PDA

View Full Version : Имам нещо като бяло течение,ама не е



pink_baby_
01-03-2008, 09:27
Значи всеки ден гащичките ми се цапат с някаква слуз,която има и миризма,понякога е повече понякога по малко,обаче това нещо си го имам откакто се помня.та въпроса ми е вие момичета имате ли такова нещо,би трябвало да има все някакви сокове които да навлажняват вагината ама чак да цапат гащите нормално ли е? :neutral:

jujulinkaa
01-03-2008, 09:28
нормално е 8)

MakeMeLaugh
01-03-2008, 09:33
Отврат :-&
Отивай на гинеколог. Не е страшен споко! ;)
Ще ти изпише сигурно някакви свещички ли де да знам. Ма това да видя намацани гащи на гаджето си ще посинея от гадост :-#
Или ти рядко се поддържаш или отивай на лекар. Ма щом фунти.. блях отивай

eli03
01-03-2008, 10:03
Просто най - вероятно имаш бяло течения! Споко лекува се с антибиотик!!! Ходи на гинеколог да ти пусне изследване и да ти предпише хапчета!!!

eli03
01-03-2008, 10:04
Всички момичвта го имат, просто при някой е по силно а при други не!!!

AnoNim4e
01-03-2008, 10:48
Хм..на колко си ?
Дошъл ли ти е въобще цикъла ?
Тва трябва да е бяло течение ! :wink:

PaSs1on
01-03-2008, 17:52
Abe vie se poburkahte! Kfi lekari, kfi lekarstva? Tva si e suvsem normalno qvlenie i pri momi4etata s cikul i pri tezi bez.Taka 4e(kum avtorkata)ne se pritesnqvai ako nqma6 cikul go o4akvai v ramkite na godina dve,a ako ima6, nz mislq 4e s mnogo godini produljava. Spox!! :wink:

foreverr
01-03-2008, 23:49
Дам и аз се чудя кви лекари кви 5 лева!Това НЕ е бяло течение, а т.н. цервикална слуз-тя е нещо съвсем нормално и всяко момиче я има-а ако е малко тя не оставя следи по гащичките, но все пак я има-така, че мацка успокой се даже колкото повече цервикална слуз имаш толкова по добре-по лесно се забременява-ама ся няма да навлизам в повече подробности, че мога цял роман да напиша :D

Liar
01-05-2008, 16:34
Ейййй много разбирате всички...
Нормално е да има нещо като слуз но не е нормално да и цапа гащите щот вече става въпрос за гъбички.
До авторката-вместо да се затормозяваш с противоположните ни мнения бягай на гинеколог!

PaSs1on
01-05-2008, 20:00
Ейййй много разбирате всички...
Нормално е да има нещо като слуз но не е нормално да и цапа гащите щот вече става въпрос за гъбички.
До авторката-вместо да се затормозяваш с противоположните ни мнения бягай на гинеколог!
Emi az karam vtora godina s bqlo te4enie i vinagi mi capa ga6tite taka 4e az ne mislq 4e e nujno da hodi na genekolog. Ama 6tom ti misli6 taka,se pak seki ima pravo na mnenie :)

foreverr
01-06-2008, 07:57
аз имам цервикална слуз-не бяло течение!Отдавна го имам-питах мама тя ми каза, че е нормално и, че е ходила на гинеколог и го е питала--той и е обяснил, че тя няма бяло течение, а цервикална слуз, което е напълно нормално-и аз описах на мама моето течение и тя кажа, че и моето най-вероятно е цервикална слуз!И нямам гъбички и тем подобни-нито имам сърбеж, нито парене, нито пъпки-нито нищо-всичко ми е ок!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-06-2008, 17:24
Това е нормално нещо и всяко момиче го има.. За какво мислите са предназначени ежедневните превръзки ;) Споко:)

Liar
01-06-2008, 18:36
аз имам цервикална слуз-не бяло течение!Отдавна го имам-питах мама тя ми каза, че е нормално и, че е ходила на гинеколог и го е питала--той и е обяснил, че тя няма бяло течение, а цервикална слуз, което е напълно нормално-и аз описах на мама моето течение и тя кажа, че и моето най-вероятно е цервикална слуз!И нямам гъбички и тем подобни-нито имам сърбеж, нито парене, нито пъпки-нито нищо-всичко ми е ок!
Мдаа...ВеРоЯтно...Майка ти да не би да е гинеколог?И не е нужно течението да е съпроводено със сърбеж парене или пъпки(пъпките дори не са признак o_O).
Не казвам че имаш но от доводите които имаш не можеш да бъдеш сигурна че го нямаш.
Всяко/а момиче/жена поне веднъж в живота си се е сблъсквала/о с този проблем.И точно защото е доста често срещан много момичета си мислят че е нормално.А то не е нормално да ти се цапат гащите така съм чела.

pitan4icata
01-06-2008, 20:42
vsqko momi4e go ima spoks verno pri nqkoi e po silno pri dr po slabo razli4no no ako e naistina mn nepriqtno s razli4en ot bql (beleznikavo ) i namirisva moje da se konsultira6 s lekar za6tot ima veroqtnost da sa gybi4ki no edvali spored men si e bqlo te4enie i to si capa malko ili mnogo ,a kakto kazaha po gore... za kakvo sa ejednevnite prevrazki ;)

kalpazanka
01-07-2008, 05:08
При мирис и променен цвят задължително става дума за патология! Нали претендирате, че знаете тези неща?

mackata90
01-07-2008, 10:48
Абсолютно нормално е! Това течение може да се засили зимата и когато се разболяваш, при рязка промяна на времето, надморската височина и има много фактори, които влияят на половата система! Няма място за притеснение!

kalpazanka
01-07-2008, 14:41
Не е нормално да има мирис!!!!!!

Sladkata___
01-09-2008, 11:45
Az imam sa6tiq problem.I sa6to taka i ima miris.Neznam kakvo da pravq

MiMi7yyy
02-03-2008, 21:16
znachi iskam i az da kaja neshto po tozi vypros...na 13 godini sym i az imam neshto kato techenie nz no mai e gybi4ki...ta s tova neshto sym otkakto se pomnq..bqh kazala na maika mi i otidohme na lekar..1-viq pyt oba4e jenata kaza 4e bilo normalno i 4e sled okolo godina da o4akvam i da mi doide..e hubu de ama na men mi dodide 4 klas lqtnata vakanciq sre6tu 5 klas..i taka i ne mi sprq tova godnoto te4enie..nz ve4e sym 6 klas i ze da me pritesnqva...kakvo li ne sym opitala i taka i taka nqma polza..nz ve4e kakvo da pravq..da se pritesnqvam ili e normalno..(a ina4e sym 4uvala 4e ako nqkoi ne te nae*e i ne rodi6 nqma da ti spre...i sy6to 4e ako ne spira moje da ostane6 bez deca :cry: :cry: :cry:)

vip4e92
02-04-2008, 13:18
nqkoi moje li da mi obqsni za tezi g1bi4ki ... kakvo predstavlqvat i kakvi sa simptomite? :? te mogat li da se predavat 4rez polov akt? :?