PDA

View Full Version : Къде ми е акаунта ????



Grafa
01-03-2008, 12:11
Здравейте !
аз съм ейтози човек http://img217.imageshack.us/img217/4674/73350048845759cff5c175gv0.jpg
предполагам повечето сте ме виждали из форума но днес като реших да вляза и к*р "Въвели сте невалидно (или неактивно) потребителско име или парола" Пиша от регистрацията на един приятел понеже нещо стана с моята може би изтрит акаунт ? Какво съм направил за да заслужа това ? ако може някои модератор/администратор да ми обясни защо поне не ми изпратихте предупреждение щях да си взема поука :(

alex
01-03-2008, 12:38
При повече от 100 мнения които са предимно псувни, пълни с цинизми и обиди нямаше нужда от предупреждение. Самото изтриване беше предупреждение поради факта че не си баннат. Ако си вземеш поука няма да има причина от банове и повторно изтриване. Все пак имай предвид че в този форум има хора които не искат да четата само ругатни и цинизми.

Grafa
01-04-2008, 18:30
Това означава ли че имам право да си направя друг акаунт при положение че внимавам повече какво ще пиша и да съм по културен ? Защото все пак това е един от любимите ми форуми и не искам да загубя правото си да пиша в него.

Ruthless
01-04-2008, 21:55
В случай, че обещаеш повече да няма такива изцепки си добре дошъл. От сега на татък ще ставаме лоши :evil:

Grafa
01-05-2008, 15:13
ОК тогава ще си направя нова регистрация и ще внимавам повече

chipi_kaoo
01-05-2008, 16:21
ОК тогава ще си направя нова регистрация и ще внимавам повече
На мен веднъж ми сложика БАН, молих се като грешен дявол да ми го махнат.... и сега съм ангелче :-) много си е готино тук, стават хубави теми, понякога се бъзикаме, друк път сме сериозни... абе квот ти е на душата тва ще намериш тук... внимавай да не ти сложат БАН :-P