PDA

View Full Version : Конесервативни родители



drundrun
01-03-2008, 00:18
Добре вижте сега аз ходя със приятеля си от вече близо 2 години и не сме правели сех е натискали сме се нооо не сех проблема ми е че родителите ми са доста консервативни както и повечето хора които познавам... за тях това е не морално (във много кофти ситуация съм 8-[ ). И не знам към кой да се обърна, аз знам че тои не би ме зарязал, обича ме ноо все пак не знам колко ще издържи любовта му а и го виждам как страда. 8-[ 8-[ :-# даите някакъв съвет какво да правя обичам го и не искам да го загубя 8-[

т.7
krem4et0

mokka
01-03-2008, 00:20
Za6to e nujno roditelite ti da razbitrat 4e vodi6 polov jivot?Da,znam 4e e po pravilno da kaje6 pone na maika si,no 6tom za tqh e problem...

Povlekan
01-03-2008, 00:21
cant help sorry :S kofti
Но от друга страна родителите няма да те гледат отдоли :evil:

mokka
01-03-2008, 00:22
cant help sorry :S kofti
Но от друга страна родителите няма да те гледат отдоли :evil:
nqma da te gledat otdoli,xaxxa 8-)

drundrun
01-03-2008, 00:23
е да ама аз не крия нищо от майка си... а според мен тя няма да се зарадва от това (въпреки че не виждам какъв е проблема)

Povlekan
01-03-2008, 00:24
извинявай на колко си години

Povlekan
01-03-2008, 00:25
cant help sorry :S kofti
Но от друга страна родителите няма да те гледат отдоли :evil:
nqma da te gledat otdoli,xaxxa 8-)

АЗ СЪМ НЕГРАМОТНИК

drundrun
01-03-2008, 00:25
16... скоро 17

mokka
01-03-2008, 00:28
cant help sorry :S kofti
Но от друга страна родителите няма да те гледат отдоли :evil:
nqma da te gledat otdoli,xaxxa 8-)

АЗ СЪМ НЕГРАМОТНИК

Nе we prosto kazah 4e mi e sme6no kak prozvu4a,da ne se obidi sega?
Kolkoto do avtorkata,nqma kak da stane 6tom ne krie6 ni6to ot maika si,no ne vijdam problem da ne znae...se pak ti si znae6 :?

Povlekan
01-03-2008, 00:29
Незнам........смисал майка ти може да иска да те предпази от нещо което тя е изживяла или просто е много строга по това отношение...
и пак повтарям................ Майка ти няма да те гледа отдолу.....ако се чувстваш готова защо не



Za6to e nujno roditelite ti da razbitrat 4e vodi6 polov jivot?Da,znam 4e e po pravilno da kaje6 pone na maika si,no 6tom za tqh e problem...

drundrun
01-03-2008, 00:31
е добре мерси много за помоща :-) :grin: ще си помисля лека вечер

Povlekan
01-03-2008, 00:32
Надявам се девствения неопитник да е помогнал :D :D :D

RoyTheReaper
01-03-2008, 07:58
е да ама аз не крия нищо от майка си...

Време е да започнеш. \:D/

the_doll
01-03-2008, 08:59
Едно дете според мен е пораснало, когато осъзнае, че има и неща , който не се споделят с родителите! Например сексуалния живот. То по тая логика, че вс споделяш можеш да почнеш в подробности да и обясниш какво и как правите, колко му е дълаг на момчето, какво ти прави той и т.н. Не е нужно да казваш на вашите, че си правила секс, но е важно да си сигурна че си готова за това!

Insatiable
01-03-2008, 09:03
Не е нужно родителите да знаят всичко... :)
Моите, на пример, не знаят, че водя полов живот :D
Между другото, има доста неща, които не знаят 8-) 8-) 8-)
Та мисълта ми е, че спокойно можеш да си започнеш полов живот без да знаят родителите ти :)

ani4ka_bani4ka
01-03-2008, 09:15
защо просто не говориш с майка си преди да правиш секс с него... щом не криеш нищо от нея просто й обясни каква е ситуацията и виж тя какво мисли.

какво ти пука за нашите мнения /на хората като мене, където мама ни заварва голи с гаджето в моята стая и пита дали ще закусваме.../

явно ти пука за нейното мнение, та съответно трябва да говориш с нея, а не с нас....

CragHack
01-03-2008, 09:37
Ужасна ситуация. И не толкова заради секса, а затова че имаш ОГРАНИЧЕНИ, а не консервативни родители. Дори бих си позволил да използвам и други думи, ама айде няма нужда.

И кофтито е, че с такива родители ти също няма да напреднеш много повече от тях.

Единственият ти шанс за интелектуално, социално и всякакво друго съзряване е да общуваш с доста по-напреднали и интелигентни хора от родителите ти. Това може да бъде приятелят ти (ако е малко по-голям от теб).

А по темата - щом се притесняваш какво мисли майка ти за нещо, което би трябвало да засяга само теб, щом се притесняваш толкова - явно не си готова за секс. Явно наистина си още малко момиченце и ти е рано.

Iv4eTy
01-03-2008, 10:02
Едно дете според мен е пораснало, когато осъзнае, че има и неща , който не се споделят с родителите! Например сексуалния живот. То по тая логика, че вс споделяш можеш да почнеш в подробности да и обясниш какво и как правите, колко му е дълаг на момчето, какво ти прави той и т.н. Не е нужно да казваш на вашите, че си правила секс, но е важно да си сигурна че си готова за това!

Абсолютно

жижи
01-03-2008, 11:02
Za6to e nujno roditelite ti da razbitrat 4e vodi6 polov jivot?Da,znam 4e e po pravilno da kaje6 pone na maika si,no 6tom za tqh e problem... да предпо4итам да го скрия но не и да изтърпя после 100 хиляди конски и наказания ... пък и моите родители са съ6тите ... майка ми не де на тати не му пука особено да права каквото искам ноо майка ми става досадна само те разпитва преследва знам какво ти е от 4асти направи го без ва6те да знаят :)

lips_of_anegel
01-03-2008, 11:04
Za6to e nujno roditelite ti da razbitrat 4e vodi6 polov jivot?Da,znam 4e e po pravilno da kaje6 pone na maika si,no 6tom za tqh e problem...
и аз мисля да не им казва6