PDA

View Full Version : Опишете училището на вашите мечти :)



JivaRana
01-02-2008, 19:07
Използвайте въображението си :wink: Какво искате да бъде училището,за да го посещавате с удоволствие :---)

great_mari
01-02-2008, 19:35
:grin: мн яка тема но за жалост няма да се сбъдне мечтата ми :cry: а тя е:
1.НИКАКВИ - бележници,оценки,изпитвани я,домашни
2.готини и млади учители,които преподават с удоволствие,а не само да отбият номера
3.отвън да има специална стена само за рисунки :oops: :lol:
4.да няма насилие :evil: :-x :x
5.да е чисто и столовата да е яка O:)
ми тва е общо взето :smt001 :smt001 :smt003

koman
01-02-2008, 21:06
да е ей такъф колеж като тея дето ги дават по teen комедиите :) like американски пай 5,6 и така нататък :)

Mitio_man
01-02-2008, 21:54
да е ей такъф колеж като тея дето ги дават по teen комедиите :) like американски пай 5,6 и така нататък :)
Абсолютно съгласен съм :D :D :D

Blab
01-02-2008, 22:05
2 думи - БЕЗПРИСТРАСТНОСТ и ОТКРИТОСТ.
Тях в света ни ги няма, пък за в училище к'во остава.

DiTko
01-02-2008, 22:12
Както казаха koman и Mitio_man :)
American Pie 1,2,3,4,5 and 6 :)

Forester
01-03-2008, 09:07
Абсолютно съм съгласна c great_mari ! Много искам в училищата да няма никакви бележници и това всичко което тя каза ! Ноо .. това няма да стане .. :cry: Също ще е хубаво,ако на всеки чин има по един компютър .. и да пишем абсолютно всичко на тях :-)

nencuHka
01-03-2008, 11:11
да е ей такъф колеж като тея дето ги дават по teen комедиите :) like американски пай 5,6 и така нататък :)
Абсолютно съгласен съм :D :D :D

И аз искаммм :grin:

MiSs_DioR_CheRiE
01-03-2008, 15:07
Училището на моите мечти е без никакви правила ... ама като няма правила е скучно :D

dan4ety
01-03-2008, 15:41
Моето училище-мечта е в рамките на допустимото :)
- Да няма насилие
- Да е чисто
- Да мога да се науча на нещо
- Да има хубави униформи (като по филмите :) ), ако въобще ще има :)
- И да има шкафчета, като по филмите :oops:


Абе въобще това в което съм сега. А в моето училище:

- Няма насилие
- Е, тоалетните не са особено чисти, ама и без това ходя в тях само, ако толкова много ми се ходи, че имам чувството, че ще експлодирам :-D А столовата-няма нищо, което да ми е по вкуса и повечето пушачи се събират там да пушат, ама и там не ходя :-D Построиха ново заведение, дето можеш да си вземеш някоя салатка, нещо сладко, нещо за пиене, че дори и супа можеш да си вземеш :shock: Ама си е хубаво и зимата е топло, а лятото е хладно :)
- Мога да науча нещо, защото госпожите преподават добре, не само "да отбият номера"
- Униформи нямаме, но бих искала, ако има, да са хубави. Не да са някакви загубени, каквито имам чувството, че ще сложат ако ще слагат. По възможност по мой модел :oops: Ама нашия директор е готин и в нашето училище няма да слагат :)
- И шкафчета нямаме, ама то и няма място за такива :-D Ама иначе искам :-D

mon4eto
01-03-2008, 16:32
Moeto u4ili6te na me4tite si go predstavqm taka:
Da moga da bqgam ot vseki 4as bez da mi pi6at otsastviq i nakraq na godinata da imam samo 6ci :D ILi kazano s dve dumi da hoi6 na daskalo ama drug pat :P

elsy
01-03-2008, 17:25
Без домашни, без гадни учители, без насилие, без подигравки, много приятелства, чистота, музика, да ходим на училище един ден в седмицата за 3 часа!!! :razz:

nicolepcd
01-03-2008, 17:34
Абе... да няма нищо за писане и учене... и да ходим само в понеделник... :D Ако ще да е и за 12 часа... :grin: Да има мнооооооооооооооого ядене и пиене... да има музика... :razz: Ахахаххаха... Това е най-важното :D

st1ka
01-03-2008, 18:42
Ами искам училище по световните стандарти...Без изпитване,оценки и така нататък не може,но поне да не учим в тия мизерии,както е сега...

st1ka
01-03-2008, 18:44
Ами искам училище по световните стандарти...Без изпитване,оценки и така нататък не може,но поне да не учим в тия мизерии,както е сега...

mnogo_6tura
01-12-2008, 06:52
Perfektnoto u4ili6te bi trqbvalo da te kara s jelanie da hodi6 na u4ili6te.Az smqtam 4e u4ili6teto v koeto u4a sega mi dava vsi4ko koeto iskam,kakto i pove4eto ot vas.U4a v amerikanskiq kolej v sofiq i sm spr dovolna.koito mu se otdade vazmojnost da u4i tam da ne se 4udi a da si nau4i ne6tata i da si zeme izpita :grin: