PDA

View Full Version : Какво точно представлява женския оргазъм?



ludoto_f
01-03-2008, 15:14
Аз мисля, че още не съм стигнала до него или просто не са ме докарали до него ..
Искам да ми обясните какво точно изпитва жената като стигне до оргазъм???? И как най-лесно може мъж да докара оргазъм на жена? :P
Чакам отговори :evil: :P

GavvD
01-03-2008, 15:44
Може би най-изчерпателната статия, която съм чел по въпроса.

http://bg-sexologia.info/site/index.php?option=com_content&task=view&id=248&Itemid=2

Това е от чиста научна гледна точка, ако искаш да знаеш какво става с тялото по време на оргазъм. Ако предпочиташ да научиш нещо за емоционалната страна, може би ще е добре да прочетеш малко еротична литература, там като че ли е описано най-добре. Препоръчвам ти 11 Минути на Пауло Коелю :)

dami666
01-03-2008, 15:46
Ами..не мога да кажа за вси4ки жени,мога да кажа за себе си...аз изпитжам множество топли вълни и ужасно приятно 4увство и запо4вам да треперя доста :twisted: най-лесния на4ин за полу4аване на оргазъм е самозадоволяването,а още по-добре френска лов :evil:

Criss_Angell
01-03-2008, 16:42
Попитай родителите си!

ludoto_f
01-03-2008, 17:08
Попитай родителите си!

Ти не ми бери грижа кой питам?!
Мисля, че аз си решавам?? Виждам, че ти не си компетентен по този въпрос.. просто замълчи! :P

HapPynEsSs
01-04-2008, 12:57
Ами..не мога да кажа за вси4ки жени,мога да кажа за себе си...аз изпитжам множество топли вълни и ужасно приятно 4увство и запо4вам да треперя доста :twisted: най-лесния на4ин за полу4аване на оргазъм е самозадоволяването,а още по-добре френска лов :evil: mm..подобно за мен 8-)

ThePainIsReaL
01-04-2008, 20:34
Ами..не мога да кажа за вси4ки жени,мога да кажа за себе си...аз изпитжам множество топли вълни и ужасно приятно 4увство и запо4вам да треперя доста :twisted: най-лесния на4ин за полу4аване на оргазъм е самозадоволяването,а още по-добре френска лов :evil:

По лесно свършвам от вагинален секс.. не се самозадоволявам.. иначе ми е кеф по време на френска, ама по-трудно достигам до края.

jotitu
01-04-2008, 20:42
nqmа два еднаквиоргазма - при всяка жена е разли4но ;) това някъде го бях прочела 8-)

при мен лично се появява едно невероятно чувство между парене и сърбеж точно преди Момента (с главно М :D ) после имам чувсвото че всичките ми мускули се стягат.. направо оставам без дъх... невероятно е :grin:

ludoto_f
01-05-2008, 06:53
Po vashite izkazvaniq stigam do izvoda 4e i az mai sym stigala do orgazym! 8)

MakeMeLaugh
01-05-2008, 09:37
Ако беше изпитала, нямаше да пускаш тема във форума и да питаш другите какво изпитват - а щеше да си сигурна ;)

Като изпиташ наистина оргазъм ще осъзнаеш за какво ти говоря ;)

Kanela
01-05-2008, 11:15
Хм..... :-| Аз пък усещам...леко присвиване отвътре,топли вълни,стягане на мускулите,последвано от чувство за безсилие и ....чувствам се изтощена,лека като перце....и за няколко минути повече не мога да правя секс :-s ,чувствам как ми се насълзяват очите и още малко ще се разплача :-)

vanilla
01-05-2008, 13:48
леко присвиване отвътре
даже хич не е леко... стягане на мускулите вътре... пускам хващам... сякаш се изстрелвам на Луната за секунди... уникално е...

teoto
01-05-2008, 14:15
Цялостното усещане когато изпитвам оргазъм не може да се сравни с нищо друго..Сякаш за няколко секунди се отделям от тялото си и се пренасям някъде другаде :smt007 ..+ това всичко ми изтръпва и имам нужда от няколко минути,за да мога да продължа със секса..абее уникално е