PDA

View Full Version : Класна по литратура



des4eto_93
01-03-2008, 10:57
pls kajete nqkoi pi6tov deto da izpolzvam na klasnata po literatura pls pls pls mn 6te sam blagodarna

AnoNim4e
01-03-2008, 11:02
ЪъЪъ...какъв по-точно пищов ?Нещо не те разбрах ????

des4eto_93
01-03-2008, 11:11
nqma zna4enie kakav stiga da moga da si prepi6a temeta

AnoNim4e
01-03-2008, 11:16
А по каква тема трябва да пишеш ?

des4eto_93
01-03-2008, 11:19
ili za "predi da se rodq" ili za " desrvi6ovo seme" ili za "pomo6 li.." i "skriti vopli"

BluE_s
01-03-2008, 11:32
ама искаш тема ли или искаш да ти кажеме начин как да я препишеш без да те хванат :|

des4eto_93
01-03-2008, 11:33
kak da q prepi6a

BluE_s
01-03-2008, 11:40
kak da q prepi6a
ооо аз см измислил един много як пищов ама незнам дали ще мога да ти го обясна понеже ме няма по обясненията и рядко се случва да ме разбеат когато разказвам нещо :D Значи нз в училище на чинове или на маси сте но както е масата/чина отдолу (не на тва дет си слагаш закуска а на самия плот обаче от долната страна) лепваш един пощенски плик или кариран лист така че да се получи джоб и следователно пъхаш темата вътре, обаче гледаш да не виси щото примено нали по някой път даскалите проверяват отдолу (там при закуската или учебници дет тряя си слагаш :Д) и се1 няма да го видят щот не се навеждат толкова... е надявам се да си разбрала мисълта ми :-|

des4eto_93
01-03-2008, 11:44
mersi mn ama se pak ako imate o6t idei davaite :-D

AnoNim4e
01-03-2008, 11:55
Аха разбрах те ! Ми значи,ако даскала не ти се подписва на листа на които пишеш,си правиш готов от вкъщи,можеш да си напишеш пищова на стола на момчето/момичето,което седи пред теб и си го гледаш,моше да облечеш 1 пола и в чорапогащника да си мушнеш пищова и си дигаш полата и поглеждаш,даскала дори и да те види,че гледаш на долу,няма да ти рови под полата 8-) ,ако чиновете са ви тъмни,може на чина да го напишеш такач е само ти да си го разбираш,аз и мой фр специално сме си измислили азбука,която представлява символи примерно квадратчето отг на буквата "В" и т.н. и си правим пищови на наща си азбука !

BluE_s
01-03-2008, 12:42
Аха разбрах те ! Ми значи,ако даскала не ти се подписва на листа на които пишеш,си правиш готов от вкъщи,можеш да си напишеш пищова на стола на момчето/момичето,което седи пред теб и си го гледаш,моше да облечеш 1 пола и в чорапогащника да си мушнеш пищова и си дигаш полата и поглеждаш,даскала дори и да те види,че гледаш на долу,няма да ти рови под полата 8-) ,ако чиновете са ви тъмни,може на чина да го напишеш такач е само ти да си го разбираш,аз и мой фр специално сме си измислили азбука,която представлява символи примерно квадратчето отг на буквата "В" и т.н. и си правим пищови на наща си азбука !
xahxh kato kaza tfa se setih vedyj v 5-ti klas s edni priqteli si bqhme izmislili i nie taina azbuka za da moje da si podskazvame ama tq beshe malku slojna i ne uspoqvahme da se razbirame...znachi bukvite v azbukata nali sa 30 i znachi gi bqhme razdelili na 3, pyrvite 10 tfa sa ot A do Й i trqq plqskame s ryca i kolkoto pyti plesnesh znachi taq bukva koqto e podred :D sys votirte 10 pyk trqqshe da tropame s krak :D a s tretite 10 ne pomnq ama e bilo tolkova typo :D:D:D