PDA

View Full Version : Първия път



redrouZ
01-02-2008, 20:19
Приятели,здравейте.Аз съм нов посетител на този форум.Чела съм много от темите и много ми харесват,но никъде не намерих отговор на моя проблем.Ние с моя приятел сме от дълго време заедно и правим много опити да правим секс,но някак не се получава,защото мен много ме боли.При последния опит,мисля,че той разкъса химена ми с пръсти и потече доста кръв,но когато се опита отново мен адски ме болеше и продължава да ме боли.Успява да вкара само един прръст и повече не може,защото мен ме боли!Моля ви кажете на какво може да се дължи това и какво да направя за да го променя?!ПОМОГНЕТЕ!

DIVINE_TIME
01-02-2008, 20:23
Като за начало се отпусни,остави се напълно в неговите ръце. Трябва да си добре възбудена и овлажнена. Е няма как да не те заболи изобщо... но ще изтърпиш болката,няма да е все така! А сега след последните опити,почакайте малко преди да пробвате отново. Но както казах спокойствието е най-важно,отпуснете се и правете квото ви е на сърце! ;-)

01-02-2008, 20:25
Ами разширявайте дупката .. Първо с един пръст, след това два и така докато спреш да усещаш болка. В началото може да е малко болезнено, но ще си струва. :)

DIVINE_TIME
01-02-2008, 20:27
Като за начало се отпусни,остави се напълно в неговите ръце. Трябва да си добре възбудена и овлажнена. Е няма как да не те заболи изобщо... но ще изтърпиш болката,няма да е все така! А сега след последните опити,почакайте малко преди да пробвате отново. Но както казах спокойствието е най-важно,отпуснете се и правете квото ви е на сърце! ;-)

01-02-2008, 20:31
Ами разширявайте дупката .. Първо с един пръст, след това два и така докато спреш да усещаш болка. В началото може да е малко болезнено, но ще си струва. :)

Povlekan
01-02-2008, 20:36
Аз големия разбирач (девствния)
Мисля че не си била добре предразположена,поне според мен.....
или може просто да си от типа който ги боли... :-# :cry:

Povlekan
01-02-2008, 20:39
Аз големия разбирач (девствния-просто искам да дам съвет и да помогна на всички дано да не са грешни колкото и да съм неопитен съм се образовал добре по въпроса относно секса)
Мисля че не си била добре предразположена,поне според мен.....
или може просто да си от типа който ги боли... :-# :cry:

&ILoveU2
01-02-2008, 20:39
Значи имаш проблем с лубрикацията. Не бързайте. Определете си един цял ден/цяла вечер, когато да имате достатъчно време да го направите като хората. Ако не можеш да се възбудиш добре или да се отпуснеш увеличете времето на любовната игра. Може и орална стимулация да приложи приятелят ти и като усети че ще свършиш да се отдръпне и да започне с пръсти. След това с члена си но ако много те боли отново да се отдръпне и да продължи с оралните ласки. И така малко по малко ще се получи. Е все ще има болка, но поне ще е по-поносима

kolio-shiikata
01-02-2008, 20:59
Значи имаш проблем с лубрикацията. Не бързайте. Определете си един цял ден/цяла вечер, когато да имате достатъчно време да го направите като хората. Ако не можеш да се възбудиш добре или да се отпуснеш увеличете времето на любовната игра. Може и орална стимулация да приложи приятелят ти и като усети че ще свършиш да се отдръпне и да започне с пръсти. След това с члена си но ако много те боли отново да се отдръпне и да продължи с оралните ласки. И така малко по малко ще се получи. Е все ще има болка, но поне ще е по-поносима


islih da si vzema knigata " myjay i jenata intimna" ve4e nqma tova mi stiga, ama i visok stil e vkala, mersi ot caloto 4ove4estvo za podrobnostite =D> =D> =D>

&ILoveU2
01-02-2008, 21:03
хаха мерси това ще ме топли поне през тая студена зимна нощ :D

him4e_f
01-02-2008, 21:41
Като за начало се отпусни,остави се напълно в неговите ръце. Трябва да си добре възбудена и овлажнена. Е няма как да не те заболи изобщо... но ще изтърпиш болката,няма да е все така! А сега след последните опити,почакайте малко преди да пробвате отново. Но както казах спокойствието е най-важно,отпуснете се и правете квото ви е на сърце! ;-)
точно така \:D/ \:D/ \:D/ отпусни се :-| :-| :-|

kolio-shiikata
01-02-2008, 21:44
Като за начало се отпусни,остави се напълно в неговите ръце. Трябва да си добре възбудена и овлажнена. Е няма как да не те заболи изобщо... но ще изтърпиш болката,няма да е все така! А сега след последните опити,почакайте малко преди да пробвате отново. Но както казах спокойствието е най-важно,отпуснете се и правете квото ви е на сърце! ;-)
точно така \:D/ \:D/ \:D/ отпусни се :-| :-| :-|


ама не се отпускай прекалено защото ако не си акала да не се оакаш на сцената :shock: :-s :razz: :razz:

Lacrima
01-02-2008, 22:32
Всичко, което бих написала по темата го е написал/а DIVINE_TIME.

Povlekan
01-02-2008, 22:34
Всичко, което бих написала по темата го е написал/а DIVINE_TIME.

&ILoveU2 :-P :-P :-P

&ILoveU2
01-02-2008, 22:47
Всичко, което бих написала по темата го е написал/а DIVINE_TIME.

&ILoveU2 :-P :-P :-P
стига, че ще се възгордея

Povlekan
01-02-2008, 22:54
Всичко, което бих написала по темата го е написал/а DIVINE_TIME.

&ILoveU2 :-P :-P :-P
стига, че ще се възгордея

:D :D :D Просто ми харесва това което си написала и аз ги мисля така нещата ама съм момче не мога изпадам в такива подробни изкавания

"НИ МА БИВА Ф ТФА"

redrouZ
01-03-2008, 06:36
Хора много ви благодаря,ама мисля че имам някъв физически проблем,а не че не съм се отпуснала,повярвайте ми от две години все пробваме,а мен все ме боли,затова се допитвам до вас,ако беше толкова лвсно нямаше да има проблем-отпусни се и готово!Аз съм отпусната,навлажнена и каквото се сетите още,но когато ме докосне само с един пръст и умирам от болка?!На мен ми е проблем болката,а не другите неща?!('8-[)

the_doll
01-03-2008, 09:32
Има случаи в които момичето е прекалено тясно. Така че щом това е проблем от две години според мен вземи и отиди на лекра, разкажи му всичко, той най-добре ще ти помогне.

kolio-shiikata
01-03-2008, 09:50
имашре една песен на Ивана и Стояна :razz: "Първия ден дали от тебе ще плачааааааа......" :razz: :razz: :razz:

redrouZ
01-03-2008, 11:56
Мерси на всички,все пак ще пробвам отново,а ако и тогава не се получи ще отида на лекар!БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!