostola
01-02-2008, 19:21
дай снимки да го видиме това ренде. Май само ти си го знаеш този мохер :-)

Valento
01-02-2008, 19:30
Снимка не мога да покажа понеже собственика на колата не иска да я показва засега има още тестове да се минат и тогава може ако те интересува отиди и го виш!И не пращай целувки е педалче :razz:

Apostola
01-02-2008, 19:50
:grin: :grin: сладур си ти ма голям

BioX
01-02-2008, 20:29
eto tova e istinata>>> http://www.toyaga.org/bg/tuning

air_J
01-02-2008, 21:54
Откъдето и да го погледнеш си е много тъпо тунинга по колата ти да е на по-голяма стойност от самата кола. :smt102

защо :?: Значи и американците са много тъпи че правят Hot Rod i Мuscle car #-o
Интересно ми е само онова предаване, дето хващат някакви бракми и им дават още десетина години живот. И независимо дали са американци, българи, англичани, или каквито и да е за мен са тъпи, ако имат кола за 1000 евро, а по нея има тунинг за няколко пъти повече. :twisted:

BioX
01-02-2008, 22:34
Откъдето и да го погледнеш си е много тъпо тунинга по колата ти да е на по-голяма стойност от самата кола. :smt102

защо :?: Значи и американците са много тъпи че правят Hot Rod i Мuscle car #-o
Интересно ми е само онова предаване, дето хващат някакви бракми и им дават още десетина години живот. И независимо дали са американци, българи, англичани, или каквито и да е за мен са тъпи, ако имат кола за 1000 евро, а по нея има тунинг за няколко пъти повече. :twisted:
ave pi4 kato imat pari za tyning na kolate si za6to da ne napravqt??

InitialD
01-03-2008, 02:29
Досега в България съм виждал само една кола с хубав пълен тунинг...това беше едно жълто Фиат Пунто с черни ленти по купето от капака на двигателя до този на багажника...другото са пълни грозотии ..поне според мен!
А иначе аз съм фен на колите от изтока...

air_J
01-03-2008, 15:36
Откъдето и да го погледнеш си е много тъпо тунинга по колата ти да е на по-голяма стойност от самата кола. :smt102

защо :?: Значи и американците са много тъпи че правят Hot Rod i Мuscle car #-o
Интересно ми е само онова предаване, дето хващат някакви бракми и им дават още десетина години живот. И независимо дали са американци, българи, англичани, или каквито и да е за мен са тъпи, ако имат кола за 1000 евро, а по нея има тунинг за няколко пъти повече. :twisted:
ave pi4 kato imat pari za tyning na kolate si za6to da ne napravqt??
Като толкова имат пари защо не си вземат нова кола, или поне вместо да тунинговат излишно 15 годишният си смях, спокойно могат да го продадат и с парите, които хипотетично биха дали за тунинг да купят не лоша 7-8 годишна кола. Така, или иначе тунинга е за младежи между 18 и 25 години (а ако някой над 25 години се впечатлява от тунинг, това определено не говори добре за умственото му развитие, защото все пак съгласете се, че е нормално човек на 30 години да се интересува от реализацията си например, отколкото от джанти, музика, басове, спойлери и конски сили). Та накрая всички тунинг почитатели рано или късно осъзнават, че по-добре максимално нова кола, отколкото 15 годишен тунинг (това го осъзнаха и най-запалените тунингаджии в града, като смениха старите си тунинги за по-нови при това малки коли и сега хич не им пука, че нямат тунинг, а са доволни, че карат по-нови коли). :smt003

Apostola
01-03-2008, 19:24
air_J тунинга за теб е тъпотия и ти предпочиташ да си закупиш кола за 15 000 лв (примерно) но има хора, които биха закупили кола за 5000 и да си направят тунинг. Тунинговането на колите подчертават самия собственик неговото предпочитание. Аз бих предпочел да си направя тунинг на кола която ще бъде единствена а не БМВ което го има под път и над път.

Защо смяташ, че хора, които са на 30 години са умствено ограничени мога да ти кажа че има доста интелигентни хора, които се интересуват от тунинг независимо какъв е тои. По твоита логика и състезателите са са много прозти (WRC, F1, рали шампионата ) и те се интересуват от конски сили. Защо говорите за някакво общество което дори вие не ги познавате не се интересувате от това.

air_J
01-03-2008, 19:59
Какво означава "има много хора на 30+ години, които се занимават с тунинг"? Аз щото не съм виждал нито един, а за лично познанство да не говорим. :smt102

Apostola
01-03-2008, 21:33
Какво означава "има много хора на 30+ години, които се занимават с тунинг"? Аз щото не съм виждал нито един, а за лично познанство да не говорим. :smt102


Че ти не знаеш това не означава че няма. В нашия драг шампианат има хора на по 30+ години,които са на 1во място.

Ако ти се занимава може да отидеш на Max Tuninig Show на Божурише и ще видиш доста направени коли, които се карат от 30 годишни и отгоре \:D/

InitialD
01-04-2008, 23:55
Има един мн як трабант,тунингован в джип,в Зоната... Много радва... 8)

Той седи и пред един сервиз до на БНС щаба!

momchence_89
01-05-2008, 10:06
Офф като прочетох постовете умрях от смях първо тука никой не знае какво е тунинга за какво се прави. Според вас за какво са игрите NFS ( U,U2,MW,Carbon,PS) са покажат какво е тунинга виртуално ама тука тез дето казват тунинга няма смисъл са адски тъпиииииииииии ама мн

momchence_89
01-05-2008, 10:11
http://www.tuningfever.fr/fr/index.php Ето един сайт в който има адцки мн снимки на всяка марка.
Tuning:
http://www.southwestmotorsport.com/chargespeed%20supra.jpg
Original:
http://sptcars.info/wp-content/uploads/2007/07/toyota_supra.jpg

Кое щете зарадва окото като го видиш на живо :-P

А за тунинга в БГ той предимно е селски има мн малко коли по които са пръснати мн пари.

InitialD
01-05-2008, 23:08
Офф като прочетох постовете умрях от смях първо тука никой не знае какво е тунинга за какво се прави. Според вас за какво са игрите NFS ( U,U2,MW,Carbon,PS) са покажат какво е тунинга виртуално ама тука тез дето казват тунинга няма смисъл са адски тъпиииииииииии ама мн

Ееее ти се уля!!! Има много хубави тунинги в България .. просто не са като от компютърните игри дето ги играеш .. grow up and face the reality .. живеем в България не в САЩ!!!