PDA

View Full Version : Кфи са чувствата му към мен?



crazy_lazy_girl
01-03-2008, 21:32
Моята история е горе-долу такава:Харесвам си едно адски готино момче.От известно време си пишеме по skype {само да уточня,че се познаваме и дори учим в едно даскало!}.Казах му,че го харесвам,но той каточели не ми обърна внимание.После изведнъж се заинтересува от мен и ме попита кой си харесвам.Отначало не му казах,но после го "удостоих с тази чест" и му казах (отново) какво изпитвам към него.Тогава започна да се държи малко по-различно(някак си по-мило) с мен.Наскоро го питах дали сме просто приятели или нещо друго,а той ми отвърна:
-Ми нещо друго,може би.Може би нещо повече от приятели.
После не съм отваряла тази тема,защото си помислих,че ако иска да ме попита дали искам да станеме гаджета,ще го направи без аз да го карам.На 30 декември 2007 год. си писахме.Тогава ми стана доста гадно,защото усетих,че ОТНОВО се държи хладно.Направи ми впечатление,че когато ме попита какво правя и му казах,че разглеждам снимки на момчета,започна да ревнува.Помоли ме да му изпратя линк (за impulse) на това момче на което разглеждах снимките.След като ги е разгледал ме попита:
-И тоя ли ти допада?
Усетих го че доста изревнува и някак си ми стана приятно,защото се беше държал доста студеничко.
Та въпросът ми е:"Според вас какво изпитва към мен?Дали ме харесва?"

CenCe
01-03-2008, 21:35
и той май не знае :neutral: но повечето му реакции клонят към положителен отговор ;-)

Briseis
01-03-2008, 23:43
Чакай...
Ти излизала ли с него? Това как реагира в скайп може да е доста престорено.Ако на живо сте на здравей, как си той нищо не изпитва или го е срам.
Аз мисля, че е малко пресилено да се говори за чувства на базата на чат.

Harum_Scarum
01-04-2008, 06:05
Що не го поканиш да излените някаде с компания ??

Invisible'Paladin
01-04-2008, 06:21
Ми той май върти номера....харесал си е някое момиче....изчаква да провери ако не се получи с нея идва при теб..... :neutral:

ice_f90
01-04-2008, 06:48
ami na vqrno ili ima 4uvstva kam teb i go e strah ili prosto varti nomera

marmalad4e
01-04-2008, 07:03
освен да се срещнете и тогава да разбереш какво иска :neutral:
по skype вси4ко може да изглежда разли4но..

kifla
01-04-2008, 08:40
освен да се срещнете и тогава да разбереш какво иска :neutral:
по skype вси4ко може да изглежда разли4но..
+1 Едно е там друго е като се видите и поговорите на 4 очи \:D/