PDA

View Full Version : Проблем с мястото



dial_for_murder
01-02-2008, 20:36
Хора нз при вас как е но при мен лично имам проблем с мястото няма каде с приятелката ми сме го правили и на двамата ни се иска пак и пак и пак :D ноо няма каде просто наистина няма каде мога да ви кажа не е никак приятно ако имате идея дайте идей за някакви местенца по приемливи де : :D надям се ме разберете пак и да ме посъветвате :D :P

&ILoveU2
01-02-2008, 20:42
по принцип в парка но сега в това време. Може от приятели да поискате терен. Сиг не искате да се чукате по тоалетни на заведения и подобни места. Ако няма къде си отделете пари и ходете на хотели или си вземете някаква мизерна квартира. Ама излиза скъпо.

dial_for_murder
01-02-2008, 20:45
да така си е :) в приятел сме го правили веднъж
още идей

martoo
01-02-2008, 20:49
am awe 6tom imate jelanie ako ne vi e sram mojete da go praite na mn mesta imate li vuobrajenie ,jelanie?
ako e taka ne vijdam problem
:)

&ILoveU2
01-02-2008, 20:49
казвай: Мамо, тате много се обичаме с жената, ама няма къде да се забавляваме, пазиме се не се безпокойте. Така че ви казвам, като влизате в стаята ми първо чукайте.

01-02-2008, 21:16
На капака на колата брат, няма грешка. :grin: Но сега е малко студеншко, така че май в колата ще ви е по-хубаво. :-D

BluE_s
01-02-2008, 21:21
казвай: Мамо, тате много се обичаме с жената, ама няма къде да се забавляваме, пазиме се не се безпокойте. Така че ви казвам, като влизате в стаята ми първо чукайте.
:lol: :lol: :lol:

&ILoveU2
01-02-2008, 21:23
казвай: Мамо, тате много се обичаме с жената, ама няма къде да се забавляваме, пазиме се не се безпокойте. Така че ви казвам, като влизате в стаята ми първо чукайте.
:lol: :lol: :lol:
Така е аз така бих казала, но не ми се налага. У нас няма никой почти през целия ден.

kolio-shiikata
01-02-2008, 21:23
казвай: Мамо, тате много се обичаме с жената, ама няма къде да се забавляваме, пазиме се не се безпокойте. Така че ви казвам, като влизате в стаята ми първо чукайте.


ей тука изръгнах " като влизате в стаята ми първо чукайте" е за ко да влизат.... или да чукат те вътре и без това се чукат.... :lol: :lol: :lol:

theworldleader
01-02-2008, 23:23
Какво по нормално от това да заведеш момичето вкъщи?

Kanela
01-02-2008, 23:49
На колко години си?Имаш ли кола? :D

theworldleader
01-02-2008, 23:51
На колко години си?Имаш ли кола? :D

Съмнявам се ако имаше да пита :D

Kanela
01-03-2008, 00:03
На колко години си?Имаш ли кола? :D

Съмнявам се ако имаше да пита :D
Е... :D Аз да си кажа пък... :oops: Защото ако е по-големичка... :oops: зимата.... 8-) А дори да е малка...лятото... :oops: :D

theworldleader
01-03-2008, 00:04
На колко години си?Имаш ли кола? :D

Съмнявам се ако имаше да пита :D
Е... :D Аз да си кажа пък... :oops: Защото ако е по-големичка... :oops: зимата.... 8-) А дори да е малка...лятото... :oops: :D

Бе и по малка да е.. става ;)

PoisoNGirL
01-03-2008, 01:16
Aaa vzehte mi ideqta :neutral: Seriozno kolata e ideal.Puk moje i da na vashite da e.Te dokato spqt noshtem nqma da razberat vie kakvo ste pravili vutre.A i ne moje li prosto da si q zavedesh u vas.Ne moje da nqma vreme kogato nqma nikoi u vas ili prosto da si vlezete v staqta ti,a roditelite ti da si sedqt v drugara staq.Ako ima jelanie na vsqkude i po vsqko vreme moje.E lqtoto e malko po-bogato na varianti ama aide sega.Moq predi 1 mesec ne mu se hodeshe do u tqh i si haresa edin trolei :grin: .Otkazah mu direktno de...ama ideqta si e luda :D Kudeto namerite zakrito mqsto tam se pochvate i tva e 8)

sisqou
01-03-2008, 04:54
Хора нз при вас как е но при мен лично имам проблем с мястото няма каде с приятелката ми сме го правили и на двамата ни се иска пак и пак и пак :D ноо няма каде просто наистина няма каде мога да ви кажа не е никак приятно ако имате идея дайте идей за някакви местенца по приемливи де : :D надям се ме разберете пак и да ме посъветвате :D :P

Предлагам стая в София почасово срещу ниско заплащане! За повече инфо на sisqou@abv.bg

krem4et0
01-03-2008, 05:22
У вас, у тях, в колата, 1 приятелка правила в снега........

dial_for_murder
01-04-2008, 09:18
xaxa еми с колата не е лоша идея в нас неможе майка ми постояно е в нас вкъщи работи