PDA

View Full Version : За даскало



oli_kozovska
01-02-2008, 22:16
offfff koq vi e nai omraznata gospoja :x

n1ght_shadow
01-02-2008, 22:19
по цифрова схемотехника... 2 пъти сам са навивал да и обрасна отвратителната коса... :grin: :D

koman
01-02-2008, 22:20
хехех още един жичкаджия като мене в форума / дето не разбира явно много много :-D / на менеее клсната ... леле като ми се ядоса за нещо цял месец всеки час ще ме изпитва :roll:

n1ght_shadow
01-02-2008, 22:22
хехех още един жичкаджия като мене в форума / дето не разбира явно много много :-D / на менеее клсната ... леле като ми се ядоса за нещо цял месец всеки час ще ме изпитва :roll:
хах неразбираше мн мн в началото ама кат си седна на гъза да помисли малко над маниите сичко разбра :D (ае от мен да мине...почти сичко :P) просто даскалката е супер противна и тфареща...

Blab
01-02-2008, 22:34
Уши, 'ма вече не ми преподаваааааааа :grin:

BluE_s
01-02-2008, 22:36
може и да е странно но нямам даскалица дето мразя :neutral:
обаче имам доказателство, че госпожата ми по информационни технологий е тъпа :Д:Д:Д значи стана следната случка:
Александър: Госпожо аз нямам домашно...
Госпожата: Пиши на лист!
:lol: кат се сетя за тфа и напрао умирам от смях, макар че така написано е тъпо :Д

[RoXy]*
01-02-2008, 23:39
може и да е странно но нямам даскалица дето мразя :neutral:
обаче имам доказателство, че госпожата ми по информационни технологий е тъпа :Д:Д:Д значи стана следната случка:
Александър: Госпожо аз нямам домашно...
Госпожата: Пиши на лист!
:lol: кат се сетя за тфа и напрао умирам от смях, макар че така написано е тъпо :Д
Ami 4esno da ti kaja i moita po informatika ne e mn ymna :D y4i ni kak da kopirame papki kak da gi triem i t.n. a puk minalata mi gospoja po informaciq ni y4e6e kak da dvijim mi6kata i kak se pyska kompa ... :D

BluE_s
01-02-2008, 23:47
*]
може и да е странно но нямам даскалица дето мразя :neutral:
обаче имам доказателство, че госпожата ми по информационни технологий е тъпа :Д:Д:Д значи стана следната случка:
Александър: Госпожо аз нямам домашно...
Госпожата: Пиши на лист!
:lol: кат се сетя за тфа и напрао умирам от смях, макар че така написано е тъпо :Д
Ami 4esno da ti kaja i moita po informatika ne e mn ymna :D y4i ni kak da kopirame papki kak da gi triem i t.n. a puk minalata mi gospoja po informaciq ni y4e6e kak da dvijim mi6kata i kak se pyska kompa ... :D
е първоначално е нормално да се учат такива неща щото има и хора, които не са пипали мишка или клавиатура ;) за това трябва да се учи всичко :) дори и елементарните неща :)

Mitio_man
01-03-2008, 07:48
ми тая по химия и тая по информатика най-много ги мразя май :)

ice_f90
01-03-2008, 09:08
може и да е странно но и азнямам даскал дето да мразя
оба4е госпожата по математика дели деца оба4е пък аз сам любимка на вси4ки даскали и тя дори да ми остави 3 пак 6те си взимам стипендия за отли4ен успех :P

bloodfrozen
01-03-2008, 09:34
Taя по математика.. Такива скандали са ставали вкъщи заради нея, че вече ми е станала адски противна.. #-o

elsy
01-03-2008, 18:43
Сички ме дразнат :D Ама най-много май тая по математика #-o

oli_kozovska
01-03-2008, 19:13
mi da na mene mi e po bulgarski male taq ne ne nqma takava samo ni vika :U4ENIIIICIIIIIII SEDNETE KAKUVVVV E TOZII 6UUUUUUM MOJE LI TAKOVA NE6TO NEVUZPITANI DECA HAIDE SEGA NA CELIQ KLAS PO EDNA XABELE6KA " maleee 6e i..... mnogo e zle :-D ama ko da se pravi nz takuv e FAKANiQT jivot :D abe vie samo 6-tici li imate v daskalo :P
ami na nas po informatika e edna niiisi4ka i edna dobri4ka samo deto ponqkoga izkliu4va neta iii

dan4ety
01-03-2008, 19:32
Ами... Всичките ми харесват. Нямам омразна госпожа. Всичките са ми много готини :) Ама от 5-ти до 7-ми клас мразех г-жата по биология. Внуците й бяха в моя клас, и тя на тях пишеше хубави оценки, даваше им да си четат от учебника докато ги изпитва. Абе ужас. Пък мене като ме изпитваше (защото ни викаше до бюрото си) някакво ми проеше колко секунди ми остават да мисля. УЖАСНА БЕШЕ! Хипер много я мразехме всиииичкииии! Е, без момчетата, защото внуците й бяха момчета и тя харесваше момчетата, пък момичетата-не. Уфф, сега като си спомня гадната физиономия, се сещам колко пъти съм я проклинала, колко пъти през час съм искала да й извия дъртия дебел врат и тя да пукне. Ужас. А в 7-ми клас мразех и тая по химия. Веднъж си забравих тетрадката в средата на 2-я срок и тя ми вика "А въобще имаш ли тетрадка". Лелееее. Исках да хвана една брадва и да й отсека главата руса, проста, грозна! То по-гадно същество от това не можеше да се намери. Даже направих една карикатурка, на която сме аз и тя, тя ми го казва това нещо, и аз и отсичам главата. След това я псувах, без да знам, че е зад мене :lol: Ама тя си беше тъпа ниска кучка, с лош вкус за дрехи и къси крака :x

Леле, като си ги спомня тея двете госпожи, искам да ги гръмна. Да ги вкарам в тоалетната на училището и да ги блъскам в стената. Просто казано, да ги унищожа.

П.С Леко съм злобна, знам :oops:
П.С 2 Извинявам се за простотиите, които съм писала :oops:

N0_feAR
01-04-2008, 12:51
епа най-много ме дразни класната ми (по физика) Ужас! А и новата по английски ( много е бавна - в буквален смисъл)
пп:Директорката е най-голямата гаднярка в даскало, която някога съм срещала ! ! !

oli_kozovska
01-04-2008, 16:26
hahaha kolko qka istoriq samo kak si 6tqla da i otse4e6 glavata mi da to i az imam takiva tupi gospoji maleeeeee taq po fizi4eskoo e bahtri protivnata MAZGA :x karani da ti4ame po 11111111 obikolki prez ZIMATA i posle mi vika ama vie ot kakvo se izmorihtehaide dsega i malko licevi opori idva mi se ei taka da vzema edin prut da i go zavvru v ostata da i izvadq 4ervata da i gi napuham v gazo i da ne mi se obasnqva :D :D

oli_kozovska
01-04-2008, 16:27
--------------------------------------------------------------------------------

hahaha kolko qka istoriq samo kak si 6tqla da i otse4e6 glavata mi da to i az imam takiva tupi gospoji maleeeeee taq po fizi4eskoo e bahtri protivnata MAZGA karani da ti4ame po 11111111 obikolki prez ZIMATA i posle mi vika ama vie ot kakvo se izmorihtehaide dsega i malko licevi opori idva mi se ei taka da vzema edin prut da i go zavvru v ostata da i izvadq 4ervata da i gi napuham v gazo i da ne mi se obasnqva

oli_kozovska
01-04-2008, 16:31
--------------------------------------------------------------------------------

hahaha kolko qka istoriq samo kak si 6tqla da i otse4e6 glavata mi da to i az imam takiva tupi gospoji maleeeeee taq po fizi4eskoo e bahtri protivnata MAZGA karani da ti4ame po 11111111 obikolki prez ZIMATA i posle mi vika ama vie ot kakvo se izmorihtehaide dsega i malko licevi opori idva mi se ei taka da vzema edin prut da i go zavvru v ostata da i izvadq 4ervata da i gi napuham v gazo i da ne mi se obasnqva