PDA

View Full Version : Стимулант за коса Eterika?



JivaRana
01-03-2008, 15:21
Ам..искам да попитам някои ползвал ли го е,защото днес една фризьорка ме обезобрази и искам да си възвърна по-бързо дължината на косата...Търсих в няколко теми,но никъде не го видях..и се чудя да не я съсипя още повече,въпреки,че като чета листовката ми изглежда добър..та някой знае ли нещо за него?

JivaRana
01-03-2008, 20:42
Гледам,че няма отговори..явно никой не го е ползвал.Аз вече го изпробвах 1 път и косата ми стана като намазана с 1 бутилка олио,може би този ефект ще изчезне,но дано поне подсилва разтежа.Ако след време има забележим ефект ще кажа :)

GaBiIi__
01-03-2008, 21:13
a kolko stuva i ot kade si go kupi :)

LuCiFersAngeL
01-04-2008, 08:31
На "Етерика" продуктите са хубави, също както на "Икаров". Ти казваш, че косата ти изглеждала мазна, а как по-точно го ползваш?? По принцип тези стимуланти се слагат в домашно приготвени маски или се ползват самостоятелно като след нанасяне завиваш косата си с найлонова торбичка и кърпа и така престояваш 1-2 часа (може и повече, ако имаш свободно време). След като това време изтече си измиваш косата с шампоан по стандартната процедура. Според мен не би трябвало да ти стои мазно, освен ако косата ти по принцип не е по-мазна :neutral:

JivaRana
01-04-2008, 17:44
a kolko stuva i ot kade si go kupi :)
Струва 4 и 10 от аптеката :)

JivaRana
01-04-2008, 17:54
На "Етерика" продуктите са хубави, също както на "Икаров". Ти казваш, че косата ти изглеждала мазна, а как по-точно го ползваш?? По принцип тези стимуланти се слагат в домашно приготвени маски или се ползват самостоятелно като след нанасяне завиваш косата си с найлонова торбичка и кърпа и така престояваш 1-2 часа (може и повече, ако имаш свободно време). След като това време изтече си измиваш косата с шампоан по стандартната процедура. Според мен не би трябвало да ти стои мазно, освен ако косата ти по принцип не е по-мазна :neutral:
Ами първо го затоплих на водна баня,намазах и увих с плик и кърпа,престоях 2 часа и после не си измих косата,а само я подсуших с кърпа,защото така пишеше в листовката,но може би е трябвало да я измия :-k Вероятно затова седи така,дори на другия ден ме питаха косата ли съм си измила,та е мокра :-o Значи другия път ще я измия задължително ;-)