PDA

View Full Version : Два въпроса...



mickkky
01-03-2008, 21:46
Имам два въпроса, които не са мн сварзани но ще ги задам в една тема за да не пускам 2.. излишно е..

1... Правих секс за пръв път снощи, бях възбудена и овлажнена на маск,не ме болеше изобщо, нямаше кръв.. .. до тук добре.. но не усетих нищо.Не говоря за оргазъм, ясно ми е че е мн малка вероятността това да стане при първите няколко пъти, но аз не изпитах нищо :( Чувствах се готова,исках го....Единственото хубаво нещо беше да го гледам него колко му е гот, миличкия след 3 тека,когато вече нямаше сили продължи но азз.. офф :neutral: На какво според вас се дължи това, как беше при вас първия път или първите няколко пъти?

2... Правихме го без предпазни средства,просто щото стана случайно и не разполагахме с такива ](*,) Знам че не биваше ,но се съгласъх само защото фактически сам в "безопасния" период.Най-късно след 2-3 дни трябва да ми доиде.Той не се изпразни в мен.. Но след първия тек ми го вкара пак, без да ходи да се измие и уринира. Няма да ви питам дали има вероятност... знам че има, ама каква е тя? Да пия ли хапче, или да рискувам ако вероятността е малка, щото не искам да си вредя излишно..

Povlekan
01-03-2008, 21:58
Имам два въпроса, които не са мн сварзани но ще ги задам в една тема за да не пускам 2.. излишно е..


2... Правихме го без предпазни средства,просто щото стана случайно и не разполагахме с такива ](*,) Знам че не биваше ,но се съгласъх само защото фактически сам в "безопасния" период.Най-късно след 2-3 дни трябва да ми доиде.Той не се изпразни в мен.. Но след първия тек ми го вкара пак, без да ходи да се измие и уринира. Няма да ви питам дали има вероятност... знам че има, ама каква е тя? Да пия ли хапче, или да рискувам ако вероятността е малка, щото не искам да си вредя излишно..




И такам...............да почвам да храна..
Ем хуу са случило се е да нямате презарватив......толкова ли голям проблем е ако се измие............. а ако ти закасне с 2 седмици(дано да не става де) както виждам в някои теми................

Тичкаи при доктора и пий хапченца....

mickkky
01-03-2008, 22:11
Имам два въпроса, които не са мн сварзани но ще ги задам в една тема за да не пускам 2.. излишно е..


2... Правихме го без предпазни средства,просто щото стана случайно и не разполагахме с такива ](*,) Знам че не биваше ,но се съгласъх само защото фактически сам в "безопасния" период.Най-късно след 2-3 дни трябва да ми доиде.Той не се изпразни в мен.. Но след първия тек ми го вкара пак, без да ходи да се измие и уринира. Няма да ви питам дали има вероятност... знам че има, ама каква е тя? Да пия ли хапче, или да рискувам ако вероятността е малка, щото не искам да си вредя излишно..




И такам...............да почвам да храна..
Ем хуу са случило се е да нямате презарватив......толкова ли голям проблем е ако се измие............. а ако ти закасне с 2 седмици(дано да не става де) както виждам в някои теми................

Тичкаи при доктора и пий хапченца....


Проблема беше там че нямаше къде... бяхме в колата му #-o Както вече казах, стана случайно, нямахме намерение да го правим там и тогава..

А и какъв ти доктор... ?? стига, не ме плаши :-k

swords1010
01-03-2008, 22:23
Здравей!
Нормално е първите няколко пъти да не е много приятно и комфортно. Приятелят ти може да опита и с орални ласки. Това ще повиши възбудата и ще ти достави удоволствие. А иначе... ясно че, че има вероятност да забременееш, каква не мога да преценя (нужна ми е по-подробна информация). Определено не е нужно да ходиш на лекар. Къде свърши приятелят ти другите пъти?

mickkky
01-03-2008, 22:41
Здравей!
Нормално е първите няколко пъти да не е много приятно и комфортно. Приятелят ти може да опита и с орални ласки. Това ще повиши възбудата и ще ти достави удоволствие. А иначе... ясно че, че има вероятност да забременееш, каква не мога да преценя (нужна ми е по-подробна информация). Определено не е нужно да ходиш на лекар. Къде свърши приятелят ти другите пъти?

На корема ми...

mickkky
01-04-2008, 09:40
Хора, моля за мнения. Ако не за двата ..то поне за единия въпрос...

BUFU994
01-04-2008, 11:08
Хора, моля за мнения. Ако не за двата ..то поне за единия въпрос...


можели и аз да ти задам две въпрошчета :?:
1.ти колко си голяма че ти е било за първи път :?:
2.и той колко е голям че си има кола ?

h0t_bAbE
01-04-2008, 11:15
Хора, моля за мнения. Ако не за двата ..то поне за единия въпрос...


можели и аз да ти задам две въпрошчета :?:
1.ти колко си голяма че ти е било за първи път :?:
2.и той колко е голям че си има кола ?
xix,i az tfa iskam da pitam

marmalad4e
01-04-2008, 11:15
първите пъти е нормално да не се 4увстваш толкова върховно, както навсякъде казват и показват :) все пак притеснението си казва думата...с времето и опитите това мисля ще се оправи =;
а колкото до втория ти въпрос- наистина лекар би ти казал най-добре и ще си най-спокойна.няма нищо лошо и срамно в това да се консултираш с лекар.и все пак си мисля, 4е вероятността за бременност е малка :wink:

mickkky
01-04-2008, 11:46
Хора, моля за мнения. Ако не за двата ..то поне за единия въпрос...


можели и аз да ти задам две въпрошчета :?:
1.ти колко си голяма че ти е било за първи път :?:
2.и той колко е голям че си има кола ?
xix,i az tfa iskam da pitam

На 18 съм, а той на 19..

bibi90
01-04-2008, 12:04
Ami normalno e parvite puti da ne 4uvstva6 ne6to koi znae kakvo i da ne ti e mnogo komfortno.
A veroqtnost za zabremenqvane ima-da.Malka e,no vse pak q ima.Neznam az bih pila hap4e,6toto ina4e 6tqh da otka4a dokato mi doide.Ama vse pak po-dobre varvi na lekar

DIVINE_TIME
01-04-2008, 18:45
По първия въпрос няма да коментирам,понеже вече ти отговориха и няма смисъл да повтарям. :wink: А относно второто ти въпросче щом не си била във фертилните дни и приятеля ти не е свършил в теб,не мисля,че има смисъл да си тровиш организма с ескапел ... Успех!

ThePainIsReaL
01-04-2008, 18:55
1.И аз не усетих нищо първия път.. точно като теб.. нищичко - нито болка, нито кеф..
2. Мисля, че е излишно да си тровиш организма.. шансът е само на теория (логично погледнато). Но да ти е обеца на ухото - предпазни средства, моля! (кондоми, хапчета или др..)