PDA

View Full Version : за момчетата...



galina_3
01-02-2008, 19:15
момчета я кажете кфо харесвате,кфо ви прави впечатление и кфо гледате първо като погледнете някое момиче :?: :?: :?:

amadeuskb
01-02-2008, 19:20
Май така темичка имаше нз... ама първото в момичето ,което гледам е да е "пич" по душа ;)

Valento
01-02-2008, 19:22
Да е народен човек по душа и да разбира кога се говори сериозно и кога на майтап иначе всичко друго не е важно! :evil:

GD
01-02-2008, 19:23
Ами усмивката, очите, тялото :wink:

tuzaro
01-02-2008, 19:23
Първо и гледам боцките(ако няма не я гледам повече), после лицето, след тва дупето и ако има сички тея параметри както си трябва гледам дали има хубав характер 8-) 8-)

galina_3
01-02-2008, 19:26
Май така темичка имаше нз... ама първото в момичето ,което гледам е да е "пич" по душа ;)

sry ако има,но като търсих намерих само "какво харесвате в едно момче" нещо такова

bibi90
01-02-2008, 20:35
Първо и гледам боцките(ако няма не я гледам повече), после лицето, след тва дупето и ако има сички тея параметри както си трябва гледам дали има хубав характер 8-) 8-)

Aham,ami ako gi ima tiq "parametri" i nqma hubav harakter.Kvo praime?

koman
01-02-2008, 20:44
първото в момичето ,което гледам е да е "пич" по душа ;)

:-$

tuzaro
01-02-2008, 20:44
Първо и гледам боцките(ако няма не я гледам повече), после лицето, след тва дупето и ако има сички тея параметри както си трябва гледам дали има хубав характер 8-) 8-)

Aham,ami ako gi ima tiq "parametri" i nqma hubav harakter.Kvo praime?Правме секс и после кой от каде е...

bibi90
01-02-2008, 20:48
Първо и гледам боцките(ако няма не я гледам повече), после лицето, след тва дупето и ако има сички тея параметри както си трябва гледам дали има хубав характер 8-) 8-)

Aham,ami ako gi ima tiq "parametri" i nqma hubav harakter.Kvo praime?Правме секс и после кой от каде е...

\:D/

midle
01-02-2008, 21:48
Всеки ще се изхвърли че гледа дупа и такива глупости и бла бла бла ... :-|

Сега ще кажя какво гледат 90% от мъжете по степен на важност като срещнат жена по улицата...

1. Задника (Някой гледат и гърдите)
2.Дрехите (Трябва да се от фешън поколението)
3.Прическа и грим (Дали отделя време да се прави красива)
4.Материално състояние (Не е от голямо значение)
5.Всичко отанало

Не че одобрявам този начин но като съдя от лични проучвания и от себе си е така ;-) :-|

DiTko
01-02-2008, 21:49
В първия момент гледам в едно момиче усмивката, лицето и след това тялото. След това гледам характер, умствен потенциал и т.н. ...

BluE_s
01-02-2008, 23:17
Ами аз см на мнение, че като погледнеш едно момиче не можеш вднага да разбереш каква е на характер и е съвсем нормално да огледаш външността й :) има много хора които се правят на нз си кфи като казват че първо гледат характера... можеш да видиш какъв човек е само ако я опознаеш а за това трябва време ;)

krisscho
01-03-2008, 00:32
разбира се че ЦИЦИТЕ ДУПЕТО КРАКАТА САМО И ЕДИНСТВЕНО ВЪНШНИЯ ВИД!!!
и естествено дали очилата и покриват ПОНЕ 2/3ти от лицето и!!!

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:39
момчета я кажете кфо харесвате,кфо ви прави впечатление и кфо гледате първо като погледнете някое момиче :?: :?: :?:

Усмивката на лице/характер/добър външен вид(не съм претенсиозен до подробности :) ..)

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:31
Всеки ще се изхвърли че гледа дупа и такива глупости и бла бла бла ... :-|

Сега ще кажя какво гледат 90% от мъжете по степен на важност като срещнат жена по улицата...

1. Задника (Някой гледат и гърдите)
2.Дрехите (Трябва да се от фешън поколението)
3.Прическа и грим (Дали отделя време да се прави красива)
4.Материално състояние (Не е от голямо значение)
5.Всичко отанало

Не че одобрявам този начин но като съдя от лични проучвания и от себе си е така ;-) :-|

Invisible'Paladin
01-03-2008, 05:43
Всеки ще се изхвърли че гледа дупа и такива глупости и бла бла бла ... :-|

Сега ще кажя какво гледат 90% от мъжете по степен на важност като срещнат жена по улицата...

1. Задника (Някой гледат и гърдите)
2.Дрехите (Трябва да се от фешън поколението)
3.Прическа и грим (Дали отделя време да се прави красива)
4.Материално състояние (Не е от голямо значение)
5.Всичко отанало

Не че одобрявам този начин но като съдя от лични проучвания и от себе си е така ;-) :-|


Права си , но не изцяло :? ......
Има ги и този вид момчета по твоето описание.....има и много по-лоши , но има и такива които не са .......
И ако трябва да съдя по твоята логика мъжете искам гърди/дупе еми и жените искат пари и да му е голям.....
не е ли така.... :wink:

така ,че да ти кажа писнало ми е от между полови войни -кои са по-добри и кои по лоши.....
Зависи само и единствено от самия човек ,а не от пола.... ;-)

Lekov
01-03-2008, 06:12
Ами аз см на мнение, че като погледнеш едно момиче не можеш вднага да разбереш каква е на характер и е съвсем нормално да огледаш външността й :) има много хора които се правят на нз си кфи като казват че първо гледат характера... можеш да видиш какъв човек е само ако я опознаеш а за това трябва време ;)

+1 \:D/ \:D/

AddictedToTrance
01-03-2008, 07:12
Темата шит, като повечето мнение.
Зависи от настроението, не винаги ми е до настроение да оглеждам тази мома която върви пред мен или срещу мен а дори когато водя разговор с някоя. Но да кажем, че винаги се почва от външния вид, дрехите,прическата, аксесоари абе всичко което се подразбира външния вид. След това ако поговорим ще разбера и що за характер е и от там нанатък всичко е магия...

Niakoitam
01-03-2008, 08:21
Аз гледам лицето,усмивката, тялото,по малко косата.На циците не обръщам чак такова голямо вимание,на дупето също стига да не е много голямо.На характера-да е купонджийка да не и пука особено когато се весели,да не е разпоретина,да не и пука от бъзиците та били те и на нейн гръб,да умее да иронизира другите,но и да не се надува или да се притеснява да го прави със себе си.Да не се убижда лесно.Да може когато е нужно да се лигави здраво,обаче когато е нужни веднага да "сменя станцията" и да може веднага да стане сериозна.Има си време за лигавене има си време и за сериозен разговор.Да умее да се шегува и не напоследно място да има акъл в главата и да мога да си говоря на различни теми с нея,когато е нужно.

Pesh0
01-04-2008, 13:29
Аве гледам да ми хареса пък кое ми харесва и аз незнам :D :D :D

krisscho
01-04-2008, 14:53
2.Дрехите (Трябва да се от фешън поколението)
[-( фЬешъкитИ въобще не ги гледам

LovePoisoned
01-06-2008, 12:07
2.Дрехите (Трябва да се от фешън поколението)
[-( фЬешъкитИ въобще не ги гледам

Тук най-важното е да има стил. 8)

WaRd3n
01-06-2008, 21:25
Първо лицето,после газето и после боцките :-P 8)

aLakaZam
01-06-2008, 21:40
Естествено, че първо оглеждаш външния вид и най-вече дали се поддържа ;)

the_unknown
01-07-2008, 06:17
Краката ;-) :D

mickelangelo
01-07-2008, 08:52
Абсолютно всичко гледам в 1 момиче ....
случвало ми се е да изуча момиче д0 такава степен че да знам къде по тялото с точност има бенки ( без да съм спал с нея )

gorska
01-07-2008, 09:49
Разбира се, че всички гледат външния вид! Та нали само той се вижда. Характера не може да види... той се опознава в последствие.

napalm
01-07-2008, 10:49
момчета я кажете кфо харесвате,кфо ви прави впечатление и кфо гледате първо като погледнете някое момиче :?: :?: :?:

Първо гледам да ли е хубава външно и след това наблюдавам как се държи и как реагира в дадени ситуаций (направени от мен). Прави ми впечатление красотата, дрехите с които се облича и също така и характера, и това как говори (не обичам хубави жени да говорят с диалект) и също какъв глас има, дали е интелигентна, как се държи с мъже и жени и дали озобщо е сериозна или само се лигави т.н. Мразя лигли.
Това е моето мнение, критиките са добре дошли.

op_tiho
01-08-2008, 15:26
хора......аиде да не се лъжиме... напълно си е ясно, че първо се гледа външния вид на момичето (защото характера малко трудно ще го видиш :D ) а след това всичко останало. НО..саществуват и такива дето хич не им дреме какъв е характера "яяаааааа виж путка аи да бройкаме" за тях мога да кажа само, че нежто не им е надер. ИЗВИНЯВАИТЕ ако има убидени.