PDA

View Full Version : Момичета/момчета кажете :)



JivaRana
01-02-2008, 18:32
Коя е най-голямата глупост,която сте правили за да впечатлите или спечелите някое момче/момиче? :wink:

DivoTo_KoTe
01-02-2008, 18:46
Никога не съм тичала след момче(и дано не ми се случва),ако разбера,че нямам шансове с някой какъв е смисъла да продължавам да се измъчвам.

Та така,че нищо лудо не съм правила,била съм себе си и това или ми е помагало или не

Buhtaaa
01-02-2008, 18:53
ми нямам си представа .... а ако има не искам да си спомням ...

GD
01-02-2008, 19:02
Никаква, просто съм себе си :wink:

Dark_Angel_F
01-02-2008, 19:51
Амиииии то мойто не са чак простотий ама като със сегашния ми бяхме просто най- добри приятели и аз тайно мъничко си падах по него в желанието си да помгона на една фр , която мнго страдаше че си няма гадже ги сватосах. И постоянно гледах да ги оставам сами ,кофато излзиаме триамта ил някви такива и хем се радвах хем ми беше кофти. А за едно друго момче по кеото и с падах горе долу по сщото време мн страдах и ми беш емн криво и се депресирах и казвах на тогавашния ми най - добър приятел и сегашно гадже , а той постояно намекваше разни неща ан другото момче , а другия хем показваше намеци на харесване , хенм на безразличие . И мн се въртях покрай второто момче , на моменти ми ставаш етолквао гадно пред него , че и дори позасилвах енщата и кгаото веднъж с класа ( сичките бяхме от един клас) бяхме на оперета и той ме погледна и мипомаха аз се обърнах , а преди това бяхме заедно ( преди оперетата) всичките и видимо се депресирах заради него той се опитваше да разбере кво ми е ама безупесшно ( но мисля че мн добре знаеше )

tuzaro
01-02-2008, 19:58
Никаква. :smt001

lovetanya
01-02-2008, 20:13
Mи той ме помоли да се кача заедно с него на Гондола...ох имам страх от високо...Ми качих се... :wink:

Ch0c0la73
01-02-2008, 21:22
hxaxh kvi li ne imam mn no ne se se6tam .. a zatova koeto se se6tam nz ..mda prostotiq do nqkva stepen .. dobar hod..i zapo4vane na edno priqtelstvo bih kazala :oops: :D emi az si go haresvah i toi znae6e tva mai oba4e edin pat mi napravi gadno naro4no i az si kazah trqbva da zarevnuva i se natiskah s edin negov poznat toi zarevnuva s mom4ety koeto se natiskah ostanhame dobri priqteli ;] no s vuprosniq ni6ty ne stana de vajnoto e 4e se izkefih kato mu vidqh fizionomiqta :oops: ..no ottam syvsem razvalih otno6eniety na horata kum mene i mi stana mn kofti :-s :? :(

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:01
Коя е най-голямата глупост,която сте правили за да впечатлите или спечелите някое момче/момиче? :wink:

Винаги съм казвал ,че момичетата/жените много се издават когато имат интерес към някой мъж/момче ..... така ,че мен това ми помага...не се налага да правя глупости...веднага се разбира дали имам шанс или не :-D

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:56
Да бъда себе си(аз сам малко лудичка по природа),но конкретна случка ся не ми се мисли :D

h0t_bAbE
01-03-2008, 07:42
Коя е най-голямата глупост,която сте правили за да впечатлите или спечелите някое момче/момиче? :wink:

Винаги съм казвал ,че момичетата/жените много се издават когато имат интерес към някой мъж/момче ..... така ,че мен това ми помага...не се налага да правя глупости...веднага се разбира дали имам шанс или не :-D
xax :D ...optimist :lol:

jarod
01-03-2008, 07:57
значи след сед запознанство трябваше да ходя до нейнеят град
небеше близко със влака общо 6 часа път беше

ice_f90
01-03-2008, 08:39
значи след сед запознанство трябваше да ходя до нейнеят град
небеше близко със влака общо 6 часа път беше
a tq ot koi drad eee
a po temata nikakvi 6torutii prosto sam taklava kakva to sam si

StayClose
01-03-2008, 08:46
много викане,където се сетите,обичамм теее .... :smt002