PDA

View Full Version : Къв ти е проблема



love_enrique
01-02-2008, 20:38
Айде кажете сега какво ви мъчи,излейте си яда и негативизма,оплачете се от скапания живот ](*,) :cry: и бъдете щастливи :grin: :-P



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

cracken
01-02-2008, 20:44
мразим цска , мразим реал мадриТ , мразим курвите , мразим надуфките , мразим живота , мразим любовта , винаги когато намеря момиче за мен всичко се проваля .... мразим сичко ... !!!!!!!! доволно ?

hmmmm
01-02-2008, 20:44
Айде кажете сега какво ви мъчи,излейте си яда и негативизма,оплачете се от скапания живот ](*,) :cry: и бъдете щастливи :grin: :-P
hah 6to da e gaden... daje si e po4ti pefekten :P :D =;

slavito007
01-02-2008, 20:44
Навънка е почти метър сняг, продължава да вали ище натрупа още толкова най-вероятно, а аз утре трябва да ходя до центъра :(
А това е километър и пполовина по дяволите! :D

DivoTo_KoTe
01-02-2008, 20:46
хах хубава тема,обещавам да я посетя когато се сдухам,че в момента нямам повод да се оплача (да чукна на дърво)

nicolepcd
01-02-2008, 20:51
Преди броени минути ми направиха такъв номер, че ще го помня цял живот :evil: Писна ми от хора, които не мислят какво правят, и се излагат много яко!!! :x Простооо... не знам как ще я карам вече... А... няма да говоря за тва, че ми ставаа... супер кофти, защото не го очаквах от тоя човек :cry: Тааа... какъв ми е проблема??? Всичко ми е проблемно! Мразя всичкооооооооо, единственото, което ме радва са приятелите ми, които поне ме разбират... Мразя училището, защото е пълно с идиоти и с хора, които никога не могат да се поставят на твое място, когато имаш проблем!!! :-x Мразя всичко в момента, утре очаквайте да не е така :D Оффффффф, чао. Иии... май няма смисъл да се ядосваме, защото нищо не можем да направим #-o Миии... айде... дано няма много коментари като моя. :-P

AFT
01-02-2008, 20:52
Тая тема е само за мрънкала като мен. :oops: Ама някак си нямам желание да говоря за проблемите си тук. =] И все пак - животът е хубав. ;-)

tuzaro
01-02-2008, 21:04
Мразим жълти цигани,емо-та,депресирани пyтки..

ZaI4I
01-02-2008, 21:14
ОоОоо точно преди малко вече преля чашата сичко....един уж фр толкова многоооо да ме ядоса просто не не не е истина и само щото не излезнах с него на кафе и му отказах да ходим на някакъв купон дето амй никой нямаше да познавам :-x :-x :-x :-x иии от всичкото от горе е фр на бившия ми не се познавахме толкова личноооооооо :evil: :evil: :evil: :-x :-x :-x :-x :-x няма да си излзиам целия яд щото някой хора от форума ще се стрестнат ...хихи

dqbolo
01-02-2008, 21:19
И на мен ж момента ми е супер сдухано ,така че ще си излея душата ама само дано не ви депресирам !!!
Попринцип съм уникален оптимист и даже на най-лошото намирам добра страна ,ама в моментааа даже не търся
Значи:
1 тъпото даскало почва и съм 7 клас затрупана съм от др и с тая стачкааа :evil: :-x :-x нямам време да се обърна
2 по принцип обичам сняг и то много ама ся като отида на даскало тъпанарите от моя клас ше ме избият с тия снежни топки +тфа улиците не са почистени изобщо и днес се хлъзнах поне 10000 пъти за малко да се пребия :evil:
3 гаджето ми се тръгва на 5 януари заминава на 1000 км от мен (в Атина) и ще се видим след 4 месеца :-x :-x :evil: :evil: :evil: ](*,)
4 днеска яко се скарах с наще
5 една фр иска да се видим а аз се няям време и утре пък за капак на всичко тряя да у4а както споменах по-горе


таа така кат гледате някой може да каже ,че тфа не са проблеми ама ся съм ядосана иии... :evil: :-x ;(

CrazyWitch
01-02-2008, 21:19
Проблема ми е, че не мога да се преборя със себе си.. С чувствата си към един човек на който не му е до мен и ме смята за велика г-жа Досада! Погубих достойнство зареди него. Не мисля. Действам слушайки сърцето си, но от тая вечер нататък си обещавам да го запратя там където и спътниците на НАСА няма да доловят сигнал от него. Усещам се, че не си го казвам за първи път, но се надявам да е за последен. Знам, че той това чакаше цели 2месеца през които не можах да се примиря ЗАВИНАГИ с раздялата ни. Сега поне ще е щастлив. Дай Bоже! Нека!
Искам сродна душа. Искам да обичам някой така както него, но във всеки друг виждам неговото лице. Всичко се базира на сравнения.
НЕ МОГА ДА СЕ ПОНАСЯМ. КОГА ЩЕ СВЪРШИ ВСИЧКО?
Не го искам! :neutral: <-- Дано някой ден това стане истина. Ще го доживея ли?
Хем го искам, защото го обичам и много ще ме боли ако стане нещо с него, хем ми е вече анти тоя типяга!
В момента бих могла да имам само взаимоотношения с момчета просто за момента и кефа. Плаша се от любовта. Имунизирана съм срещу нея. КОГА ВСИЧКО ТОВА, ЩЕ СВЪРШИ И ЩЕ ИМАМ МИР СЪС СЕБЕ СИ! Удавих се от сълзите си...!!! :-s

Anf3tamin4o
01-02-2008, 21:21
Нещо от снощи алкохола ............. и от нова година влия е зле и искам да се оплача че ще лягам :)

tuzaro
01-02-2008, 21:23
Нещо от снощи алкохола ............. и от нова година влия е зле и искам да се оплача че ще лягам :)да дойда да легнем двамата ако си момиче :smt007

Nofacenoname
01-02-2008, 21:33
Мразим черно-белите цигани гадните пънкари и шибаните емо-та

BluE_s
01-02-2008, 21:42
мразим к***те , мразим надуфките , мразим живота
:!: :)

nicolepcd
01-02-2008, 21:46
В колко от вашите коментари намирам още от моите проблемиии... Поне не съм само аз :( Айде... и главата ме цепи на всичкото отгоре... :!: мааани, мааани... Надявам се днес като седях в снега, който във Враца е... над 30СМ, защото НИКОЙ НЕ СЕ НАЕМА ДА ПОЧИСТИ СНЕГА... та нядявам се утре да не подсмърчам!!! Нема грешка простооо... :smt006 айде... със здраве! :smt001

sladка_ягодка
01-02-2008, 22:05
когато ми е кофти 6те пиша

partychild
01-02-2008, 22:21
:-# вчера ми беше най-гадния 1-ви.. цял ден не се бях виждала с мойта любоф и... така исках да го видя че.....но като дойде към 6 и 30 и ми каза че си тръгва след час..и просто неможах да се здържа и ревнах :-# :cry: :-# много ми е кофти ии.. ми е супер самотно и при мисълта че ще го видя чак след 2 седмици и нещо ии... :-# :-# :-#

midle
01-02-2008, 22:42
Мразя когато имам ангажименти [-(

TheNewReligion
01-02-2008, 23:29
sega moje li i az da vi pomolq za pomo6t 6te se opla4a tukmo tova mi trqbva ! mm taa zna4i edin put sled kraq na 4asa po angl az vzeh u4ebnika i frasnah edna fr po glavata silno kolkoto dA q zaboli i tq se oburna i me ritna silno sled tva az pak q udarih i pak me ritna men mn me zabolq i kato otidohme vstaqta det 6te6e da se provede sledva6tiq 4as zapo4nah da q oobijdam dostatu4no gadno i tq mi kaza 4e ne me 4uva i i izveduj mnogo qk 6amara mi zabi mnogo me zabolq ama se zasmqh i go prieh na 6ega ama po vreme na 4asa mnogo me zabolq i mi se podu buzata :neutral: i si kazah 4e v golqmoto 6e q sma4kam i pre golqmoto mejdu4asie q iz4akah pred magazina i tq vurve6e pred men i kato stignahme do edin parking q izvikah i tq se oburna i az takuv 6amar i zabih tq se vbesi zapozna da me rita da me skube i az praveh su6toto i kato se ponabihme se usmihnah i kazah 4e sum dovolna 4e sum si otmustila za bolezneniq 6amar i tq mi kaza ku4ka ma ne na 6ega i hubavo i pove4eto momi4eta stanaha svideteli na boq ama te mai ne znaqt za kfo stava duma i sig sa si pomislili 4e sum go napravila bez pri4ina i sega me e strah tq da ne nastroi celiq klas sre6tu men e momi4etata de a i osven tova tq znae koi si haresvam i me e strah da go prelusti i da si stanat gajeta i ako tova se slu4i prosto 6te pripadna smqtam 4e imam osnovaniq da se pritesnqvam tui kato minalata godina tova momi4e i o6te edno mnogo me tormozeha cqla sedmica za6toto im bqh govorila zad gurba i sega mnogo se pritesnqvam da ne prelusti mom4eto koeto tolkova mnogo haresvam a ako tova stane ne znam kak da reagiram .A az vsu6tnost vuob6te ne znam kak da reagiram kato otida na u-6te sled vakanciqta (koqto te4e s pulna gas)misleh kato otida na u-6te da i se izvinq ili puk da i 4estitq novata godina vse 1 ni6to ne se e slu4ilo no spored men tova 6te e glupavo sega se nadqvam da ne pipa mom4eto koeto si har
PP:mnogo sum blagodarna koito pusnat mneniq i za men tui kato kogato popitam mama ili nai-dobrata si fr kakfo da napravq ako ne6to podobno se slu4i te ne mi otgovarqt a samo mi kazvat da ne se pritesnqvam umolqvam vi da pusnete komentar4eta tui kato tezi ne6ta me mu4at ot mnogo vreme i molq vi da se nadqvate nito dno ot predpolojeniqta mi da ne se sbudne !BLAGODARQ VI V MOMENTA VI 4UVSTVAM NAI_BLIZKITE MI HORA SPOSOBNI DA ME UKURAJAT 4NG

TheNewReligion
01-02-2008, 23:39
imam i drugi problemi zna4i 1.
sega e 01:51 sutrinta ii ako si legna v 3 6toto do togava mi se sedi me e strah da ne mi se obrazuvat senki pod o4ite
2.
pisah mnogo dulgo pismo kato otgovor na tozi vupros da si izleem du6ata i sega ne go vijdam ami ako ne sum uspqla da go izpratq to4no tuka ami e popadnalo kato otgovor nqkude drugade kudeto vuob6te ne stava duma za tova i moje da mi se podigravat

babity
01-03-2008, 13:46
боли ме главата! сутринта (както всяка сутрин)тея шибаняци от глобул пак с смс ме събудиха: "моля попълнете вашата фън кол колекция.." бля бля бля... вече втори път им отговарям с смс: "да ви ебъ майката", ама те продължават, мразя ги!!! слушам някви лайняни депресиращи песни, шибания сняг е отврат и Мишелка няма къде да сере, тряа да съм поне час навън с нея, а тя се мъчи... тряа да се изкъпя, ама сичките ги мързи да запалят печка, тряа и да си напрая за мойта стая, ама никой не е нацепил дърва... искам... 3 в 1 ама микровълновата е изключен и ме мързи да я вдигна да я включа... искам и пуканки... искам... да спя с Мишелчо, ама тя като дойде в тъпата ми стая се заплесва по шибания хамстер и само ми скимти, немога да спя... искам да застрелям някого!!! Благодаря за вниманието!

nicolepcd
01-03-2008, 13:51
Проблема ми е, че имам само още 3 дена до понеделник... а не съм пипвала по доста от предметите, защото ме мързи да гледам :D Ще му мисля в петък :lol:

elsy
01-03-2008, 14:26
Писнало ми е от всичко и всички!!! Писна ми от тъпото училище! Всъщност се радвам, че съм в него, защото много исках да вляза и сега съм там, ама... нищо не разбирам от математиката, а сега предсоят класните по алгебра и геометрия #-o писнало ми е от всички тия часове английски и въпреки тва не го знам, то е ясно, че аз съм си виновна...писнало и е от хора, които се мислят за Бог, а те са навсякъде около мен!!!От такива, които не приемат различните и им се подиграват, от такива, които не се интересуват от чувствата на другите и ги нараняват непрестанно, подиграват им се.Писн ми от такива, които притежават голямото самочувствие без покритие!!! Писнало ми е от родителите ми, с майка ми например се караме за някви незначими, дребни неща! Писнало ми е от МЕН! Искам да се променя, но ми е трудно, то никой не е казл, че е лесно, ама.... и още от куп неща ми е писнало, ама ще спра до тук!
ПП В момента ми е писнало от тва, че постоянно ми е студено на ръцете :o
Някои сигурно се молят да ми имат проблемите, ама положението ми не е хич цветущо...

Seniorita
01-03-2008, 14:47
Мразя, когато с майка ми не си говорим с дни, защото се е назлобила доста към момента. Тежко е. :?

DiabolicAngel
01-03-2008, 14:52
imam i drugi problemi zna4i 1.
sega e 01:51 sutrinta ii ako si legna v 3 6toto do togava mi se sedi me e strah da ne mi se obrazuvat senki pod o4ite
2.
pisah mnogo dulgo pismo kato otgovor na tozi vupros da si izleem du6ata i sega ne go vijdam ami ako ne sum uspqla da go izpratq to4no tuka ami e popadnalo kato otgovor nqkude drugade kudeto vuob6te ne stava duma za tova i moje da mi se podigravat

Просто съм без думи! :-s

Искам...да се оплача от гадното време навън което вече втори ден ме е блокирало в нас и откачам!Мразя общината,мразя кмета! ](*,)
Това е...!

gangstata
01-03-2008, 15:45
ahmm mii to moito nz dali e problem...mnem problem si e..mai sum vlubena..apff ddz i az ve4e...gadnoto e 4e v mom4e,s koeto se zapoznah v skype..ot razli4ni gradove sme..i mi e nqkvo ama mnoy mnoy mnoy 6ibano...na si4koto otgore mi e i nervno po drygi pri4ini i imam 4yvstvoto,4e 6te mi se stovari si4ko otgore.. :-# :cry:

ZaI4I
01-03-2008, 15:53
ahmm mii to moito nz dali e problem...mnem problem si e..mai sum vlubena..apff ddz i az ve4e...gadnoto e 4e v mom4e,s koeto se zapoznah v skype..ot razli4ni gradove sme..i mi e nqkvo ama mnoy mnoy mnoy 6ibano...na si4koto otgore mi e i nervno po drygi pri4ini i imam 4yvstvoto,4e 6te mi se stovari si4ko otgore.. :-# :cry:

Що ли и аз съм точно така... ](*,) ](*,)

kifla
01-03-2008, 15:57
Най -големия ми проблем е ,че точно когато всичко върви супер някой или нещо се намесва и проваля всичко :cry: Баси шибания живот! :-k

MoHuTo
01-03-2008, 16:02
Оф писнало ми е от несериозни хора, неска щяхме да излизаме по семейно с 1 приятели, те само си търсят оправдания да не излизаме, не мога да разбера що не си признаят, че просто не им се излиза,а само лъжат безсмислено е и се ядосвам, ебаси майката :-x :-x :-x

Obsession
01-03-2008, 17:35
Мразя кметааа!!! :cry: :evil: :-x Целия град е затрупан от тъпия сняг и той продължава да вали! Не мога да изляза нкъде, писна ми! Сигурно ако изляза от нас ще забоксувам в някоя пряспа и ще ме намерят на пролет! Мразя гадната зима, само ми усложнява живота. И мразя PowerPoint! Това е само моментно, ето ги и "глобалните" проблеми: омръзна ми от простотията на някои момчета! Казах някои! Иии, не знам коя песен да си пусна!
Благодаря за вниманието :-k

WaRd3n
01-03-2008, 22:12
Моят проблем е че в момента сам много гладен,а няма ядене... :(

elfish
01-03-2008, 22:18
Мразим метъли, цигани, педераси, травестити, мега курви .... ъЪъЪъ кво беше е ?! Кво да кажа нии сме си гангстери - мразим конкуренцията също !!!

krisscho
01-03-2008, 22:29
Мразя червените боклуци, мангалите, кифлите и ШИБАНИТЕ МИ ВЕЧНО ДЕПРЕСИРАНИ съученички!ЕГА ЦЕЛ ЖИВОТ СИ СЕДЯТ У ТАЯ ТЪПА ДЕПРЕСИЯ!!!
имам рожден ден!да ми е честито!!! :smt006

ihopeulikepain
01-03-2008, 22:38
.. май се преебах на новогодишния купон .. сички се изпомляскаха, пък аз останах капо #-o

elsy
01-04-2008, 17:03
Вече не знам какво ми е! Изкараха ме извън нерви! Не познавам момче, което да не лъже! Имам чувството, че всички са еднавки! Не мога да разбера какво толкова им доставя удоволствие!? Не мога и тях да ги разбера! За капак идва и училището! Трябва и да уча! Пак ми е студено на ръцете! За друго не се сещам за сега.

elsy
01-04-2008, 21:12
Мда, появи се нов проблем. Май съм луда :-o или поне за такава ме мислят. Май аз съм си виновна за всички проблеми, като гледам непрестанно съсипвам настроението на околните,а не искам да е така, просто искам да ме разберат :cry: Искам да мога да споделя, а започна ли винаги ме спират, прекалено съм емоционална и се влиая от мнението на околните, може би, защото всички ме мразят. Толкова неща искам да споделя, а не мога, може би, защото ме е и срам. Имам чувството, че съм се родила, за да ме мразят, за да се измъчвам, за да наранявам и околните без дори да разбирам как го правя. Толкова често ми се иска да умра, а след 30 мин. съм весела, но знам, че това не е което чувствам. Май само тук мога да кажа какво гре-долу чувствам.

ПП Извинявайте, че само аз пиша тук, но просто се чувствам много объркана и няма как да си излея мъката.

tuzaro
01-04-2008, 21:21
Мразя червените боклуци, мангалите, кифлите и ШИБАНИТЕ МИ ВЕЧНО ДЕПРЕСИРАНИ съученички!ЕГА ЦЕЛ ЖИВОТ СИ СЕДЯТ У ТАЯ ТЪПА ДЕПРЕСИЯ!!!
имам рожден ден!да ми е честито!!! :smt006Честит Рожден Ден :smt006 :smt006 :smt006

Blacklisted
01-04-2008, 21:40
Т'ва е емоционалната тема, а? :lol:

Boot
01-04-2008, 21:41
Мразя, изключително много мразя Страсбург. И изобщо един цял набор от дестинации.
И мразя заминаващи хора.
Просто не е честно някак си. :-s

Blacklisted
01-04-2008, 21:57
Трябва да споделя - http://sofianci.com/index.php?m=member&p=profile&id=3990


а3 бЯх гОтОв дА оБичАм цЕлИя СвЯт,нО нИкОй Не Го Ра3бРа...и Аз сЕ нАуЧиХ дА мРа3я=(

Saymon90
01-04-2008, 22:14
Къв ми е проблема... не обичам да се оплаквам, за това просто ще кажа, че за всеки проблем си има решение - на моите проблеми (ох, колко изтъркана дума - нека да е недоразумения) също :)

MakeMeLaugh
01-04-2008, 22:56
Мамка му очните са ми с 4 дена повече :-#

Decu
01-05-2008, 09:37
Ега и емотата :lol:
Не че аз си нямам проблеми де...ама вие се тръшкате, че навънка има сняг.. :D

Pedigree
01-05-2008, 09:47
Трябва да споделя - http://sofianci.com/index.php?m=member&p=profile&id=3990


а3 бЯх гОтОв дА оБичАм цЕлИя СвЯт,нО нИкОй Не Го Ра3бРа...и Аз сЕ нАуЧиХ дА мРа3я=(

Проблема ми е,че видях това,напиках гащите,хвърлих ги в пералнята за пране и сега ще платя много разходи! :lol:

RAWRRR
01-05-2008, 09:53
Проблема ми е,че съм прекалено пълничка за да стана ИМО.

:cry:

SINDEL
01-05-2008, 10:16
Ммм.. проблем? Нямам проблем :) Поне нямам проблем, за който да няма решение. Единствено мога да се опла4а, 4е ще отнеме време, а аз не искам да 4акам.. Мразя да 4акам.. Ама се налага :?

RAWRRR
01-05-2008, 10:23
Проблемо ми е, че ми е много голем, и не знам ако го вкарам целио шо ке стане. 8-)
Внимавай,надуваемата кукла може да се спука! O:)
А те не са евтини,не ти е работа да си хвършиш парите на вятъра,само заради едното любопитство.
:D

adm1n
01-05-2008, 11:13
Мда, появи се нов проблем. Май съм луда :-o или поне за такава ме мислят. Май аз съм си виновна за всички проблеми, като гледам непрестанно съсипвам настроението на околните,а не искам да е така, просто искам да ме разберат :cry: Искам да мога да споделя, а започна ли винаги ме спират, прекалено съм емоционална и се влиая от мнението на околните, може би, защото всички ме мразят. Толкова неща искам да споделя, а не мога, може би, защото ме е и срам. Имам чувството, че съм се родила, за да ме мразят, за да се измъчвам, за да наранявам и околните без дори да разбирам как го правя. Толкова често ми се иска да умра, а след 30 мин. съм весела, но знам, че това не е което чувствам. Май само тук мога да кажа какво гре-долу чувствам.

ПП Извинявайте, че само аз пиша тук, но просто се чувствам много объркана и няма как да си излея мъката.


Спред мен трябва да се научиш да споделяш с другите(без значение дали е момиче или момче,важното е да е истински приятел!

elsy
01-05-2008, 11:17
Мда, появи се нов проблем. Май съм луда :-o или поне за такава ме мислят. Май аз съм си виновна за всички проблеми, като гледам непрестанно съсипвам настроението на околните,а не искам да е така, просто искам да ме разберат :cry: Искам да мога да споделя, а започна ли винаги ме спират, прекалено съм емоционална и се влиая от мнението на околните, може би, защото всички ме мразят. Толкова неща искам да споделя, а не мога, може би, защото ме е и срам. Имам чувството, че съм се родила, за да ме мразят, за да се измъчвам, за да наранявам и околните без дори да разбирам как го правя. Толкова често ми се иска да умра, а след 30 мин. съм весела, но знам, че това не е което чувствам. Май само тук мога да кажа какво гре-долу чувствам.

ПП Извинявайте, че само аз пиша тук, но просто се чувствам много объркана и няма как да си излея мъката.


Спред мен трябва да се научиш да споделяш с другите(без значение дали е момиче или момче,важното е да е истински приятел!

Ми хубаво, ама нали точно това искам да обясня, че няма с кой!

adm1n
01-05-2008, 11:21
Мда, появи се нов проблем. Май съм луда :-o или поне за такава ме мислят. Май аз съм си виновна за всички проблеми, като гледам непрестанно съсипвам настроението на околните,а не искам да е така, просто искам да ме разберат :cry: Искам да мога да споделя, а започна ли винаги ме спират, прекалено съм емоционална и се влиая от мнението на околните, може би, защото всички ме мразят. Толкова неща искам да споделя, а не мога, може би, защото ме е и срам. Имам чувството, че съм се родила, за да ме мразят, за да се измъчвам, за да наранявам и околните без дори да разбирам как го правя. Толкова често ми се иска да умра, а след 30 мин. съм весела, но знам, че това не е което чувствам. Май само тук мога да кажа какво гре-долу чувствам.

ПП Извинявайте, че само аз пиша тук, но просто се чувствам много объркана и няма как да си излея мъката.




Спред мен трябва да се научиш да споделяш с другите(без значение дали е момиче или момче,важното е да е истински приятел!

Ми хубаво, ама нали точно това искам да обясня, че няма с кой!

напратив на една ръка разстояние са,въпроса е дали ще протегнеш ръка...

elsy
01-05-2008, 11:24
Мда, появи се нов проблем. Май съм луда :-o или поне за такава ме мислят. Май аз съм си виновна за всички проблеми, като гледам непрестанно съсипвам настроението на околните,а не искам да е така, просто искам да ме разберат :cry: Искам да мога да споделя, а започна ли винаги ме спират, прекалено съм емоционална и се влиая от мнението на околните, може би, защото всички ме мразят. Толкова неща искам да споделя, а не мога, може би, защото ме е и срам. Имам чувството, че съм се родила, за да ме мразят, за да се измъчвам, за да наранявам и околните без дори да разбирам как го правя. Толкова често ми се иска да умра, а след 30 мин. съм весела, но знам, че това не е което чувствам. Май само тук мога да кажа какво гре-долу чувствам.

ПП Извинявайте, че само аз пиша тук, но просто се чувствам много объркана и няма как да си излея мъката.




Спред мен трябва да се научиш да споделяш с другите(без значение дали е момиче или момче,важното е да е истински приятел!

Ми хубаво, ама нали точно това искам да обясня, че няма с кой!

напратив на една ръка разстояние са,въпроса е дали ще протегнеш ръка...
Ох, да бе...да беше така лесно, не всеки иска останалите да го затрупват с проблемите си при положение, че си имат свои собствени...
ПП Тва тука го обърнахме на чат #-o

fake
01-05-2008, 15:59
Проблема ми е,че съм прекалено пълничка за да стана ИМО.

:cry:
ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:f34bfa53

MaLty
01-05-2008, 20:48
Къф ми е проблема ли?ВСИЧКО....така странна съм...ми дубре на кой му пука #-o с мама не си говорим през половината време...тати го виждам веднъж в седмицата...навън снега ми е до коленете и е бахти студа... винаги развалям настроението на другите....за което после ме обвиняват...в понеделник тръгвам на даскало а имам да правя един преразказ едно съчинение по английски и да си допиша по математика...всички ме мразят (с малки изключения)...снощи се замислих за кфо живея...и стигнах до извода че няма такова нещо... :-# :cry:

RAWRRR
01-05-2008, 21:02
Аспарух в шатрата шатрата ти го набия у катуна аспарухчо да виим кво ше стане
Да го намаам на майка ти в пyтката, деeба и тъпия педeрас!




Внимавай,надуваемата кукла може да се спука!
А те не са евтини,не ти е работа да си хвършиш парите на вятъра,само заради едното любопитство.

Не наричай майка си "надуваема кукла".

Нещо много за майки говориш,да нямаш ЕДИПОВ комплекс?

А и бай дъ уей,бийр кор не е педераст,уверявала съм се в това лично. :wink:

GLeZoRanA
01-05-2008, 21:53
Айде кажете сега какво ви мъчи,излейте си яда и негативизма,оплачете се от скапания живот ](*,) :cry: и бъдете щастливи :grin: :-P



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!: Светътттт е чудесеннннн :)) аз само искам да кажа какво ме мъчи днеска цял ден хаха и това е студаа :?

FelisDirus
01-06-2008, 00:01
Проблема ми е,че съм прекалено пълничка за да стана ИМО.

:cry:
ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:f34bfa53


OMFG, тва дете какво си е причинило.. :shock:

fake
01-06-2008, 00:20
кво и е на миленка бе 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

FelisDirus
01-06-2008, 00:54
бааа, честно, толкова ми дожаля, че не успях да се ухиля саркастично нито веднъж... :?

fake
01-06-2008, 17:39
писна ми да ме обвиняват за всичко!!!!!

DisciplineAndOrder
01-06-2008, 17:45
утре на училище... :(

Pedigree
01-06-2008, 17:51
Същественият ми проблем,хмм...може би,че всички очакват прекалено много от мен и ако нещо не се получи ми врякат,аз им тегля майната,и отношенията ни се сриват.

Decu
01-06-2008, 18:00
кво и е на миленка бе 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

:shock:
Какво не и е??? :lol:
И отодлу некви коментари...
bojee ti metal znaish li kfo e we slushala si li skorn slipknot ili linkin park lelei...i na emo mi sa prai ti dori i na wannabe ne mqsash neam dumi maina...prosto...
Майна :D така е като слуша Еминем и Хилъри Дъф 8-)

Засега проблема ми е само даскалото.

Madness
01-06-2008, 18:10
Нямам си проблеми :smt001
Аз съм 14-годишно лапе с най-хубавия живот на света,без грам проблеми... :smt003

miloto na miloto:P
01-06-2008, 18:14
:roll: ми..проблем е мн сериозно казано..просто ми е сууууууууууупер скучно в момента

AliceSw
01-06-2008, 18:20
искам го

mindphaser
01-06-2008, 18:24
x

hole
01-06-2008, 18:34
Мързела..Да, мързи ме...мнооого ме мързи...Т'ва ми е проблема..

Decu
01-06-2008, 18:35
^Е това е всеобщ проблем и затова не го споменаваме-знае си се! 8-)

TellMeYourName
01-06-2008, 18:43
Имам хремаааааа :-k

ABSOLUTme
01-06-2008, 18:45
Няам проблем.Само един изпит утре и всичко ще е цветя и рози. 8-)

sladku_bebzi
01-06-2008, 18:59
Еми проблема ми е, че евроспорта нещо се е бъгнал и сега няма нито един коментиран спорт на български :lol:

elsy
01-06-2008, 19:06
Проблема ми е, че утре почва у-щето #-o Проблем са ми и тролеите :D щото заради тоя студ и сняг (трети проблем) може да заксънея за у-ще и там не ми се мисли на кво ще ме направят :-# ...
ПП Искам страшно да се похваля какви страхотни приятелки си имааааааааааааам и проблема със споделянето остана в миналото завинагииииииии!!!Страхотн са простоооооооооооо и искам да кажа, че сега съм супер весела и ми олекна страшно многоооо :grin: :smt001 :smt003 :)

AvaLan4e
01-06-2008, 19:47
:-#
С когооо да споделяяяя
Останох без слушатеееел
Останох без приятееел
Бе гледайте Шрек ('= Тва ме насълзява ама не като Ледената епоха гадно (=

zloto
01-06-2008, 20:51
Проблема ми е че утре съм на даскало... а това е голям проблем!

hole
01-07-2008, 16:15
^Е това е всеобщ проблем и затова не го споменаваме-знае си се! 8-)

Ем не...При мен е много тежко положението.. :D



Ъъ освен, че ме мързи както обикновено, ме боли и главата...

GLeZoRanA
01-07-2008, 20:03
Защо майка му стара има толкова ограниченаи хора ,бива тъпотия ма тва на нищо не прилича

BlueDevil
01-07-2008, 22:25
Телефонът ми се намокри в снега и отказва. Бясна съм!!! :-x ](*,) :evil:

CrazyWitch
01-08-2008, 09:02
Няма нещо зареди което да съм нещастна. Много съм щастлива. Усихвам се на непознати.. "Здравей" на всеки който ми допадне. Хах.. много често взе да ми се случва, а това е странно за в България :grin: , но аз се чувствам удовлетворена и запълнена отвътре. Тук-там случва се да ми е тъжно за някой неща, но гледам да ги иставям в миналото.

bungle
01-08-2008, 09:08
Проблемът ми е, че съм ужасно мързелива и днес нищо не мога да направя, за да се прилъжа да науча 1 тема! И те така... 8-)

FelisDirus
01-08-2008, 09:11
Този, с когото ходя - в момента това ми е най-големият проблем и до гуша ми дойде да се караме...

i'm so excited!
01-08-2008, 10:15
аз проблеми немам

`Death`Whore``
01-08-2008, 10:28
Идва сесия. Искам да напусна. Но нямам уредена друга работа. И все пак заради 3 колежки не искам да напусна.

nicolepcd
01-18-2008, 21:01
Миии... проблем имам... значиии... трябва да ме изпитват по алгебра и геометрия... идва края на срока :D Ученье... ::: Иии... още какво? Ооо, да... втора смяна :? Не ми допада, нооо поне "скоро" става по-топличко, и ще спра да ходя с тъпите ботуши, а ще си обуя маратончицииии :P В понеделник имам рожден ден... :razz: Проблема ми е и, че не знам какво искам, имам впредвид в любовно отношение :-) Абеее... има време за любов, сега има по-важни неща... :lol: Кво да ви кажа... ааа, да... от няколко дни тролеите са егати нередовнитеее... тцтцтцт :-x Тааа, те тава е горе-долу :D Абее... само ще ви кажа, че живота е такъв, какъвто си го направиш!!!

nicolepcd
02-12-2008, 21:56
Офф, какъв ми е проблема ли? Щеше да е добре, ако можеш да знам какъв е... Ежедневието ми затъпява... всяко изречение ми започва с "пфф" или "офф" :( Правя гадно на всички, и затова ще си остана вечно сама... :o Но какво да се прави... Утре имам геометрия... трябва да стана рано, да се изкъпя, да уча... Сега пак ще се въртя, защото пак развалих настроението на хората около мен... Ами да не ме закачат тогава... така изглежда ще е най - добре... Ми мога да се оплаквам до утре, амаа... ще ставам рано :-s Офффффф, писна ми от всичкоооооооооо :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Blacklisted
02-12-2008, 22:13
Проблема ми е, че съм станал много лош :-D Трябва да си намеря някой да ме напляска...

eu.hyricane
02-12-2008, 22:25
absolutno nikakvi problemi nqmam, ako slu4aino iznikne nqkoi (koito e samo v moqta glava, poneje, nali znaete, nie si sazdavame problemi, nie trqbva i da gi re6avame), go eliminiram asap

RAWRRR
02-12-2008, 23:00
Утре имам изпит..
Чакам едно момче да ми се обади,ама не се обажда..
Никой не пише в скайп,ай ци киу и майспейс.. :?

Blab
02-12-2008, 23:04
Проблемът ми е, че съм безмозъчно ината и искам да става все моята...
Друг проблем е, че се дразня на разни привидно мили неща.
Трети - не мога да се влюбя... силно.
Нетърпелива съм.
Страхувам се за бъдещето.
И искам...

RAWRRR
02-12-2008, 23:12
Еми да,ама аз не искам теб.. (нищо лично)
Искам си русокосото,синеоко момче от онзи концерт..

Обеща ми нещо,сега не се обажда..чудя се дали аз да му звънна?
Дали не е отчаян жест?
Или просто той сега има работа/грижи и не ми е звъннал по други причини,а не защото не ме харесва..и ако не направя аз първата крачка,ще ме забрави окончателно..

teenkopele
02-12-2008, 23:35
Нямам идея от къде да започна... 8-)

twiLight
02-13-2008, 00:07
Проблема ми е, че съм станал много лош :-D Трябва да си намеря някой да ме напляска...

Неаш проблеми - приятел в нужда се познава. 8-)

Имам няколко проблема,ама никой не ми е толкова важен,че да стресира иначе спокойното ми ежедневие.
1.Отивам на ретрапажи(който трябва ще го разбере това)
2.Искам вкъщи.
3.I'm sooooooooooo not in love.Не съм се депресирала покрай настъпващия празник,така или иначе не с бонбони,а с бутилка празнувам 14ти. :P
4.Почвам да осъзнавам колко неща не харесвам в себе си и пак(напук,естествено)не ги променям.
5.Онзи г.ъз не ми пише(не,че аз му пиша де :D )

и т.н.

apparition
02-13-2008, 07:19
мразим цска , мразим реал мадриТ , мразим курвите , мразим надуфките , мразим живота , мразим любовта , винаги когато намеря момиче за мен всичко се проваля .... мразим сичко ... !!!!!!!! доволно ?
+1 :lol:

_BuNnY_
02-13-2008, 11:21
Момчета ей тфа ми е проблема :D Моя проблем се казва Милчо :-) :D Мразим националите по ФУТБОЛ, студеното време - искам да е топлоооооооооооо :evil: Абе общо взето в момента всичко МРАЗЯ и нищо не ми е наред :D Временна невменяемост - ще се опрая! :lol: ААААА да най - важното - требва да уча за изпити остават ми 20 дена пък мен как ми се учииии! :shock: :lol:

Blacklisted
02-13-2008, 12:14
Проблема ми е, че съм станал много лош :-D Трябва да си намеря някой да ме напляска...

Неаш проблеми - приятел в нужда се познава. 8-)


Точно така, за това ще ни направиш една друга услуга ;)

HexGirl
02-13-2008, 12:28
problema mi e 4e imam 1 4as za ubivane i nz ko da pravq problema mi e 4e ne sam si nau4ila scenariq a imam 1 4as i ne go pravq 8-) pfu 6te izdiveq za edin 4as :grin:

Boot
02-13-2008, 12:30
Проблема ми е, че кучето ми ме побърка :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-13-2008, 13:58
маика ме рънка тука да правя едни работи апък мен ме мързии.. и бях на принципа "защо да свършиш работата и сега след като можеш и за утре да я оставиш" ... ама таи таи от 2 месеца наам :booooomb: :booooomb: :shock:

bloodfrozen
02-13-2008, 15:23
Напоследък мързелът ме гони.. Постоянно отлагам във времето - имам да свърша нещо, обаче ми е по-лесно да кажа, че ще го направя по-късно.. и все така.. отлагам.. чак се дразня на себе си.. моментно състояние е това, надявам се..

А, мда.. и още един проблем.. от какъв зор се записах на всички възможни олимпиади?! До средата на март месец ми е толкова натоварено с тея мероприятия, че не знам какво да правя.. :x
Абе ще ми мине 8-)

PinkFloydSound
02-13-2008, 15:32
живота е шибан...

TellMeYourName
02-13-2008, 15:33
В тоя момент съм оставил проблемите на заден план :grin:

NH3
02-13-2008, 18:08
мразя всичко и всички без мен :D :D

nicolepcd
02-13-2008, 18:16
живота е шибан...
Е, да... ама какво да се прави :(

NH3
02-13-2008, 18:16
еми шибайте се и вие ......... 8-)

ЕPu
02-13-2008, 18:55
тоя тупан, който е дал идеята за втората смяна може да се обеси публично...!!

nicolepcd
02-13-2008, 19:01
Ми в момента нямам проблем, освен, че съм гладна :razz: Утре, че ще има проблеми - ще има :? Амааааааааааааааааа... днеска нищо интересно не е станало... ама пак си ми е кеф :grin: Само, дето нещо не можах да оправя настроението на един приятел :( Амааа... иначе всичко си ми е наред днеска 8-) Сега ще фана да си фана чантата и после да си фана тетрадката, че фана да ме фаща мързела, и ше фана да заспя :D Ше фана да си извадя едни думи по английски... Отивам да фащам :razz:

OtherDimension
02-13-2008, 19:09
живота е шибан...
Е, да... ама какво да се прави :(
на теб какво ти има, че живота е ш*бан?
гаджето те скъса, тати не даде пари за дънки ? :)

LiLGrizzly
02-13-2008, 19:33
мразим цска , мразим реал мадриТ , мразим курвите , мразим надуфките , мразим живота , мразим любовта , винаги когато намеря момиче за мен всичко се проваля .... мразим сичко ... !!!!!!!! доволно ?
бе еи пеперунгел ти даже на можеж да напипеп реал мадрид като хората ве вари се грамни... мангал :smt070

NH3
02-13-2008, 20:59
мразя аватари с гадни негри на чорбари !

love_enrique
02-14-2008, 08:17
живота е шибан...

MaLty
02-15-2008, 14:26
еми така наречените ми "родители" изобщо не се държат като такива...майка ми вчера ми каза [е не каза ми намекнаа] че не и пука за мен...[не че не го знам ама...] баща ми както винаги след като се върне от работа започва да ми казва как от мен нямало да стане нищоо и т.н...на Св. Валентин както обикновенно си бях самичка и тфа беше най - ужасния ден в годината I HATE THIS DAY!!! :-x на "приятелите ми" не им пука за мен..и общо взето тфа е...

Blacklisted
02-15-2008, 15:28
Студено е, мамка му!

Blacklisted
02-15-2008, 15:33
Еджът няя нищо общо с безсексие - т'ва са urban legends 8-)

Blacklisted
02-15-2008, 15:35
Днеска е петък, давай на воля 8-)

PinkFloydSound
02-15-2008, 15:35
животът е факан

SINDEL
02-15-2008, 20:59
:(
Некво тъпо ми е. Преебана работа
Ай нийд а хъг..
:(

RAWRRR
02-15-2008, 21:25
Баща ми има рожден ден..
И неговите дърти френдове ми влизат през 5 минути в стаята да ме молят да им пусна песни на Би Джийс или Пинк Фолойд,а аз ги ненавиждам.. :o

Падна ми се най-тъпата тема за изпит "Обучението в Англия",която пропуснах,защото бях се нагърбила да уча за другите теми ,оито са по трудни,като например "Британия : история и изкуство от периода на завладяването й от нормандите до 2рата световна война" :(

Не ми се пие,не ми се пуши,не ми се яде,не ми се прави секс..

Излиза ми се,ама всички са окупирали компютрите,щото излизал новия епизод на "Призън Брейк" и такам.

AvaLan4e
02-15-2008, 21:31
Баща ми има рожден ден..
И неговите дърти френдове ми влизат през 5 минути в стаята да ме молят да им пусна песни на Би Джийс или Пинк Фолойд,а аз ги ненавиждам.. :o

Падна ми се най-тъпата тема за изпит "Обучението в Англия",която пропуснах,защото бях се нагърбила да уча за другите теми ,оито са по трудни,като например "Британия : история и изкуство от периода на завладяването й от нормандите до 2рата световна война" :(

Не ми се пие,не ми се пуши,не ми се яде,не ми се прави секс..

Излиза ми се,ама всички са окупирали компютрите,щото излизал новия епизод на "Призън Брейк" и такам.
чети оная книжка "дай ми" на оная рускиня, тя ще прави всичко вместо теб (=

Canis_Dirus
02-15-2008, 21:32
Писна ми от евроинтеграция! Омръзна ми гадното комерсиално западно да заменя родното.

Вече никъде няма сладкарница. Да седнеш да си поръчаш толумбички, реване, кадаиф, баклава. паста (максимум 3 вида - ванилия, шоколад и ягода), да ги полееш с една жълта лимонада, сайдер или боровинка.

Сега навсякъде. торта гараш, тирамису.

Вече няма баничарници. Няма къде да си купиш милинка, баничка, бьорек, кифла със сирене, или кашкава, или мармалад и тн. Да си изпиеш бозичката. Има понички, форнети и панети - гОвна!

Няма шкембеджииници. Сал макдоналдс има! Говна. Още плача като се сета за "Шкембеджииница при гривата" и носеха и чесън и оцет и в една купичка и двете заедно.


МАЙНАТА И НА ЕВРОПА!

AvaLan4e
02-15-2008, 21:35
Писна ми от евроинтеграция! Омръзна ми гадното комерсиално западно да заменя родното.

Вече никъде няма сладкарница. Да седнеш да си поръчаш толумбички, реване, кадаиф, баклава. паста (максимум 3 вида - ванилия, шоколад и ягода), да ги полееш с една жълта лимонада, сайдер или боровинка.

Сега навсякъде. торта гараш, тирамису.

Вече няма баничарници. Няма къде да си купиш милинка, баничка, бьорек, кифла със сирене, или кашкава, или мармалад и тн. Да си изпиеш бозичката. Има понички, форнети и панети - гОвна!

Няма шкембеджииници. Сал макдоналдс има! Говна. Още плача като се сета за "Шкембеджииница при гривата" и носеха и чесън и оцет и в една купичка и двете заедно.


МАЙНАТА И НА ЕВРОПА!
Чети новото Милър, ще сте си в тон/половин час го пиша това...нещо ми се е оплел езика, както никога/(=

Seducti0n
02-15-2008, 21:43
Мъчи ме хорското високомерие и самочувствие без покритие.Мъчи ме това, че съм свикнала да храня напразни надежди, мечтая си за някакви вълшебни и нереални неща и в един хоп-всичко изчезва... :x

Blacklisted
02-15-2008, 21:44
Нямам бандана... не мога да си направя генгста снимки за майспейс :-#

Jessika_MG
02-16-2008, 17:27
Не ми харесва това, че човек винаги трябва да е зависим от някого или от нещо. Дори някой да ми каже, че всичко ставало както той го иска, изобщо не му вярвам. Така кофти е устроен светът, пак и пак нещо кофти се случва, пак и пак някой ще сгафи на наш гръб и пак трябва да правим нещо заради някого.

Jeuelle
02-16-2008, 17:33
Kъв ми е проблема ли? Проблема ми е, че до Четвъртък трябва да реша 15 теста по Английски език и да напиша 10 есета , а така ме мързи , ама много ме мързи..... :( :( :(

eu.hyricane
02-16-2008, 17:40
trqbva da hodq na rd 3ta ve4er podred, a o6te imam mahmurluk.. XD
iskam da gledam LZ na jivo, a ve4e ne sa6testvuva
iskam steve vai da sviri samo za men, a nqmam dostata4no pari..
iskam da otkriq lubovta na jivota si, da sazdadem neveroqtna vrazka, koqto da prodalji pone nqkolko godini, a imam 4uwstwoto, 4e gradat me zadu6ava (tvarde tesen, i za izbor na pravilnoto momi4e, i za po-natata6na profesionalna realizaciq)

nicolepcd
02-16-2008, 20:52
Ми и аз вече не знам какъв ми е проблема... Много съм объркана :-o И ми писна да съм самаааааааа :-x Май съм най - редовната в тая тема :razz:
:-) на всички като мене :D

eu.hyricane
02-16-2008, 20:55
Ми и аз вече не знам какъв ми е проблема... Много съм объркана :-o И ми писна да съм самаааааааа :-x Май съм най - редовната в тая тема :razz:
:-) на всички като мене :D

ne si sama v samotata si :0

nicolepcd
02-16-2008, 21:19
Ми и аз вече не знам какъв ми е проблема... Много съм объркана :-o И ми писна да съм самаааааааа :-x Май съм най - редовната в тая тема :razz:
:-) на всички като мене :D

ne si sama v samotata si :0
Каква утеха :)

NH3
02-16-2008, 22:17
YOU ARE NOT ALONE
!!!!!!! :smt003 :smt003 :smt003

ЕPu
02-16-2008, 22:36
нямаше бира :/ и през тва време се изпокарах с един авер
и ми е малко лошо

eu.hyricane
02-16-2008, 22:45
ADSKI studeno e i do sega izpra6tah edna piqnica do tqh (20 min pat) -_-
ot 5 min sym na toplo i ne si use6tam nqkoi 4asti ot tqloto

RAWRRR
02-16-2008, 23:02
Понапих се,сега ме боли корема :) .

mulgore
02-16-2008, 23:03
супер съм срамежлива и притеснителна..това ми пречи за осъществяването на някой цели..

FelisDirus
02-16-2008, 23:04
Проблем са обстоятелствата..

SINDEL
02-16-2008, 23:09
:x
Отново ба4ках събота ве4ер. Омръзна ми, дееба!
На нормалните хора сесията им свърши, а аз ще си взимам изпитите тепърва :?
Преди малко се преебах да вляза със засилка под душа и 4ак тогава да установя, 4е незнайно защо са ни спряли топлата вода...
Аа, да.. и в4ера ве4ерта бях най-безцеремонно отебана :D
:x Мани.. днес съм в настроение да се оплаквам.

WILD__BOY
02-16-2008, 23:20
1:20 am е и не ми се спи и се занимавам с глупости (вися в тоя форум) :D

psychopath
02-17-2008, 01:30
проблема ми е ,че нямам проблем.

ЕPu
02-17-2008, 08:32
снощи изгубих бас за 5 евро, а можеше да мина с 20 цента...

яд ме е деба :-x :-x

тва е нищо..
аз веднъж се разделих с цели 10 ( :cry: ) кинта и баса беше колко точно е една стъклена бутилка бира..

аз бях супер, хипер МЕГА убедена в себе си, че е 330мл, отиваме в магазина, то се оказа, че е 500, мама му :booooomb:

Disrespect
02-17-2008, 08:35
снощи изгубих бас за 5 евро, а можеше да мина с 20 цента...

яд ме е деба :-x :-x

тва е нищо..
аз веднъж се разделих с цели 10 ( :cry: ) кинта и баса беше колко точно е една стъклена бутилка бира..

аз бях супер, хипер МЕГА убедена в себе си, че е 330мл, отиваме в магазина, то се оказа, че е 500, мама му :booooomb:

мии то 5 евро са си кажи-речи 10 кинта 8-)

аз съм губил цял портфейл бе...и то някъде до съседния блок -.- търсих го с часове ама..йок

и кинтите не бяха малко.. ](*,)

ЕPu
02-17-2008, 08:36
мен не ми се е случвало да губя много пари, ама ме беше яд за начина, по който ги изгубих... срещу майка ми, която през целия си живот е изпила има няма 3 бири

Briseis
02-17-2008, 11:18
Аз веднъж загубих 50 лв...И баща ми още не знае :?

А моите проблеми...Саша е наказана до края на месеца и аз няма с кой да излизам. А тя живее на другия край на града и ме мързи да ходя до у тях...

Пък и целия клас ме мрази. Не че ме интересува особено много, но някак е по-добре да те харесват поне малко :-o

Madness
02-17-2008, 16:05
Пф имах две седмици да уча за шибания урок и днеска си седнах на гъза...учих нощеска....и сега пак ме мързи да си завлека занника в др стая поне малко...пф и пак цяла нощ кафета,кафета,кафета...немс и немски ....
Баси тав мързела е болест деа майка му...

elsy
02-17-2008, 16:11
По-объркана не съм била никога, просто вече не знам какво да мисля, да се радвам ли...не знам, изведнъж всичко се промени...знам, че сега влагам напразни надежди и после ще ме боли страшно много, не знам дали ще понеса тая болка, не знам какво сега следва да се случи в живота ми, нищо не знам :cry: :-#

DjBaloon
02-17-2008, 16:15
Да беше 1.. ще е песен :)

То е верига от обвързани един след друг... множество проблеми :)

SINDEL
02-17-2008, 16:18
:D
Деба и проблемните сме се навъдили...

mulgore
02-17-2008, 16:19
Оо да..

Налегнал ме е суперския мързел,утре трябва да стана във 7:30,да се къпя,да уча... :x

Canis_Dirus
02-17-2008, 16:22
никой не ми пише в скайпа ... :-D

zloto
02-17-2008, 16:23
Утре е понеделник, а аз мразя понеделниците (само тези, които са учебни де :))
Иначе нямам проблеми, освен че ме мързи да си науча :?

Blacklisted
02-17-2008, 17:24
Ами... направих любимият си номер, днес като станах си забих носа в гардероба до леглото... сега е подут, червен и боли 8-)

DisciplineAndOrder
02-17-2008, 17:29
имам огромна подутина на челото и тва се дължи на гадната врата. :o

SuNsEt
02-17-2008, 17:30
Искам на концерта на Металикааааа :cry: ...Много трудно ше навия мама да ме пусне.Пък и ако ме пусне,тя трябва да дойде с мен,а тя мрази метъл :-o :o :-x ...Неска я слушах при козмети4ката си говореха и тя вика:
-А ти да видиш кво е да ти пуснат метъл!
и аз викам:
-Що?Кво му е на метъла?Некви проблеми ли имаш,а?
и тя:
-АааАааа...не не нищо нищо...
:o :o :o :o ...Е кЪ моЕ да имЪ тАкиА хорЪъЪ бЪъЪ?!!!!! :-s 8-[ :evil: :smt022 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

nicolepcd
02-17-2008, 18:40
Ми сега нямам кой знае какви проблеми, но утре ще се появят :D

SINDEL
02-18-2008, 10:00
:? Мисля, 4е се побърквам...

Lunatic-
02-18-2008, 10:01
sere mi se :x
nqkvi syveti ?

ABSOLUTme
02-18-2008, 10:03
^^Потърси лекарска помощ.

Сега ми ремонтират банята. :(

Lunatic-
02-18-2008, 10:04
If I only could, be running up that hill

FelisDirus
02-18-2008, 13:19
мъжете :o

SINDEL
02-18-2008, 13:25
мъжете :o

мхм.. :?
Един мъж.

LeAv3 m3 Al0n3
02-20-2008, 09:40
вЕ тО пРоБлЕмИте сА мИ мН :D 8-)

SINDEL
02-20-2008, 09:59
:-P Днес нямам проблем! :lol:

B3B0K
02-20-2008, 10:49
на мене ми е писнало на ванка да е стууд да се зашубвам като за световно направо не се издаржа вече :-x

Blacklisted
02-20-2008, 23:09
Не ми се спи, а ми е скучно... и искам да ми се спи :smt112

DisciplineAndOrder
02-20-2008, 23:13
спи ми се,ама не искам да лягам :р

psychopath
02-20-2008, 23:15
пропаднах в 1 ранклиста

CaSsIe
02-21-2008, 09:26
писна ми от шибаняци които ти се пишат приятели и цял ден ти плямпат за своите проблеми и ти надуват главата с празни приказки как са готови на всичко и простотии от сорта на 4 ever in my heart и секфи такива помии, а като стане напечено и секи гледа себе си...деееба тъпите лицемери!!! писна ми и всички да са супер сериозни и да не осъзнават, че веднъж се живее и не си заслужава да се сдухваш за некфи простотии, а тряя си праиш само купона! Писна ми от шибаното даскало! бахти тъпата раота учиш 9 месеца и 3 месеца почиваш кфо е тфа?!?! тия са болни!!! :-x а и най -вее ми писна да ми се бъркат в личния живот и да не осъзнават че живота си е мой и ше си го изживея както си искам! :smt017
П.П. хубава тема :)

RAWRRR
02-21-2008, 10:20
If I only could, be running up that hill

Пласибо?


И на мен проблема ми е в цялото мъжко съсловие..в начина по който мислят,в начина по който действат.
Заради тях се отказвам да ходя по каквито и да е концерти и партита.

Днес за зауска,обяд и вечеря имам 3 ябълки НЕТО.

Майка ми туко-що ми каза "Хайде,бързай да влезеш в банята ,че баща ти ще те изпревари и ще ти изхаби водата и няма да остане за теб",тоест и В & К и руския ни бойлер от 57ма година, са ми криви.

Общо взето нищо сериозно,ама е дРРРРРРазнещо. :o

FelisDirus
02-21-2008, 12:49
Основният ми проблем от няколко дни е, че все ми се спи.

ABSOLUTme
02-21-2008, 13:29
^^ :razz: :razz: :razz: :oops:

Проблемът ми е,че винаги отлагам нещата за последния момент. :x

demons_of_my_soul
02-21-2008, 15:51
Това нещо мързелът е голям мързел! 8-)

nicolepcd
02-22-2008, 07:23
Това нещо мързелът е голям мързел! 8-)
Много вярно!!! \:D/

LeAv3 m3 Al0n3
02-22-2008, 07:27
сА в М0мЕнТа пРОБлЕмА мИ е чЕ мЕ мъРзИ дА сЕ раЗсЪнИм 8-)

Madness
02-22-2008, 07:59
Това нещо мързелът е голям мързел! 8-)
Много вярно!!! \:D/

FelisDirus
02-22-2008, 08:22
Пак не отидох на училище и спах. Спах като прасенце. Прозяв. И още ми се спи. Тази седмица ми се случва за 3 път, не е добре..

RAWRRR
02-22-2008, 08:26
Не мога да се науча да отказвам на готини мъже и сега пак се набутах утре да ходя в София на пънк парти,а въобще нямах планове да ходя..агррррр :-x

За пръв път в живота ми ми е излизла пъпка и то между веждите,на възможно най-видното място :?

fake
02-22-2008, 08:40
Пак не отидох на училище и спах. Спах като прасенце. Прозяв. И още ми се спи. Тази седмица ми се случва за 3 път, не е добре..
и ааааз...а забравих, че днеска последните 2 часа тряа да ме изпитват и сега бързам...да се оправя и да изляза....и забравих вчера, че трябва да уча и се напих и други работи и сега ми е кофти от пиенето, хаха и учих 40 минути, ама понеже пия гинко прим всичко си запомних
и съм на диета и закуската ми беше половин бурканче грах
и ще умра :D

tItEufFf
02-22-2008, 08:43
Не искам да ходя да живе във Франция ... То още не е сигурно де, но майка ми само за това говори .. Дори спрях да уча за изпитите, защото тази жена направо ми е промила мозъка ... пффф

jony
02-22-2008, 09:43
химията ми е проблема, дали да ида или не 8)

w0sh
02-22-2008, 09:52
Наскоро попаднах на няколко сайта с македонста "история" Това ме мъчи сега. Че 2 милиона българи вярват на тез неща.

FelisDirus
02-22-2008, 09:58
Пак не отидох на училище и спах. Спах като прасенце. Прозяв. И още ми се спи. Тази седмица ми се случва за 3 път, не е добре..
и ааааз...а забравих, че днеска последните 2 часа тряа да ме изпитват и сега бързам...да се оправя и да изляза....и забравих вчера, че трябва да уча и се напих и други работи и сега ми е кофти от пиенето, хаха и учих 40 минути, ама понеже пия гинко прим всичко си запомних
и съм на диета и закуската ми беше половин бурканче грах
и ще умра :D


олеле, какво си причиняваш? хаха

успех с изпитването 8-)

B3B0K
02-22-2008, 14:14
4e neznam kvo iskam

PinkFloydSound
02-22-2008, 15:08
проблемът или по-скоро проблемите ми се състоят в това, че утре съм на олимпиада по биология, а в неделя на пробен изпит по математика, а не съм учила въобще :-x страх ме е...пожелайте ми късмет :-D

bloodfrozen
02-22-2008, 16:13
химията ми е проблема, дали да ида или не 8)
По дяволите, и аз съм утре на олимпиада по химия.. Тая днеска ми връчи 3 листа със задачи "да съм се подготвяла".. Ноо.. проблемът ми не е в задачите :)

Напоследък сякаш съм се отчаяла, незнайно защо, и всичко губи смисъл.. И.. искам билет за концерта.. ама като знам, че няма и да видя подобна хартийка, чак ми се свива стомаха..

ЕPu
02-22-2008, 18:37
Проблема ми е, че съм се превърнала в ебати отрепката :?

slarutan
02-22-2008, 19:04
life suxxx

partychild
02-23-2008, 18:58
:cry: :-# :smt022 :smt089 :smt090 :smt087 Ооооофффф......ппффффф........

Valhala
02-23-2008, 19:15
:lol: Проблема ми е Торино-Парма 4:4.Кажете как може 18ия в Италия,с 6 гола на чужд терен за целия полусезон,без победа на терена на Торино повече от година,без победа изобщо на чужд терен пак за целия сезон да вкара 4 голааа?!?И то като Торино са в добра серия от 5 мача без загуба!!!И при това в 90+ минути при 4:4 Торино удрят греда :shock: А щях да взема 170лв. :-# Просто...

AvaLan4e
02-23-2008, 19:55
Начи, гадовете ми залепиха устата с тиксо и са устните ми даже вазелин не мога да си сложа,но все пак мед сложих, а той лепне и вече ми горчи (= Търся съжаление ^^ Всички им е на гавра с това, не че не е дебилно, ма мен ме боли пЪк, а не искам баш за това да изливам крокодилски сълзи на терасата и без никой :cry: Трябва ми тати да ме погали ('=

Iria
02-23-2008, 19:56
Искам утре да си направя олимпиадата по биология.

mi6ito2
02-23-2008, 20:05
Искам на дискотека да издивявам а на всички има се спи :-x

GreenFairy
02-23-2008, 20:08
Скуката ми е проблема

Pedigree
02-24-2008, 10:47
Много съм нетърпелива,във вторник ще е прекрасен ден,а аз нямам търпение,за да го дочакам. :?

psychopath
02-24-2008, 10:52
компа се развали...китарата се счупи /сама/ 8-)

B3B0K
02-24-2008, 10:54
4e trq da u4a po fizika i istoriq ....

FelisDirus
02-24-2008, 11:00
...че нищо не разбирам! Ама нищичко от всичко това, което се случва. :?

Ellie
02-24-2008, 11:12
Тряа да уча по история, че утре има контролно, а така не ми се почва :?

hottie
02-24-2008, 11:30
боли ме корем :(

NH3
02-24-2008, 12:21
мързи ме като за трима и си се спи супер много а трябва да свърша 100 неща

SINDEL
02-24-2008, 13:40
Вси4ко ме боли! Ама вси4ко.. И имам най-жестоката мускулна треска на света :D Ама това не е проблем, всъщност аз сигурно съм най-щастливият 4овек на света! Поне за момента :)

dan4ety
02-25-2008, 08:43
Госпожата по английски ме премести (за 2-ри път) и сега ще стоя заобиколена от простаци. И цял уикенд си повтарям само това. Не стига, че ги мразя, ами и до тях ще седя... Днеска ще й кажа, че не виждам дъската или, че ми пречат да я чувам :D Дано да ме разкара от там. Някъде на първия чин в средата на ме сложи, където си бях преди. Не на забравеното от Бога място в стаята. Редичката до стената, 3-ти чин. Ужасно е! Мразя ги всички от класа, ама точно тя редичка са ми най-неприятни. :x

elsy
02-25-2008, 08:54
Проблема ми е, че днес съм на училище и ще е ужасен ден...имам тест по български, един текст по английски наизуст...абе ужас...имам и още куп проблеми, не разбирам за какво се ядосвам за глупости ](*,)

hooliganka89
02-25-2008, 09:31
Проблема ми е,че тая сутрин исках да ходя да бягам на стадиона...ама съм супер тъпа и се посрах и не отидох,а сега супер много съжелявам,че не отидох :x :x :x

nicolepcd
02-29-2008, 20:12
Ми проблема ми е, че цял живот всички ме обвиняват за всико... :( Не ми се ще да слагам ревящи, защото е прекалено тъпо, а и не си заслужава... :( Но не трбва да обръщам внимание на простотии... От няколко дни не съм си аз... не знам в каква посока се промених... Сега някаква пикла ми вика да съм добавела едно момиче, и да съм излезнела от чата... тцтцттцтц. Па ми вика, че съм се правела на отворена... пффф... :-x Глупаци... Да седя и да съм на път да ревна... и то защо??? Защото всички ми направиха гадно... и на всичкото отгоре отново аз съм виновна... :( Оф... няма да се ядосвам заради нещо или някой :) 3 дни почивка сме :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-29-2008, 20:16
Ми проблема ми е, че цял живот всички ме обвиняват за всико... :( Не ми се ще да слагам ревящи, защото е прекалено тъпо, а и не си заслужава... :( Но не трбва да обръщам внимание на простотии... От няколко дни не съм си аз... не знам в каква посока се промених... Сега някаква пикла ми вика да съм добавела едно момиче, и да съм излезнела от чата... тцтцттцтц. Па ми вика, че съм се правела на отворена... пффф... :-x Глупаци... Да седя и да съм на път да ревна... и то защо??? Защото всички ми направиха гадно... и на всичкото отгоре отново аз съм виновна... :( Оф... няма да се ядосвам заради нещо или някой :) 3 дни почивка сме :)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

nicolepcd
02-29-2008, 20:19
Ми проблема ми е, че цял живот всички ме обвиняват за всико... :( Не ми се ще да слагам ревящи, защото е прекалено тъпо, а и не си заслужава... :( Но не трбва да обръщам внимание на простотии... От няколко дни не съм си аз... не знам в каква посока се промених... Сега някаква пикла ми вика да съм добавела едно момиче, и да съм излезнела от чата... тцтцттцтц. Па ми вика, че съм се правела на отворена... пффф... :-x Глупаци... Да седя и да съм на път да ревна... и то защо??? Защото всички ми направиха гадно... и на всичкото отгоре отново аз съм виновна... :( Оф... няма да се ядосвам заради нещо или някой :) 3 дни почивка сме :)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Ооо, да... целувай ме... Преди малко друго ми казва :? И все пак гадно ми стана от всичко...Не само на теб ти е гадно в някой моменти... :(

Decu
02-29-2008, 20:24
Искам утре да си направя олимпиадата по биология.Аз се класирах за втори кръг :grin:
Иначе проблема ми е , че всяка вечер до 10:20 трябва да съм станала от компа.. 8-)
А сега всичко ме болиии...

s1NNer
02-29-2008, 20:33
Сички са тъпи егойсти :[[[[[ правят се ,че им пука колкото да си уредят нещата и после те оставят да се оправяш ... ;[

DaЯk_AнGэL
03-01-2008, 20:45
Проблема ми е, че утре трябва да ходя на едно място, на което неща да ходя. :x Вместо да си живея живота 2 дни, аз ще ходя на майната си.. :x Пфуу, чак в понеделник на компа, смрад. :-#

XceSS
03-02-2008, 08:23
Нямам нито цигари,нито бира,а трябва листовки да уча :(

ЕPu
03-02-2008, 08:50
мързи ме, мама му, а трябва да си вдигна гъзъ и да отида в центъра

FelisDirus
03-02-2008, 13:02
Понякога се държа като дете. :neutral:

_showy_
03-02-2008, 13:15
Преди 2мин. не се ли възмущаваше в една друга тема от "дечковците"....? :?

FelisDirus
03-02-2008, 13:19
Преди 2мин. не се ли възмущаваше в една друга тема от "дечковците"....? :?


Под "държа се като дете" нямах предвид, че играя на някакви игри, за да мога да хвана на иванчо чурката. Би било доста повърхностно, ако го тълкуваш по този начин.

Говорех за съвсем друго нещо, но тъй като съм в ПМС и съм адски кисела и изнервена, мисля да не влизам в излишни спорове и да не се обяснявам тук.

Valhala
03-05-2008, 22:28
I cant wake up-ей това ми е проблема ](*,)

mulgore
03-06-2008, 21:30
Телефона ми се счупи..пробвала съм да се разделя с него,ама не става..И сега как ще го направим.Майка ми супер много се заяжда с мене.Прави ми се на интересна и ме обижда.

Bolt_f
03-07-2008, 08:08
на сухо съм от четири месеца.
не мога да спя.
порното е тъпо....
и на мен ми е тъпо...
и аз съм тъпа...

дам...

Lunatic-
03-07-2008, 08:15
ПАРИ - НЯМА :D

Bolt_f
03-07-2008, 08:17
ПАРИ - НЯМА :D и тва го има..

w0sh
03-07-2008, 08:22
Аз си харесвам живота. може би единственото, което ен харесвам е Доган, ама това е политика.

Felis_Dirus
03-07-2008, 12:16
Толкова ме боли корем, че две не виждам... :cry:

Blacklisted
03-07-2008, 12:28
Няма филми с рицари, араби и кръв и асасинс крийд официално излиза чак края на месеца :-#

SINDEL
03-07-2008, 14:02
:( Разгонено ми е... :D

mgxpower
03-07-2008, 14:07
Яд ме е на няколко кухи миди във форума!
Иначе живота е на 6+ :grin: :grin: :grin:

gangstata
03-07-2008, 15:34
до преди малко се дразнех на времето ..са пекна слънце :grin: и за са други проблеми нямам...

ScionOfStorm
03-07-2008, 16:10
Сере ми се.

'ся, сериозно, тея дни парите са ми доста сериозен дефицит. А 8 март иде, трябва да се купуват неща. Лошо;/

hole
03-07-2008, 17:29
В цикъл съм.

Pedigree
03-07-2008, 17:49
Преебаха ми се слушалките на mp4-то.Последните ми оценки не ме впечатляват чаааак тоооолкова много,защото знам,че мога и повече.Мързи ме...ама много,ама не много,а суууупер много.Утре сигурно ме очаква разпит.Пф,мъка. :-#

Qnchety
03-07-2008, 20:34
Имам мускулна треска по цялото тяло, боли ме и гърлото, спи ми се, утре съм на урок, баща ми мое ме замъкне на село, момчето коет харесвам ми липсвааааа, сестра ми също, майка ми и тя. Баща ми не ме пуска да излизам до късно, държи се така с мен сякаш съм на 5, кофти ми е, искам да си поговоря с някой ама на... искам един човек да ми пише.... Оооо по хубу да спра дотука :-o

st1ka
03-07-2008, 21:29
Днес много се ядосах,подпалих си фитила и яко избухнах пред човек дето не трябваше и така ме заболя главата,че не си е работа...

KiSs_mY_LiPs
03-07-2008, 23:16
Като малка сам ми са се появили лишеи и са установили че са от котка.. :( :( И ся не мога да си имам коте.. защото са ми избили някакви петна по главата и е започнал оредяване на косата по тези места.. но слава богу съм се оправила :( :( И просто искам КОТЕ.. но предпочитам да си запазя здравето и косата.. :evil: :evil: :evil: :evil: :( :(

dan4ety
03-07-2008, 23:53
Хремава съм, боли ме главата и кихам. Така съм от както се прибрах от училище :? Преди малко ме накараха да пия тая гадост "Упсарин", докато го пиех за малко не повърнах. И ми казаха, че до утре или сдругиден ще се оправя. Защо не се разболях по-рано?! Тогава нямаше да се налага да ходя на училище :x Преди 10 минути беше спряла хремата, беше спряла да ме боли главата и кихането на всеки 5 минути беше спряло. Сега главата ме боли много силно и пак съм хремава. Поне не кихам на всеки 5 минути, ами на всеки 10 :x


Другото е, че съм си харесала милиони неща за купуване, обаче нямам пари. Ако ми дадат парите за до края на другата седмица - и те няма да стигнат. Нещата, които съм си харесала са на обща стойност около 30лв. :? 16лв баща ми ще ми ги даде, за да си взема пола, обаче другите?! Безпаричието е гадно нещо и за пореден път осъзнавам това (звучи сякаш работе и не ми стигат пари за храна, пък на мене ми дават пари и парите не ми стигат за дрънкулки :lol: ) :?

PinkFloydSound
03-21-2008, 10:23
По дяволите защо всички са толкова гадни?! Днес, в часа по химия ми стана много зле, започнах да кашлям адски, съдра ми се гърлото :( госпожата по химия каза, че болни хора в кабинета си не ще и за малко да ме изгони...После пък ме попита защо така, а тъпите ми съученици казаха, че това било целогодишно, че постоянно съм била болна и съм се влачела на даскло...госпожата ме попита дали съм няква амнестичка, а те отговириха "Не, тъпанарка е"
По дяволите, аз щях да се задуша, да умра от тая кашлица, а пък те ще дрънкат глупости и ще ме излагат...реве ми се направо


^ За днес това ми е основният проблем 8-)

gangstata
03-21-2008, 11:32
дразня се на завистливите хора,които се мислят за N1

SunSmile
03-21-2008, 11:52
дразня се на завистливите хора,които се мислят за N1

+1 Само, че няма да е задълго, ще им подрежем крилцата, за да слязат на земята!!!! Писнало ми е от тъпи коментари и завистливи клюки!!! Просто.... гледайте кво ще става от сега нататък. при следващите удобни поводи, всички ще се приземят много лесно и БОЛЕЗНЕНООО!!!

FelisDirus
03-21-2008, 12:28
Искам да направя нещо, но не знам дали ще е правилно или не. И понеже не съм сигурна си трая... хъх. Гадна работа.

PinkFloydSound
03-21-2008, 14:23
болна съм...животът е шитав :( няма истински приятели :(