PDA

View Full Version : Моята пълна промяна



Merkilez
01-03-2008, 14:07
Такам. От известно време се занимавам с въпросната промяна. 6 месеца се боря с акнето и май започнах да побеждавам. Сега ми трябват малко съвети, ако не мъзразявате.

Косата:
Значи, косата ми изобщо не е фиксирана. Сега е нещо средно между назад и път, но с много стърчащи косми. Иначе казано - не си я харесвам. Някой знае ли начин да я фиксирам, но без гелове и всякакви такива сладостийки, защото от тях имам навика да влизам в болница през зимата.

Зъбите:
Начи, взех си едно прахче "Snwo white" (грешката не е моя -така пише). Арабските заврантулки по кутийката и липсата на указания малко не ми вдъхват вяра. Някой сблъсквал ли се е с подобна пумия и как се използва тя? Пише само да се натърквам 2 пъти с четка, не е казано дали да си плакна устата, нито дали е преди или след миене, абсолютно нищо! Полощ?

PinkFloydSound
01-03-2008, 14:22
ам...косата...ами купуваш си някакъв сешоар с дифузер и с хиляди други приставки и след всяко къпане си оформяш косата докато се сушиш :smt003
за зъбите...ами мисля че трябва да сложиш малко от този прах върху четката с пастата и така да си търкаш зъбите...но ти препоръчвам да не си съсипваш зъбите с този боклук :)

chipi_kaoo
01-03-2008, 15:00
За зъбите аз използвам колгеит и вадемеком (избелващи) и има малък ефект (те са ми бели зъбките, но аз искам да са още по-бели). Иначе са ми препоръчвали пастата Elgydium и казват че има голям ефект, но аз не съм я ползвал. За косата си вземи балсам, на някоя по известна марка, или някой да ти препоръча. на пантен са хубави, зависи за ква коса ще си вземеш. Може да си вземеш и шампоан на сънсилк за стърчаща коса, абе има доста продукти. Поразрови се из гугал, и ще намериш доста инфо. Успех :-P

vodka_f
01-03-2008, 15:10
както казаха преди мене Вадемекум за зъбите е добре,а от всички продукти на Сънсилк съм мн доволна :)

Reed
01-03-2008, 16:43
Т'ва за зъбите и аз съм го ползвала... изплаква се-само че аз не знам как го търпиш-суупер гадно е на вкус

Merkilez
01-03-2008, 16:57
Т'ва за зъбите и аз съм го ползвала... изплаква се-само че аз не знам как го търпиш-суупер гадно е на вкус

Не е болка за умиране. Помогна ли ти ?

Благодаря за отговорите.

nicolepcd
01-03-2008, 17:07
Ми за зъбите... Мда, вадемекум е хубава... нооооооооооо ако искаш още по-бели използвай Холивуд Смайл :D :wink:

GaBiIi__
01-03-2008, 21:34
za kosata : zagajda6ti kremove i balsami moje6 da se postrije6 da ima opredelena forma koqtoo iska6 i da q poddarja6 lesno, moje6 da q oformq6 sas presa se6oar da polzva6 opredeleni fibi diademki i dr aksesoari za da izglejda kakto ti har ;) ;) ai uspex4eta :-)