PDA

View Full Version : Секс с анорексичка



mania4ka
01-03-2008, 00:45
amiii az prejivqh anoreksia iiii vse o6te nqmam cikul :neutral: taaa vyprosat mi e dali ima nqkakuv problem ako pravq sex sus priqtelqt mi? Dali moje da mi se ovredi ne6to ili ne znam... smisal sega ne vijdam problem da zabremeneq nooo vse pak fakta s cikalut me pritesnqva molq ako znaete ne6to kajete

т.7
krem4et0

mokka
01-03-2008, 00:46
na kolko godini si?

mania4ka
01-03-2008, 00:47
ima li zna4enie? na 17 sum

&ILoveU2
01-03-2008, 00:50
всичко след определен период трябва да се нормализира. Радвам се че си се измъкнала :) Но изчакай малко ако пък толкова искаш първо се консултирай с лекар

mokka
01-03-2008, 00:51
Mi 6tom pitam na4i ima,6toto ne e normalno da si na 17 i da nqma6 cikal.Trqbva da otide6 na lekar.kolkoto do seksa ne mislq 4e 6te navredi ne6to

mania4ka
01-03-2008, 00:52
ne ne predi samata anoreksiq imah nooo az se razbolqh i nadqvam se... se izmuknah gledam se napred ama ve4e ot dosta vreme nqmam cikul. V smisal moje li da mi stane ne6to ako pravq sex iliii ne e opasno

mokka
01-03-2008, 00:53
Aма наистина трябва да идеш на лекар!

&ILoveU2
01-03-2008, 00:53
еми тогава не мисля че има чак такъв проблем, стига да се овлажняваш достатъчно.

mokka
01-03-2008, 00:54
От секса нищо няма да ти стане

mania4ka
01-03-2008, 00:55
amiiii ot tazi strana sum si nared :-D

&ILoveU2
01-03-2008, 00:56
по принцип защото лубрикацията се дължи на хормони а при анорексия настъпва хормонален дисбаланс. А и мацка дръж се ние сме с теб :)

Povlekan
01-03-2008, 00:59
Аз съм чувал за случай на момиче да и дойде на 18............

Кой се обади пак 8-)

mania4ka
01-03-2008, 01:01
mersi ocenqvam go.... za hormonalnia disbalans go znam no naistina se pritesnqvam da ne stane ne6to lo6o za6oto znam 4eee ne e hubavo ako nqkoe ne razvito momi4e... koeto nqma cikul da pravi sex smisal moje da dovede do nqkakvi problemi (kakvi to4no ne znam... taka sum 4uvala) ta za tova se pritesnqvam ina4e ve4e ot dosta vreme sum dobre nqma da i se dam na pustata bolest!

&ILoveU2
01-03-2008, 01:03
Наистина искам да се оправиш. Мисля че моя приятелка има подобен проблем, но с булимия. Не ми е ясно тя отрича. Но ако се окажем прави ще е много гадно :(

Povlekan
01-03-2008, 01:06
1 въпрост до сега имала ли си цикл дефакто от анорексията ли ти е спряла???

mania4ka
01-03-2008, 01:07
ako si sigurna 4e e bolimiq VZEMAI MERKI!!!!! za6toto znam 4e ako ima maluk 6ans da se oturve6 ot anoreksiq to ot bolimiqta e o6te po maluk tazi bolest e mnogo smurtonostna pazi priqtelkata si! vsi4ki vinagi otri4at... ne iskam da te napla6vam no naistina tazi bolest e opasna (tq se poevqva obiknoveno sled anoreksiq)

mania4ka
01-03-2008, 01:09
1 въпрост до сега имала ли си цикл дефакто от анорексията ли ти е спряла???

i da imala sum cikul predi tova... i da anoreksiqta dovede doooo spiraneto na cikalut mi... e dobre priqteli mersi 4e mi otgovorihte na vuprosa 4NG iii &ILOVEU2 pazi priqtelkata si leka meka i sledki suni6ta

&ILoveU2
01-03-2008, 01:09
Еми тя е повръщала няколко пъти след като и е било тежко. Поне за 3-4 случая знам но иначе излгежда нормална и разумна обаче много ме притеснява.

alex
01-03-2008, 06:19
НЯма нищо опасно да правиш секс след анорексия. На практика двете неща нямат връзка. Това че нямаш цикъл е защото анорексията е разбила хормоналните баланси на организма ти но те ще се нормализират след кто достигнеш необходимите килограми и организма ти се върне към нормален живот. Та за секса - не се притеснявай но не експериментирай да го правиш без предпазни мерки.

martoo
01-03-2008, 07:53
emi ne e zle se konsultira6 s lekar purvo ,no vse pak moje6 da si pravi6 sex :)

kolio-shiikata
01-03-2008, 10:42
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

mokka
01-03-2008, 10:47
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

Abe spored teb tva 4e e bolna sme6no li e??? Vsi4kite ti mneniq gledah,edno smisleno nqma! Horata imat problemi a ti se prismiva6...TVa ili si nqkvo lape det ne znae za kvo e tuka ili si nqkav neobrazovan muhlio!!!! :evil: :evil: :evil:

жижи
01-03-2008, 10:49
НЯма нищо опасно да правиш секс след анорексия. На практика двете неща нямат връзка. Това че нямаш цикъл е защото анорексията е разбила хормоналните баланси на организма ти но те ще се нормализират след кто достигнеш необходимите килограми и организма ти се върне към нормален живот. Та за секса - не се притеснявай но не експериментирай да го правиш без предпазни мерки.

то4но това 6тях да казвам ... +1 браво ;-)

kolio-shiikata
01-03-2008, 10:52
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

Abe spored teb tva 4e e bolna sme6no li e??? Vsi4kite ti mneniq gledah,edno smisleno nqma! Horata imat problemi a ti se prismiva6...TVa ili si nqkvo lape det ne znae za kvo e tuka ili si nqkav neobrazovan muhlio!!!! :evil: :evil: :evil:

може да е комбинация от двете да съм някво необразовано лапе :) а може и да не съм и да умирам от смях на така наречените проблеми на малко грамотните индивиди наричащи се хора или там каквото са :lol:

mokka
01-03-2008, 10:55
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

Abe spored teb tva 4e e bolna sme6no li e??? Vsi4kite ti mneniq gledah,edno smisleno nqma! Horata imat problemi a ti se prismiva6...TVa ili si nqkvo lape det ne znae za kvo e tuka ili si nqkav neobrazovan muhlio!!!! :evil: :evil: :evil:

може да е комбинация от двете да съм някво необразовано лапе :) а може и да не съм и да умирам от смях на така наречените проблеми на малко грамотните индивиди наричащи се хора или там каквото са :lol:

Da ti kaja ima v toq forum i mnogo tupi tema ,ama ne e sme6na to4no taq 6toto momi4eto e bolno i tva e dosta seriozna bolest...Puk ti na drugite si se hili kolkot si iska6

kolio-shiikata
01-03-2008, 11:00
mokka
само да попитам ти здравниа картон на това момиче виждала ли си го? А дори и да е болна това какво има общо със секса, има де и аз съм ги засегнал в първото ми изказване :) това че зучи подигревателно е защото е наистина такова :)

mokka
01-03-2008, 11:07
оф край не ща да се занимавам вече...като ти е смешно смеи се..но я си представи че твои близък е болен от такова??тогава щеше ли да се смееш така? :?

shivacheva
01-03-2008, 17:34
оф край не ща да се занимавам вече...като ти е смешно смеи се..но я си представи че твои близък е болен от такова??тогава щеше ли да се смееш така? :?
Ами ако не му пука за близките му... :?

mania4ka
01-05-2008, 15:45
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

Vi6 kakvo drislio nedorasul ne se zanasqi s men 4e ne znae6 kakvo 6te ti se slu4i. Eto
zaradi takiva pederasi kato teb Bulgaria zatuva pedal mrusen. Smei se ti smei se tup
sme6nik "HaHaHa kolko e sme6no da se smeem na bolnite" otvra6tava6 me drislio smotan.
DANO MAIKA TI PUKNE OT SU6TATA BOLEST I DA TE VIDIM KOLKO 6TE SE SMEE6 !!!
ot vse surce ti go pojelavam! Da se smee6 na bolen 4ovek are da te vidim kak 6te se smee6
na invalid ili na rakovo bolen be nedonos4e ti si prosto edin 13 godi6en pklio deto v blizkoto
bude6te samo ku4eto 6e ti pusne a edinstvenata jena v jivota ti deto 6te te obi4a 6te e maika ti!!
pak povtarqm DANO NQKOI TVOI BLIZAK SE RAZBOLEE 4e da vidi6 ti togava kakvo sum prijivqla i
izstradala. Dali zaslujavam da mi se smee6 ili da mi se vuzhi6tava6 za tova 4e imam smelosta da se borq
i da zadavam takiva vuprosi... pomolih za pomo6t a ne nqkoi da mi se izsmee v liceto...

CfEtii
01-05-2008, 16:21
Евала че си се измъкнала!И...мисля че няма проблем да го направите,но все пак иди на лекар. :)

wasntme_
01-05-2008, 17:00
умирам чесно хахахаххаха не най-мн да ти удря на кокъл или да ти повърне докато го правите др няма да се случи :lol: :lol:

Vi6 kakvo drislio nedorasul ne se zanasqi s men 4e ne znae6 kakvo 6te ti se slu4i. Eto
zaradi takiva pederasi kato teb Bulgaria zatuva pedal mrusen. Smei se ti smei se tup
sme6nik "HaHaHa kolko e sme6no da se smeem na bolnite" otvra6tava6 me drislio smotan.
DANO MAIKA TI PUKNE OT SU6TATA BOLEST I DA TE VIDIM KOLKO 6TE SE SMEE6 !!!
ot vse surce ti go pojelavam! Da se smee6 na bolen 4ovek are da te vidim kak 6te se smee6
na invalid ili na rakovo bolen be nedonos4e ti si prosto edin 13 godi6en pklio deto v blizkoto
bude6te samo ku4eto 6e ti pusne a edinstvenata jena v jivota ti deto 6te te obi4a 6te e maika ti!!
pak povtarqm DANO NQKOI TVOI BLIZAK SE RAZBOLEE 4e da vidi6 ti togava kakvo sum prijivqla i
izstradala. Dali zaslujavam da mi se smee6 ili da mi se vuzhi6tava6 za tova 4e imam smelosta da se borq
i da zadavam takiva vuprosi... pomolih za pomo6t a ne nqkoi da mi se izsmee v liceto...

ah to verno nqma ni6to sme6no v bolestta, koqto si imala... ama... bez da se obijda6... da pojelqva6 smart ili takava opasna bolest /prez koqto ti sama si preminala/ si e ravno na tova da se smee6 na bolen. pak i 4oveka 4esno kazano si ima pravo da se ysamni 4e temata malko ili mnogo e ebavka. emi primerno ti si na 17 i si preminala prez bolestta... ne bi li ttrqbvalo da si se interesyvala ot tezi ne6ta ot lekari i pro4ie /ne sam naqsno kak se lekyva anoreksiqta, tei kato se vodi psihi4esko zabolqvane/... 17 ve4e e normalno da se interesyva6 ot tova i ne biha ti napravili problem da ti kajat... samo da ti kaja... :!: ne pojelavai smart :!:
i interesno kak si se ozlobila tolkova, 4e za takova malko ne6to da pojelae6 na nqkoi koito izob6to ne poznava6 bolest, koqto naistina e tejka....

po temata: nqma da ima nikakav problem sas sigyrnost ;]