PDA

View Full Version : Искам съветчета :P



Vasiprasi
01-03-2008, 15:44
Здравейте народе и ЧНГ :) Значи работата е следната. На един купон в един приятел се запознах с една мацка. Момичето е супер. Тя ме заговори на купона тва онова...... И двамата бяхме малко пийнали, но колкото за настроение. След това ударихме няколко танца на бавни песнички, зехме че се целунахме.. целунах я.. и след няколко секунди тя мене целуна като втората беше доста по продължителна. След това цяла вечер се гушкахме... но разбира се аз идиота забравих да и взема телефона :cry: На следващия ден съжалявах че не и взех телефона ама беше късно. С помощта на приятели издирих и скайп-а. Писахме си малко, но останах в впечатлението че тя не иска да има нищо между нас. Че ме отбягва. Кажете струва ли си да и искам телефона ? Да я поканя на среща ? Дайте някакви съветчета че до са не съм изпадал такава ситуация...Или да и кажа много здраве и тва е :P

Vasiprasi
01-03-2008, 15:52
ИДИОТ! Копеле... ИДИОТ! И НЕ СЕ ОКАЗВА МЪЖ!? ИДИОТ! НАКАРА МЕ ДА ТИ ПРОЧЕТА ПОСТА, БЕЗ ДА Е МЪЖ! Идиот ^^

Затваряй си устата бе келеш. Тези обиди си ги заври в задника

i love you
01-03-2008, 15:57
Еми опитай...пък каквото стане...но задължително трябва да опиташ...няма да загубиш,ако пробваш...покани я на среща...и така...6те и бъде приятно предполагам :)

dshiznit
01-03-2008, 15:57
Ако те кефи и искаш покни я, па ако не мнооо здрафее.

marilyn
01-03-2008, 15:57
Ami probvai o6te vednuj po skaipa...pokani q na sre6ta i ako vijdash 4e ne stava q zareji zna4i 4e qvno ne iska da si ima ob6to s teb :)

Vasiprasi
01-03-2008, 16:08
Бе че мацето не е за изпускане :P Явно ще се проба за последен пък и ако се сагласи :grin: а пак ако не много и здраве :P не е единствената :lol:

experiment_m
01-03-2008, 16:16
Покани я да излезете. Когато сте заедно ще имате по-голям шанс да видите отношението си един към друг. По скайпа определено е по-трудно. Успех. :smt006

Invisible'Paladin
01-03-2008, 16:35
Здравейте народе и ЧНГ :) Значи работата е следната. На един купон в един приятел се запознах с една мацка. Момичето е супер. Тя ме заговори на купона тва онова...... И двамата бяхме малко пийнали, но колкото за настроение. След това ударихме няколко танца на бавни песнички, зехме че се целунахме.. целунах я.. и след няколко секунди тя мене целуна като втората беше доста по продължителна. След това цяла вечер се гушкахме... но разбира се аз идиота забравих да и взема телефона :cry: На следващия ден съжалявах че не и взех телефона ама беше късно. С помощта на приятели издирих и скайп-а. Писахме си малко, но останах в впечатлението че тя не иска да има нищо между нас. Че ме отбягва. Кажете струва ли си да и искам телефона ? Да я поканя на среща ? Дайте някакви съветчета че до са не съм изпадал такава ситуация...Или да и кажа много здраве и тва е :P

......Няма смисъл братле....тъжно , но истина....и факт.....намери си друга..... УспеХ... :wink:

kifla
01-03-2008, 18:15
Покания да излезете и като свършите с кафенцата и т.н и поискай номера 8)

mr0b1
01-03-2008, 19:16
абе грозни на тия неща по купоните им се вика забивка! много сте залухави и след тия забивки на купона на никой не му пука за никой дори да сте се изебали за тия неща има гаджета хахах o_O но аз съм грозен и не разбирам от такива неща

sladku_bebzi
01-03-2008, 20:17
Мисля, че на нея й е било просто за копона.Жалко е, ама кво да се прави..

punkrock
01-03-2008, 20:26
Мисля, че на нея й е било просто за копона.Жалко е, ама кво да се прави..
Аха, но все пак покани я да излезете, може да излезе нещо от това :)

elfish
01-03-2008, 20:45
Здравейте народе и ЧНГ :) Значи работата е следната. На един купон в един приятел се запознах с една мацка. Момичето е супер. Тя ме заговори на купона тва онова...... И двамата бяхме малко пийнали, но колкото за настроение. След това ударихме няколко танца на бавни песнички, зехме че се целунахме.. целунах я.. и след няколко секунди тя мене целуна като втората беше доста по продължителна. След това цяла вечер се гушкахме... но разбира се аз идиота забравих да и взема телефона :cry: На следващия ден съжалявах че не и взех телефона ама беше късно. С помощта на приятели издирих и скайп-а. Писахме си малко, но останах в впечатлението че тя не иска да има нищо между нас. Че ме отбягва. Кажете струва ли си да и искам телефона ? Да я поканя на среща ? Дайте някакви съветчета че до са не съм изпадал такава ситуация...Или да и кажа много здраве и тва е :P

Ние го наричаме ниско ниво на интерес. Или накратко - СЛЕДВАЩАТА!!!

WaRd3n
01-03-2008, 20:53
Аз мисля че е станало под влияние на алкохола,но ти казваш малко сте пийнали,ако ти харесва момичето земи я покани да изленете :) иначе не ..

ihopeulikepain
01-03-2008, 21:54
абе грозни на тия неща по купоните им се вика забивка! много сте залухави и след тия забивки на купона на никой не му пука за никой дори да сте се изебали за тия неща има гаджета хахах o_O но аз съм грозен и не разбирам от такива неща
.. ето ти го отговора .. евала братле ..

sweet_lady:]
01-03-2008, 22:22
mi ako te kefi i si misli6 4e si zaslujava-pitai za gsma i ako ne q zarezi! :wink: