PDA

View Full Version : продажба на коса!СПЕШНОООООООО



agapula_
01-02-2008, 18:20
Моля ви се някой да ме посъветва къде мога да си продам косаркоято купих,но просто нито е моя цвят, нито се възприемам.Моля ви Спешно ми трябва някакво място в София!!!!!!!Моля ви

Marge
01-02-2008, 19:07
черна ли е?

babity
01-02-2008, 22:16
Моля ви се някой да ме посъветва къде мога да си продам косаркоято купих,но просто нито е моя цвят, нито се възприемам.Моля ви Спешно ми трябва някакво място в София!!!!!!!Моля ви

защо не я боядисаш в твоя цвят?

agapula_
01-03-2008, 08:23
Не може да се намери такъв цвят като моя и не искам да се боядисвам.Моля ви,ако някой си търси коса за прикачване да ми пише!Много ми е спешно.давам я на много достъпна цена,естествена готова,може да се маха,когато поискаш!Моля ви се много е спешно.Ако случайно познавате някой,който си търси,помогнете ми!Светло кестенява е,дълга е 47см!

nencuHka
01-03-2008, 11:01
Жалко..руса съм :? :lol:

agapula_
01-03-2008, 11:16
Ти можеш да я боядисаш!Тя до сега не е третирена,което е много добре!Моля ви се много ми е спешно,много съм притеснена помогнете ми!Спешно ми е!Между другото е много светло кестенява и ще хване всякакъв цвят на боя!
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=206300
Това е!Три реда е ,естествена продавам я за 300 лв!

chipi_kaoo
01-03-2008, 12:40
Що ли ми се струва,, че причината не е в цвета. Не че има дефект, ма май си я взела... пък в последствие майка ти или някой друг ти е казал нещо на въпреки, и ти ся искаш да се оттървеш от нея. Се пак като си я копувала е трябвато да погледнеш цвета, мисля, че всеки един би постъпил така :-P Хайде успех, и добър пазърлък :-P