PDA

View Full Version : Няколко въпросчета!



sykrovishteto
01-04-2008, 04:40
Здравейте! Незнам дали темата е за този раздел,но той е един от най-посещаваните и за това я пускам тук :-D Значи от няколко дни се лекувам от гъбички.Мажа се с мехлем ,слагам си вагиналтни таблетки и т.н.Обаче от вчера ми е много зле,настинах доста яко но ме е страх да пия лекарства,понеье незнам дали не е вредно докато се лекувам от гъбички да пия и други хапчета.Кажете ми дали мога да пия.Другия ми въпрос е колко време след свършването на лекарствата правихте секс,и дали тези хапчета влиаят на цикъла,може ли да ми се промени?? Ще чакам вашите отговори!

lips_of_anegel
01-04-2008, 06:27
ние не сме експерти,това единствено може да ти го каже лекаря,никога не съм пила такива хап4ета,нямам никаква представа.питай лекаря си

marmalad4e
01-04-2008, 07:31
да, наистина трябва да питаш вси4ко това лекаря ти, но все пак аз пих веднъж такива и секс можеш да правиш още докато си слагаш свещи4ките, стига това да не те притеснява:) и мисля, 4е не влияе ле4ението за гъби4ки при приемането на други лекарства

lips_of_anegel
01-04-2008, 08:23
абе да ти кажа най добре питай лекаря си,щото си4ки 6те ти кажат то4но това

DevilWish
01-04-2008, 09:15
do ko/\ko Hqkou oT форума не може да ти даде особено компетентно мнение??Отиди на лекаря ,който ти е изписал хапчетата за лечението и го питай или поне отиди в аптеката /мисля ,че и там може да ти помогнат/ ;)