PDA

View Full Version : Една типична тема :)



diavolitaaa
01-03-2008, 21:34
Здравейте!
Изчетох доста теми във форума и въпреки всичко не можах да намеря успокоение за проблема си. Затова се извинявам, че пускам поредната изтъркана тема. Преди няколко дни правих секс с едно момче във вана, но без презерватив. Той не е свършил в мен и няма шанс да се е изпуснал, но все пак аз се притеснявам. Искам да ви попитам каква е вероятността да е станало нещо ](*,)

Povlekan
01-03-2008, 21:42
Здравейте!
Изчетох доста теми във форума и въпреки всичко не можах да намеря успокоение за проблема си. Затова се извинявам, че пускам поредната изтъркана тема. Преди няколко дни правих секс с едно момче във вана, но без презерватив. Той не е свършил в мен и няма шанс да се е изпуснал, но все пак аз се притеснявам. Искам да ви попитам каква е вероятността да е станало нещо ](*,)

ем щом няма шан да се е изпуснал.......
Др въпрос сигурен ли си в това момче че не ползвате презарватив....... ходихте ли да си направите иследвания..... ](*,) ](*,) ](*,)

USE KONDOMS

gree_girl
01-03-2008, 22:21
Точно такива теми има 10000000 толкова ли си проста. Като не знаеш нищо за секса вземи малко се образовай, прочети тук там-има прекалено много писано по този въпрос. И чак тогава ми тръгни да се е*еш. Как може да не знаеш дали има вероятнот и да го направиш БЕЗ ](*,) оле не я вземи си стегни малко, че ми е писнало от такива к***и кат теб !!!! И сега по темата: ми патко има, как да няма ](*,) понякога се изпуска течност, з коята се съдържа сперма....и ако е попаднала в теб има. И другия път преди да се нае*ш с първия срещнат помисли малко с краглото нещо на раменете ти, наречено глава !!!!

mickkky
01-03-2008, 22:35
Точно такива теми има 10000000 толкова ли си проста. Като не знаеш нищо за секса вземи малко се образовай, прочети тук там-има прекалено много писано по този въпрос. И чак тогава ми тръгни да се е*еш. Как може да не знаеш дали има вероятнот и да го направиш БЕЗ ](*,) оле не я вземи си стегни малко, че ми е писнало от такива к***и кат теб !!!! И сега по темата: ми патко има, как да няма ](*,) понякога се изпуска течност, з коята се съдържа сперма....и ако е попаднала в теб има. И другия път преди да се нае*ш с първия срещнат помисли малко с краглото нещо на раменете ти, наречено глава !!!!

Я по-полека с тези нападения и обиди! Ясно ни е на всички,а и на авторката че има безброи подобни теми, и ще има.. нали за това е този форум.Не знам дали пишеш и по други форуми но на всякъде е така, тъй че не се нервирай напразно.

По темата.. вероятност има да, малка но съществува..

Sasho_Kill
01-03-2008, 22:37
Лол напрао я разби :D

Dream_s@L!Va
01-03-2008, 22:48
Аве вий сте много прости ве,първо мислите с п*тката си и после "ооо ама страх ме е,ооо ама забременяла ли съм,ооо тъпа съм,ооо еди си к'во" ние к'во можем да направим...чрез телепатии да разберем дали си бремена ли....? или к'во?...пфф :-x

FelisDirus
01-03-2008, 23:09
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.

&ILoveU2
01-03-2008, 23:16
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
хехе

Povlekan
01-03-2008, 23:17
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
Ако дойдеш и платиш и моя ама аз сам забременял от тъпотия и главата само простоти ми ражда :D

&ILoveU2
01-03-2008, 23:18
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
Ако дойдеш и платиш и моя ама аз сам забременял от тъпотия и главата само простоти ми ражда :D
твоя аз ще ти го плащам споко все пак вината е и от части моя :D :D :D

Povlekan
01-03-2008, 23:20
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
Ако дойдеш и платиш и моя ама аз сам забременял от тъпотия и главата само простоти ми ражда :D
твоя аз ще ти го плащам споко все пак вината е и от части моя :D :D :D

:shock: :shock: :shock: :smt006 Ти ли си била... в онази тъмна,страшна и подтискаща нощ..... :evil:

&ILoveU2
01-03-2008, 23:22
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
Ако дойдеш и платиш и моя ама аз сам забременял от тъпотия и главата само простоти ми ражда :D
твоя аз ще ти го плащам споко все пак вината е и от части моя :D :D :D

:shock: :shock: :shock: :smt006 Ти ли си била... в онази тъмна,страшна и подтискаща нощ..... :evil:
Не бях само аз :grin:

Povlekan
01-03-2008, 23:23
Нищо ти няма, не ги слушай. Ако си бременна, аз лично ще ти платя аборта.
Ако дойдеш и платиш и моя ама аз сам забременял от тъпотия и главата само простоти ми ражда :D
твоя аз ще ти го плащам споко все пак вината е и от части моя :D :D :D

:shock: :shock: :shock: :smt006 Ти ли си била... в онази тъмна,страшна и подтискаща нощ..... :evil:
Не бях само аз :grin:

OMG :smt117 Колко бяхте ... [-o<

mokka
01-03-2008, 23:32
aaaa i az,i az bqh 8-)

Povlekan
01-03-2008, 23:33
aaaa i az,i az bqh 8-)

а леле много бе ........ чувствам се употребен :D :D :D

&amp;ILoveU2
01-03-2008, 23:39
и още двама черни мангала :razz: :razz: :razz:

mokka
01-03-2008, 23:42
и още двама черни мангала :razz: :razz: :razz:

e kak be? i tehnite jeni cigankite bqha 4e daje i 4avetata doveli ga gledat i da se u4at 8-)

Povlekan
01-03-2008, 23:45
А докато идваха мангалите с чаветата разбрах,че еднто паднало в локвата и мъжа казал на жена си " а бе да го земем да го измием или да си направим ново"

mokka
01-03-2008, 23:50
А докато идваха мангалите с чаветата разбрах,че еднто паднало в локвата и мъжа казал на жена си " а бе да го земем да го измием или да си направим ново"

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

diavolitaaa
01-04-2008, 01:14
:-D благодаря на всички, които ми отговорихте...аз исках да чуя мнения и да се поуспокоя. А до заядливците...не е нужно човек да знае всичко, важното е да се интересува и да пита...не си мислете, че сте по-добри от мен и знаете повече...човешко е да се греши и на всеки може да се случи да прави секс без презерватив или да изпадне в рискова ситуация :---)

lips_of_anegel
01-04-2008, 06:33
Аве вий сте много прости ве,първо мислите с п*тката си и после "ооо ама страх ме е,ооо ама забременяла ли съм,ооо тъпа съм,ооо еди си к'во" ние к'во можем да направим...чрез телепатии да разберем дали си бремена ли....? или к'во?...пфф :-x
ми като те дразни тва просто не пи6и по тая тема е*ати............
по темата:има няква възможност,но малка