PDA

View Full Version : Пазене за брака



Ivs Jonas
01-02-2008, 19:14
Emi pazq se braka i smqtam, 4e e vajno purviq put da e s nqkoi naistina specialen. Puk i e 4ast ot religiqta mi. A vie kakvo 6te kajete po tozi vupros?

т.7
krem4et0

Povlekan
01-02-2008, 19:18
Не може ли да е специален без да има брак ..................

Anf3tamin4o
01-02-2008, 19:19
Щом си имаш вярвания и традиции спазвай си ги.Но да не се пазиш само до пенсиониране

GD
01-02-2008, 19:20
Ами то по принцип е така. Да го направиш с човека когото най - много обичаш и е много специален за теб.Аз лично съм съгласен с теб, но в днешно време не е така всеки прави любов от по рано без да се пази за брака, само защото другите са го направили и ти да не изпоостанеш и ти трябва да си правила секс. :wink:

Ivs Jonas
01-02-2008, 19:25
E vse pak 6te mi e po dobre kato go napravq sus supruga mi...puk i naistina e vqrno, 4e v dne6no vreme vseki iska da se dokaje i zaredi tova pravi sex, no az se smqtam za razli4na ot drugite v mnogo otno6eniq. :wink:

&ILoveU2
01-02-2008, 19:44
Да но го има и това че се жениш много се харесвате всичко е окей но откриваш че секса въпреки това не струва. Понякога партньорите просто не си пасват и ако не си опитал преди брака да видиш дали си пасвате просто няма как да знаеш. А не може да го отхвърлиш просто ей така да кажеш това е само секс мога и без него и да съм с човек към който в последствие сигурно ще се отчуждиш защото няма да може да даде всичко от което да имаш нужда

DIVINE_TIME
01-02-2008, 19:50
В това няма нищо лошо. Всеки решава сам за себе си. Щом това е твоят избор,щом това ти казва сърцето - следвай го!

&ILoveU2
01-02-2008, 19:58
а иначе искаш ли мъжът ти също да е девствен или това няма значение

the_doll
01-02-2008, 19:59
Според мен всеки сам си решава, но за мен е важно не кога ще го направиш, а с кого. И си мисля че е добре да пробваш преди брака, защото иначе после като се ожениш все ще ти се прииска да пробваш с друг/друга.

curious_f
01-02-2008, 20:01
e az mislq 4e sexa ne e nai vajnoto. puk i kato obi4am 4oveka nqma da pravim sex, a luboff.. xD i smqtam, 4e ako 6te pravim osven za pokaz na 4uvstvata 6te e i za pravene na bebeta...,a i ako sexa ima6e golqmo zna4enie za men do sq da sum se ebala sus seki sre6tnat!
Za teb nqma zna4enie za6toto neznae6 vuob6te za kakvo stava duma.i ne e zaduljitelno ako za nqkogo sexa ima zna4enie da se "ebe sus seki". Spored men za edna seriozna vruzka sexut e ne6to mnogo vajno i sblijava6to.Ne moje verno da se omuji6 i supruga ti da ne stava v legloto i posle da si super 6tastliva ,no ako tva go smqta6 kakto kazva6 za bebeta...qvno 6te pravi6 sex samo po praznizite ...ti si znae6 ae sus zdrave ...no trqbva purvo da razbere6 za kvo stava duma.

DivoTo_KoTe
01-02-2008, 20:03
Според мен всеки сам си решава, но за мен е важно не кога ще го направиш, а с кого. И си мисля че е добре да пробваш преди брака, защото иначе после като се ожениш все ще ти се прииска да пробваш с друг/друга.


Да,но тук става на ? за семейни ценности.Ако традицийте на момичето са да се пази трябва да ги спазва,ако иска да има добър семеен живот.

free_spirit
01-02-2008, 21:03
Религията си е религия-щом трябва ще я спазваш!Хубаво е,че и ти самата си убедена ,че ще е по-добре да го направиш със съпруга си! Но според мен си важи правилото,че преди да си купиш нова кола-правиш поне едно кръгче с нея,тоест аз не съжалявам,че не съм се пазила-а напротив-ще съм натрупала достатъчно опит,ще преценя дали ми харесва и дай Боже ще съм доволна от избора си.А пък ако трябва да съм честна моето поколение май вече не вярва в брака,поне съдя от приятелите си...така че щом брака се счита за отживелица,явно и пазенето за него спада към тая графа,което не е чак толкова добре,но всеки си решава сам.

01-02-2008, 21:19
Не е важно кога, важно е как, с кого и къде. :)

LuCiFersAngeL
01-02-2008, 21:43
Ами по темата мога да изразя 2 становища:
1. Има доста хора (особено сред тийнейджърите), които правят секс, било то за бройка или просто за да се като другите. Това обаче не означава, че всички са така. Можеш да го правиш по пиянски купони и после да се питаш "Леле какво стана снощи?", а може и да го направиш, когато смяташ, че си открил подходящия човек. Това, че не сте женени съвсем не означава, че партньорът ти не е специален. А и в крайна сметка ако любовта ви е толкова силна може и до брак да се стигне след време. Но това с кого и защо да прави секс, всеки избира сам за себе си.
2. Това, че си се оженил за някой съвсем не означава, че той/тя ще е правилния човек за теб. Все пак с времето всичко се променя, дори и хората. В началото са нежни и грижовни, обещават си "Докато смъртта ни раздели...", а след време мъжът се прибира вкъщи пиян и бесен и пребива жена си почти до смърт, следват скандали, разводи... Това се случва в много семейства, така че не можем да гледаме на брака само през розовите очила, а трябва да се вгледаме и в действителността, защото никой не е застрахован и това може да се случина всеки. Та без много да се отплесвам искам да обобщя, че брачният партньор не винаги е еквивалент на принца на бял кон.

&ILoveU2
01-02-2008, 21:46
Ами по темата мога да изразя 2 становища:
1. Има доста хора (особено сред тийнейджърите), които правят секс, било то за бройка или просто за да се като другите. Това обаче не означава, че всички са така. Можеш да го правиш по пиянски купони и после да се питаш "Леле какво стана снощи?", а може и да го направиш, когато смяташ, че си открил подходящия човек. Това, че не сте женени съвсем не означава, че партньорът ти не е специален. А и в крайна сметка ако любовта ви е толкова силна може и до брак да се стигне след време. Но това с кого и защо да прави секс, всеки избира сам за себе си.
2. Това, че си се оженил за някой съвсем не означава, че той/тя ще е правилния човек за теб. Все пак с времето всичко се променя, дори и хората. В началото са нежни и грижовни, обещават си "Докато смъртта ни раздели...", а след време мъжът се прибира вкъщи пиян и бесен и пребива жена си почти до смърт, следват скандали, разводи... Това се случва в много семейства, така че не можем да гледаме на брака само през розовите очила, а трябва да се вгледаме и в действителността, защото никой не е застрахован и това може да се случина всеки. Та без много да се отплесвам искам да обобщя, че брачният партньор не винаги е еквивалент на принца на бял кон.
много точно казано =D> =D> =D>

kolio-shiikata
01-02-2008, 21:50
уфф какво да кажа и аз, аз мн се пазих за специалния човек, за брака, гледах да спазвам и църковните канони, пазих се ама не се опазих.... живот...

Liar
01-02-2008, 22:04
Да но го има и това че се жениш много се харесвате всичко е окей но откриваш че секса въпреки това не струва. Понякога партньорите просто не си пасват и ако не си опитал преди брака да видиш дали си пасвате просто няма как да знаеш. А не може да го отхвърлиш просто ей така да кажеш това е само секс мога и без него и да съм с човек към който в последствие сигурно ще се отчуждиш защото няма да може да даде всичко от което да имаш нужда
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това си е твое решение и не е нужно да го променяш още по-малко заради посочените по-горе "аргументи" :lol: :lol: :lol:
Нещо не зацепих какво има 2-ра точка от мнението на Lucifer's angel с пазенето за брака o_O
И дам една част от населението е доста развратна...Не че на мен ми пречи но щом сега се прави секс на публични места направо не искам и да си помислям че децата ни тва ще го имат за нормално имайки предвид колко бързо падат скрупулител...
Ама не е ли по-хубаво като знаеш че човека когото наистина обичаш си е само твой и не го е пипал никой друг?Не говоря точно за брак а за зрели хора искащи истинска връзка!

krem4et0
01-03-2008, 06:43
Когато бях по-малка-разбирай 16-17, и аз така исках. може би това е 1 от причините да отлагам дълго във времето секса с настоящия ми партньор.............У дома се насаждат такива ценности, на почивка с гадже не се ходи-ходи се само със съпруг, майка ми и баща ми се ходели 3-4 години без да се правили секс...................Но разбрах, че нещата не са точно така. сексът се оказа доста важна част от връзката и именно това е сплотяващият елемент за душите и телата ни. Аз обичам моя любим, с него съм над 3 години, той ми е 1-ви и аз съм му 1-ва, но без секс едв ли щяхме да постигнем такова ниво на общуване по всички останали проблеми и въпроси. И все пак аз не се противопоставям на твоята позция. Както има хора, които ядат, за да живеят, а не живеят, за да ядат, така има и хора, за които сексът е просто някаква си там храна, която има за цл да и насити, но не им да им достави удоволствие.

h0t_bAbE
01-03-2008, 07:09
vij kfo,imalo e i tradiciq da ti izberat saprug koito ne se poznavate,moe hi4 da ne se i haresate,da si vi ojenqt (4e koi vi pita vas we?!-tfa e bilo BUISSNESS) slu4va se 4e ne se haresvate-toi bqga pri drugi,propiva se ,bie te,no 4e ne te obi4a,ne ozna4ava 4e nqma da te prinujdava da go praite :!: 6e mu stane6 seX robinq...no tfa e bilo 1 vreme...sa e dr. takiva raboti nqma-tradiciqta e zatrita i horata se vzimat TE koi haresvat,ne tehnite koito sa izbrali...Zlat0 kfo da ti kaa - prava si tradiciite sa sazdadeni da se prodaljavat on pokoleniqta,no nqkoi prosto ne sa izgodni za nikogo,21-vi vek sme tradiciite za nqkoi nehranimaikovci ni6ty ne zna4at,no pak za men naprimer sa ne6ty mn0y vajny,no prosty smqtam 4e trqbva (kogato si dostaty4no golqma :!: ) predi braka (ako si namerila to4niq 4ovek) da opita6 vse pak...saglasna sam s horata koito kazaha 4e moe da tragne6 s dr. zaradi tfa,vapreki 4e e malky veroqtny...no ti si re6ava6 az si kazvam moety mnenie i podkrepqm i nqkoi ot 4ujdite samo...tfa si e tfoq jivot ako iska6 se proe*i na 12 ako iska6 na 23 :-)

Madness
01-03-2008, 07:30
Ако не сте женени не може да е специален,нали?

Абе щом те радва,супер,пази се :)
Аз нямам намерение.Не ми допада идеята,пък и не искам да се женя.Поне не до 35 блахаха...

MakeMeLaugh
01-03-2008, 08:26
Според мен това не е хубаво.
Щото представи си, че изобщо не ти харесва секса с тоя човек и не мжеш да го търпиш как г први с теб и ти е супер неприятно.. и кво ще го търпиш цял живот после ли??
Според мен е добре да се прави преди брака за да знаеш какво те чака, а не вече когато е късно..

krem4et0
01-03-2008, 09:03
Според мен това не е хубаво.
Щото представи си, че изобщо не ти харесва секса с тоя човек и не мжеш да го търпиш как г први с теб и ти е супер неприятно.. и кво ще го търпиш цял живот после ли??
Според мен е добре да се прави преди брака за да знаеш какво те чака, а не вече когато е късно..
Да, ноима хора, з които сексът е рутинна дейност за правене на деца. нещо, което трябв да се случи 1 път месечно, за да има бебе. И аз познавам такива хора. на тях сексът не им носи удоволствие, но те не целят това.............

Kanela
01-03-2008, 09:14
"Пазенето" от секс до брака съвсем не е гаранция за щастлив брачен живот.
Ами ако мъжа ти не е добър в леглото???Не че ще го разбереш отначало,но....я си представи,че цял живот не си задоволена :shock: ...Какво ще правиш???-Ами ще изневеряваш,как какво ще правиш..... :twisted:
А това РАЗВАЛЯ един брак :!:
Ти си преценяваш....Как ще прецениш дали един човек е подходящ за да бъде твой съпруг,без да си спала с него :neutral: ...Все пак се предполага,че солидна част от живота си(поне)ще спиш с него....САМО с него. #-o Хубаво е да си се наживяла преди това и да си видяла достатъчно,за да нямаш угризения после....

CragHack
01-03-2008, 09:33
От много пазене може изобщо да не стигнеш до брак...

Тъпо е, когато нещо се прави самоцелно.

MakeMeLaugh
01-03-2008, 09:52
Според мен това не е хубаво.
Щото представи си, че изобщо не ти харесва секса с тоя човек и не мжеш да го търпиш как г први с теб и ти е супер неприятно.. и кво ще го търпиш цял живот после ли??
Според мен е добре да се прави преди брака за да знаеш какво те чака, а не вече когато е късно..
Да, ноима хора, з които сексът е рутинна дейност за правене на деца. нещо, което трябв да се случи 1 път месечно, за да има бебе. И аз познавам такива хора. на тях сексът не им носи удоволствие, но те не целят това.............
Е, това е друго.
Ако тя смята да прави 1 път месечно секс - нека да се пази.
Но ако мисли, че си го прави нормал;но.. си е нож с 2 остриета.
Тя да си прецени. Аз държа на секса и съм на мненние, че не искам да се разочаровам, когато е вече късно :)

krem4et0
01-03-2008, 10:12
Щом момичето казва, че е религиозно, значи че не приема секса от страна на удоволствието, което той носи. На практика религиите изключват секс, освен за възпроизводство. Мъжът и жената са създадени да се множат, а всеки акт, който не цели това не е християнска проява.............В крайна сметка не значи, че няма да случи. Моите родители са над 35 години заедно, женени са от 31-2 и все още правят секс 2 пъти седмично по думи на майка ми. До сватбата си не са правили секс!

lips_of_anegel
01-03-2008, 10:59
Ами то по принцип е така. Да го направиш с човека когото най - много обичаш и е много специален за теб.Аз лично съм съгласен с теб, но в днешно време не е така всеки прави любов от по рано без да се пази за брака, само защото другите са го направили и ти да не изпоостанеш и ти трябва да си правила секс. :wink:
относно твоето мнение,не мисля 4е трябва да се пази6 за брака и тогава да намери6 този специален 4овек.ак ого намери6 преди тва мисля 4е ни6то не пре4и.а ако си намерил специалния 4овек а не ти харесва секса с него,кво прави6 :neutral:
а по темата.наистина щом ти е такава религията трябва да си я спазва6

Ivs Jonas
01-03-2008, 13:08
Az imam cennosti i si gi spazvam. Puk i sled kato obi4am 4oveka s koito 6te sum do kraq na dnite si, edin sex nqma da promeni 4uvstvata mi. Vse pak az go obi4am ne zaredi tova kak me zadovolqva, a zaredi samiq nego. Vsi4ko ostanalo sa prosto podrobnosti... ;-)

Ivs Jonas
01-03-2008, 13:15
Kakto kazah vsi4ko drugo sa podrobnosti...Za edna istinska vruzka za men sa neobhodimi priqtelstvo, lubov i loqlnost. Puk i sexa 6te go izpolzvam za na4in za pravene na bebeta...(ve4e se povtarqm daje)

Seniorita
01-03-2008, 13:19
Много малко хора в днешно време мислят като теб. Това е твой избор, но всичко си има своите плюсове и минуси. Мисля, че един човек може да е специален, да ти е дал много и без да се омъжиш за него. А какво ще стане, когато се омъжиш и секса с този човек не ти харесва? Това е важен елемент от една връзка. Решението е твое. Но аз не бих предприела такова начинание. Животът е един и го живееш сега!

Liar
01-03-2008, 18:58
И дори първоначално секса с него не и хареса,КАКВО???Нали с времето ще придобият опит,ще питат хора които са по-вътре в нещата,ще използват интернет(в него все пак има бол статии,филми...)????

Nadelina
01-03-2008, 19:19
Да но го има и това че се жениш много се харесвате всичко е окей но откриваш че секса въпреки това не струва. Понякога партньорите просто не си пасват и ако не си опитал преди брака да видиш дали си пасвате просто няма как да знаеш. А не може да го отхвърлиш просто ей така да кажеш това е само секс мога и без него и да съм с човек към който в последствие сигурно ще се отчуждиш защото няма да може да даде всичко от което да имаш нужда

Shtom tq spazva tradiciite i obichaite na religiata si.. sledovatelno i myja za koito shte se omyji shte gi spazva.. I dvamata shte bydat devstveni do braka.. i shte razberat kakvo e sexa chak sled kato se venchaqt.. nqma kak da ne si pasnat... Te nqmat baza za sravnenie.. nqma kak da razberat dali ima po hubav ot sexa mejdu tqh dvamata...

krem4et0
01-04-2008, 10:48
Моята сестра казва, че най-хубавия секс е с неопитни мъже, защото са мн всеотдайни и разкрепостени!

Mushher
01-04-2008, 12:15
О________О,к'во я съвтвате момичето нямало да прави друг секс освен за деца. Изби рибата с тва изказване...ше се ебеше преди брака и ше ги забравиш 'сичките традиции ;)

4ujdata_
01-04-2008, 12:24
ami 4e ako ne se ojeni6 devstvena li 6te si umre6 :D abe nz 6tom takava vi e tradiciqta ama spored men tva e super smotano :neutral:

napalm
01-04-2008, 13:00
Emi pazq se braka i smqtam, 4e e vajno purviq put da e s nqkoi naistina specialen. Puk i e 4ast ot religiqta mi. A vie kakvo 6te kajete po tozi vupros?

т.7
krem4et0

Много си тъпа !

Sv3tLinCetU
01-04-2008, 13:15
Според мен е важно да си готова за това и да е с човека който обичаш и уважаваш :) а той може и да не се окаже човека за цял живот,който ще е до теб!Ако в момента има някой до теб и се обичате защо не с него,а този с който ще изживееш живота си... моеже и да не ти хареса с него и с времето ще се почувствате далечни :) А колкото до религията...щом за теб тя е нещо важно и вярваш,че трябва да се пазиш за брака( дори и това да не е най-правилното решение ) ще е добре да го направиш :wink:

Ivs Jonas
01-04-2008, 17:58
az sum bila tupa :D vseki si ima sobstveno mnenie. i ne sum vi kazala da pi6ete samo kak da sum zapo4nala da se eba predi braka, a iskah da vidq kakvo vi e mnenieto :P

lilit_666
01-05-2008, 08:28
А я си представи,че ти си тясна,а на него му е мн голям и дебел?
(или по-лошо---ако е обратното 8-) )

Saymon90
01-05-2008, 08:31
Ами, нека да се пази, който иска. Няма нищо лошо... аз не намирам смисъл и нужда да го правя. Още повече, че при мен нещата с брака са малко размити... :-D

ludoto_f
01-05-2008, 08:40
Imash da si 4akash do togava 100% nqma da izdyrjish
sega mojesh da smqtash taka, no kato si namerish seriozen priqtel da vidim dali taka shte mislish pak!!! :-D ;)

Charlotte_the_Harlot
01-05-2008, 09:02
В такъв случай може би е по-добре да опитате да забременееш преди брака. Все пак по-добре да не се жените, ако не можете да имате деца.

Mushher
01-05-2008, 09:35
Imash da si 4akash do togava 100% nqma da izdyrjish
sega mojesh da smqtash taka, no kato si namerish seriozen priqtel da vidim dali taka shte mislish pak!!! :-D ;)
Тва е коментара :/

ОБЕЩАВАМ ТИ,че ше се омъжиш наебана ;)

wasntme_
01-05-2008, 09:35
az sum bila tupa :D vseki si ima sobstveno mnenie. i ne sum vi kazala da pi6ete samo kak da sum zapo4nala da se e** predi braka, a iskah da vidq kakvo vi e mnenieto :P

xax emi ideqta 4e si tapa pokazva i mnenieto na vaprosniq 4ovek - moje6 sama da si napravi6 izvoda...

specialno za men tova koeto ti misli6 e dosta zablydeno nekvo.... realno az sam dosta otka4ena v tazi nasoka... realno ne namiram smisal vav cqlata ideq sas "specialniq" 4ovek parviq pat... i 4esno kazano nikoi ne moje da mi go obqsni, taka 4e da go priema :lol: prosto za6toto ne mi pyka, ne sam santimentalna i taka natatak :? i 4esno kazano mn ti se 4ydq... 4yvala sam za konservativni hora nekvi takiva syper lydi... ama ti bie6 si4ki rekordi -> ni6ty li4no prosto za men e stranno... iska6 da mi kaje6 4e ti ako ne se omaji6 6te umre6 devstvena??? :shock: az misleh 4e tova sa stari razbianiq... seriozno misleh 4e nqma hora koito da sa tolkova lydi 4e da go spazvat...
drugoto koeto si mislq e 4e za da spazva6 tazi taktika, ti nqma6 palnocenen socialen jivot... a ako ima6 - nqma da izdarji6... tova e 4isto i prosto.... ne kazvam 4e nqma6 priqteli gadje i tn... no prosto ako jivee6 kakto se jivee v dne6no vreme 8-) nqma6 6ans honey da ostane6 tei :D toest ako naistina si vqrva6 4e 6te ydarji6, moeto li4no zakly4enie e 4e realno ne si ot ..../tyka ne moga da namerq dyma, 6toto ne znam kak da obob6tq vsi4ko dety si go mislq, bez da izglejda zlobny pred po-konservativnite hora/ ... da kajem nai-popylqrnite...

ob6to vzeto ne sam saglasna s teb. bez da se obijda6 mislq, 4e tova e glypost. kato cqlo sam palna protivopolojnost na tvoeto mislene... tova e ot men :)

slun4evo
01-05-2008, 09:39
Не се обиждай, но това за мен е глупаво.Ами ако не се омъжиш?Но както си решиш, все пак това е твое решение.

Ivs Jonas
01-05-2008, 11:48
ne si vadete mneniq 4e sum konservativna, luda ili kfoto i da bilo. dori i da sum prosto ne me poznavate. puk i 6tom sum si go obe6tala pred men i gospoda 6te pokaja 4e sum dostatu4no silen harakter da si odurja na obe6tanieto. puk i moje da prozvu4a dosta ne skromna ama...sum ubedena, 4e 6te imam dosta kandidati sa supruzi... :-P

Rysa_Kykla
01-05-2008, 20:49
Emi pazq se braka i smqtam, 4e e vajno purviq put da e s nqkoi naistina specialen. Puk i e 4ast ot religiqta mi. A vie kakvo 6te kajete po tozi vupros?

т.7
krem4et0


ами всеки си има разли4ни принципи...аз ли4но не съжаляжам 4е правя секс и не съм се запазила за брака защото обожавам 4овека с които съм сега,а и пред4уствам 4е това е 4овека с които искам да продължа живота си..

Mushher
01-05-2008, 22:02
Религиозен пенсионер...

TANATA
01-05-2008, 22:08
100% си на не пове4е от 13.Стани на 15+ па шевидим тогава как ше мислиш.

Sv3tLinCetU
01-05-2008, 22:33
ne si vadete mneniq 4e sum konservativna, luda ili kfoto i da bilo. dori i da sum prosto ne me poznavate. puk i 6tom sum si go obe6tala pred men i gospoda 6te pokaja 4e sum dostatu4no silen harakter da si odurja na obe6tanieto. puk i moje da prozvu4a dosta ne skromna ama...sum ubedena, 4e 6te imam dosta kandidati sa supruzi... :-P

Не съжалявам за това,че на тази възраст водя полов живот-това е моето решение.Щом ти желаеш да се запазиш за брака никой не може да ти каже да не го правиш и никой няма право да те обижда и да казва,че си луда и каква ли още не!Това е твое право-ти да решиш КОГА и с КОЙ :wink:

&ILoveU2
01-05-2008, 23:49
ne si vadete mneniq 4e sum konservativna, luda ili kfoto i da bilo. dori i da sum prosto ne me poznavate. puk i 6tom sum si go obe6tala pred men i gospoda 6te pokaja 4e sum dostatu4no silen harakter da si odurja na obe6tanieto. puk i moje da prozvu4a dosta ne skromna ama...sum ubedena, 4e 6te imam dosta kandidati sa supruzi... :-P
прати снимка тогава на лично да те видим пък иначе ти уважавам избора въпреки че не си е моя личен

vodka_f
01-06-2008, 00:03
добре хубаво е,че не поставяш секса на челно място,но и не парадирай с това имаш си го убеждението преследвай си там целта или спазвай обещанието дето си си дала няма лошо,хубавото е,че има и такива хора още ;-)