PDA

View Full Version : не мога да разбера неговото поведение



malkata_f
01-03-2008, 16:43
ми значи аз преди време бях написала моята история и почти всички бяха писали, че момчето ме харесва. Отскоро започнах да си чата с него в skype и аз очаквах той да започне да се прави на интересен, че не ме познава, но напротив - каза ми да не се права на интересна, че много добре го познавам. Преди около 2 години той беше разбрал, че го харесвам и сега ми го каза и помни всичко, което тогава беше станало.Искам да уточня, че не се познаваме лично, не сме си говорили никога, но той твърди, че се познаваме!Няма да разказвам историята отначало, но за да мислят толкова много хора, че ме харесва значи може би е така.Таа сега като си писахме той ми каза, че искал да прави секс с мен, но сериозни връзки не иска да има, така че да не очаквам повече!Аз го питах защо иска да спи с мен, а той каза, че щяло да ни бъде хубаво при положение, че не ми е безразличен, както и аз на него! А по-рано като ме виждаше с друго момче му ставаше гадно и ревнуваше! Може ли да иска само да спи с мен, а да се държи така като ме вижда с друг?? Дали това не ми го говори нарочно с някаква цел, защото аз мисля, че момчетата, на които им е само за секса, не се държат така.

ra4ence
01-03-2008, 16:53
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/

elsy
01-03-2008, 16:54
Хмм, тва наистина ме хвърли в размисъл. И на мен ми е трудно да го разбера :-o Отначало си помислих, че не му пука за чуствата ти, а просто се интересува от това да си направи кефа, но щом казваш, че те е ревнувал, значи може би не е така :o Не знам може би, ако изпитваше нещо по-силно би трябвало да се държи много по-мило, а не така тъпашко... Може би трябва да поговорите повече и така да го опознаеш повече...

Invisible'Paladin
01-03-2008, 17:01
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/



+1 ;-)

megi_sweet
01-03-2008, 17:03
SRY 4e ti go kazvam taka no tva si e samata istina..toi te smqza za momi4e za edna ve4er taka 4e ne mu puskai i go zabravi ai uspex :smt006

BeBsItO
01-03-2008, 17:05
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/ =; =; =; =; SAGLASNA,MN TO4NO KAZANO

nasty_f
01-03-2008, 17:12
Може ли да иска само да спи с мен, а да се държи така като ме вижда с друг?? .

Мила,в кой век живееш,в кой свят?Много си заблудена,направо ме е жал за теб!Още ли не си осъзнала,че момчетата са едни и същи и такива ще си останат.Това момче иска само да спи с теб,привличаш го само сексуално!А това,че ревнува като те вижда с друг е не защото те харесва,а просто защото момчетата са егоисти и не могат да се примирят с мисълта,че момиче,с което са били или момичето ги е харесвало е с друго момче!Те искат всичко,което мърда и ги е харесвало да е тяхно.Не защото те харесва,а за да не си на някй друг.Стана ли ти ясно?Остави го това гадно копеле...Не си заслужава дори да спиш с такъв боклук!

malkata_f
01-03-2008, 17:13
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/

да, но ако наистина е така защо правеше всичките тия работи преди, да му става гадно като ме види с друго момче
а за моите чувства - може да се каже, че вече нямам такива, сега ме интересува друго момче, просто исках да разбера от него дали ме е харесвал или не!А пък като не ме познава като човек каква съм естествено, че само физически го привличам и той мен също!

ZaI4I
01-03-2008, 17:16
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/

да, но ако наистина е така защо правеше всичките тия работи преди, да му става гадно като ме види с друго момче
а за моите чувства - може да се каже, че вече нямам такива, сега ме интересува друго момче, просто исках да разбера от него дали ме е харесвал или не!А пък като не ме познава като човек каква съм естествено, че само физически го привличам и той мен също!

Ами според мен в момента си търсиш за какво да се захванеш и да ни убедиш че изпитва някакви чувства към теб,а не че иска само секс...не искаш да признаеш очевидното пред себе си...

ra4ence
01-03-2008, 17:18
да, но ако наистина е така защо правеше всичките тия работи преди, да му става гадно като ме види с друго момче

Защото това е вид ревност към..как да се изразя...към тялото ти,не към самата теб.
Имах момче, с което правехме секс ей така,докато някой от двамата си намери гадже. Той ревнуваше всеки мъж,с който изляза,с който се запозная и за който му кажа,че имам сериозни намерения. СПоред мен и твоя случай е такъв,или поне подобен.
И двамата /моя и твоя/ са ревнували,защото друг човек може да прави секс с нас,а не те.

malkata_f
01-03-2008, 17:18
Може ли да иска само да спи с мен, а да се държи така като ме вижда с друг?? .

Мила,в кой век живееш,в кой свят?Много си заблудена,направо ме е жал за теб!Още ли не си осъзнала,че момчетата са едни и същи и такива ще си останат.Това момче иска само да спи с теб,привличаш го само сексуално!А това,че ревнува като те вижда с друг е не защото те харесва,а просто защото момчетата са егоисти и не могат да се примирят с мисълта,че момиче,с което са били или момичето ги е харесвало е с друго момче!Те искат всичко,което мърда и ги е харесвало да е тяхно.Не защото те харесва,а за да не си на някй друг.Стана ли ти ясно?Остави го това гадно копеле...Не си заслужава дори да спиш с такъв боклук!

ми явно да, щом казваш......не съм толкова мъдра и умна колкото теб и не ги разбирам тези неща!!! :-D

malkata_f
01-03-2008, 17:23
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/

да, но ако наистина е така защо правеше всичките тия работи преди, да му става гадно като ме види с друго момче
а за моите чувства - може да се каже, че вече нямам такива, сега ме интересува друго момче, просто исках да разбера от него дали ме е харесвал или не!А пък като не ме познава като човек каква съм естествено, че само физически го привличам и той мен също!

Ами според мен в момента си търсиш за какво да се захванеш и да ни убедиш че изпитва някакви чувства към теб,а не че иска само секс...не искаш да признаеш очевидното пред себе си...

не просто искам мнение, а ти като нямаш защо пишеш и ако не прочете това, което съм написала, 4е ВЕЧЕ НЯМАМ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО го прочети и ме разбери правилно!

ZaI4I
01-03-2008, 17:40
100% съм сигурна в отговора,който ти давам

1. Той наистина иска само секс от теб.
2. Не мисля,че те харесва толкова като човек,колкото като..сексуален обект.
3. Тактика,мн правилна тактика от негова страна е да ти вдъхне малко надежда за нещо повече от сексуална връзка,като ти замотае главата с истории,че го привличаш и като човек.
4. Той не иска нищо повече от секс,за разлика от теб.
5. Чест му прави,че ти казва истината.
6. Гадно е,че с действията си ти е втълпил,че може да излезе нещо повече.

Ти си решаваш,мила

\:D/

да, но ако наистина е така защо правеше всичките тия работи преди, да му става гадно като ме види с друго момче
а за моите чувства - може да се каже, че вече нямам такива, сега ме интересува друго момче, просто исках да разбера от него дали ме е харесвал или не!А пък като не ме познава като човек каква съм естествено, че само физически го привличам и той мен също!

Ами според мен в момента си търсиш за какво да се захванеш и да ни убедиш че изпитва някакви чувства към теб,а не че иска само секс...не искаш да признаеш очевидното пред себе си...

не просто искам мнение, а ти като нямаш защо пишеш и ако не прочете това, което съм написала, 4е ВЕЧЕ НЯМАМ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО го прочети и ме разбери правилно!

оф оф...за какво сега се заяждаш само....с предното мнение се заяде..с мойто...еми имам си мнение и си го изказах че се захващаш...и т.н.. и мн интересно как нямаш чувства като все още се интерисуваш от него...д апрочетах го това че нямаш чувства не съм го пропуснала...абе ти си знайш какво си чувстваш какво ли ти се бъркам...ии си изказах МНЕНИЕТО защото имам такова :-k :-k

sexy_dizzy
01-08-2008, 03:19
Че иска секс от теб-иска, да.
Но самата му искреност за това доказва, че не е съвсем безразличен.Щом иска секс от теб, това означава, че го привличаш.
Казваш, че вече нямаш чувства към него.Идеалната въможност да му откажеш съвсем директно, за да засилиш желанието му да те желае повече, ако имаш изобщо това за цел.Така поне ще знаеш, че вече той те иска-ти него не!

Presley
01-08-2008, 05:00
Ми момчето ти е каэало да не очакваш нищо друго ,освен секс.Наясно си с положението,така че след това ако те эарежат ,ще си търсиш вината само в теб.Ти решаваш.Ако искаш само секс-давай.Ако искаш нещо повече-потърси друг олект на желанията ти :D

sexy kiss
01-08-2008, 17:23
той не те харесва истински,просто иска да спи с теб.няма лошо в тфа че иска да спи с теб но щом после казва че няма да имате сериозна връзка начи той гледа на теб само и единствено като на сексуален обект.азз лично ако съм на тфое място изоб6то няма да се занимавам с него а ще го подмина като пътен знак за6тото тои е като вси4ки останали.

П.С:ти си решаваш ти го харесва6 избора си е твои.