PDA

View Full Version : Идея за подарък



01-03-2008, 20:51
Здравейте! Наближава рожденият ден на една моя много добра приятелка, а аз нямам идея какво да и подаря. С едно друго момиче сме решили да купим заедно подарък и искаме да е нещо наистина хубаво. Проблемът е, че и двете не знаем тя какво точно харесва. Знаем, че тя обича да чете фантастика, но не искаме да рискуваме да й вземем книга, защото сигурно няма да уцелим това, което тя харесва. Слуша метъл, но не харесва фанелки на групите. Обича тъмните тонове и убитите цветове. Не харесва парфюмерия или украшения (гривни, обеци т.н.)... Освен това не харесва плюшени играчки.
Затова се обръщам към вас. Моля ви за помощ и благодаря предварително. :)

Rossmary
01-03-2008, 21:14
Оф мн сложно наистина о_0 Не знам какво да предложа.... Но ще помисля :neutral: Иначе помисли... хм...хм....хм.. хм... може нещо свързано с музиката, която слуша :-o

dido255
01-04-2008, 05:48
Купи и скейт ;-)
или китара :razz:

sexa_na_kompleksa
01-04-2008, 06:40
Направете нещо трите заедно - можете да отидете до някое място за един ден, или пък да направите за нея нещо, което винаги е искала - скок с бънджи, лудуване цяла нощ по дискотеки ... Може да е нещо, кеото символизира приятелството ви - примерно ваша обща снимка в рамка или нещо подобно.
Успех!

BUFERKATA
01-04-2008, 07:46
Ам...първо само да ти кажа ти като най-добра приятелка би трябвало да и купиш нещо само от теб (освен ако другото момиче не и е и тя най-добра)Еми ето сама казваш,че обича тъмните и убити цветове,купете и блуза или нещо такова пак вид дреха в цветовете,които харесва.Прибавете към него някакъв сувенир за спомен и ето ви го подаръка =;

Blab
01-04-2008, 08:09
Направете нещо трите заедно - можете да отидете до някое място за един ден, или пък да направите за нея нещо, което винаги е искала - скок с бънджи, лудуване цяла нощ по дискотеки ... Може да е нещо, кеото символизира приятелството ви - примерно ваша обща снимка в рамка или нещо подобно.
Успех!
Подкрепям идеята за екскурзия до някое градче.

01-04-2008, 10:47
В предишното си мнение забравих да спомена, че трите сме много добри приятелки и по рождени дни винаги вземаме общи подаръци, нещо по-оригинално и по-специално.

Rossmary
01-05-2008, 06:18
Ако навиете още някого, можете да вземете еМПе 3 плейър. Мисля, че ще се зарадва много... :) :) :) Но само двете, не знам... Тръгнете по магазините, все нещо ще ви хване окото :)

BUFERKATA
01-07-2008, 10:51
какво и купи ?

01-07-2008, 18:27
Хареса ми идеята на Rossmary, другите ми приятелки я одобриха също и решихме да и вземем mp3. Тя изключително много се зарадва.
ПП:Вече може да сложите ключ на темата, мерси на всички за предложенията.

majo_vr
01-16-2008, 14:23
mi kupete i edni japanki i edin 25 santimetrov TLUST 4eren vibrator :za6toto ako ne i haresat japankite da si go nabie o guso :D