PDA

View Full Version : Помощ!Ако някой е добър по английски...?!



POLA^_^
01-03-2008, 06:20
Трябва ми есе на тема "Аre you optimistic or pessimistic about the effect of high technology on the human kind" ...направо се сбърках ,но какво да правя като не ми се отдава писането на английски...Ще съм много благодарна ако някой помогне. Иначе не ми се мисли направо... 8-[ Мерси предварително :)

space_i
01-03-2008, 07:26
Hii!
Ako high technology e neshto kato high-tech, toest nqkakva moderna tehnologia, mislq che sam pisal podobno ese taka che moga da ti pomogna :)
Naprimer moje6 na 2 chasti da si razdelish eseto - polojitelni i otricatelni effects i sled tova da obob6ti6 izrazqvaiki mnenie koi effects sa poveche, toest dali si pessimistic ili optimistic... kaji kakvo mislish, ako ti haresva she ti pomogna oshte :)

h0t_bAbE
01-03-2008, 08:03
napi6i go na bulg. ezik tyka (ako ne te marzi) i ni pitai za dumite koito sa ti trudni :wink:

Madness
01-03-2008, 11:53
Бих могла да помагам...може би....
Ама няма да ти го напиша цялото,ебати.

xSaShEtOx
01-03-2008, 19:03
Чакай, чкай. Значи искаш някой да ти напише цяло есе на тая тема, така ли? А заплащане има ли към есето? [-( :smt001 \:D/

Lady_Milena
01-03-2008, 22:34
Не забравяй, че есето е изразяване на мнение. Така че преди да започнеш каквото и да е есе, си задай въпроса: какво мисля аз за тази тема? Какво е моето мнение? Имам ли мнение или не? И ако нямам мнение, това е защото нямам информация или темата слабо те интересува?

Започни с обобщение на това мнение и изложи няколко причини за него. И да знаеш, и преди го мислех, но от както минах от другата страна на барикадата сама се убедих, че учителите са хора и хич не им се четат 100 скучни есета. Ако имаш нещо интересно да кажеш, кажи го.

Ако имаш конкретни идеи за есето и все още се нуждаеш от помощ, прати ми съобщение и ще ти помогна.

POLA^_^
01-04-2008, 06:55
мерси на всички за предложената помощ,идеята да го разделя на две части ми хареса и мисля че се справих :)

BUFERKATA
01-04-2008, 07:34
Ако не те мързи напиши го да видим какво ти е сътворил мозъка :)