PDA

View Full Version : Дали е добра идея ?



kvosekiorish
01-02-2008, 23:11
С приятеля ми вече 2 пъти се опитваме да го направим .. и двамата сме девствени.Първият път бяхме прекалено притеснени и нищо не се получи .. днес опитахме отново,но мен страшно ме болеше и му казах да спре .. то не стига че ме боли страшно много,ами на всичкото отгоре дори не усещам да влиза изобщо ](*,) Явно съм прекалено тясна .. приятеля ми много се притеснява че ме боли и ме пази,но изобщо не влиза :booooomb: Днес не бях особено възбудена,но бях леко влажна .. е ,уви и това не помогна :( мислех си .. дали не е по-добра идея да се отворя сама с пръсти примерно :-k Имам много голямо желание да го направя с него,но не става и не става...на него му е доста дебел,и не ми е ясно как ще ми влезне изобщо .. кажете какво да правим #-o

theworldleader
01-02-2008, 23:15
На колко си?
По глупаво от това сама да се отвориш няма.
Ако го направиш ти пожелавам след това да те питат всеки ден как ти е бил първия път ;)
Не го прави, съвет, дори от непознат.

А това, че не си го усетила, май не се дължи на това, че си тесна..
но нека не се опирам на това, а да речем, че си се притеснявала и преди всичко е било притснението, а не от това което правиш.

Не се притеснявай, всичко е толкова лесно и просто и повярвай ще стане и после ще гледаш с надсмешка на тази тема ;)

Ето ти едно съветче за двама ви :

Преди да започнете пак частта с проникването го накарай момчето ( надявам се да не е гнуслив, не че има от какво де.. предполагам )
да те полиже малко, тамън и ще ти хареса, ама малко малко.. едно 30 минути да те лиже да се разтечеш :) след което като се възбудиш прекалено то ще си дойде :) и с пръстите му кажи леко да не те боли :)

Povlekan
01-02-2008, 23:15
С приятеля ми вече 2 пъти се опитваме да го направим .. и двамата сме девствени.Първият път бяхме прекалено притеснени и нищо не се получи .. днес опитахме отново,но мен страшно ме болеше и му казах да спре .. то не стига че ме боли страшно много,ами на всичкото отгоре дори не усещам да влиза изобщо ](*,) Явно съм прекалено тясна .. приятеля ми много се притеснява че ме боли и ме пази,но изобщо не влиза :booooomb: Днес не бях особено възбудена,но бях леко влажна .. е ,уви и това не помогна :( мислех си .. дали не е по-добра идея да се отворя сама с пръсти примерно :-k Имам много голямо желание да го направя с него,но не става и не става...на него му е доста дебел,и не ми е ясно как ще ми влезне изобщо .. кажете какво да правим #-o

Такам ако се отвориш сама ще е сууууууууууууууууууПППЕР.. ..... тъпа грешка ] (*,) ](*,) ](*,)

Проблема идва от там,че и двамата сте притеснени трябва да се отпунете максималко.... off добре този тъп няма да се правя на разбирач ще оставня на &ILoveU2 да ви обясни

&ILoveU2
01-02-2008, 23:23
Добре колега :D
за да не пиша два пъти направо ще си постна мнението от друга тема:

Значи имаш проблем с лубрикацията. Не бързайте. Определете си един цял ден/цяла вечер, когато да имате достатъчно време да го направите като хората. Ако не можеш да се възбудиш добре или да се отпуснеш увеличете времето на любовната игра. Може и орална стимулация да приложи приятелят ти и като усети че ще свършиш да се отдръпне и да започне с пръсти. След това с члена си но ако много те боли отново да се отдръпне и да продължи с оралните ласки. И така малко по малко ще се получи. Е все ще има болка, но поне ще е по-поносима
та при теб май не е баш същото но мисля че това ще помогне :)

Povlekan
01-02-2008, 23:35
pick me pick me..........

krem4et0
01-03-2008, 06:28
Като не си възбудена, не правиш секс. И не говорим само за първия път. Овлажняването е важно за всеки 1 акт..........не пий алкохол, защото той пресушав лигавицата, отпусни се, целувайте се 1 върху друг, поопипвайте се, нека той ти направи да речем масаж.............измислете нещо, което да ви възбуди максимално и едва, когато ти течеш от кф, пристъпете към същината на акта!

the_doll
01-03-2008, 09:03
Аз ти предлагам следното. Първо и двамата се успокойте, и се тпуснете. Второ си вземете бебешко олио и преди той да започне да ти го вкарва намажи презерватива с олиото, както и себе си отдолу. Това ще свърши ролята на лубрикант, ама е по-безвредно. Гаранция давам, че е ефикасно! Изпитано е. А за болката ще трябва да я изтърпиш. Тя едва ли ще е повече от 2-3 минути.

CragHack
01-03-2008, 09:45
Що пък да не се отвори сама момичето? Пенев - ти бил ли си момиче някога, че да коментираш какво трябва да прави тя?

Специалното на първия път е в тръпката и емоцията, а тя няма да зависи от това дали ципата и ще бъде отворена от пениса.

Даже обратното, ако е девствена първия път ще бъде запомнен с притеснения, болка и нищо хубаво.

Голям спец се извъди, ама айде направи анкета с какво помнят първия път момичета. Да видим дали им е много хубаво отварянето, дали физически са изпитали удоволствието, което изпитват след това.

Защо да не си улесни нещата? защо да не направи нещо, което да и помогне първия секс да протече гладко и без проблеми. Да не се притеснява, да няма напрежение, да няма мъки и усилия и да се убие цялата възбуда от проблемите при отварянето.

По-добре какичките да се изкажат по въпроса, ако се върнат назад дали мислят, че е добра идея момичето да си помогне предварително. Аз гласувам - ЗА.

Iv4eTy
01-03-2008, 09:52
Е защо сама да се отваряш с пръсти?! Защо не го направи той?! Нека той да го направи, така и по-лесно ще влезе след като те възбуди...

the_doll
01-03-2008, 09:52
Изобщо не е хубава идеята да се отваряш сама! Даже е супер тъпо. И тръпката е точно в това, че всичко ти се случва за 1ви път, даже и болката е сладка. Ти си момче и изобщо незнаеш! При 80% от момичетата болката е съвсем малка и понякога даже я няма. Не е нещо дето да умреш от него. А за авторката на темата ааз и написах.

жижи
01-03-2008, 11:10
На колко си?
По глупаво от това сама да се отвориш няма.
Ако го направиш ти пожелавам след това да те питат всеки ден как ти е бил първия път ;)
Не го прави, съвет, дори от непознат.

А това, че не си го усетила, май не се дължи на това, че си тесна..
но нека не се опирам на това, а да речем, че си се притеснявала и преди всичко е било притснението, а не от това което правиш.

Не се притеснявай, всичко е толкова лесно и просто и повярвай ще стане и после ще гледаш с надсмешка на тази тема ;)

Ето ти едно съветче за двама ви :

Преди да започнете пак частта с проникването го накарай момчето ( надявам се да не е гнуслив, не че има от какво де.. предполагам )
да те полиже малко, тамън и ще ти хареса, ама малко малко.. едно 30 минути да те лиже да се разтечеш :) след което като се възбудиш прекалено то ще си дойде :) и с пръстите му кажи леко да не те боли :) +1

krem4et0
01-05-2008, 10:54
Всъщност мен първия път не ме боля много. Имала съм далеч по-болезнни актове, доста след 1-вия път. Което потвърждава и тезата ми, че болката не идва от разкъсването, а от "нещото", което изпълва влагалището..........