PDA

View Full Version : Tрудно е да си различен на дне6но време....



BeBsItO
01-03-2008, 16:45
..... говоря за в1ншна красота ( то е ясно 4е в1тре6но всички сме различни) имам чувството че, света е различен в рамките на своята об6тествена група като например : ''емота, метали, делови хора....., фешанките и т.н'' ( тук маи трябва да има и група тип '' бритонче '' :D :D :D ) та мислта ми е , че преди това не ми праве6е голямо впечатление но сега адски мн ме дразни! все едно всички сме правени по каталог! :-x колкото и да му се иска на човек да е разли4ен и индивидуален ( говориме за дрешки,прическа...грим) е мн трудно в този свят! вземе6 си не6то и на др я ден полвината ти познати и те така....... мн е тапо...... [-o< [-( [-o< ,освен разбирасе ако не пазарува6 от чужбина или не си някав мулти-милиоер.... оф хора мн се дразня! не бадете робове на модата ( ест и не и обратното да ходите с на баба ви сукманите) просто бадете различни... но какжото и да си говоря.... сигурна сам че до пролетта наи касно си4ки 6е се засипете с новото лилавко....дет идва на мода. оххх недеите, не сте клоннинги! отличаваите се от др те и бадете разли4ни!

great_mari
01-03-2008, 16:57
:smt001 НАПЪЛНО съгласна с мнението ти :) аз винаги си купувам и обличам дрешки в стил спортно-елерантен или нещо от сорта 8-) :lol: и в цветове,в които си харесам.А не днес розовото ли е на мода-добре розово и точка,утре зелено-аа кво е тва гаднорозово -зеленото е по хубаво.Т'ВА много го мразя начи :o [-X #-o [-( обичам си моя стил и не ми дреме дали другите го харесват тва е истината :-s :smt003 :smt001

StandUpForTheChampions
01-03-2008, 16:58
MNOGO HUBAVA TEMA SI NAPRAVILA ;-) AZ LI4NO NE ROBUVAM NA MODATA,A S16TO TAKA NQMAM I IDOL ZA DA MU PODRAJAVAM...NO NE RAZBIRAM ZA6TO VSI4KI MOI PRIQTELI ISKAT DA B1DAT S RUSA KOSA , A I ISAKAM DA KAJA 4E MI OMR1ZNA NA VSEKI MET1R DA VIJDAM PODDR1JNI4KI NA BG FOLK PEVICI...MOLQ VI BE HORA-NE STAVAITE ZLE PODD1RJANI 4ALGAR4ETA.... :)

BeBsItO
01-03-2008, 17:41
=; =; =; =; to hora eto..... est 4e nqma d api6ete kato se okazah prava, a pove4eto ste taka.....


a btw dr te 2 macki \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ЕPu
01-03-2008, 17:42
another rebel dead..
хахах

Pedigree
01-03-2008, 17:49
Ах,че си ми заблудена мома 8-)
Не си мисли,че като направиш темичка в някое форумче,целия народ ще те слуша.Всеки си има право да се облича както намери за добре.
Ти си просто поредния бунтовник,който има нулев шанс. :)

BeBsItO
01-03-2008, 17:53
Ах,че си ми заблудена мома 8-)
Не си мисли,че като направиш темичка в някое форумче,целия народ ще те слуша.Всеки си има право да се облича както намери за добре.
Ти си просто поредния бунтовник,който има нулев шанс. :) 1vo ne iskam nikoi da me slu6a, 2 ro nikoi s ni6to ne zaduljavam i 3 to ne sma hi4 zabludena 6tom si davam smetka za 1 vite 2 :) i samo da ti kaja 4e napisah temata, za6toto e moe li4no mnenie. qvqva se kato ''problem''.... 6toto ,mi pisna ot kopirane i t.n. a dr t ene mogat da razberat 4e tva ne e nikak orginalno i gotino ! [-X

BeBsItO
01-03-2008, 17:56
aa i zabravih da kaja 4e ne sma izob6to nito buntarka nito ni6to, prosto obiknovenno momi4e. ''moderno'' v granicite..... no ..... abe kvo se obqsnqvam..kvo iska6 misli.....

Blab
01-03-2008, 17:59
И к'во?

Аз пък съм уникална - външно, вътрешно... всякак.
2 думи(напоследък често я използвам тая фраза :D ) - ВКУС и СТИЛ.

dan4ety
01-03-2008, 18:04
:smt001 НАПЪЛНО съгласна с мнението ти :) аз винаги си купувам и обличам дрешки в стил спортно-елерантен или нещо от сорта 8-) :lol: и в цветове,в които си харесам.А не днес розовото ли е на мода-добре розово и точка,утре зелено-аа кво е тва гаднорозово -зеленото е по хубаво.Т'ВА много го мразя начи :o [-X #-o [-( обичам си моя стил и не ми дреме дали другите го харесват тва е истината :-s :smt003 :smt001

Мхм ;-) ;-) ;-) =D> =D> =D>

BeBsItO
01-03-2008, 18:05
a saglasna li si 4e si unikalna sred tolko mn kloninnkgi :) O:) O:) O:) O:) toest si 1 ot malkoto :)

Blab
01-03-2008, 18:11
a saglasna li si 4e si unikalna sred tolko mn kloninnkgi :) O:) O:) O:) O:) toest si 1 ot malkoto :)

Да.
Знаеш ли, мисля че разглеждаш точно определени възрастови и обществени групи. "Различните" не са малко. Въобще дори.
Но тези "тенденции" при тийнейджърите, в допълнение към слабите им, неизградени характери, идват в повече.

sladku_bebzi
01-03-2008, 18:15
Еми то новото лилаво не е лошо :D И все пак всеки носи тва, което е в магазините.. Едва ли някой ще тръгне да си прави дрехи по поръчка, за да е различен от останалите.А и дрехите, които са на мода са готини.Защо да се лишаваме от тях :)

zloto
01-03-2008, 18:20
Човек е различен не заради дрехите си, а заради характера си. Аз честно казано изобщо не знам какво е модерно сега, нито пък се обличам според музикалните си предпочитания (макар че понякога ми се иска).

Mariella
01-03-2008, 19:06
то сега вече стана "фешън" да се отричате от всичките там чалгии ,емота и т.н...BeBsItO,айде стига се комплексира,живей си живота...

Jamalska
01-03-2008, 19:14
Пазарувай секънд хенд...най-мн още една бройка от твойто да има хаха

BeBsItO
01-03-2008, 19:47
SLU6AITE KVO, NE KAZVAM 4E MODERNOTO NE E HUBAVO! A KAZVAM 4E KATO NE6TO E MODERNO NE E NUJNO VSI4KI DA SME EDNAKVI! SPORED VAS NE E LI TAPO.... AKO PREDI 4 GODINI, VIDEHTE MOMI4E S BRITON (PRAV)6TQHTE GO POMISLITE SIGURNO ZA STAROMODNA ZUBARKA.... NO AKO E SEGAAA O NEEE TQ E PREKRASNA!E TOVA ME DRAZNI, 4E MODATA VI NABIVA V GLAVATA KVO DA HARESVATE I KVO NE.NQMATE LI SOBSTVENO MNENIE? KAKTO PREDI VSI4KI NOSEHA 4ARALSTON, A SEGA VSI4KI PRAVI! I DA , TO4NO ZA TEENAGARITE GOVORQ!

BeBsItO
01-03-2008, 19:49
то сега вече стана "фешън" да се отричате от всичките там чалгии ,емота и т.н...BeBsItO,айде стига се комплексира,живей си живота... a ti moje6 da me nari4a6 kompleksarka edinstveno ako znae6 kak izglejdam, kakse durja ,koq sam... i t.n qsno? :-x

BeBsItO
01-03-2008, 20:05
Съвсем отговорно мага да кажа,че не познавам човек,който да се облича като мен... :)
Заеби ги дрехиге... Да, по света е пълно с дрехи като моите,прическа като моята, обувки като моите и стил,подобен на моя...
Обаче аз,когато стана сутрин,отивам пред огледалото с идеята и целта да създам нещо красиво... Да правя "изкуство" ... :)
Защото то не е просто върху хартията... А навсякъде- във всяка панделка,верижка,синджирче , шнола и пухче.... (:
Обичам красивите неща най-много и преди всичко...Всеки ден,когато се обличам и гримирам се чувствам като платно, благодарно на мама,че е красиво достатъчно,за да могат да се правят всички тези неща въру него.
Мразя да слушам дрънканици за това,че "различните" са малко, и че е трудно да си "различен" ,защото обикновено тези неща ги дрънкат просто хора,които се опитват да се почувстват "различни"...
Безсмислено натоварване е...
Не ми пука дали някой се облича като мен...И не ми пука в кои определения се вписвам...
Защото за мен всичко това е много,много повече...
Дори някой да носи дрехи като моите, аз знам,че той просто ги облича и си слага грим..
А аз рисувам... :) hubavo, saglasna sam 4e pravi6 izkustvo. no talpata ot dr te hora, zabelqzala li si q?ednotipnite momi4enca... se6ta6 se, da ne povtarqm.....na novo.

Madness
01-04-2008, 08:47
Боооже...
Ква е тая мания за различие,бе хора...
Обличаш се както на теб ти изнася и точка.Не се съобразяваш с тва кой колко блузки ще има като твоята.
Емотата са различни от металяците,ама са еднакви с другите емота.Металяците са различни от чалгарите,еднакви са с другите металяци.Пънкарите са различни от чалгарите...
; )

BeBsItO
01-04-2008, 09:42
:grin: tova oba4e za izkustvoto me izkefi. radvam se 4e ima hora kato teb. a na men mi se iska... seki da si pravi negovoto izkustvo i da ne gleda v pani4kata na gr q :D ama primerno az po4vam da pravq ''izkustvo'' i na dr q den .. nqkoiq fr i tq kato moito izkustvo :D tva me drazni ne dr go

Mariella
01-04-2008, 09:48
то сега вече стана "фешън" да се отричате от всичките там чалгии ,емота и т.н...BeBsItO,айде стига се комплексира,живей си живота... a ti moje6 da me nari4a6 kompleksarka edinstveno ako znae6 kak izglejdam, kakse durja ,koq sam... i t.n qsno? :-x
само като ти гледам ника и ми се повдига...

chipi_kaoo
01-04-2008, 09:57
Така е, наистина сме си еднакви, много хора копират, защото не могат да измислят нещо уникално. В момента умувам ква прическа да си направа, ма да е много фешън, искам досега никой да не я е правил, но е много трудно :) :-P

marina star
01-04-2008, 10:00
Ах,че си ми заблудена мома 8-)
Не си мисли,че като направиш темичка в някое форумче,целия народ ще те слуша.Всеки си има право да се облича както намери за добре.
Ти си просто поредния бунтовник,който има нулев шанс. :)

napalno sam saglasna!!!!

BeBsItO
01-04-2008, 10:16
то сега вече стана "фешън" да се отричате от всичките там чалгии ,емота и т.н...BeBsItO,айде стига се комплексира,живей си живота... a ti moje6 da me nari4a6 kompleksarka edinstveno ako znae6 kak izglejdam, kakse durja ,koq sam... i t.n qsno? :-x
само като ти гледам ника и ми се повдига... slu6ai kvo ,kato ne si zapoznata ne govori! 1 vo da ti svetna 4e toq nik ne sma go izmislia az! prosto ne mojah da se regna ot pc to mi, i pomolih edna fr da me regne s kakavto nik izbere. i are zatvaria si usti4kata momi4ence da ti se ne povvdigne o6te tolko!!!!!

Mariella
01-04-2008, 10:18
пхахахахах зле си ,малката ;)

BeBsItO
01-04-2008, 10:24
zle sam da, 6toto nqma kvo da kaje6 za tva sam zle. i aide stiga si spamila i ne me zanimavai s tvoite prostotii. ako ima6 da kazva6 ne6to kazvai, a ne se pravi na interesna. i stia si se zaqjdala. neznam kolko se ima6 za golqma, ta mi vika6 ''malkata'' ... ama kato gledam s kvo se zanimava6.... opredeleno intelektualno ne si mn golqma!

Mariella
01-04-2008, 10:28
ама ти и продължаваш на всичкото отгоре...аз мнението вече си го изказах,а ти почваш да ми се нахвърляш...и си помисли аз ли се заяждам,или ти.

[ DaNcInG WiTh aN AnGeL ]
01-04-2008, 10:46
аз немога да разбера какво ви пре4и кой как са обли4а.Всеки си са обли4а както си иска.И ако иска ше е фешан,емо метал,4алгар или там нещо друго.Всеки е свободен да избира как са обли4а и др няма за какфо да го критикуват ;-) ;-) ;-)

BeBsItO
01-04-2008, 10:49
ама ти и продължаваш на всичкото отгоре...аз мнението вече си го изказах,а ти почваш да ми се нахвърляш...и си помисли аз ли се заяждам,или ти. boje gospodi, az se zaqjdam? ti mislq 4e mi kaza 4e sma kompleksarka.... 4e ti se gadi ot nika mi nz si kvo. em tvoi problem. bb

Reed
01-04-2008, 11:14
Ти пък ще ми казваш как да се обличам..ако искам със сукманите на баба ми ще ходя,я!!
плюс т'ва лилавото ми е любимия цвят за дрехи така,че ще си купя колкото си искам
арее..бъди си различна,баси,кво си се загрижила за другите?!

Baby_b
01-04-2008, 20:31
Виж сега мило момиче. Ти си човешко създание, не си някакво уникално същество от друга планета =>на света има още милиарди като теб. Ако разчиташ на едни дрехи да те правят различна си мн зле ](*,)

DisciplineAndOrder
01-04-2008, 20:59
гле'й си живота и не се впечатлявай от начина на обличане на другите

кво против сукманите на баба имаш,а? :razz:

slun4evo
01-05-2008, 09:48
Права си, така е, но няма как, трябва да разчитаме на вътрешността си.

bibi90
01-05-2008, 10:09
Taka e,stanahte kato ovcete,nqkoq si kupuva ne6ta i vsi4ki se vturvat posle za sa6toto. :lol:
I za6to trqbva da nosq tova,koeto e moderno,vse edno nqkoi da mi opredelq kakvo da nosq,sqka6 nqmam sobstveno mnenie i vkus.
Ako edno ne6to ne mi haresva,nikoga nqma da si go kupq samo za6toto e moderno.A i rqdko se vodq po modata! :? 8)

_SilveR_MooN_
01-18-2008, 19:17
Аз живея в малък град,няма много свестни магазини за дрехи и изобщо...Ето пример:купувам си дънки и си викам:"ее кви хубави дънки".Отивам с тях на училище и гледам-момичето до мен със същите.Отчаяна отивам на английски...Поглеждам госпожата-същите дънки...Отивам след училище при мама-колежката и-със същите дънки... 8-) 8-) Или пък бретоните...Не че имам нещо против.Просто след 1 момиче,което наистина е УникаТ,всички почнаха да си правят бретони(в момента въпросното момиче е с къса коса и вече не вярвам някой да я последва 8-) ).Просто в такъв малък град имаш минимален шанс да си оригинален...

oTPoBHa
01-19-2008, 09:35
ти расъждаваш от гледна точка на музкален вкус и съответно границите за облекло, които налага музиката.. човек може да бъде различен, ако слуша сърцето си.. то ще му подскаже какво да прави, какво да говори и какви вкусове да има..
но днешно време хората така са се улисали да слушат музика, че не чуват гласа на сърцето си, какво им казва то.. оставят се на музиката.. тя музиката е хубаво нещо.. и много важно.. но в крайна сметка все пак си е музика.. а човешката душа и предпочитания са си съвсем отделно нещо..

vikz.from.mars
01-25-2008, 18:28
apff ..da to sq vseki si misli che e razlichen za tfa sveta stana ednakav ..kato varvq po ulicata vinagi moga da sloja vs v nqkfa grupa ama..razbrah che kolkoto i da se staraq nishto nq promenq za tfa ne obrashtam vnimanie az sam si az oblicham kvoto iskam i tfa e ..koito iska da si kopira nishto nq postigne

UnaBletoLoVeU
01-25-2008, 18:46
Не прочетох всички коментари, но мисля, че видях достатъчно.
В стремежа си да сме различни се получават доста комични резултати. Все повече еднакви `различни` плъзват по улиците, мислейки, че са уникални и неповторими.
Сега всеки втори, воден от модата има същото мнение като твоето-Дайте да сме различни! Дайте да слушаме хаус, не тая чалга...и к'во...всички станахте `емота` с бретони на една страна, цветен кичур, гуменки и чанти със значки, които дори и не знаете какво значат...мдам....толкова еднакви различни.....
И един съвет-когато решите "да станете емо", стараейки се да се отличавате моля първо разберете какво означава да си такъв, а не да се изцепвате както един мой познат, който вчера ми каза "Аз ще ставам емо...но ще бъда весел, а не сдухан-аз ще съм РАЗЛИЧЕН емо...ВЕСЕЛ ЕМО!"

oTPoBHa
01-26-2008, 08:22
Не прочетох всички коментари, но мисля, че видях достатъчно.
В стремежа си да сме различни се получават доста комични резултати. Все повече еднакви `различни` плъзват по улиците, мислейки, че са уникални и неповторими.
Сега всеки втори, воден от модата има същото мнение като твоето-Дайте да сме различни! Дайте да слушаме хаус, не тая чалга...и к'во...всички станахте `емота` с бретони на една страна, цветен кичур, гуменки и чанти със значки, които дори и не знаете какво значат...мдам....толкова еднакви различни.....
И един съвет-когато решите "да станете емо", стараейки се да се отличавате моля първо разберете какво означава да си такъв, а не да се изцепвате както един мой познат, който вчера ми каза "Аз ще ставам емо...но ще бъда весел, а не сдухан-аз ще съм РАЗЛИЧЕН емо...ВЕСЕЛ ЕМО!"

а боже.. всички сме позьори бе

Vladkoy
01-26-2008, 08:31
мода ... ко да я прайш .. :)

lilit_666
01-26-2008, 08:47
Има решение мила,
Преправяш си старите дрешки,зашиваш нещо интересно,модернизираш си ги по свой вкуси си ОК.Когато излязоха на мода ръкавиците без пръсти, аз си направих от дупчест чорапозащник и вс ме питаха от къде съм си ги купила :-P

stomah4eto
01-26-2008, 09:00
А като почнете с тая сган емотата сте много смешни! Заебете ги тея позиори -нито знаят какви са -хора ли извънземни ли нито нищо ! И в случая темата е доста малоумна защото сичките постове са -" да да съгласена/на съм и аз си имам мои стил и се различавам!"Ще излезне че никои не копира от никъде и само тои има такъв външен вид и е уникален (нали темата е за външния вид) а всъщност всичките дето говоририте за чалга и незнам си кво че било гадно сте най-долните чалгари! Нещо се изнервих ае със здраве!