PDA

View Full Version : Раздел Photoshop...



SlAdKy_KoTi
01-03-2008, 12:56
Чудех се..Няма ли да е по-добре да има и отделен раздел фотошоп за да може да не се пълни разделът "Компютри" непрекъснато с въпроси за фотошоп...В другия раздел може да има тема в която всеки да слага тва дето е направил ша има теми за въпроси...и др. :)
Струва ми се добро... \:D/

ProstoAz
01-03-2008, 13:14
Изключено... Това е все едно да се направи раздел "Проблем с мама", "Проблем с татко", "Проблем с кака", "Проблем с батко", вместо всичките тези работи да са просто в "У дома". :wink:

bloodfrozen
01-03-2008, 13:22
Чак раздел не.. по-скоро подраздел :)

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 13:32
Въпроси за Фотошоп - "Всичко тийн накуп" :wink:

Anf3tamin4o
01-03-2008, 13:33
Въпроси за Фотошоп - "Всичко тийн накуп" :wink:
Фотошоп е програма което значи към компютри :)

Ruthless
01-03-2008, 13:36
В раздел Компютри, има много голяма зайнтересованост от програмата Adobe Photoshop. Ужасно много теми има и затова ви предлагам аз друго. Някой, който разбира повече от photoshop да разгледа целия раздел, да види темите за Photoshop, които са найстина полезни и да съедини всичко това, да го обясни, така че дори и начинаещите да го разберът, накратко всякакви полезни неща от стари теми за Photoshop в нашия форум и други, които прецените, че ще са полезни да се включат в темата. Всякакви работи да бъдат обсъждани в нея, вместо да се създават все нови теми за едно и също. Иначе за раздела няма да бъде създаден такъв.

Decu
01-03-2008, 13:38
Въпроси за Фотошоп - "Всичко тийн накуп" :wink:
Фотошоп е програма което значи към компютри :)

Става и за "Всичко тийн накуп" (:

koman
01-03-2008, 13:45
мда сложете го като отделен подфорум в раздел компютри ... що пък да няма ? Щом вече и борса има .... :-o

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 13:47
Въпроси за Фотошоп - "Всичко тийн накуп" :wink:
Фотошоп е програма което значи към компютри :)

Става и за "Всичко тийн накуп" (:

аз бих си задала въпроса във "всичко тийн накуп",но...да,"Компютри" е по-точния раздел. :wink:

elsy
01-03-2008, 14:00
Мм, аз мисля, че е добра идея...

MusicIsTheKey
01-03-2008, 15:18
По-добре да се направи една важна тема, като в началото и има линк към сайтове с уроци за фотошоп. След това някой да напълни темата с тези уроци - ще е много удобно и хубаво. Който иска чете темата, който иска си отваря някой сайт от първия пост.

cskasladyrana
01-05-2008, 16:09
По-добре да се направи една важна тема, като в началото и има линк към сайтове с уроци за фотошоп. След това някой да напълни темата с тези уроци - ще е много удобно и хубаво. Който иска чете темата, който иска си отваря някой сайт от първия пост.



+1 :P Просто няма смисъл от нов раздел!

chipi_kaoo
01-05-2008, 16:16
Интернет е бъган с уроци за фотошоп. Който има желание, ще си намери, тва тук да не е "бит пазар"... защо не си направим раздел за "Картофите" :lol: то само тва ни липсва, мисля, че на този етап форумите си имат всичко, и има къде да напишеш каквото искаш, недейте да го препълвате с излишни работи, и без това сайтът зарежда много много бавно :-P

MusicIsTheKey
01-05-2008, 17:45
Какъв "бит пазар" бълнуваш? Този форум е направен за да помага на хората - било то със съвети, било то с музика, било то с нещо друго.
Изобщо не е излишно да има такава тема, дори ще е страшно полезно!
Като не ти харесва - просто не влизаш. Интернет е препълнен с музика и филми, но хората все още използват форумите за да ги търсят.