PDA

View Full Version : Помощ...PLS :(



unicorn_f
01-02-2008, 21:17
Значи харесвам едно момче с което се познаваме от 3 год.Преди 3год бяхме в една компания и тогава той се зарибяваше с една фр.После тя тръгна с друг и той почна да се завибява с мен или поне така изглеждаше.Аз обаче понеже бях малка и супер мн ме беше срам от него и когато ме прегръщаша и ми правеше комплименти и т.н. все го затапвах супер гадно и се опитвах да бягам от него. :( И така една вечер един негов фр ми каза че е казал нещо с-р гадно за мен и аз естествено повярвах!И тогава една вечер преди 3 год аз реших да се правя че му се сърдя и да не приказвам пояече с него.И така на другия ден колкото пъте се засичахме по улиците все поглеждах на др страна и не му казвах нищо.И странно как точно от онази вечер той просто спря да се събира с мен и др ми фр?! Но нищо..и така спрях аз да му говоря,за начало уж нашега,той спря да се събира с нас..и така лека полека годините минаха без да си говорим.Имайте предвид че го харесвах още като се зарибяваше с фр ми.И 3 год минаха в мълчание и мн мъка защото супер мн го харесвах и ме беше срам да го заговоря,дори "Здравей" ме беше срам да му кажа.И минаха 3год и аз кандидатствах и влязох в неговата гимназия.И 1вия срок бяхме една смяна.Обаче мен пак ме беше срам да го заговоря макар че по цял ден на даскало го виждах.После разбрах че едно момиче от моя клас го познава и така с нейна помощ се усмелих да му кажа Здравей мин.год.,но после 2рия срок бяхме различни смени и мн рядко го виждах,но пак си казвахме Здрасти.И сега вече съм 9 клас и вече го намерих в скайп.Няколко пъти сме си писали,но нищо интересно.Няколко пъти съм му писала и той не ми е писал!Веднъж му писах и той беше на линия,но не ми писа и казах на това момиче от моя клас че не ми пише и тя му писа за да видим дали на нея ще пише.И естествено-писа и!!!!Както и да на др ден го видях пак (което беше скоро) и го попитах защо не ми е писал,и той почна да ми се опръвдава,че трябало да си ляга нз ко си.И тъй де после сме си чатили още няколко пъти и единия път като каза че излиза ми прати прегръдка по скайп :grin: :grin: :grin: и така няма значение :) Ми това е..

Ако някой може да ми каже някакъв съвет как да му привлека вниманието ще съм му мн благодарна :)
А и знам че ще има съвети от сорта на "Говори с него.." и подобни ама не мога да му призная :cry: ...

KiSs_mY_LiPs
01-02-2008, 21:22
Ами когато го видиш.. не му казваи просто Здрасти ами продължи "как си.. кфо праиш" и така.. Как да му привлечеш вниманието.. ами обличайй се по тъкаа.. пиши му по честу ф скайп.. Смятам че ще помогне.. Айде успех..

Roiroi
01-02-2008, 21:27
Ако Наистина толкова те е срам дай аз да говоря с него :wink: Бива ме в Приказките :P
Виж бъди себе си... не си мисли че като се държиш превзето ,те прави по интересна \:D/

midle
01-02-2008, 21:52
Някой път след време като по-често си казвате здрасти , как си и такива го заприказвай и някога намери начин да се усамотите някаде зад училище или го изведи на каже и сподели всичко което си написала. Той би те разбрал ако си искрена ;-)

Pesh0
01-02-2008, 22:08
Ами... ако искаш помоли приятелката си да ви събере някъде и да се осъмотите.Ама аз не съм мн по тези неща и нз много. Чао за сега.Пиш какво е станало

GaNgStAz
01-03-2008, 02:54
Заговаряй го по-често ;) Не бъдете само на Здравей-Здрасти.. И така от лаф на лаф.. от кафе на кафе.. от дискотека на дискотека.. от вас в тях :D Улях се :-) Но сериозно - Обръщай му повече внимание, показвай му леко така, че не ти е безразличен.. Пък ако и той те харесва ;) Всичко ще си дойде от само себе си :P Успех и пиши к'во е станало :)

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:31
Заговаряй го по-често ;) Не бъдете само на Здравей-Здрасти.. И така от лаф на лаф.. от кафе на кафе.. от дискотека на дискотека.. от вас в тях :D Улях се :-) Но сериозно - Обръщай му повече внимание, показвай му леко така, че не ти е безразличен.. Пък ако и той те харесва ;) Всичко ще си дойде от само себе си :P Успех и пиши к'во е станало :)


+1.... Бтв...BaRaBa_GiRL* ..... кефиш мЪ щИ звЪнна :D

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:39
То не е задалжително да ти пише!А за да те забрлежи бъди себе си и не се обиличаи много така да не изглеждаш като някво курве.Покани го да излените някои пат на кафе и кат на живо те е срам тогаа в скаипа.Успех!

ice_f90
01-03-2008, 08:24
zdr i parvo da ti kaja za mn godini a za tvoeto problem4e sega da ti kaja az imah podoben problem oba4e da ti kaja za6toto taka mi se stori ti ne samo go haresva6 ami si i vlubena v tova mom4e oba4e kakto kazaha i drugite ne badi samo na zdravei i zdrasti malko po malko se priblijavai kym nego pitaigo akk e kakvo pravi nqkoi pat go pokani na kafe kajimu haide na kafe no badi predi vsi4ko sebesi a vremeto ve4e 6te pokaje kakvo 6te stane mejdu vas pitai go dali si spomnq slu4ki ot predi 3 godini i tem podobni ami moga da ti pojelaq uspeh dano vsi4ko koeto iska6 da stane :) :-)

StayClose
01-03-2008, 09:08
заеби го,после очаквай нещо от него..цц,цялата природа ви е такава...

unicorn_f
01-03-2008, 09:28
Има спомени от преди 3 год това го разбрах още първият път като чатихме..а веднъж си чатихме докато имаше мач и когато Левски паднаха :-# той каза че отива да си дави мъката и аз викам "без мене ли отиваш бе :shock: ?" и той каза " е какво да се прави,друг път с теб" :roll: е кажете ми сега такова животно кво да го правя :cry: :-s