PDA

View Full Version : Какво мислите за BELLYDANCE



BUFERKATA
01-03-2008, 10:53
Здравейте!Съжалявам ако съм объркала категориите,но за мен този стил си е чисто изкуство и език на тялото!Искам да ви попитам какво мислите за този стил.Аз личо много се дразня когато някои ми каже "и какво яко гюбеци праскате?" И аз казвам "не,това са ориенталски танци",но и както вече споменах си е и език на тялото! :smt001

yu
01-03-2008, 11:17
DA TAKA E KAKTO KAZVA6 AZ SAMATA IGRAQ ORIENTALSKI TANCI \:D/
I MISLQ 4E SA SUPER,A I AKO MOJE DA TE PITAM TI TANCUVA6 LI GI? :)

Aakasha
01-03-2008, 15:12
Обожавам ориенталски танци! Лично най-много ми допада трайбал. Не танцувам професонално - само за удоволствие.

Рейчъл Браис направо кърти : :grin:

BUFERKATA
01-03-2008, 20:14
Да танцувам.Първоначално си мислех,че ще ми е лесно понеже съм гъвкава и мога да танцувам наистина добре кючек,обаче човече сладката ни госпожичка като е видях как танцува и си мисля,че съм абсолютно дърво,макар че вече напредвам де :) :grin:

Aakasha
01-04-2008, 14:03
Когато я видях за първи път наистина си помислих, че Белиденса е нещо, което трябва да мога добре. Всеки може да си 'тресе' гъза, но да танцува добре...

И просто продължих да търся и попаднах на много видео уроци по Ютюб. След един месец упражнения мога даже да легна назад :-D

70 кила съм, но определено не ми се смяха на коледното парти като танцувах и само мен гледаха! :oops: Мисля, че това е хубаво хоби

П.С. : Бях с 4ерна дълга пола лале и 4ерна блузка от ликра --> добре се получи !

BUFERKATA
01-07-2008, 10:45
Aakasha ако можеш да ми дадеш линкове ще съм ти много благодарна ! :P

Presley
01-08-2008, 15:07
Харесвам много ориенталските танци.И добре ги владея :D

ofyes
01-14-2008, 11:20
Дам.. 5 века османският поробител не е могъл да накара българската девойка да закърши снага под ориенталския ритъм, а днес така нареченият поп-фолк го налага.. и още по - лошото е че има хора, които ходат на уроци и дават пари за това. (Знам, че това е личен избор) Ужас.. :-&