PDA

View Full Version : Тогава , когато любовта е невъзможна :(



Lorenceto
01-03-2008, 19:47
Здравейте
Не знам как да започна или по-скоро от къде . Та значи обичам 1 момче от близо 1г и половина , той също има някакви чувства . От един клас и миналата година имаше много закачки , погледи , намеци , подмятания . Отстрани изглеждахме като гаджета , много хора са го казвали . Отношенията обаче са ни сложни. Това лято той ми предложи аз приех , но нещата не потръгнаха , може би заради мен защото и аз незнам , просто не мога да се отпусна и съм много студена с него . Нещата си останаха така , не сме късали просто мина известно време и тази нова (учебна) година не си говорим , само виждам как ме гледа по цял ден . Цяло чудо ще е ако на ден си кажем някое др изречение . Сега по-време на ванцията получих смс от него че ме обича и че иска да опитаме отново , но аз отказах . Обичам го толкова много , но има хиляди пречки и хора които ни пречат , а и самият факт че някакси не мога да се отпусна с него. А и след като му отказах не мисля , че някога има шанс да сме заедно . Тази мисъл ме подлудява , защото той е първият който обичам толкова силно.

Мисля , че е много гадно , когато 2ма човека се обичат , а хората и обстановката правят любовта им невъзможна.
Какво бихте ме посъветвали да направя?

LizZz
01-03-2008, 19:53
Тц тц...И ся ше ми разправяш колко много си го обичала...
Да,бе да...
Кажи ми някое от нещата,което те кара да не ходиш с него при условие,че "толкова много го обичаш",че ми е интересно... #-o

Lorenceto
01-03-2008, 20:01
Тц тц...И ся ше ми разправяш колко много си го обичала...
Да,бе да...
Кажи ми някое от нещата,което те кара да не ходиш с него при условие,че "толкова много го обичаш",че ми е интересно... #-o


Има един куп причини затова , като започнем от приятелиту му . Ходил е с 2 от моите приятелки , наранявал ме е безброй пъти , но не спирам да го обичам и аз не мога да си го обясня .

DivoTo_KoTe
01-03-2008, 20:04
Ако го обичаш достатъчно ще сте заедно....

Ти ако знаеш в момента със сегашния ми приятел колко пречки имаме,но въпреки всичко сме си заедно и отстояваме любовта си.Има толкова много хора,който се опитват да ни разделят,но за сега си имаме доверие.

Та моя съвет е,ако найстина го обичаш бъди с него и да не ти пука от мненията на хората !

LizZz
01-03-2008, 20:08
Тц тц...И ся ше ми разправяш колко много си го обичала...
Да,бе да...
Кажи ми някое от нещата,което те кара да не ходиш с него при условие,че "толкова много го обичаш",че ми е интересно... #-o


Има един куп причини затова , като започнем от приятелиту му . Ходил е с 2 от моите приятелки , наранявал ме е безброй пъти , но не спирам да го обичам и аз не мога да си го обясня .
Ходил е с тях докато е ходил с теб?
Как те наранява?

Lorenceto
01-03-2008, 20:16
Не ходил е с тях преди и е постъпил много гадно с тях . А и след като лятото бяхме гаджетна се видяхме няколко пъти и той се държеше много тъпо , беше си довел и няколко приятеля с него и последният път не го изтърпях , той си говореше с тях и все едно не съществувах затова си тръгнах и от тогава не си бяхме говорили докато преди няколко дена не ми предложи пак . Въпреки , че ми казва че ме обича , аз не съм убедена че се е променил , просто не искам да страдам пак заради него . Виждам го как ме гледа , докато бяхме приятели се държеше супер яко , а станем ли гаджета се превръща в кретен .


DivoTo_KoTe , благодаря ти за оптимистичното мнение. =P~

Palachinka
01-03-2008, 20:20
Според мен ако го обичаше наистина толкова много, колкото казваш, въобще нито хората, нито каквито и да е обстоятелства щяха да са пречка... От това,което прочетох, сякаш ти сама бягаш от щастието си . Преди да правиш каквото и да било трябва да си наясно със самата себе си и собствените ти чувства . И ако наистина го обичаш отиваш при него, хващаш го,провеждате един много сериозен разговор и се изяснявате какво ще правите от там нататък .Това е единственото решение : ГОВОРЕТЕ ! Повярвай ми, казвам ти го от личен опит \:D/

LizZz
01-03-2008, 20:23
Не ходил е с тях преди и е постъпил много гадно с тях . А и след като лятото бяхме гаджетна се видяхме няколко пъти и той се държеше много тъпо , беше си довел и няколко приятеля с него и последният път не го изтърпях , той си говореше с тях и все едно не съществувах затова си тръгнах и от тогава не си бяхме говорили докато преди няколко дена не ми предложи пак . Въпреки , че ми казва че ме обича , аз не съм убедена че се е променил , просто не искам да страдам пак заради него . Виждам го как ме гледа , докато бяхме приятели се държеше супер яко , а станем ли гаджета се превръща в кретен .


DivoTo_KoTe , благодаря ти за оптимистичното мнение. =P~
Еми като става такава тъпа ситуация и той не се усеща е време ти да му напомниш да се усети,че ти си пред него или казваш,че ти е тъпо и си отиваш....Сорка,но няма друг начин...А!Има - да го хванеш за ръка и да кажеш на приятелите му : "Изчакайте за момент." и да го дръпнеш настрани и да го питаш "К'во пра'йм?!"

Но е късно...Най-добре му звънни и уреди няк'ва среща да се видите и да се разберете....

Тъпо е да седиш и да се оправдаваш как си го обичала и той тебе и да гадаеш дали се е променил... :neutral: (Не ти се карам 8-) )

GavvD
01-03-2008, 20:25
Теб всъщност те е страх от това той да не постъпи с теб както е постъпил с приятелките си. Страх и любов не се връзват... Бъди оптимистка, ако наистина го обичаш. Или дай 100% от себе си във връзката и не се отказвай (без значение от препятствията) или го забрави. Хвърли се надълбокото .... иначе никога няма да се научиш да плуваш. Ако всеки от нас подхождаше към бъдеща връзка със страха да не бъде наранен/изложен/засрамен/наречи го както искаш, то щеше ли да има любов? Отдай се на чувствата си, остави сърцето си да те води ;)

Lorenceto
01-03-2008, 20:47
Благодаря , че ми обърнахте внимание.
Но все пак си мисля , че никока няма да просъществува нещо между нас. От 1г и половина съм имала около 4 гаджета и всичките ги зарязвах на 1вата седмица защото все ги сравнявах с него и устанновявах че това не е той , че това не е човека който обичам. Може би ми трябва малко време да помисля , може би трябва да поговорим нз , но ви благодаря за отговорите.

sweet_lady:]
01-03-2008, 22:58
ne 4ux vidqx ili pro4etox nito edna pri4ina da ne ste zaedno osven tova 4e ne moje6 da se otpusne6 korto est e razre6im vapros[stiga da iska6 de] :neutral: kvo tolkova slojnoima a i faktat 4e si mu otkazala ne zna4i 4e ne mojete da badete zaedno!ako naistina te obi4a kakto kazav 6te e gotov da zapo4nete otna4alo[kato est 6te mu obqsni6 za kvo stava duma 6toto ako ne mu kaje6 4e ne moje6 da se otpusne6 nqma akk da si pomogne6(razgovorat e osnovata na vs)]KAJI MU 4E GO OBI4A6 I 6TE VIDI6 KAK 6TE ZABRAVITE ZA VS DR! :wink:

Harum_Scarum
01-04-2008, 06:04
А уе приеми само,че не се стягаи толкоз ако скасате!(имаи го като едно напредвид)

Invisible'Paladin
01-04-2008, 06:40
Не мисля ,че щом двама души се обичат може нещо да им попречи да са заедно.... ;-)

А в този момент едва ли не ми иде да те наругая...като знам как тормозиштова момче...мога да си представя какво му е....
:cry:

ice_f90
01-04-2008, 06:44
starnoto e 4e vinagi osaznavame 4e sme imali ne6to kogato go zagubim nali oba4e ti vse o6te ima6 vazmojnost ako naistina go obi4a6 da si s nego deistvai ne 4akai vremeto promenq horata taka4e imate 6ans ne obara6tai vnimanie na horata za6toto te ponqkoga sa jestoki az ot li4en opit 6te ti kaja 4e v momenta s edno mom4e imame 4uvstva edin kam drug oba4e horata ni razdelqt za6toto go zadaljavat da bade s momi4e koeto do kolkoto az znam ne obi4a no jivota e takav no vse pak sme si priqteli :) uspeh :)

kifla
01-04-2008, 08:32
Къв ти е всъщност пробелма..хем се обичате нем пък не искате да сте заедно?!??Лапешки работи :-o

zaicheee
01-04-2008, 18:40
abe momiche.. uj go obichash a samo zaradi tova che pr mu hodili s tfoi pr ti prechi tfa ne e liubov kfito i dr prechki da ima ako go obichash uspqvash da se preborish... a kato gledam ti ne vlagash nikakvi usiliq da ste zaedno a samo go othvyrlqsh .. mi huu ama nz dlai shti e hubavu da go vidish utre s nqkfa druga pod ruka.. posle sh sajelqvash ama.... davai opravqi neshtata dokato ne e kasno.. che cql jivot shte si lutash i blaskash glavicata...

FairYoFdaRknEsS
01-04-2008, 22:01
Времето променя хората..... това че преди време се е държал гадно не означава че това ще се повтори щом ти е предложил отново значи иска да се промени помогни му по някакъв начин, не го режи без да го опознаеш достатъчно може сега да е по-различен от преди!

MiLI4k@t@
01-05-2008, 11:17
ми мила кфо да
ти кажа и аз бях
така с едно мом4е,
но аз го ОБИ4АХ 2
години и накрая аз
се отказах от него
и той до ден днешен
не спира да ме търси
ама аз ве4е освен
приятелски 4увства
не 4уствам нищо към
него! А и те саветвам
просто да не обръщаш
внимание на тези дето
пре4ат при мен ми
пре4еха братов4едите
ми и аз не им обръщах
внимание и си помисли
какво НАИСТИНА 4устваш
към мом4ето! ОСПЕХ :)
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

AiKaTa
01-05-2008, 11:47
Спокойно,не го обичаш...ако го обичаше истински и Господ нямаше да може да ти попречи да бъдеш с него..или си човек който прекалено мн се интересува от другите...а не трябва! :)
Двама човека може да са иделани един за друг,просто да не са уцелили момента...

TheNewReligion
01-05-2008, 23:40
bih te posuvetvala da mu kaje6 ti kakfo 4uvstva6 i da opitate otnovo tui kato 6tomi dvamata imate 4uvstva nqma smisul da se otkazvate ot lubovta si bez borba a otnosno tova 4e ne moje6 da se otpusne6 s nego prosto se otpusni ;-) :)

Lorenceto
01-14-2008, 14:09
Мерси за отговорите ви , но не мисля че вече може да се направи нещо по въпроса нито той би предприел нито аз бих отишла при него , не за друго просто гордостта ми пречи. Предпичитам да страдам по него всеки ден , отколкото първа да го потърся.

miShle
01-14-2008, 15:03
Просто по някои теми нямам мнение и това е... :-D Еми виж аз как разбирам нещата..Ако ти наистина го обичаш и не можеш без него ще си с него и ще положиш всички усилия тази връзка да съществува.Не вярвам,че ще оставиш някакви си пречки да те спират... Къде ви е борбеният дух, бе хора.. Проблема ни на всички е ,че се предаваме.. я по-смело.. =;

BaTe_Martoo
01-14-2008, 15:34
Abe Lora ti si qko zle :-o

led_i_ogyn
01-14-2008, 16:52
Aз мисля, че ти имаш право,защото съм го изпитала и знам какво е.Всичко ще бъде наред...Мисля, че имаш нужда в момента от няколко добри приятели и време.Щом те е наранил веднъж ще го напави пак.Можеш да опиташ да си с него отново...Прецени си ти...Аз на твое не бих искала да страдам...но любовта прави чудеса и изисква жертви....

FiRe_LaDy
01-14-2008, 17:16
Ако наистина го обичаш нямаше да се откажеш,заради това че има някой друга пречка м/у вас!Щеше да се бориш с тръдностите и въпреки всичко да си с него.Мислиш ли,че и той не е осъзнал нещата,който ще затрудняват отношенията ви,но все пак е опитал.Мисля,че си постъпила глупово и няма какво да ти кажем,което да не знаеш.Трябвало е да бъдеш с него щом го обичаш!А ти не си!Тогава се замисли дали го обичаш или си въобразяваш!

Summer_23
01-14-2008, 17:38
Напълно те разбирам... какво ти е когато любовта е невъзможна и наистина в слуая има много пречки и то най-вече хора ](*,) много боли когато се обичате,а не може да сте заедно ](*,) може би ако някой хора не бяха там можеше и да стане нещо ...така е много гадно... :-k аз съм страничен наблюдател и виждам как и двамата се измъчват и страдат един за друг :s

Zlobche
01-14-2008, 20:29
Напълно те разбирам... какво ти е когато любовта е невъзможна и наистина в слуая има много пречки и то най-вече хора ](*,) много боли когато се обичате,а не може да сте заедно ](*,) може би ако някой хора не бяха там можеше и да стане нещо ...така е много гадно... :-k аз съм страничен наблюдател и виждам как и двамата се измъчват и страдат един за друг :s

+1 :neutral: :roll:

PoisoNGirL
01-14-2008, 20:40
Suglasna.I az sum taka s edno momche ot moq klas...samo che veche e 4-ta godina i poveche ot 4-5 opita...emi ne stava.Obicham go,no ne se poluchava.Toi kazva,che e shtastliv,no znam che ne e.Otkaji se ot tova momche i shte vidish,che moje da namerish nqkoi koito shte obichash pone tolkova.Shtom ne moje da se poluchi nqma smisul da se izmuchvash.Koftito e,che i ti kato men cql jivot shte si znaesh,che ti si slojila kraq...i si izpusnala shansa.No tova e povod da zapochnesh ot nachalo.Ako mislish,che ne mojesh emi tegli mainata na vsichko i mu kaji vsichko de!!!!

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:32
Знаеш ли, че понякога един откровен разговор очи в очи може да оправи всичко? Ако искаш опитай да му обесниш това което каза на нас.. Може пък да стане:)